Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
No i doczekalem sie w koncu bana za darmo :)
Autor Wiadomość
PogromcaDziewic
Śliweczka

Dołączył: 22 Lip 2004
Posty: 121
Skąd: z kątowni :]
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 8:35 pm   

omg chodz na cool, prozac, frags.givers czy tam xs

ale najlepiej wieczorami bo wtedy ludzie normal w miare są....
 
 
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 627
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 8:52 pm   

Cytat:
omg chodz na cool, prozac, frags.givers czy tam xs

ale najlepiej wieczorami bo wtedy ludzie normal w miare są....


taaaa, pijaki same :wink:
a w dzien co - nienormalni sa? ja tez gram w dzien :twisted:
....no dobra ja to zly przyklad normalnego :(
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
Trigger
Figlarny status


Dołączył: 02 Kwi 2003
Posty: 317
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 9:36 pm   

e no jesli to ten burtlee ze starego dobrego ping no more
to pyz pojechales troche :
to weteran q2 ctf a nie zaden wegorzo podobny histerycznie-oszolomiony malolat,
zasluguje na troche szacunku a nie taka jazde.
 
 
mero
Wisienka


Dołączył: 08 Maj 2003
Posty: 96
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 9:56 pm   

dramat panowie, naprawde dramat to co tu sie dzieje
_________________
" mess with the best die like the rest "
babach!
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 12:19 am   

:) innego burtalee chyba nigdy nie bylo :)
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 9:20 am   

nie lubie typa odkąd pamiętam, a że jest oldschool to inna kwestia. fakt faktem, jego wszystkie posty na tym forum to żalenie się, że dostał kopa/bana, reasumując, gość jest żałosny i niech nie zaśmieca forum swoimi postami, jeśli jego udział w scenie ma się ograniczać do płakania, jaki to on nie jest poszkodowany.

p.s.
---- kliknij.
_________________
 
 
 
wegorz
Wisienka


Dołączył: 26 Kwi 2004
Posty: 43
Skąd: biały
Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 10:39 am   

buahahahhahahahahahahhahahahahhah abuahahahahahhahahahahha buauahahahhahahaha i jeszcze arz buahahahhahahahahahahhahehheheh
normalnie padlem ze smiechu az sie poplakalem heheheheh
1. bruttlee czy jak ci tam nie dostales bana za darmo i przytocz cala rozmowe lol? buahahhahah :)
2.TAk sheep to ja czyli wegorz a nie zaden ozzy i najciekawsze jest to jak ktos tu przytoczyl ze uzadzam sobie ban party tak ? ze banuje wszystkich dla zabawy ta ? ostro heheheh raz tak bylo btw
3.KOmu nie pasi ten serv to niech nie gra proste ;)
4.Adi jak mnie tak nie lubisz to zrob kampanie przeciwko euro i mnie bedzie mi bardzo milo (kazdy bedzie mnie znac)
5.Nie ma to jak pozadne forum buahahahhahahahahhahahahahhaha

i 6 kurwa NIKT KURWA NIE DOSTAJE BANA ZA DARMO I NIE PIERDOLCIE SMUTOW I CHCIALBYM POWIEZDIEC ZE ADOLF NIE JEST LEPSZY SKURWYSYN ODEMNIE JESLI CHODZI O ADMINY WIEC NIE WIEM PO CO SIE PROJESZ CZLOWIEKU JA CIE NIE OBRAZAM WIEC I TY MNIE NEI OBRAZAJ A JAK BTW BRUTTLEE JAK BY CI TAK BARDZO ZALEZALO NA EURO TO BYS DO MNEI ZAGADAL BOZE !!!!!!
_________________
Misiu...misiu...misiu ale ty masz wielki łeb...co ty na omce jedziesz...???......:pppp---->
 
 
 
burtlee
Wisienka


Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 18
Skąd: Myciska Niżnie
Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 11:46 am   

Pyz, Wegorz: chlopaki, ale wy jestescie zabawni.

Po pierwsze - nie zale sie nikomu, bo nie ma powodu. Napisalem o tym incydencie, bo mnie po prostu rozsmieszyl. Takie rzeczy nie zdarzaja sie na zachodnich serwerach, a u nas sa na porzadku dziennym. Gdzie sie podziala wspaniala scena polskiego CTF, o ktorej piszesz?Dzieki "zabiegom" milosciwie nam panujacych pseudo-adminow scena schodzi na psy. Wszyscy wsciekaja sie na siebie, obrzucaja innych graczy obelgami z byle powodu. Zero kultury, zachowanie na poziomie 12 latka (sa oczywiscie pozytywne wyjatki).

W sumie to nawet chyba podziekuje za tego bana - wykorzystam swoj czas na bardziej rozwijajace zajecia :)

Wegorz, skoro twierdzisz, ze zasluzylem sobie na bana, to wal smialo - niech sie wszyscy dowiedza, jaka ze mnie lama :) Opisz sytuacje, zacytuj rozmowe, jesli o czyms zapomnialem (tylko nie traktuj tego zbyt serio, bo ja juz teraz tarzam sie ze smiechu. Tym bardziej, im bardziej sie wsciekacie).

pozdr.4ALL
Pasikonik
 
 
burtlee
Wisienka


Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 18
Skąd: Myciska Niżnie
Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 11:57 am   

Acha, bylbym zapomnial - jeszcze taka ciekawostka.
Pyz z pewnoscia ma wiele powodow by mnie nie cierpiec :) Chlopak wykazuje naprawde mnostwo energii i zapalu w walce z moja skromna osoba. Powod nie wazny (nigdy zreszta nie zostal jasno okreslony). Kiedys podczas gry Pyz wszedl na serwer i zaczal mnie obrzucac wyzwiskami. Trwalo to chyba z 10 minut, a poniewaz calkowicie go ignorowalem, ktos z graczy dal mu do zrozumienia, zeby odpuscil... Wtedy Pyz zaczal bawic sie w kopanie mnie z teamu na spectatora. Powtorzyl to chyba z 5 razy, ja za kazdym razem zmienialem team tylko po to, by po paru chwilach znowu wyladowac na specu. Raz bylem w blue, potem w red, potem na specu i tak w kolko. Karuzela Q2 :)

Panowie, jesli uwazacie sie za wzorowych reprezentantow sceny CTF, to ja chyle czola. Widocznie zasady sie zmienily, a ja tego nie zauwazylem :)

BTW: zakladam swoj anty-fanklub. Czy oprocz 2 wyzej wymienionych panow ktos jeszcze chce sie zapisac? :)
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 12:32 pm   

Cytat:
buahahahhahahahahahahhahahahahhah abuahahahahahhahahahahha buauahahahhahahaha i jeszcze arz buahahahhahahahahahahhahehheheh
normalnie padlem ze smiechu az sie poplakalem heheheheh


Potrafienie śmiać się z siebie i z własnych ułomności to cenna umiejętność węgorz. Bravo! Popracuj jeszcze nad kuturą i wnętrzem swej głowy, a będzie spoko.
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
duke
Gajowy Książe


Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 164
Skąd: ze wszad
Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 1:18 pm   

wiecej buhaha chyba nie mozna bylo w tej wypowiedzi zmiescic ;]
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 2:39 pm   

Pasikonix, a jesli ty masz byc przykladem sceny ctf'owej to tez chyle czola. Nie raz widzialam, jak po przegranej mapie wyzywales swoich od lam i idiotow. Dostales bana za pewne takze przez to, ze masz nie wyparzony jezyczek :)

EOT .. Pozatym, moglbys sie zglosic do Wegorza i zapytac dokladniej ocb z tym banem i czy nie moglby go cofnac, a nie zalisz sie nad swoim poor live kwakowym na forum .. Smutne :cry:
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
Sensei
Śliweczka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 240
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 2:43 pm   

Byłem na servie i widziałem co zaszło. Pasikonik został wywalony bez powodu bo węgorz chciał pokazać jaką to on ma władze.
_________________
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym skurwie... w tej dolinie!!!
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 2:48 pm   

Burt, nie zasługujesz na to, by moja osoba znalazła się w Twoim zasranym anty-fanklubie, jesteś zbyt płytki. Pozatym Twoje znaczenie słowa kiedyś odwołuje się *AŻ* do 3~4 tygodni wstecz, ciekaw jestem jak mówisz o tym co było rok temu, pewnie "dawno dawno temu, za górami, za lasami..." :/ Jesteś żałosnym pojebem jak dla mnie, nie lubie Cię odkąd poznałem, pozatym nie będe z Tobą więcej dyskutował, chcesz udzielać się na forum? Prosze bardzo, ale napisz choć raz jakiegoś posta który swoją treścią pokazuje coś innego niż "jestem pokrzywdzony bo mnie kopią/banują", jeśli jeszcze jeden Twój post (zalatujący na żale/kłótnie) znajdzie się na tym forum, napewno go skasuje, miej to na uwadze. Miłego uży(szkodni)tkowania forum, a teraz idź w pokoju z Chrystusem bracie.

p.s.
jak piszesz "po pierwsze", to chociaż dodaj "po drugie" :/
p.s.2
Ty masz chyba mgr o ile pamiętam, albo mgr inż. - a że tak się zapytam, z jakiej dziedziny? bo ogólną wiedzą nie grzeszysz..
_________________
 
 
 
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 627
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 2:52 pm   

flamewar :twisted:
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 13