Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
overtime i kill
Autor Wiadomość
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 11:00 pm   

Wy to naprawde macie problemy... wiecie co to kompromis ?

Tak jak mowie...
jedna rundka jest ok zeby sie rozerwac miedzy mapami...
jak chcecie grac dluzej sobie raila to naprawde idzicie na railarene. I naprawde polecam fajna zabawa... to chyba nie problem w jednym momencie rzucic haslo 'chodzcie na railarene popykac'... i ci co naprawde chca isc to pojda...
- kubus2.rulez.pl
- 195.136.250.220:27911 (Telbank)

macie adresy...
i wilk syty i owca cala....

powtorzylem jeszcze raz bo moze poprzedni moj post do was nie trafil...

koniec tematu...

Pyz uzyj wladzy i zamknij ten topic...

Asta!
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 12:25 am   

chcialbym tylko napisac ze mam taka sama wladze na coolnecie jak pyz... on jest definitywnie anty dodatkowy bonus... ale szczerze mowiac gowno mnie to obchodzi bo od kilku tygodni nasz drogi "dyktatorek" najadl sie szaleju i zaczyna naduzywac swoich mozliwosci... ja z kolei uwazam ze to jest dobra okazja zeby pocwiczyc celnosc na tych mapach bo czasami zabraknie tych slugow... poza tym fajnie sie gra taka dogrywke bo nigdy nie wiadomo kto tym razem wygra... dlatego jezeli ktos bedzie naduzywal admina i PSUL ZABAWE innym a ja wtedy tez bede wsrod tych bawiacych sie to tez uzyje swoich mozliwosci zeby popsuc zabawe temu ktory nam wczesniej popsuje zabawe...
To ze koles ktory wpada na server i kopie ze speca grajacych TYLKO DLATEGO ze przedluzyli gre na jednej mapie o 2/3 min to juz jest porabane i swiadczy o glupocie i prostocie owego delikwenta...
glowny glos powinnien nalezec do tego kto zostaje ostatni na placu boju po rozjechaniu wszystkich przeciwnikow a nie do tego ktory siedzi na specu i udaje cwaniaka... BO MOGE... BO JESTEM GLUPI... BO MUSZE SIE WYROZNIC JAKAS IDIOTYCZNA AKCJA... QRWA... CZUJE SIE JAK W PODSTAWOWCE...
szlag czlowieka trafia jak spotka na swojej drodze takiego upartego buraka ktory chce udowodnic ze moze...
ja tez moge ale folklor mnie nie bawi...

pozdrawiam tych ktorzy potrafia sie bawic...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 12:39 am   

miales sie nie wypowiadac :/

w00t
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 7:25 am   

krib ja odzyskalem konto! ;)
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 10:09 am   

Cytat:
Tur!n:
pyz ty musisz miec problemy in real life skoro sie tu wyzywasz... przykre

Zafunduj mi psychologa ;-) A co do euronetu, poczytaj co pisał admin euronetu odnośnie tego co ja wymyśliłem, zastanów się nim coś napiszesz.

Cytat:
Kribol:
Pokaz wladze pyz =] Zamknij Topic ..

Jest śmiesznie ;-)

Cytat:
Kazwa:
Oczywiscie, jakakolwiek ankieta bylaby w tym temacie kopletna bzdura, bo i tak i tak to goovno da, jak juz powiedzialam wczesniej ..

Dokładnie, ponieważ jakieś 40% ludzi grających w CTF tutaj zagląda ;-) Ale o tym pewnie nie wiedziałaś?

Cytat:
brzoza:
Pyz uzyj wladzy i zamknij ten topic...

j/w ;) jest śmiesznie, zobaczymy co będzie dalej, a co do railareny, od początku im to mówiłem, że jak chcą poćwiczyć raila, to mają do tego specjalne servery :)

Cytat:
Grzdyl:
ja z kolei uwazam ze to jest dobra okazja zeby pocwiczyc celnosc na tych mapach bo czasami zabraknie tych slugow...

Postawie specjalnie dla Ciebie server railarena z mapami CTF ;-) Przeczytaj sam co piszesz, człowieku.

Cytat:
Grzdyl:
To ze koles ktory wpada na server i kopie ze speca grajacych TYLKO DLATEGO ze przedluzyli gre na jednej mapie o 2/3 min to juz jest porabane i swiadczy o glupocie i prostocie owego delikwenta...

Udowodnij :-)

Cytat:
Grzdyl:
glowny glos powinnien nalezec do tego kto zostaje ostatni na placu boju po rozjechaniu wszystkich przeciwnikow a nie do tego ktory siedzi na specu i udaje cwaniaka... BO MOGE... BO JESTEM GLUPI... BO MUSZE SIE WYROZNIC JAKAS IDIOTYCZNA AKCJA... QRWA... CZUJE SIE JAK W PODSTAWOWCE...

To brzmi jakbyśmy mieli jakąś wojne na serverze ;-) Jejku, Grzdyl, opanuj się! Pozatym nie ubliżaj mi :>

Cytat:
Grzdyl:
ja tez moge ale folklor mnie nie bawi...

Możesz bo Cię nauczyli komend kilku ;-) A tak naprawdę jakbyś miał sam coś zrobić to byś zajebał wyjebanego karpia i nie wiedział od czego zacząć :>
_________________
 
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 11:39 am   

Pyz kurde trroszke to załosne z tą Twoją władza. Chyba skończy sie tak że Twoje królestwa/servy będą puste. No ja już tam nogi nie postawie bo nie chce miec jakiegoś absolutystycznego obłąkanego monarchy nad głową.
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 3:08 pm   

Magnus czas isc do lekarza od glowy :P
_________________
 
 
 
FireBird!
Wisienka

Dołączył: 26 Gru 2002
Posty: 76
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 3:17 pm   

[quote="Adolf"]Magnus czas isc do lekarza od glowy :P [/quote]

Zabierz ze soba turina :P
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 3:22 pm   

Magnus, to z polskich serverów zostaje Ci tylko TPI, i euronet, ale admin euronetu mnie popiera, do tego kribol ma tam admina, a ja powiem "krib, ban magnusa" to krib Ciebie ban :) w związku z tym, będziesz grać tylko na TPI z polskich od dzisiaj? :-) good luck! :]
_________________
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 3:42 pm   

zalosna jest ta koalicja lepperow[S]ka...

nie ma sensu dyskutowac z niereformowalnymi ludzmi...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 3:54 pm   

Czemu obrażasz cały klan?! Ty chuju!! Wyzywam Cię na "WOJNE" pomiędzy [S] a [PKS] w obronie godności [S], Ty szmaciarzu wiejski... Kurde, odstawiasz jackass przed monitorem jak grasz w q2 i jeszcze śmiesz obrażać [S]? Chyba Jerry Springer musi Cię zaprosić do siebie, pasujesz do pokroju jego gości ;-)
_________________
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 4:08 pm   

Ale jestescie zalosni .. ZENADA!

Vote yes dla Grzdyla .. chociaz go nie lubie i jest wielka lama, czuje ze musze go poprzec :roll:
Pozatym Pyz.. Wegorz nie jest glownym adminem na euro, ani takze Kribol, wiec daj se spokoj.. Jak bedzie mi sie chcialo strzelic kill'a to go zrobie i goovno mnie powstrzyma to, ze dostane bana .. Trudno, XS tez fajny server ..

Ciekawe jaki bedzie nastepny powod banowania ludzi ..
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
wegorz
Wisienka


Dołączył: 26 Kwi 2004
Posty: 43
Skąd: biały
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 4:22 pm   

ehhehehehehhe no ladnie
1. jak to kaz nei jestem glownym adminem euro-netu ??? jak chcem to wylacze serv albo bede kickowac ludzi co killuja bo ozzy jak brat i mnie poprze wiedz mam pelna wladze na euro

2.Ludzie dobra niech bedzie 1-2 razy pograc railarene ok ale kurwa 6-9 jak to czasem bywa i pozniej od ciot wyzywaja ze sie killa nie wpisalo to juz skandal i zgroza i obiecuje jak ktos walnie wiecej jak 2 razy railarena ban na euro

3.Pyzu troszke przesadzasz bo malo naprawde grasz jak codzienie gram i wiedze kto gra a kto nie.

4.Na euro se grajcie pare tych railaren ale nie wiecej jak 3 tosh to zmuuua ile mozna

5.coolnet smierdzi a i tak tam ludzie grają a po co ?

i hapcie dzide wszyscy i walcie kille z glową a nie na hama na maxa...:ppp
_________________
Misiu...misiu...misiu ale ty masz wielki łeb...co ty na omce jedziesz...???......:pppp---->
 
 
 
wegorz
Wisienka


Dołączył: 26 Kwi 2004
Posty: 43
Skąd: biały
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 4:24 pm   

aha i kazwa ja ci bana nie dam....:pppp wiec spoko majonez
_________________
Misiu...misiu...misiu ale ty masz wielki łeb...co ty na omce jedziesz...???......:pppp---->
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 4:32 pm   

Wiec wychodzi na to, ze calkowitego bana dostaniesz tylko na Prozaku za kill'owanie i na UAM'ie, na ktorym nikt nie gra ..

Przynajmniej cos sie udalo wywalczyc tymi naszymi wypowiedziami, a nie brnac dalej w bezsensowna klotnie i wymiane wulgaryzmow z niektorymi ludzmi, ktorych i tak przekonac sie nie da...

Ave!

vote yes za zamknieciem topicu!
Temat zakonczony, wiemy jak jest, a dalsza wymiana 'argumentow' bedzie po prostu nic nie wnoszacym elementem, ktory doprowadzi do tego, ze wszyscy sie skloca i pobanuja nawzajem ... EOT![/b]
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 13