Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Czy wam sie juz nie nudzi...
Autor Wiadomość
Teodor
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 36
Skąd: Poznan
Wysłany: Sob Sty 04, 2003 9:11 pm   Czy wam sie juz nie nudzi...

.... grac wkolko na tych samych mapach?
JA rozumiem przyzwyczajenie, wytrenowanie na danych mapach - ale czy was to nie nudzi?
Z obserwacji widze ze wlasciwie to gra sie (przykladowe 2 h na coolu) q2ctf1, q2ctf2, q2ctf1,llfctf1, q2crf3 - i czasem jak TPI ma laga/padnie i przyjda ludzie to lfctf10 a potem znowu q2ctf1 itd.
Dlaczego nikt nie chce grac na sctf1-6 np.?
Faktem jest ze na coolu maplista jest troche ograniczona w porownaniu do cerona -> ale mozna to naprawic :-)
Czasami gra sie rtfctf1a a np rtfctf1ver2 jes wg mnie ciekawsza.
Jest taka mapka q2bmctf1 - bardzo podobna do q2ctf1 - jej nie widzialem na zadnym polskim serwerze.
Chetnie tez zagralbym sobie na reszcie z wtf'ow :P - tak dla rozluznienia oczywiscie :P
_________________
http://teo.quake2.org alternatywny client q2
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sob Sty 04, 2003 10:09 pm   

nie nie nudzi sie, jest ok
 
 
 
Denox
Wisienka

Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 7
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Sty 04, 2003 10:22 pm   

Nie gra sie tylko na tych mapach wcale , ostatnio nie raz gralem na ktorejs z sum albo sumactf5 albo sumactf6 czy jakos tak :/ i sumujac te wszystkie mapy to wychodzi ich 8(ctf1,ctf2,ctf3,lfctf1,lfctf10.rtctf1,sumactf5,sumactf6) i jezeli tak te 8 map leci na zmiane i kazda trwa jakies 20 min to sie powtarzaja co jakies 3h to nie jest tak czesto (jezeli nie siedzi sie przy q2 caly dzien :/) i zreszta nieraz sa inne mapy takie jak Pong by geazer i ta druga z 4 flagami albo lfctf2 ,roznie, wcale tak czesto sie nie powtarzaja :P
_________________
Carpe diem...;] Dystans sie liczy!!!
"Przecież każdy ma marzenia,tego nikt mi nie odbierze..."
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sty 05, 2003 4:03 am   

Ja ci sie tu tylko przypomne teo - wyslij mi te mapki... i ta co wspominasz przerobke ctf1, i to "cos in heaven" oraz wszystkie wtf i inne jakie ciekawe znasz i masz :) . Bez obawy, mail mam pojemny (ale mozesz slac od razu na vitez@shell.ceron.pl a nie vitez@ceron.pl , latwiej bedzie).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
-=ff=-alien3
Wisienka


Dołączył: 19 Gru 2002
Posty: 93
Wysłany: Nie Sty 05, 2003 1:06 pm   

moge tylko dodac, ze wg mnie te mapy sa po prostu najbardziej grywalne
i pozwalaja na gre choc "troche" zespolowa ,a nie tylko idiotyczne bieganie po mapie bez ładu i składu

co do samych map, to ja w sumie nie mam za wiele czasu na net po weekendem (praca, praca i jeszcze raz praca :( ) wiec kiedy juz wpadam zagrac to wole mapy zdatne do gry, a nie biegac ot tak po jakichs nowych , na ktorych zreszta chce grac tak naprawde znikomy procent ludzi
_________________
praca zabija skilla :/
pracuj a dorobisz sie ... garba
 
 
Mr. Kato
Wisienka


Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 24
Skąd: inąd.
Wysłany: Sro Sty 08, 2003 6:36 pm   

Dalej dajecie na tych samych mapkach? No, grunt to się nie nudzić. ;>
Hm, z tego co pamiętam to sumactf6 była konkret. A i mapki z serii as2mx, były całkiem, całkiem...
_________________
omnia mea mecum porto

 
 
kozako
Śliweczka
zly jamnik


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 371
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Nie Sty 19, 2003 1:46 pm   

na tych "nudnych" mapach mozna zagrac team play a nie na lfctf10 mapa dm z flagami i grapplem ,albo inne na ktorej kazdy gra dla siebie mota sie po mapie ...
 
 
 
Kaziu
Wisienka


Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 36
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Sty 24, 2003 4:07 am   

teo niewie co to teamplay :) :P :D ale sie nauczy ma czas chlopak :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.53 sekundy. Zapytań do SQL: 12