Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
tak mnie zwa:) a dlacego?
Autor Wiadomość
AL_BUNDY
Wisienka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 35
Wysłany: Pon Maj 31, 2004 11:36 am   

jesli o moja chodzi to chyba wiadomo skad sie wziela :)
a dlaczego taka? trudno powiedziec, bylo to jeszcze za czasow q1, nie wiedzialem jaka ksywa wiec pomyslalem o moim ulubionym serialu, tlumaczylem sobie ze jak bede mocno po dupie dostawal to tak jak prawdziwy AL, a jak bede wygrywac...tego juz nie pamietam jak sobie to tlumaczylem :)

Update :)
A dlaczego mam "_" w ksywie? bo nie umialem napisac ze spacja w cudzyslowiu :)
Ostatnio zmieniony przez AL_BUNDY Sob Cze 05, 2004 8:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Maj 31, 2004 4:23 pm   

a jak bedzesz wygrywal to film sie urywa ;)


a moja xywa to jakis pojebany przypadek :twisted: Otoz gralem w commandosa sobie kiedys i tam byl koles co gadal "i'am comming" a ja maly nie czajilem ocb ale slyszalem jakies "komen". drobna modyfikacja i moja xywa wygladala -> Koeman potem drobne przerobki wyzualne + tunning muzyczny i znalazl sie Kuman... potem pelny lifting i jest Kumanus ;)
tylko ze Kumanus to je moja wirtualna xywka ... a ja mam zamiar przyjac na necie moja podworkowa ksyfke "emil" ale znowu modyfikacje i bedzie "emilio" :wink:
Zas emil nazwal mnie taki koles bo przypominalem mu takiego chlopaka (nazywal sie emil - dla jasnosci) z filmu (juz nie pamnietam tytulu). W kazdym razie chlopaczyna ten byl malym rozrabiaka i zajebistym blondynem jak ja ;) wiec kumple zaczeli mnie przezywac wolajac "emil, do drewutni !!" ... i zostalo emil... od 12 lat :D
_________________
Do kasacji :>
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Cze 01, 2004 7:33 am   

hyhy a ja myslalem ze moj nick jest zakrecoany [; rspecta...
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
n0ois
Wisienka


Dołączył: 06 Paź 2003
Posty: 8
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Cze 01, 2004 1:25 pm   

Emilio to troche jak z jakies noweli brazylijskiej ale coz [; jak chcesz.. :)
_________________
Myśle więc jestem...
 
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Wto Cze 01, 2004 2:00 pm   

Jak bylem malym dzieckiem mama mowila na mnie "Ziółko". Potem w jakis dziwny sposob zmienilo sie to na Ziutek, glownie za sprawa Grima. Ot taka prosta historia ;p
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Cze 01, 2004 8:36 pm   

a do mnie starzy czasami nadal mówią ziutek :D
_________________
 
 
 
PIELUCHA
Śliweczka


Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 218
Skąd: Poznan
Wysłany: Sro Cze 02, 2004 8:09 am   

hmmm....w zasadzie....ciezko bedzie stwierdzic skad sie wzial moj nick...aczklowiek pamietam ze byl uzywany o wiele wczenisej niz sie pojawilem na sieci....(chyba gdzies od 8 roku zycia) ...problemow fizjologicznych zadnych nie mialem -i nadal nie mam- w sumie...mlodzi ludzie -kaczory- (tacy do 8 laT) sa zakrecone bardzo ...i z tego co pamietam klient ktorego kieys duch nazwlalem (od nazwiska duszynski) bardzo sie tym przejal i zesloscil na mnie...zwac mnie PIELUCHA -moze nieco od nazwiska....choc nazwisko nie jest wcale pieluchowe (Pierzchlewicz) hmmm sam nie wiem w zasadzie ale ...skoro pisac to pisac :)
btw
kiedys mnie za takie watki karcili (na starym forum) ze po co pytam o to i o tamto...ludzie sa jacys dziwni ...
pozdro :P
 
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Sro Cze 02, 2004 1:08 pm   

(krotka historia mojej ksywki :P ) Hmmm ja zaczne od tego ze jak zaczolem grac w q2 to mialem ksywke taka jak na mnie wszyscy wolali (tj starzy, wszyscy koledzy, blizsza i dalsza rodzina) od kiedy tylko moge sobie przypomniec tj. ćinas (na tym nicku gralm w klanie Grima dv :wink: ) Kiedy troche podroslem probowalem dochodzic skad to sie wzielo i nik nie potrafil mi powiedziec, wszyscy mowili ze od zawsze bylem porostu ćinas. Pozniej stwierdzilem ze musze zmienic ksywke i tak tez zrobilem, niedzwiadek ona brzmiala.
Pozniej na skutek zyciowych zawirowan mialem przerwe od q2ctf. Kiedy nadszedl ten czas gdy postanowilem (a raczej gdy juz moglem) powrocic (tj 2 lata temu) znow pojawil sie problem ksywki znow chcialem obrac ksywke ktorej uzywaja moi kolesie czyli Cienki (to ze ta ksywka przypomina te I to zupelny przypadek bo w miedzy czasie zmienilem miejsce zamieszkania i szkole, a to wlasnie w liceum zaczeli wolac na mnie Cienkos, poprostu jakis gosc to wymysli i cala szkole na mnie tak wolala wlaczenie z nauczycielami, a wzielo sie to raczej stad ze jestm przy kosci :] ), ale niestety Cienki jeden juz jest z STa.
A obecna ksywka wziela sie od WSP Wspolnicy :D jak ktos wie co to, i slyszal albo slucha to gratuluje :P
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 12:30 am   

Brzoza (Betula), rodzaj z rodziny brzozowatych, ok. 40 gatunków drzew i krzewów występujących w Europie, Azji i Ameryce Północnej (w strefie gł. zimnej i umiarkowanej). Brzozy są ważnymi składnikami lasów, odgrywającymi jako lekkonasienne drzewa pionierskie, znaczną rolę w kolonizacji nowych terenów i w pierwszych stadiach rozwoju lasu. Kora brzozy jest zwykle biała lub szara, kwiaty zebrane w bazie (kotki).

Brzoza brodawkowata

W Polsce najpospolitsza jest brzoza brodawkowata (Betula pendula, Betula verrucosa), częsta w lasach na niżu i w górach. Ponadto na terenach wilgotnych i bagiennych występuje brzoza omszona (Betula pubescens), natomiast w wyższych położeniach górskich, często w kosodrzewinie - brzoza karpacka (Betula carpatica). W południowo-wschodniej części Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej rośnie bardzo rzadka, chroniona brzoza ojcowska (Betula oycoviensis). Reliktami polodowcowymi są, również chronione, brzoza niska (Betula humilis) i brzoza karłowata (Betula nana), niskie krzewy występujące na torfowiskach leśnych oraz w tundrze i lasotundrze.

Brzozy dostarczają drewna o dużej wartości mechanicznej, ale mało trwałego, używanego w przemyśle drzewnym (sklejki) i meblarskim (czeczota). Wiele gatunków brzóz uprawianych jest jako drzewa ozdobne, sadzone w parkach i założeniach krajobrazowych. Niektóre są też cennymi roślinami leczniczymi (np. liście brzozy brodawkowatej i brzozy omszonej mają lecznicze właściwości). Sok z naciętego pnia brzozy ma zastosowanie w kosmetyce (tzw. woda brzozowa).
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 12:40 pm   

ctrl+c ctrl+v ;/ brzoz sie nie postarales ;)
_________________
Do kasacji :>
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 4:53 pm   

ale skoro to prafda :) to w czym problem ?!?! ;)
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Budziu
Wisienka


Dołączył: 15 Mar 2003
Posty: 36
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Cze 09, 2004 1:50 pm   

nom moja xywa juz istnieje od kad pamietam... juz jako 5 letni gnojek bylem nazywany budzik... generalnie od nazwiska... BUDZISZ... kiedy zaczalem grac w q2 zmodyfikowalem ja na budziu, potem budziu$ przez jakis czas kiedy bylo modne "$" i znowu powrot do budzik'a... :D
i chcial bym wszech i wobec oswiadczyc ze ja mam pelne prawa do tej xywy, a jakies pieprzony program w telewizji (TVP1) "Budzik" nawet sie nie zapytal czy moze uzyc mojej xywy... potrzebuje radcy prawnego w tej sprawie :twisted:
oczywiscie tak jak kazwa tez probowalem zmienic ta xywe ale sie nie dalo... budzik to budzik i nie ma mocnych... :wink:
jezeli chcecie sie dowiedziec co to budzik to dam dokladny link z budowy zegarka...
pyza jedno pytanie xywa twa byla spowodowana pyzowata buzia czy brzuszkiem?? bez obrazy...
_________________
Budziszynski :D
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pią Cze 11, 2004 11:03 am   

buzia :) i sie nie obrazam, jestem gruby i jestem z tego dumny :P
_________________
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Pią Cze 11, 2004 12:46 pm   

hehe ... Pyzmenie co ty gadasz, ze jestes gruby :) Jestes dobrze zbudowanym 20 letnim fasetem ...
:roll:
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sob Cze 12, 2004 2:55 pm   

20 skończe 19 sierpnia, także jeszcze 19-o letnim 'chłopcem' ;-)

(facet nie może być prawiczkiem, a ja jestem prawiczkiem :P )
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.78 sekundy. Zapytań do SQL: 13