Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Kto wygra Euro ?
Autor Wiadomość
kozako
Śliweczka
zly jamnik


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 371
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Wto Cze 15, 2004 9:41 pm   Kto wygra Euro ?

To moj pierwszy topic i nie dotyczy q2 ;] ale co nie moge ? od dwoch lat albo wiecej(lub mnie :) ) nic nie zalozylem to se strzele ;] wiec kto wygra Euro 2004 ?
Moim zdaniem Francja chociaz ich nie lubie ale oni jak narazie pokazuja "cos" , wczesniej myslalem ze holandia cos nafika ale po dzisijeszym meczu watpie, a i wierze w Czechow !
_________________
i'm evil so don't fuck with me niach niach :)
 
 
 
wegorz
Wisienka


Dołączył: 26 Kwi 2004
Posty: 43
Skąd: biały
Wysłany: Wto Cze 15, 2004 10:16 pm   

ja stawim na bułgarie choc wtopiła mecz ale to nic da rade...:ppppppppppp
_________________
Misiu...misiu...misiu ale ty masz wielki łeb...co ty na omce jedziesz...???......:pppp---->
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 12:04 am   

lol bulgarie .. powiedz mi co oni tam wogole robia ? bo napewno nie graja
a wygra francja albo szwecja, reszta to pionki :P
_________________
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 7:36 am   

panowie Anglia.... ANGLIA:) albo Grecja widzieliscie ich styl? ewentualnie caly team mial niezlego farta i na pocztaku meczu zgraneli wszystkie techy: PPPP
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 9:05 am   

Ja kibicuje Włochom i Szwedom, a Francja to fartuchy; w swojej drużynie może maja 2 rodowitych Francuzów i ich nie lubie. To tyle.
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 12:24 pm   

Pewnie wygra Francja albo Niemcy.. osobiscie jestem za Szwecja i (piznolem sie) Portugalia
Ostatnio zmieniony przez Kribol Wto Cze 22, 2004 10:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 12:57 pm   

mi tam wszystko jedno kto wygra byle by to nie byly zabojady (Francuzi jedza zygi!) no i zeby to nie byli makaroniarze.
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
PIELUCHA
Śliweczka


Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 218
Skąd: Poznan
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 1:04 pm   

hmmm to moze jaki znawca futbolu ;P i byly pilkarz przeprowadze mala analize....grupa po grupie... :
w a :
hiszpania portugalia grecja i rosja.....
hmm dzis pewnie hiszpania wygra z grekami....a co za tym idzie awans zapewniony...wiec...pozostale druzyny:
portugalia rosja....w zasadzie obie druzyny musza wygrac zeby...miec szanse na wyjscie..osobiscie stawiam na remis...choc wieksze szanse ma portugalia....wlasne bosiko robi swoje.... :)
czyli reasumujac grupa a wychodza HISZPANIA i PORTUGALIA (ew. GRECJA :P )

w b:
szwajcaria chorwacja aniglia i francja....
patrzac na to co zrobila anglia (porazka na wlasne zyczenie) jakos trace co do nich nadzieje na jakis sukces....chorwacja - szwajcaria...grajac ponad 30 min w przewadze nie potrafili tego wykorzystac chorwaci -dobrze pamietam :P - w zasadzie cicho licze na sukces chorwacji (bo zawsze kibicuje teoretycznie slabszym druzyna)
ale ...
kolejne mecze to :
anglia szwajcaria...w zasadzie napewno zwyciestwo angli...a co do chorwacja francja...stawiam na remis albo zwyciestwo chorwacji...malo wierze we francje...sa slabi....wg mnie...stare nazwiska i wogole....w zasadzie to co pokazali w meczu z anglia to ...porazka...coz...jeden zawodnik to nie wszystko...reasumujac stawiam na hmmm
i tu bedzie ciezko..pewnie walka do konca...mysle ze chorwacja w ostatniej kolejce wywalczy awans po zwyciestwie nad anglia... a jako 2 wejda francuzi :)

c:
dania wlochy szwecja bulgaria....
tutaj krootko....
wlochy szwecja....chodz wlochy niewiele pokazali...ale jak sie juz rozkreca...bedzie dobrze....

:)
a szwecja masakra...niby ich chwala za to dopracowane na maxa ustawnienie 442 ale...bulgaria...co to za przecwinik...brak nazwisk...jak ogladalem mecz....zastanawialem sie co to za jedni :D

d:
czechy lotwa niemcy holandia....
nawiasem mowiac postawilem wczoraj na prowadzenie lotwy do poolowy :P
nieco kasy wpadlo...ale...czechy...wiadomo...jesli bede grac tak jak w eliminacjach...dojda daleko...co do reszty zaskoczyli mnie niemcy....bylem pewien (po tym co bylo w towarzyskim meczy z rumunia -5:1- ) ze niemcy dostana przynajmniej ze 3 bramiki a tu remis...
hmmm
holandi zostaly czechy i lotwa...7 punktow beda miec....i pewnie wyjda na 2 miejscu ...bo niemcy pewnie pokulaja i czechoi i lotyszy...
hmmm
moze nie wszyscy maja dostep do tego kto z kim i kiedy bedzie gram w sensie zwyciestw w grupach...:
1/4 finału


24 czerwca, 20:45 1A- 2B / Lizbona, Novo Estádio da Luz
25 czerwca, 20:45 1B - 2A / Lizbona, Estádio José Alvalade XXI
26 czerwca, 20:45 1C - 2D / São João da Venda, Estádio Algarve
27 czerwca, 20:45 1D 2C / Porto, Estadió do Dragão



czyli jak by nie patrzac

albo nie bede sie juz rozpisywal...:)
jak juz pozanmy zwyciezcow grup podam kolejne typowania btw gra ktos na zakladach ?
:P
hmmm
moi faworyci (po cichu chorwacja) a tak ogolnie hiszpania lub...mimo wszystko holadndia....
pozdrawiam :P
a tak nawiasem mowiac
Lech lech kolejorz :P
 
 
 
omen
Śliweczka
VISCA el BARCA!


Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 413
Skąd: ze sromU ,)
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 1:20 pm   

HOLAND HOLAND HOLAND HOLAND HOLAND HOLAND HOLAND HOLAND HOLAND HOLAND HOLAND HOLAND HOLAND HOLAND HOLAND HOLAND
;PPP
_________________
LC !
 
 
kozako
Śliweczka
zly jamnik


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 371
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 4:14 pm   

nom zapomnialem dodac Szwecji, sa naprde dobzi i zawsze nam conajmniej 2 gole wpierdola ;]
_________________
i'm evil so don't fuck with me niach niach :)
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 5:01 pm   

Teraz moja opinia .. zajebiscie sie znam na pilce noznej, ale co tam <nie om? 8) >


Kibicuje i zawsze bede kibicowac Anglii .. ta przegrana z Francja, to jakis przypadek :wink: ... Trenera UK tez bym zmienila, bo kto to widzial by przy stanie 1:0 dla GB grac w defensywie caly czas! Zero ataku + napor Francuzow musialy dac takie rezultaty jak 2:1 ... :cry:

Jeshcze lubie Holendrow, ale to tylko dlatego, ze w tym roku zdaje na niderlandystyke i wypada mi im kibicowac :roll:

UK UK do boju :idea:
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
chrom 
Śliweczka


Wiek: 34
Dołączył: 09 Gru 2003
Posty: 313
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 6:56 pm   

Grecja 1-1 Hiszpania
Grecja moze pomieszac troche w tej grupie lecz potem nie ma sznas na dojscie do finalu

Mysle ze euro wygra Francja chociasz pasowalo by mi to zeby holandia szwecja lub czechy wygraly te euro
 
 
 
ziuum
Śliweczka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 114
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 7:28 pm   

szwecja i czechy zajda daleko..
_________________
 
 
chrom 
Śliweczka


Wiek: 34
Dołączył: 09 Gru 2003
Posty: 313
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 9:23 am   

Tesz tak mysle.... Szwecja Czechy :P P
 
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 1:15 pm   

apropo szwecji to dzis sie okaze... mecz z wlochami poka ze czy ich stac na cos :D
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.77 sekundy. Zapytań do SQL: 12