Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Ankieta

Wolisz te forum czy stare?
Stare
13%
 13%  [ 4 ]
Nowe
86%
 86%  [ 25 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 29

Autor Wiadomość
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 13, 2002 4:51 pm   

jigsaw napisał/a:
Vitez: a to sorry, male nieporozumienie... :)


Nom i co lepsze, w tym forum wlasnie mozna defaultowo w profilu wylaczyc usmieszki, a poprzednie xmb zmuszalo (znaczy samo zmienialo bez pytania usera :( ) do gifowania zamiast smileyowania :/
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
zeus
Wisienka

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 26
Wysłany: Pią Gru 13, 2002 4:51 pm   

vitez napisał/a:


"Wyświetla mały obrazek pod informacjami o Tobie przy każdym poście. Tylko jeden obrazek może być wyświetlany, jego szerokość nie może być większa niż 80 pikseli, wysokość większa niż 80 pikseli, a rozmiar większy niż 10kB."
Chyba ja czytales ZANIM probowales doadc obrazek czyz nie? :P A z niej widac wyraznie - max 10 kB!



No tu tu masz racje nie przeczytalem tego zbyt dokladnie.
 
 
KaZmI
Wisienka

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 59
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Gru 13, 2002 5:09 pm   

hehe vitez nabijasz jush 8 postow ma :)
za tydzien bedzie 1000 obstawiamy ?
daje dwa :) :) ze bedzie przy tysiacu :)
 
 
Blade 
blady


Wiek: 38
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 129
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Gru 13, 2002 5:11 pm   

Lol Kazmi ty tez zasoowasz juz 5 masz :D jutro bedzie 200 ? =]
_________________
Wieczny lowca ? :cool:
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 13, 2002 5:55 pm   

KaZmI napisał/a:
hehe vitez nabijasz jush 8 postow ma :)
za tydzien bedzie 1000 obstawiamy ?
daje dwa :) :) ze bedzie przy tysiacu :)


Az tak ci to przeszkadza? Nikt ci nie kaze czytac tego forum skoro ilosc moich postow cie boli. Odczep sie szczerze ci radze.

edit: jeszcze co do nowego forum: opcja "pokaz nowe posty od ostatniej wizyty" nie jest az taka wygodna jak wam sie wydaje... owszem wygodna jest przy czestym logowaniu/wylogowywaniu sie z forum, ale co jesli ktos ma caly czas przegladarke z forum otwarta? Moze jakis timeout nieaktywnej sesji uzytkownika wprowadzic? Bo jak caly dzien ejst sie zalogowanym na forum a ostatnio napisalo post o 8 rano, to o 20:00 opcja "nowe posty" nie zadziala - bo nie bylo logout/login.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pią Gru 13, 2002 6:50 pm   

Hi,
Kiler nie rob z siebie idioty, bo powoli staje sie to nudne. Uzywasz XMB i phpBB2 ? To sobie uzywaj, ale prosze nie namawiaj do powrotu do XMB, bo to jest poprostu niemozliwe ! PhpBB2 zostanie i tyle, nie ma wogole o czym mowic .. Pozatym zaraz ci powiem, dlaczego to forum jest lepsze... PhpBB2 jest lepsze bo jest lepsze ! Jest lepsze wizualnie i wogole jest lepsze.. ma fajne skiny, ktory sa lepsze i wogole wszystko jest lepsze, ogolnie to forum jest lepsze ...
_________________
 
 
 
Teodor
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 36
Skąd: Poznan
Wysłany: Pią Gru 13, 2002 6:54 pm   

eventualnie Killer jak masz zbedne 160$ - to zakup dla naszej sceny vBulletin :lol:

i wtedy nie bedzie juz problemu ktore lepsze :D
_________________
http://teo.quake2.org alternatywny client q2
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Gru 13, 2002 7:58 pm   

to forum jest fajnie fajne...

a tak se mysle ze nabijanie postow jest wskazane :D

do... testow...

przeciez i tak ise przeczysci @ll prawda kaszubq :) ?
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 13, 2002 9:05 pm   

kfak napisał/a:
to forum jest fajnie fajne...
przeciez i tak ise przeczysci @ll prawda kaszubq :) ?


Cos watpie jako ze link na ctf.pl juz wskazuje to forum jako oficjalne wiec...
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Gru 13, 2002 9:14 pm   

no ja bym wyczyscil ^_^
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 13, 2002 9:29 pm   

kfak napisał/a:
no ja bym wyczyscil ^_^


Dlatego Ty nie masz Admina na tym forum ;) :PPPP
A tak serio: ja tez, tzn moze ilosc postow a nie topiki... bo kilka waznych juz jest i ankiet itp.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Gru 13, 2002 10:20 pm   

Adolf napisał/a:
Hi,
Kiler nie rob z siebie idioty, bo powoli staje sie to nudne. Uzywasz XMB i phpBB2 ? To sobie uzywaj, ale prosze nie namawiaj do powrotu do XMB, bo to jest poprostu niemozliwe ! PhpBB2 zostanie i tyle, nie ma wogole o czym mowic .. Pozatym zaraz ci powiem, dlaczego to forum jest lepsze... PhpBB2 jest lepsze bo jest lepsze ! Jest lepsze wizualnie i wogole jest lepsze.. ma fajne skiny, ktory sa lepsze i wogole wszystko jest lepsze, ogolnie to forum jest lepsze ...

jest lepsze bo jest lepsze - jak ja robie z siebie idiote to ty co robisz ?
wizualnie - zecz gustu dlatego zachęcam do xmb bo mi się bardziej podoba
wszystko jest lepsze - to znaczy co :D
używasz xmb i phpBB2 to sobie używaj - nie ma sprawy :D

nie namawiaj do powrotu do XMB, bo to jest poprostu niemozliwe ! PhpBB2 zostanie i tyle i nie ma o czym mówić - do tej pory myślałem że adminem tego serwisu jest kaszub i on ma władzę pozwalającą coś takiego stwierdzić, tym bardziej chciał usłyszeć argumenty przeważające że xmb jest lepsze więc co ty masz do podejmowania decyzji?
i kto z siebie idiote robi?

dobra teraz teodor : moze coś wyskrobie ze świnki :D
na koniec pofiem she fidze she jush klamka zapdał fiec 3ba bedzie korzystac z tego co jest ;]
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pią Gru 13, 2002 10:53 pm   

Z tego co ja tu widze jak narazie ty z siebie idiote robisz na tym i na tamtym forum.
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 13, 2002 11:56 pm   

Kiler przestan... nie umiesz cytowac i wyslales balagan a nie posta, rowniez nie umiesz zauwazac sarkazmu innych i jeszcze bardziej sie tym osmieszasz, Adolf piszac "jest lepsze bo jest lepsze" nie robil z siebie idioty tylko parodiowal twoje argumenty sprowadzajac je do tego czym wlasnie sa: zero wartosci maja twoje argumenty bo znacza wlasnie to co Adolf napisal sarkastycznie: "xmb jest lepsze bo jest lepsze" :(
Prosze, skonczcie temat, po prostu ci ktorym nie odpowiada niech albo sie przyzwyczaja albo skasuja swoje loginy jak wam sie to forum nie podoba, nikt wam nie kaze go uzywac prawda? (a wyniki glosowania tej ankiety mowia same za siebie :P )
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Speed
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 37
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Gru 14, 2002 11:35 am   

Kiler sprawdz w slowniq sobie takie slowka jak "ironia" :!: , "sarkazm" :!: , albo "parodia" :!: , potem znow przeczytaj posta Adolfa i moze wtedy zrozumiesz cos wiecej :? :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.81 sekundy. Zapytań do SQL: 15