Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
No i doczekalem sie w koncu bana za darmo :)
Autor Wiadomość
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Nie Wrz 05, 2004 5:45 pm   

ee pyz, nie kasuj postow =]
juz tyle razy ci to mowilem! :P
_________________
 
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Wrz 05, 2004 6:48 pm   

Jakie masz powody by kasować jego posty? Bo ja żadnych nie widze. Ty uważasz je za bezsensowne twoja sprawa, a że masz do niego jakis afekt nie daje Ci powodu do niszczenia jego twórczości. IMHO jego posty nie odbiegają sensownością od reszty. A poza tym dobry flamewar nie jest zły.
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
keet
Wisienka

Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 2
Wysłany: Nie Wrz 05, 2004 8:54 pm   

Wegorz powiem ci w skrocie lepiej scisnij tam i nie cwaniakuj tak ze masz admina mialem podobna sytuacje co burt. nie gralem w q2 chyba od 2 lat,dopiero co sciagnalem dowiedzialem sie gdzie sie gra wchodze se na server euro. Leci mapka , potem rail arena gra jakis r0a.sheep koniec rail areny jego druzyna akurat przegrala i napisalem "ciency jestescie jak dla nas :D " a ten do mnie podjezdza czy chce niespodzianke.Ja ze bardzo chetnie a tu widze "kick".Chlopie przybastuj troche radze ci.I dla burt'a zdejmij bana bo to jeden z nielicznych porzadnych graczy ktorzy pozostali.Tak przy okazji siemanko burt i co tam u ciebie :]Nie gralem juz dluuugo i jakos mnie nie ciagnie kiedy takich fredzli widze.Chyba w jakims przedszkolu kupili komputery i internet zalozyli bo tyle osob z bialego zaczelo grac.Srednia wieku ponizej 12 lat zdaje mi sie.
 
 
burtlee
Wisienka


Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 18
Skąd: Myciska Niżnie
Wysłany: Nie Wrz 05, 2004 8:55 pm   

Nie ma obawy.
Wiecej moich wypowiedzi na ten temat nie bedzie. Zaden to flamewar - raczej lamewar :)
Lece grac, nara.
Ostatnio zmieniony przez burtlee Nie Wrz 05, 2004 9:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
burtlee
Wisienka


Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 18
Skąd: Myciska Niżnie
Wysłany: Nie Wrz 05, 2004 9:02 pm   

O, Keet :) Kope lat, chlopie. Ostatnio chyba sie widzielismy na naszym slynnym (ostatnim) zjezdzie PnM w Krakowie. Byl Rejs, Czupi, Klipsa, Kiler... cala banda [P] tez byla. Najlepsze bylo to 3-godzinne szukanie taniego hotelu nad ranem, hehe.

U mnie wszystko super. Zdrowie jest, zona jest, humor jest, kasa jest. Mam nadzieje, ze tak bedzie nadal, bo wlasnie zrezygnowalem z pracy i zakladam wlasna firme. Jak chcesz pogadac, to lepiej poza tym forum ;-)
 
 
keet
Wisienka

Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 2
Wysłany: Nie Wrz 05, 2004 9:42 pm   

No chyba krakow byl ostatnio.A to bylo daaawno.Pamietam jak z pungem i z toba ostro naginalismy za tym hotelem heh.Gdzies tam w szafeczce mam jescze koszulke tak wogle ktorej byles projektantem ;]daj jakies namiary swoje icq albo gg bo nie mam do ciebie zadnego kontaktu.To z dawnego PnM to tylko ty chyba zostales na scenie i dzielnie walczysz :D
 
 
burtlee
Wisienka


Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 18
Skąd: Myciska Niżnie
Wysłany: Nie Wrz 05, 2004 10:00 pm   

koszulke tez mam do dzisiaj :) Zakladam ja do sprzatania mieszkania. Raz zalozylem jak szedlem na silownie, ale sie koledzy przestraszyli ;-)
Moj ICQ: 1810702, GG: 1944957
 
 
Jimi
Wisienka

Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 56
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 8:55 am   

Oj Oj!

Wybaczcie ze sie odzywam bo nie wiem czy mam do tego prawo nie bedac aktywnym graczem. Chodzi o to cobym bana nie dostal...

---- (chwila ciszy - slysze brak sprzeciwow) ----

Wypowiem sie jednak bo widze razace podobienstwo osoby (nie wytkne palcem) wiecznie szukajacej sytuacji do zaczepki i majacej strasznie ciezka gadke do Osoby pyzmena (pyza oczywiscie bez urazy - personalnie nic do Ciebie nie mam). Przegiecie polega na tym ze wszystkie regulaminy traca sens bo bany sa wydawane przez wg.mnie "pseldo adminow" wedlug wlasnego widzimisie, a kasowanie postow "niepokrywajacych sie z tematem topicu" jedynie u 1 osobyb bioracej udzial w rozmowie jest zakrawa na ciezka zlosliwosc i impulsem do dzialania dla osob ktore te tak obsadzily bodz co badz wazne stanowiska.


burtlee:

-Zasady sie ciut zmienily - i to dlatego nie spieszy mi sie z powrotem do gry... ale jak napisane zostalo na www dmc "Najleprzym nauczycielem jest czas" - zobaczymy co to za nauka zostanie nam dana

PS. ...i z tego co mi sie zdaje Admin jest dla uzytkownikow a nie uzytkownicy dla admina ...



JahBlessYou!
_________________
powoli powoli do przodu powoli
karzdy tak jak lubi karzdy tak jak woli
byle do przodu powoli powoli
 
 
mero
Wisienka


Dołączył: 08 Maj 2003
Posty: 96
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 12:11 pm   

Czas nauczy jak scena upadnie a wtedy niebedzie juz sensu nic zmieniac.
Wsumie to co zostalo to juz tylko w teori CTF wiec mozna powiedziec ze juz upadla ta scena, teraz tylko ludzie sie powoli wykruszają.
_________________
" mess with the best die like the rest "
babach!
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 1:25 pm   

Cytat:
mero :
Czas nauczy jak scena upadnie a wtedy niebedzie juz sensu nic zmieniac.
Wsumie to co zostalo to juz tylko w teori CTF wiec mozna powiedziec ze juz upadla ta scena, teraz tylko ludzie sie powoli wykruszają.

Oczywiscie, scena juz upada od 5 lat, a jej koniec byl chyba czesciej przepowiadany niz koniec swiata. Smieszny jest ten twoj proroczy-pesymizm. Wchodzisz na forum raz na miesiac i tylko narzekasz bez powodu, bo przeczytales jeden topic, ktory tak naprawde nie jest wyznacznikiem tego co sie dzieje na tej scenie. Zrob cos, pograj, posiedz na specu i potem sie wypowiadaj jaka ta scena jest. Servery sa caly czas pelne, pojawiaja sie nawet nowi gracze, nie za czesto, ale sie pojawiaja, comebacki nie sa juz trendy, dlatego wygi ukrywaja sie pod fejkami. Poprzednia liga by ziutek skonczyla sie w planowanym czasie i chyba jako jedyna sie skonczyla "wogole". Rusza nowy sezon CB i oczywiscie nie zabraknie w nim polskich klanow .. i ty to wszystko nazywasz upadla scena ?:/
_________________
 
 
 
mero
Wisienka


Dołączył: 08 Maj 2003
Posty: 96
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 2:08 pm   

Owszem, jest to oczywiste ze scena upadla już dawno temu, oczywisty jest tez temat tego topika jak i wiele innych postów tutaj, a jednak ludzie je piszą i one są. Poza tym gdzie tu jest jakiekolwiek narzekanie? Ciągle narzekam? Bo dwa czy trzy takie posty moje przeczytałeś? Przeczytaj wszystkie. Dużo się nie wypowiadam, więc spokojnie można je przejrzeć. To, że nie widzisz mnie na serwerach to nie znaczy, że mnie tam niema i nie śledzę tego, co tu się dzieje.

WIEC PO CH SIE PRZYCZEPIARZ?

Bo taka to twoja jak i kilku tu ludzi debilna i chamska mentalność. I to właśnie przez takich ludzi ta scena wygląda jak kupa gówna dosłownie. Nigdzie indziej jak na polskiej scenie cos takiego się nie dzieje. Wszystkich nas łączy CTF, może to niewiele, ale zawsze coś łączy. I to my tworzymy i budujemy tą scenę. Jest to w pewnym sensie zawsze jakaś wspólnota a jak w każdej wspólnocie bywa wszyscy działają razem i na korzyść jednemu celowi a nie jak tutaj rzucają się sobie do gardeł, nie robiąc nic a wręcz przeciwnie. Jednostki które chcą cokolwiek zrobić się eliminuje: Jezus ?. Niema osoby na polskim CTF, co by zrobiła więcej dla tej sceny niż on, albo chociaż połowę tego.

QURWA!!! MOŻE SIE OPAMIETACIE WKOŃCU ?
_________________
" mess with the best die like the rest "
babach!
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 2:14 pm   

Bla bla .. ja sie nie przyczepiam, ale koryguje twoj bledny tok myslenia :P
Btw. jezus zrobil bardzo duzo, to fakt .. zrobil m.in. lige "tytanic", ktora wedlug pierowzoru szybko zatonela i zrobil zjazdy dla plebsu, ot co
_________________
 
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 4:04 pm   

Ja nei wiem czego ty sie mero czepiasz.. scena istnieje .. daleko jej do rozpadku. A to ze sa niesnaski, ludzie po sobie jezdza i wogole... HELLO! TAK JEST WSZEDZIE!

Mysle ze te wszystkie 'ochy i achy' na temat "jak to kiedys bylo" wynikaja z tego ze zawsze sie teskini za starymi czasami, z prostego powodu, ludzie maja dziwna sklonnosc pamietania tylko dobrych rzeczy (w tym wypadku "jak bylo fajnie") natomiast dziwnym trafem zapominaja jakie akcje mialy miejsce kiedys.

Uprzedzajac ewentualne ataki.. nie mowie ze te wszystkie akcje jakie maja miejsce sa w porzadku, moja wypowiedz dotyczy jedynie tej czesci, ktora tyczy sie "updadania" sceny.... pozatym .. co to jest "scena" ?

Mi tam sie podoba tak jak jest teraz wiec prosze cie nie mow "ze scena upada", ze "nie jest tak jak kiedys" (pewnie kurwa ze nie jest! bo wszystko sie zmienia).

koniec pierdolenia... PK[S] rulz! ;)
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
mero
Wisienka


Dołączył: 08 Maj 2003
Posty: 96
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 5:39 pm   

Owszem jest tak wszedzie ale chodzi o skale tego zjawiska. Ludzie jada po sobie ale z jakis konkretnyh powodow. Tu wypowiesz kontrowersyjne zdanie czy cokolwiek i z miejsca ludzie odrazu sie przyczepiaja i jada po tobie. Paranoja doslownie.
_________________
" mess with the best die like the rest "
babach!
 
 
mero
Wisienka


Dołączył: 08 Maj 2003
Posty: 96
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 5:46 pm   

Pozatym zupelnie niechodzi mi o nazekania jakies na to jak jest, chodzi oto jak mogło by byc, a wręcz powinno.
_________________
" mess with the best die like the rest "
babach!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 13