Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
overtime i kill
Autor Wiadomość
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 8:05 am   

tak tak... ja chce bobiko...


ludzie zrozumcie to tylko GRA! ZZZAAAAABBBBAAAWWWAAAA jezeli WIEKSZOSCI chce do siebie postszelac tak dla relaxu to czemu nie?!?! ludzie opanujcie sie.... boze pyz z igly widly robisz LOL... vit ok taka jest POLSKA mentalnoc i co? zle Ci? jezeli tak to po prstu nie graj, jezlei nie odpowiada Ci kultura POLSKICH graczy... a granie ctfa na servach otako dla zabawy i tak zawsze bylo bardziej dm-em nisz " trybem Capture The Flag" i gra sie FOR FUN! jezeli chcesz sobie pograc wg. "zasad" to prosze bardzo klanufki/sparingi/puchar :) u nas tego nie brak... grasz wg. "zasad" masz sedziego ktory pilnuje i w ogole wszytsko fajnie.... ale na servach przy ukladzie sil 7 na 8 trudno takowe zachowac....


pozdrawiam
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 9:09 am   

a) praktycznie na Uamie i Prozacu nikt nie gra(moze sie myle), wiec moze sie tam dziac co chce.
b) Vitez aż mnie krew zalewa gdy czytam Twoje posty, mam rozumiec ze kazdy który chce miec rail arene na servie jest "pieluszakiem" i nie kulturalnym osobnikiem. Stary zastanów się nad sobą bo to co napisałeś w całości jest stekiem(?) bzdur!! Ale może poprostu nie zrozumiałem głęmbokiego przesłania i mądrości w nim płynącej z Twej wypowiedzi bo woże się jeszcze w pieluszcze i jestem nie kulturalny. LOL!!
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 9:25 am   

Turin, CTF != rocket/rail arena, zrozumiano? Dodanie overtime, było tylko i wyłącznie urozmaiceniem na MAX 2-3 minuty między mapami, a nie męczenie tego w kółko. Lepieje Ci powiem, to tak jakbym ja sobie przedłużał czas w trakcie mapy (zmieniam/obchodze) ustawienia servera bo mi się tak podoba. A "większość" jak to ujmujecie, to nigdy nie więcej niż 3 graczy na serverze. Co lepsza, za każdym razem jak wypierdalam takich ludzi z servera, to spotyka się to z aprobatą pozostałych graczy (nie wszystkich, rzecz jasna), więc gdzie ta "większość" ?! Załóż sobie server Tur!n's CTF overtime server i ustaw 99 rund overtime, będziecie mieli takiej strzelanki do woli, ale dopóki ja mam coś do powiedzenia na servach to Wy nie będziecie wkurwiać ludzi tym.

Magnus, jak ostatnio włączałem q2, non-stop ktoś na prozac'u grał ;) no chyba, że ja jestem ślepy czy coś ?

p.s.
Turin, kim Ty kurwa jesteś żeby dyktować jak mamy grać? No offence, ale taki Vitez, zrobił w swoim czasie o wiele więcej niż Ty dla CTFa ;)
p.s.2.
a kim ja? takim wrednym skurwysynem który na Wasze nieszczęście ma władze :twisted:
_________________
 
 
 
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 10:17 am   

HAAAAAAAAAAAAHEHEHAHHAAHHAHH AHHAH pyz rozbawiłeś mnie to władzą heheh. Mam pytanie to po co stawiasz serwer??? dla ludzi czy tylko dla siebie i viteza??? Vitez właśiwie nie gra wiec?? A jeśli ktoś chce sie pobawić w rail arene to czemu nie. Od tego masz admina i mozesz mape zmienic kiedy chcesz.

Ja nie widze tu problemu.
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 10:18 am   

hm... kilka postwo wyzej jest moja wypowiedz w ktorej pisalem ze z Toba nei da sie dyskutowac... a czy ja komus mowie jak ma grac? ty Ty sie rzadzisz... i starasz sie pokazac "jaki to ja zajbisty jestem" wyrazam swoej zdanie... i tyle...



pozdrufka
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 1:08 pm   

Ja sie zgadzam z pyza ... przeciez jest insta-gib na ktorym mozna poskakac i porailowac... bardzo fajna zabawa i jak chcecie to idzcie sobie tam grac... ja tak robie,
a na ctfa przychodze po to zeby pobiegac za szmatami... oczywiscie jedna rundka intermission jest wporzo tak zeby sie rozerwac... ale granie w kolko tego samego to nuda.. naprawde sprobujcie instagiba tam bedziecie mieli tego mase :) tylko rail i insta gib :D

Pyz postawil serwer dla mnie ... to takie info dla Nucleara
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 4:36 pm   

Cytat:
Nuclear:
Od tego masz admina i mozesz mape zmienic kiedy chcesz.

Chujowe masz pojęcie o adminach.

Cytat:
Tur!n:
hm... kilka postwo wyzej jest moja wypowiedz w ktorej pisalem ze z Toba nei da sie dyskutowac... a czy ja komus mowie jak ma grac? ty Ty sie rzadzisz... i starasz sie pokazac "jaki to ja zajbisty jestem" wyrazam swoej zdanie... i tyle...

Bo jestem bezwzględnym chamem :twisted: A przeczytaj co pisałeś, dokładnie post wcześniej ;) A ja zajebisty jestem i o tym wiem, pokazywać nie muszę niczego ;) zwłaszcza Tobie :>

Cytat:
brzoza:
Pyz postawil serwer dla mnie ... to takie info dla Nucleara

Święte słowa ;> w końcu i brzoza i server w Warszawie. A tak ogólnie to weźcie sobie do serca co napisała wierzba, bo on umiał to po ludzku Wam wyjaśnić, może jego zrozumiecie ;>
_________________
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 5:33 pm   

omg :/
 
 
 
wegorz
Wisienka


Dołączył: 26 Kwi 2004
Posty: 43
Skąd: biały
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 5:35 pm   

racja racja kurwa swieta racja pyzu i inni dobrze mówią CTF to ctf a nie jakis dm ;/ jest was malo na serie to idzcie na instalgib tak jak brzoza mowił

ps. pyzu jak uda ci sie zrobic moda lub w lfire to mi mów odrazu
ps2. u nas w polsce i tak juz sie w ctf nie da grac bo ludzie z teamów uciekają i by tlko lf10 grali zgrozaaaaa....:pppp


Pozdro 600
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 6:32 pm   

Widzisz to i nie grzmisz....
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 10:21 pm   

Dobra ..

Vitez, nie sadzisz, ze lekko przesadzasz z tym textem ?
"Marzenie... te dzieciaki juz dawno zapomnialy ze graja w CTFa, wchodza tylko na servy w stylu "najebac sie, zjarac i se poskakac i postrzelac" "

Pozatym, zupelnie nie przeszkadza mi to kill'owanie .. 2-3 razy max jest ciekawym urozmaiceniem podczas grania w kolko tych samych (kilku) map .. nie kce isc na instagib, kce postrzelac w ludzi z ctf'a na ctf'owych mapach ... Gram dosyc czesto [ktos zaprzeczy?] i jakos dopiero tutaj na FORUM sie dowiedzialam, ze komus ten precedens przeszkadza ..

Ja rozumiem, macie wladze .. ale loodzie, jesli sie nie myle, to rzadzi demokracja! Przestancie byc tacy despotyczni ... to, ze macie adminy, stawiacie servy nie znaczy, ze mozecie robic wlasciwie wszystko co kcecie ..

Najbardziej ciekawy jest fakt, ze Pyziaku nie za czesto pojawiasz sie na serverach (no od jakiegos tygodnia to sie zmienilo) .. od czasu do czasu wypowiesz sie na forum, przekazesz ludziom swoje wymagania/żądania i kazesz sie zastosowac szantazujac banem ... pff, zenada [po raz 2 ;) ]

Zdaje sobie dobrze sprawe z tego, ze zaraz tak pieknie mnie pojedziecie na Forum, zabierzecie mi moje adminy i wogole bede ble, ale cooz, nie moglam sie powstrzymac ... I tak wiem, ze to goovno da ...

TFU FU I BLE!


:roll:
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 10:32 pm   

No więc tak:
obecność na servach: fake powah ;) wpadałem często na chwil pare popatrzeć i wychodziłem
demokracja: ciekawe kurwa, gdzie? :) w polsce? to tylko tak się nazywa ;-)
zabranie admina: obrażasz mnie.
a to, że Ty chcesz, to mnie to ;) jebie. jest tak samo wielu zwolenników jak i przeciwników mojej "wojnie z killami" .. :-) więc nie pierdol, że nikomu to nie przeszkadza.

p.s.
ja w przeciwieństwie do przeciwników, jako zwolennik, umiem spojrzeć optymistycznie i przyznać, że wiele osób myśli inaczej, tylko problem w tym, że ja mam władze, a co lepsze - mam to w dupie że Wam się to podoba - mnie to irytuje i koniec kropka :>

zacytuję tutaj coś ... "daj palca, a utną Ci ręke" ... :) [dla tych mniej inteligętnych: tyczy się to wprowadzenia overtime rounds na serverach CTF ..]
_________________
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 10:38 pm   

ok dla swocih zwollenikow badz sobie GURU... mnie to jebie... jebaz Prozac czy jak to sie zwie... euro/cool...
pyz ty musisz miec problemy in real life skoro sie tu wyzywasz... przykre



pozdrufka
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 10:46 pm   

Pokaz wladze pyz =] Zamknij Topic ..
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 10:46 pm   

Eh .. mi to nie przeszkadza w zupelnosci (te kille, of korz) .. i mysle, ze wiecej by sie znalazlo zwolennikow mojego spojrzenia na ta sprawe, niz przeciwnikow ...

Oczywiscie, jakakolwiek ankieta bylaby w tym temacie kopletna bzdura, bo i tak i tak to goovno da, jak juz powiedzialam wczesniej ..

Zakoncz lepiej ten topic, nie bede sie bila o to .. robcie co kcecie .. Fuck it :roll: .. Po prostu poczulam nie odparta chec na wypowiedzenie sie w tym temacie .. :wink:
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 12