Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
overtime + kill

Czy popierasz killowanie się po overtime ?
tak
43%
 43%  [ 18 ]
nie
56%
 56%  [ 23 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 41

Autor Wiadomość
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Sie 10, 2004 1:33 pm   

Ktoś tu jest przemądrzały
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
-=ff=-alien3
Wisienka


Dołączył: 19 Gru 2002
Posty: 93
Wysłany: Wto Sie 10, 2004 3:46 pm   

oczywiście nie !

rozwiązanie

a) 3 rundy dogrywki
b) rozwiązanie przyjęte na xs4all - dogrywka do 1 flagi

do wyboru..
jeśli zostanie jak jest to zawsze ktos będzie niezadowolony
- dopuszczalne kille - .... totalny bezsens, możliwość przedłużania w nieskończoność
- niedopuszczalne - zakaz ktos zacznie marudzic, nudno itd ...

podsumowując
proponuje jedno z w/w rozwiązań
ze wskazaniem na rozwiązanie a) ;)

każda zmiana jest zmianą na lepsze !
_________________
praca zabija skilla :/
pracuj a dorobisz sie ... garba
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sie 10, 2004 4:07 pm   

Cytat:
nawet Vitez kiedys sie dowartosciowywal kickujac ludzi w imie jego wlasnych zasad


Ja to nadal robie, ale nie w imie "jakichs wlasnych zasad" tylko wlasnie takich ktorymi ta gra rzadzi sie od dawna.
Tyle ze dawniej wiecej bylo nuworyszy i wiecej sie pluli na to ze ktos smie ich kopac "bo oni chca grac i nikt im nie bedzie mowil jak grac" .
Teraz jest nieco wiecej doswiadczoncyh graczy, ludzie sie nauczyli juz jak sie gra teamplaya i CTFa a nie jak sie kradnie techy/quada blokuje flage itp.
Tylko nadal jest jeszcze paru takich szlachetkow co wrzeszcza liberum veto "nikt nas kopac nie bedzie" , ale jak to Pyz ladnie ujal: nie podoba sie? Zmien serwer/gre , bo jesli nie akceptujesz zasad tej gry a pyskujesz ze ktos cie smie kopac za nieprzestrzeganie zasad to twoj, nie admina problem.

Nie znajdziecie nigdzie wypunktowanych zasad CTF. Jedynie wskazowki "jak nalezy, jak nie nalezy grac" wypisane na przyklad tutaj:
http://ctf.pl/index.php?o...&id=3&Itemid=29

Jesli nie potraficie zachowywac sie jak nalezy, nie ptoraficie sobie z tych wskazowek zrobic kilku logicznych zasad a biegacie tylko "for fun" z bronia w lapie by zabijac - to nie pyskujcie na admina i sio na serwery gdzie sie toleruje taki styl gry.
To nie mod CTF bedzie zmieniac swoj styl dla "kochajacych demokracje" graczy... to gracze decydujac sie na gre w dany mod musza przyjac jego styl gry.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Sie 10, 2004 4:28 pm   

Paranoja! Jak można z tak błahej sprawy zaczynać kolejne spory. Jeśli sie komuś coś nie podoba to dana osoba ma prawo to wyraźić, a nie zmieniać grę czy też serw. Jak już ktoś powiedział ta zabawa jest dla mas a nie dla jednostek i nie chodzi tu tylko o jakieś głupie killowanie, które jak widze nie zdarza się często(z mojej perspektywy), a jak już się zdarza to nie po kilka razy co jest fizycznie nie możliwe gdyż zawsze znajdzie się ktoś , kto nie zechce się zabić. Są odwieczne zasady ctf'a? Kto je ustalił? Jakieś wirtualne elity? Trzeba zejść na ziemię, i aż dziw mnie bierze że w sumie dorośli ludzie, a zachowują się jak dzieci, traktując grę komputerową jak jakieś pole do manifestacji swoich, być może kompleksów i chorych absolutystycznych zapędów(tu nie będe wymieniał przykładów czy dowodów). To, że człowiek jest nowy lub słabo gra nie czyni go osobą, która nie ma prawa do głosu. Owszem demokracja to chujowy ustruj, ale to nie jest real world. Chyba, że o czymś nie wiem co, pewnie mi uświadomicie. No to tyle. luz.
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
PogromcaDziewic
Śliweczka

Dołączył: 22 Lip 2004
Posty: 121
Skąd: z kątowni :]
Wysłany: Wto Sie 10, 2004 6:01 pm   

ad. phpmyadmina i zmieniania wyników - tylko swtwierdzam fakty, nikogo nie osądzam ale sam wiesz że można to zrobic ;]

niepiszcie niezgodnie z tematem jakichs wywodów odnosnie kultury itd.

Alien ma racje, natomiast jeżeli sporem jest ilość rund for fun, które niczemu nie służą to proponuje je usunąć !
zawsze będzie a to za mało/dużo rund

Dogrywka tylko przy remisie ze "złotą szmatą" :D
kto pierwszycpanie ten wygrywa

A jak bedzie wynik np 3:2 to żadnych rejlaren itd....
Jeżeli coś jest sporem to wystarczy spór...USUNĄĆ! :d
pozdro ;d
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Sie 10, 2004 8:29 pm   

Cytat:
Magnus:
Są odwieczne zasady ctf'a? Kto je ustalił? Jakieś wirtualne elity?


Osoby, które rozpoczęły w Polsce gre w q2ctf, a następnie osoby, które wyrobiły samą swoją grą pewne zachowania i które były kiedyś przestrzegane i było o wiele przyjemniej. Nie było masówki dla dzieciaków (hello Białystok 5-10-15, i nie tylko...) która za klawiaturą jechała fest, ja na samym początku na q2 czułem się bardzo przyjemnie - nie było wyzwisk, uprzejmie zwracano uwage jak coś było nie tak.. A co jest teraz? Wjedzie jakiś burak na fake, nie idzie mu to albo wyzywa, albo ucieka z servera, i znów ktoś musi zmienić team bo jest nierówno.. Ludzie nie mają godności osobistej, grając na fake czują sie kompletnie bez karni, mają to w dupie, są nikim.. Więc powiem Tobie co Grzdylowi - spójrz na to co piszesz pod kątem 180' nim coś napiszesz..

p.s.
dowiedz się o relacjach klient<>server, które do którego się dostosywuje, a następnie za server podstaw sobie mod L-Fire CTF + zasady które na nim panowały od dawna i pasowały ludziom... :/

Cytat:
PogromcaDziewic:
Jeżeli coś jest sporem to wystarczy spór...USUNĄĆ! :d


Chętnie bym to zrobił, jeśli obiecasz mi odpowiadać wszystkim poszkodowanym biednym którzy będą płakać "buuu nie ma railareny buuu admin lama buuu server do dupy buuu ide poklikać na czacie onet buu !!" :/
_________________
 
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Sie 10, 2004 8:42 pm   

Spójrzmy prawdzie w oczy, to nie nowi gracze stanowią największą część osób nie umiejących się zachować. Ale to już offtop i nie bede nad tym dyskutował. Jeśli chodzi o spoglądanie na sprawe z innej perspektywy, to ona nie zmienia niczego.
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
Kala
Śliweczka


Dołączył: 19 Lut 2003
Posty: 140
Skąd: z jamy ;)
Wysłany: Sro Sie 11, 2004 12:38 am   

hmmmm z filozoficznego punktu widzenia to ja nic nie wiedze.. :|
_________________
ORC WARLOCK PWN!!! FOREVER kruwa
 
 
PogromcaDziewic
Śliweczka

Dołączył: 22 Lip 2004
Posty: 121
Skąd: z kątowni :]
Wysłany: Sro Sie 11, 2004 7:53 am   

Pyz - nie ma problemu mogę to wziąć na siebie.
Wytlumacznie proste: Nie umieliscie się zachowac to nie ma Areny i . 8) A że będą bluzgi wobec mnie - bywa ;d
Tylko trzebaz adminami zagadać... żeby usunęli..

Jakieś bluzgina serwie? Po co od razu kickac banowac? shutup wlasnie do tego sluzy?
Apeluje do adminów - Jeżeli 2 osoby się kłócą na serwie nie będąc na specu i nie mowiąc na steam to SHUTUP
ktoś floduje na serwie to SHUTUP
ktoś ma jakieś nieuzasadnione problemy - SHUTUP

Debili nie mozna usunąć ze świata ale można ich przyciszyć...
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sro Sie 11, 2004 11:25 am   

pyz... ja nie musze pisac zadnej odpowiedzi ani walczyc z toba na argumenty bo ty i tak przyczepisz sie do czegos co ci w tym momencie podpasuje i z mojego malego fragmentu zrobisz wielkie bezsensowne wypracowanie pokazujace jakim to jestes fantastycznym kolesiem i jak mozesz sobie poradzic z wszystkimi przeciwnosciami losu...

przypieprzyles sie bezsensownie zarzucajac mi brak logicznego rozumowania ale na szczescie swoimi argumentami (robiac z tego jakze wielki wpis na cala strone) pokazujesz ze nie ma sensu prowadzic z toba zadnej wymiany zdan poniewaz i tak nic z wypowiedzianych slow do ciebie nie trafia oraz ze nie widzisz nic poza czubkiem swojego nosa...

to ze twoje wpisy to jest przerost formy nad trescia nie musze pisac bo wiekszosc inteligentnych graczy ktorzy tutaj zagladaja widza to i juz sobie wyrobili opinie na twoj temat...

do tego wlasnie dzisiaj znalazlem fantastyczny sposob na nie psucie sobie krwi za kazdym razem kiedy wchodze na forum ctf.pl... kiedy widze twoje argumenty... twoj monolog jaki chcesz prowadzic z kazdym i prawdopodobnie zagadac kazdego na smierc "udowadniajac" mu ze sie myli i "zmieniajac jego argumenty o 180`" (heh z tego to juz mialem problemy z utrzymaniem sniadania taki mnie skurcz zlapal) ... no wiec bo za bardzo odplynalem od tematu tarzajac sie ze szczescia z wachlarzu argumentow jakie mi dajesz doszedlem do wniosku ze po prostu nie trzeba twoich wpisow czytac... (sic!)

nie sa one az tak warte uwagi i tym bardziej opiniotworcze (wlasciwie to sie tyczy twojej osoby ale mniejsza z tym) zeby trzeba bylo wgryzac sie w sens twojej wypowiedzi i z zapalona latarka szukac co dokladnie chciales przekazac/miales na mysli...
do tego bede mial o wiele przyjemniejsze wspomnienia z tego okresu jezeli po prostu przestane zwracac uwage na osobe ktorej obecnosc na scenie polskiego ctfa mozna porownac do psiego gowna pasujacego do bialej sciany... nie zebym porownywal cie do psiego gowna... bron Boze ale chodzi o fakt ze psie gowno (czyli element ktory wzbudza kontrowersje na tej bialej scianie) ma o wiele lepsze miejsce do skonczenia swojego marnego zywotu niz ta biala sciana symbolizujaca scene ctf'a bez twojej osoby w naszym swiatku... moze nie skonczenia zywotu ale chociaz nie pogorszania atmosfery w naszym gronie ktora wlasnie przez taki smrod jaki wydziela ta kupa jest (ta atmosfera jest atmosfera) coraz ciezsza do zniesienia... bez twojego "jakze istotnego" udzialu w naszej scenie wspolzyc nam bedzie sie o wiele lepiej i nikt nie bedzie przekraczal granicy dobrego smaku...

reasumujac zycie bedzie o wiele przyjemniejsze bez twojego gowna na bialej scianie... :wink:
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sro Sie 11, 2004 12:43 pm   

Hyhy, dlatego trzeba lakonicznie, krotko i tresciwie .. i zabardzo sie nie wkrecac, zeby ktos sie nie przyczepil do jednego slowka/tudziez zdania .. wyrazic swoje zdanie i zamknac temat :roll:

a nie bezsensowne klotnie na forum .. nie macie co robic? I tak nikt nikogo tu nie przekona, sila slowa pisanego nie ma praktycznie zadnego znaczenia. Wiec prosze sie nie klocic, wyrazac swoje zdania, czekac na koniec ankiety [hmm, nie odpowiedni czas jest dla niej-wakacje, wyjazdy, ale nvm] .. i po wyniku podporzadkowac sie [ :wink: ]


:idea:
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Sie 11, 2004 3:28 pm   

Cytat:
Grzdyl:
to ze twoje wpisy to jest przerost formy nad trescia nie musze pisac bo wiekszosc inteligentnych graczy ktorzy tutaj zagladaja widza to i juz sobie wyrobili opinie na twoj temat...


Czy wymagana jest kolejna ankieta, by Ci udowodnić, że tak nie jest? już ma swoje "większość chce killów" zaprezentowane w tej ankiecie, argumentacja "nie wiedzą o forum" mnie nie interesuje, po to dałem tydzień i zapowiedziałem, byś mógł swoich "zwolenników" na serverze poinformować jeśli Ci na tym zależy. Czemu Ty uznajesz swoje, i kilku swoich znajomych a.k.a. przydupasów zdanie, za zdanie większości? I twierdzisz później, że ja nie widzę nic poza czubkiem własnego nosa, drogi Grzdylu, to Ty nic poza nim nie widzisz bo uważasz, że "Twojsza racja jest Twojsza niż mojsza." :/ Po to jest ta ankieta, by Ci to udowodnić, że wcale tak nie jest..

p.s.
odpisałem tylko na tą część postu bo tylko ona jako tako się sensownie trzyma tematu :| a jak już wiele osób wcześniej zauważyło, kłótnia nic nie da ;-)

p.s.2.
Kazwa, sugerujesz, że zdecydowana większość ludzi na wyjazdach jest "za" ? wymień prosze ich z nicków, jeśli to się zwryfikuje to uwzględnione to zostanie pod koniec ankiety, ale wtedy i ja dodam osoby które mi mówiły, że są przeciw a na forum nie bywają ;-)
_________________
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sro Sie 11, 2004 4:14 pm   

A goovno, tylko tak o tym wspomnialam mimochodem ... Nic nie bede podawac, ta ankieta jest dla mnie kompletnym bezsensem i tak .. wiec dajcie juz spokoj ..
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sro Sie 11, 2004 9:50 pm   

Ankieta jest dobra.. bedziemy wiedziec ilu ludzi czyta to zasrane forum.
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sro Sie 11, 2004 11:25 pm   

krib respect za jakze sensowny wpis... ;)

pzy problem polega na tym ze na kazdym kroku probujesz udowodnic ze jestes lepszy i ze mozesz wiecej...
czy to swoimi wpisami na forum gdzie probujesz udowodnic ze wpisy innych sa (dla ciebie bezsensu) i ich racje nie trzymaja sie kupy czy to na serverach gdzie NADuzywasz admina (chociazby wczoraj kiedy po skonczonej mapie rtctf1a-gdzie wpadlem tylko na 1 mapke-zmieniasz na lfctf1 bez mozliwosci zagrania bonusa)...

zrozum... na serverach z mocy korzysta sie tylko w odpowiednich momentach zeby nie pokazywac na kazdym kroku ze mozesz wiecej... a na forum nie ma sensu udowadniac danej osobie ze jego wpis mozna przeinaczyc o 180` i dac do zrozumienia ze sie myli bo kazdy to moze zrobic... powtarzam kazdy moze pokazac ze twoje argumenty sa "z dupy wziete"... i kazdy moze sie przyczepic o byle duperele i udowodnic ci ze sie mylisz...

ciesze sie ze w taki a nie inny sposob zareagowales na moj wpis...
pozytywnie to swiadczy o twojej osobie...
moze wyciagniesz z tego jakies wnioski co bardzo by mnie uradowalo... :roll:

pozdro...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.77 sekundy. Zapytań do SQL: 14