Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Pyz jest kompleksem....
Autor Wiadomość
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Lip 16, 2004 10:11 pm   Pyz jest kompleksem....

Niejaki pyz
hm... zachowuje sie jak dziecko... daje bany... za nic... to ze ow osobnik nie lubi PKS nie onzacza ze moze od tak mnie z serva wypierdalac i dawac bana. Apeluje o zabranie mu admina takie "cos" nie powinno miec admina. Stary ktos mi tam mowil ze sie malo ruszasz a raczej ze na takiego wygladasz:) zejdz czasem z kompa i pojezdzij sobie na rowerq :) ale co tam masz jusz zatluszczenie serca? pozdro 4 all :)
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Lip 16, 2004 10:26 pm   

aaa wuasne sie dowiedzialme ze Mistrz i Mastuch we wszystkim zbanowal jeszcze innego gracza PKS, mianowicie smoka. Pyzku Ty masz jakies leki co do Pks i starasz sie nas pozbyc? sluchaj to jest poczatkowe stadium choroby umyslowej... jeszcze jest czas! udaj sie do njablizszego psychiatryka w swojej wsi on cI na pewno pomoze! =) a i chcialme powiedziec ze jestes moim idolem! i w ogole jestes najlepszy !
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
duke
Gajowy Książe


Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 164
Skąd: ze wszad
Wysłany: Pią Lip 16, 2004 10:43 pm   

przynajmniej cos sie dzieje
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Lip 16, 2004 10:46 pm   

po zachowaniu tego czlowieka moge sie spodziewac ze i tu strace kato :) pyz jestes nikim... internetowy bohater ale w sumie to jusz cos. Siedzi na servie i kadzi=) ze jakie to on ma "znajomosci" ze nikt mu nic nie moze zrobic. =) lolq
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pią Lip 16, 2004 10:54 pm   

turin, jesteś taki tępy, że bana od kicka nie odróżniasz :( 'connection refused' != 'your ip address is banned' ... dorośnij, podszkol się troche, poznaj to w czym się obracasz, a potem się wypowiadaj ;)


p.s.
mowa o bohaterach, a to Ty lecisz do swojego CL'a z płaczem, że ja Ciebie bije na servie :) :):):)

p.s.2.
rozmowa z Grzdylem via phone była baaaaardzo ekscytująca, pozdro 600 pks idole jejejeje chce być taki jak wy !!!
_________________
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Lip 16, 2004 11:00 pm   

hm... a do kogo mam leciec do twojej mamuski? jusz za pozno zeby zmienic twoj charakter... jestes tym czym jestes... ban czy kick jeden chuj bezprawnie go dales. =) no to tyle... aaaa no tak zpoamnialbym Jestes Mistrzem!=) bede to czesto powtarzacz bo in real life czujesz sie chyba lekko niedowartosicowany. Po twoim zachowaniu stwierdzam. a tak poza tym to nic do ciebie nie mam ....
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
omen
Śliweczka
VISCA el BARCA!


Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 413
Skąd: ze sromU ,)
Wysłany: Pią Lip 16, 2004 11:02 pm   

hehe nice ;P
wiecie co? jutro z koza jade zabic babcie i kapturka bo sprzedaja brzydkie truskawki z bialego koszyczka w niebieskie plamki, aaa i osileka bo lapie muchy do podelka od zapalek i wyrywam im skrzydelka ... ;P
_________________
LC !
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sob Lip 17, 2004 1:46 pm   

aj tam, scenujesz.. "to tylko kawałek pierdolonego ziemaniaka a Ty zachowujesz się jakbym krzywdził Twoją matke" - mam nadzieje, że zrozumiesz o co chodzi.

fakt, kopnąłem Cię bezpodstawnie, ale byłem pijany, a że PKS mnie śmieszy (dzięki CLowi).to Ci się oberwało ;-) A co zrobił CL? Oh, ah te teksty "PKS jest najlepsze, mecz PKS vs ewc to będzie o pierwsze miejsce" itp. itd. (Grzydl się ich wypiera, a ciekaw jestem ile osób się pod tym podpisze co ja napisałem, że tak Grzdyl pisał?)

Wracając do tematu Sm0ka.

Miał do mnie jakieś dziwn uprzedzenia chłopak, trudno, bywa. Graliśmy na euro-net, no i team Sm0ka obrywał, było ich 3 a nas 4 - żeby było równo - przeszedłem do jego teamu. A że Sm0k zarzucił na mnie focha, poszedł do przeciwnego teamu (i teraz ja byłem tam gdzie 3, i obrywali, a Sm0k tam gdzie 4 i wygrywali). Jak nazwiesz takie zachowanie, o wielki obrońco pokrzywdzonych vel Turinie? IMHO lamerskie zachowanie, jakby nie patrzeć - napisałem do węgorza, czy się zgadza na bana dla niego - powiedział, że nie ma nic przeciwko ale na 2~3 dni - a że akurat robiłem coś na euro-net to dopisałem do configa bana dla Sm0ka na dwa dni w formie nauczki. Jednakże szanowny kolega Sm0k jest za młody by zrozumieć swój błąd, jego reakcja na bana wyglądała tak (jest to log z rozmowy mojej ze Sm0kiem na gg, też wtedy piłem :D ). Wybacz ale po takim zachowaniu aż się prosi by dać kolejnego bana i to na dłużej :>

Także, mój idealny rozmówco, nim zaczniesz obrzucać obelgami i wysnuwać jakże mylne wnioski, zastanów się troche.

odnośnie tematu mnie w życiu codziennym - nie czuje się nikim, wręcz przeciwnie - na brak kolegów nie narzekam, sytuacje finansową mam dobrą, mam ładny dom i w ogóle oh ah eh, full wypas - nie czuje się nikim, wręcz przeciwnie ;-)

a mistrz.. miałem okres, kiedy byłem jednym z najlepszych, wtedy też grywałem w najlepszych klanach i wygrywałem większość meczy z klanem w którym grałem, grałem też w RP, co swoje to na q2 odklepałem, nie potrzebuje żadnych innych triumfów, teraz gram z przyzwyczajenia, a najbardziej lubie siedzieć z kolegami w loży szyderców :) (pozdro spece! :>)

Mam nadzieje, że ten długi i nudny post uświadomił Ci coś - jeśli nie - cóż, dorośniesz to może zrozumiesz ;-)
_________________
 
 
 
Trigger
Figlarny status


Dołączył: 02 Kwi 2003
Posty: 317
Wysłany: Sob Lip 17, 2004 2:17 pm   

teraz pyz zszedl na psy i jest w gorszym klanie :P :P
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sob Lip 17, 2004 6:06 pm   

teraz pyz jest w fajnym klanie w którym się ciągle pije i fajnie się specuje :D :D
_________________
 
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Lip 17, 2004 6:25 pm   

picie nie powinno byc sensem zycia młodego człowieka
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Nie Lip 18, 2004 12:01 am   

pyz zapomniales przeprosic turina za bluzgi na niego i kicka... bo zes przegiol... a tak wogole to pks rulz! ;)
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lip 18, 2004 12:12 am   

Cytat:

Miał do mnie jakieś dziwn uprzedzenia chłopak, trudno, bywa. Graliśmy na euro-net, no i team Sm0ka obrywał, było ich 3 a nas 4 - żeby było równo - przeszedłem do jego teamu. A że Sm0k zarzucił na mnie focha, poszedł do przeciwnego teamu (i teraz ja byłem tam gdzie 3, i obrywali, a Sm0k tam gdzie 4 i wygrywali).


Hehe, GG Sm0k ;)

Za lamerskie zachowanie ja juz wieki temu banowalem i zawsze sie o to rzucali ("niech se gra jak chce, nie chcemy policjantow" gdy bana dostawala jakas lama co dochodzi do wygrywajacych/zmienia team do wygrywajacych/nie zalicza flagi/kradnie techy/przylepia sie hakiem do quada itp itd) , a ze ostatnio malo czasu mam (no i glownie na XS gram) to widze ze Pyz z nudow przejal paleczke - flaszka czeka Pyz i to niejedna :) .
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Nie Lip 18, 2004 1:08 am   

vitez juz sie nie podlizuj... i tak cie nie lubimy! :D
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Lip 18, 2004 8:46 am   

no dobra mnie tez troche wkurza jak sie hakiem do quada przypinaja :P

ps Turin ma racje a pyz z vitezem blefuja :lol: :wink:
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 12