Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
overtime + kill

Czy popierasz killowanie się po overtime ?
tak
43%
 43%  [ 18 ]
nie
56%
 56%  [ 23 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 41

Autor Wiadomość
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sro Sie 11, 2004 11:15 pm   

Cytat:
Grzdyl :
kazdy moze pokazac ze twoje argumenty sa "z dupy wziete"

No to chyba oczywiste, ze kazdy moze, ale nie wszyscy potrafia, a niektore argumenty tutaj sa nie tyle smieszne, co nielogiczne...
btw. pyz nie "naduzywa" admina, ale korzysta z jego mozliwosci :P
_________________
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sro Sie 11, 2004 11:16 pm   

a ty krib lepiej umow jakis zasrany mecz, bo ban :D
_________________
 
 
 
Kala
Śliweczka


Dołączył: 19 Lut 2003
Posty: 140
Skąd: z jamy ;)
Wysłany: Czw Sie 12, 2004 12:07 am   

Grzdylu - zieffffffffffffffffff ! jak to czytam co ty piszesz heh :}
_________________
ORC WARLOCK PWN!!! FOREVER kruwa
 
 
Z-Factor
Wisienka


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 33
Skąd: w-wa
Wysłany: Czw Sie 12, 2004 6:38 am   

Re: Vitez
> ... ludzie sie nauczyli juz jak sie gra teamplaya i CTFa a nie jak sie kradnie techy/quada blokuje flage itp...
> Tylko nadal jest jeszcze paru takich szlachetkow co wrzeszcza liberum veto "nikt nas kopac nie bedzie" , ale jak to Pyz
> ladnie ujal: nie podoba sie? Zmien serwer/gre , bo jesli nie akceptujesz zasad tej gry a pyskujesz ze ktos cie smie kopac za
> nieprzestrzeganie zasad to twoj, nie admina problem.

Vitez, swietne porownanie ! liberum veto vs demokaracja :) naprawde trafne. czysta esencja!
szczegolnie ze kazdy zna, a przynajmniej powinien wiedziec kiedy liberum veto zostalo zniesione i co w zamian
tego zostalo wprowadzone (niech sie swieci 3 maj) i jak to ladnie miedzy wierszami ujales : nie podoba sie liberum veto,
wprowadzcie demokraje i konstytucje :)

Re: Pyz
> Masz demko, screen, condump, whatever, które to poprze? Bo ja jakoś nie przypominam sobie tego, a to, że kopie ktoś
> spod fake i przypisowane jest to automatycznie mi, to nie mój problem.

nie musze miec zadnego dowodu, to nie jest sad. a Ty nie jestes sedzia. ja mowie prawde i daje na to swoje slowo.
a jak koniecznie chcesz bardzo mocnych dowodow to dam Ci 2:
'primo- w sumie to jest moj 3ci post na tym forum. a juz troche gram w ta gre i widzialem niejdna akcje na serverze.
dopowiedz sobie reszte.
''secundo primo- sam sobie dales dowod w jednej z pierszych odpowiedzi.. co dowodzi ze jestes hipokryta.



> a takie pierdolone hojraki typu Ty, pojawiające się z nikąd, chcą nam (starym graczom) dyktorwać reguły gry? no fuckin' way dude, tak nie będzie..

ok... a wiec spojrzmy na to powyzsze stwierdzenie "pod katem 180'":

a taki pierdolony hojrak typu Pyz, pojawiajacy sie zewszad, chce nam (zwyklym graczom) dyktorwać reguły gry? no fuckin' way dude,

PS. od moich Braci to ty sie odwal!, od zawsze gralismy razem, niezaleznie czy to byl hockey, noga, czy q2. nawet na polu zawodowym
gramy razem, 1 for all, all for 1. i zmieniamy team kiedy jest za duza przewaga.
_________________
^
Z-Factor
_____________________________________________________________________________________
"sztuka jest jak gowno, tego sie nie rozumie to sie czuje"
 
 
 
Z-Factor
Wisienka


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 33
Skąd: w-wa
Wysłany: Czw Sie 12, 2004 6:45 am   

MAM ROZWIAZANIE !!
TAK BANALNE, ze az PIEKNE w swojej PROSTOCIE ! :)

najzwyczajniej w swiecie, niech to roztrzygnie walka na servie!
jak zdarzy sie tak, ze wygraja zwolenniny KILLa bedzie dogrywka, jak
przeciwnicy - nie bedzie dogrywki. banalne !
ale mozna sie umowic, ze nie wiecej jak 3 razy gramy bonusa

"bez konsensusu nie ma sensusu"

skoro glosowanie jest prawie 50-50 (nie liczac 15 glosow Pyza ;)
(BTW. nie oskarzajac nikogo, widzialem jak w nocy, w ciagu pol godziny
glosy na NIE podskoczyly o 4 oczka... pewnie zbieg okolicznosci.. nevermind)

i tutaj mam pytanie do ludzi zwiazanych z matematyka:
jakie jest prawdopodobienstwo zaistnienia sytuacja A i jakie jest prawdopodobienstwo zaistnienia sytuacji B
przy ogolnych zalozeniach ze: a = 1 a b = -1
stosunek a:b jest rowny 14:22
sytuacja A bedzia miala miejsce kiedy suma a i b >0, sytuacja B bedzie miala miejsce kiedy suma b i a <0
jesli suma a i b = 0 wtedy bedzie to sytuacja A
masksymalna sumaryczna ilosc elementow a i b nie moze byc wieksza niz 20
elementy a i b do probki sa dobierane losowo, przy zachowaniu stosunku

no i wlasnie ,, jakie jest prawdopodobienstwo ze bedzie dogrywka na servie ??

Pyz jestes zawodowym adminem, z tego co wiem Vitez tez, i na bank na bolibudzie was uczyli tego :)
wylicz to. i sie ustosunkuj do tego.
_________________
^
Z-Factor
_____________________________________________________________________________________
"sztuka jest jak gowno, tego sie nie rozumie to sie czuje"
 
 
 
duke
Gajowy Książe


Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 164
Skąd: ze wszad
Wysłany: Czw Sie 12, 2004 8:05 am   

Podoba mi sie ten flamewar, z-factor pisze nawet z sensem.
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Sie 12, 2004 9:13 am   

Oj skonczcie juz pitolic ;/ zamiast sie klucic wezcie dajcie se buziaka ;P
_________________
--------
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Sie 12, 2004 10:35 am   

Cytat:
Grzdyl:
serverach gdzie NADuzywasz admina (chociazby wczoraj kiedy po skonczonej mapie rtctf1a-gdzie wpadlem tylko na 1 mapke-zmieniasz na lfctf1 bez mozliwosci zagrania bonusa)...


Byli fajni ludzie, podzieliliśmy się na teamy, matchsetup w ruch i graliśmy mapka za mapką, a lfctf1 była obiecana Kazwie, pozatym jakbyś nie zauważył, znaczna część graczy na servie, to było [S] - praktycznie graliśmy [S] vs rest - więc sorry misiek, ale *NIE* będziesz nam dyktować czy w takiej sytuacji mamy grać overtime, reszty nie czytałem bo mi się odechciało po tym... :/
_________________
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Sie 12, 2004 10:50 am   

Cytat:
Z-Factor:
nie musze miec zadnego dowodu, to nie jest sad. a Ty nie jestes sedzia. ja mowie prawde i daje na to swoje slowo.


Nie wierze Ci :/ Poniższe dwa dowody obale krótko - subiektywizm przewyższa Twój obiektywizm, nie nadajesz się do oceaniania sytuacji.

Cytat:
Z-Factor:
a taki pierdolony hojrak typu Pyz, pojawiajacy sie zewszad, chce nam (zwyklym graczom) dyktorwać reguły gry? no fuckin' way dude


Nie, ja Wam nie dyktuje, ja pilnuje dawnego ładu który jakoś do tąd wszystkim pasował
(hint: ostalony on został, gdy średnia wieku na q2 była około 25~30, a nie 16 jak teraz... o reszcie chyba pisać nie musze)

Cytat:
Z-Factor:
PS. od moich Braci to ty sie odwal!, od zawsze gralismy razem, niezaleznie czy to byl hockey, noga, czy q2. nawet na polu zawodowym
gramy razem, 1 for all, all for 1. i zmieniamy team kiedy jest za duza przewaga.


ROTFLMAO :-) Urzekła mnie Twoja historia, sugerujesz, że każdy powinien pod takim kątem patrzeć? Np. ja sobie wymyśle, że ZAWSZE dojde tam gdzie są gracze [S], jeszcze wszystkich przekabace, żeby robili to samo - jak sądzisz, ciekawie będzie się grało na servach gdy nagle w teamie pojawi się taz, krb, adi, a po znajomości wpadnie omen i duke, na podobnej zasadzie jak mówiłeś? "zawsze gramy razem, 1 for all, all for 1" - omfg stary dałeś rade :/

A co do zmian teamów - owszem, zmieniasz.. jak się mapa skończy 10:0 to na następnej ruszysz dupe by przejść, a nie o to chodzi :/

Cytat:
Z-Factor:
no i wlasnie ,, jakie jest prawdopodobienstwo ze bedzie dogrywka na servie ??


matematyka, sic! Ty jako grafik (w końcu grafike się wylicza :>) , ze skończonymi studiami, na 100% wiesz - ja jestem laik z matmy, dopiero 1 rok mam za sobą, rachunku prawdopodobieństwa jeszcze nie miałem w programie, na pytanie Ci nie odpowiem, gdyż nie jestem w stanie.

p.s.
stary, jak można mieć w wieku 20 lat skończone studia?

p.s.2.
czemu wiedziałem, że wynik ankiety Cię nie zadowoli i nie zastosujesz się do niej? już szukasz alternatywy... nawet nie jesteś słowny - szkoda, a Adolf mnie ciągle przekonywał bym Ciebie w drodze wyjątku nie kopał bo jesteś wporzo...
_________________
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw Sie 12, 2004 11:31 am   

"bo dawniej sie tak gralo"
omg... no i co z tego ? dawniej to komuna byla i sie stalo po chleb w kolejkach... czasy sie zmieniaja .. po to wychodza mody(czy dodatki do moda) aby urozmaicic gre (dany mod) i jak jest to czemu z niego nie kozystac ?
_________________
Do kasacji :>
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Sie 12, 2004 11:33 am   

a kiedy została wydana "najnowsza" wersje L-Fire CTF ? (dodam, że wersja 2.0 nadal jest wersją beta, nie skończoną, ale o tym pewnie mało który z Was ma pojęcie...)

p.s.
a tutaj coś na rozluźnienie sytuacji.. ;)
_________________
 
 
 
Sensei
Śliweczka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 240
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Sie 12, 2004 12:42 pm   

Cytat:
ostalony on został, gdy średnia wieku na q2 była około 25~30, a nie 16 jak teraz...

No pyz to ty miałeś wtedy z 14-15 lat :P Oj ty stary graczu :wink:

Cytat:
a kiedy została wydana "najnowsza" wersje L-Fire CTF ?

A jak to się ma do tego co napisał Kamanus? Jemu chodzi o to ze czasy i ludzie się zmieniają. Kiedyś nie było bonusów a teraz są. Kumasz?

Cytat:
Byli fajni ludzie, podzieliliśmy się na teamy, matchsetup w ruch i graliśmy mapka za mapką, a lfctf1 była obiecana Kazwie, pozatym jakbyś nie zauważył, znaczna część graczy na servie, to było [S] - praktycznie graliśmy [S] vs rest - więc sorry misiek, ale *NIE* będziesz nam dyktować czy w takiej sytuacji mamy grać overtime, reszty nie czytałem bo mi się odechciało po tym... :/

Hmm to czemu gdy gra pare osób w nocy i wszyscy sobie ustalą że grają bonus pare razy to ty wchodzisz i kopiesz z serva? Ty możesz dyktować?
_________________
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym skurwie... w tej dolinie!!!
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Sie 12, 2004 2:31 pm   

Cytat:
No pyz to ty miałeś wtedy z 14-15 lat :P Oj ty stary graczu :wink:


I wiedziałem, że jak oni coś mówią, to tak ma być, bo jest pewna hierarchia.

Cytat:
A jak to się ma do tego co napisał Kamanus? Jemu chodzi o to ze czasy i ludzie się zmieniają. Kiedyś nie było bonusów a teraz są. Kumasz?


"po to wychodza mody (czy dodatki do moda) byc urozmaicic gre (dany mod) i jak jest to czemu z niego nie kozystac ?"

Przeczytaj jeszcze raz co ja napisałem odpowiadając na to, może zrozumiesz :/
a dodam jeszcze do "to czemu z niego nie kozystac ?" - daj dłoń, a upierdoli Ci ręke. Dostaliście jedną runde, chcecie 3, dostaniecie 3, będziecie chcieli 5, itd itp :/ Szanuj to, co zostało Ci ofiarowane i nie nadużywaj tego

Cytat:
Hmm to czemu gdy gra pare osób w nocy i wszyscy sobie ustalą że grają bonus pare razy to ty wchodzisz i kopiesz z serva? Ty możesz dyktować?


Było to przerabiane w innym topicu, poszukaj.
_________________
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw Sie 12, 2004 9:44 pm   

Cytat:
a dodam jeszcze do "to czemu z niego nie kozystac ?" - daj dłoń, a upierdoli Ci ręke. Dostaliście jedną runde, chcecie 3, dostaniecie 3, będziecie chcieli 5, itd itp :/ Szanuj to, co zostało Ci ofiarowane i nie nadużywaj tego


Ja nic nie wspominalem o ilosci ... po prostu jak ludzie czasem chca se 2 r pyknac to why not?
jak by nie bylo czesto sie to nie zdarza
_________________
Do kasacji :>
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pią Sie 13, 2004 12:40 am   

gdyby był wprowadzany "rematch vote" (co możnaby zrobić mająć źródła lfire) to bym to akceptował, jednakże "rematch vote" ogranicza się do 1~2, w porywach 3 którzy zostaną .. na 10? i co? to ma być ta większość? :/
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.84 sekundy. Zapytań do SQL: 14