Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Zawartosc download.ctf.pl

Czy umieszczac na downloadzie rzeczy niekoniecznie zwiazane z q2CTF?
TAK
78%
 78%  [ 11 ]
NIE
21%
 21%  [ 3 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Gru 13, 2002 10:06 pm   

http://3ddemos.com

- paki, progzy, dema ...

z tamtad chcemy duzo stuffu ;)
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 13, 2002 11:46 pm   

kfak napisał/a:
http://3ddemos.com

- paki, progzy, dema ...

z tamtad chcemy duzo stuffu ;)


Sprecyzuj co (zrob liste) przeicez nie zmirroruje calego sajtu, nie mam tyle miejsca ani takiego lacza... a stamtad az taki cienki transfer ze musi byc na downloadzie?
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Nie Gru 15, 2002 6:45 am   

Sciagalem z download divxpack_5_02-006 poszlo gladko :) , ale przy probie instalacji wykakiwal blad:

Installer version failed

This could be the result of anincomplete download,
a failing disk, or (passibly) corruption a virus.

Sciagnolem znowu i to samo chyba z 4 razy juz sciagalem ;)
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 15, 2002 3:49 pm   

Kribol napisał/a:
Sciagalem z download divxpack_5_02-006 poszlo gladko :), ale przy probie instalacji wykakiwal blad:

Installer version failed

This could be the result of anincomplete download,
a failing disk, or (passibly) corruption a virus.

Sciagnolem znowu i to samo chyba z 4 razy juz sciagalem ;)


Sproboje nadpisac bo u mnie na kompie dziala... sproboj sciagnac po 18 dzis.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
mkuh
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 64
Skąd: Opole
Wysłany: Pon Gru 16, 2002 7:28 pm   

vitez gdybys mogl zmirrorowac taki miazdzacy film co wyszedl dzisiaj o 7 rano - troche ponad 500mb i 40 minut najlepszych akcji polskich graczy q2dm
film ten dostepny jest tutaj:
http://kubus.rulez.pl/~an...ag_Festival.avi

:shock:
EDIT: http://q2.anomal.org/arti...021216081938880 <-- podstrona tego filmu
 
 
Neo
Śliweczka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 147
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Gru 16, 2002 9:14 pm   

tak zawsze sie cos przyda czesto czegos szukam i czasami znajdu to tu :D wiec moim zdanie POWINO BYC ALL nie tylko zwiazane z Q2
_________________
When you kill me I will rise up like the legendary Fenix from the dust

Bebop Pany a ROxtedy to dziwka Kranga :D a i MUTANT HERO TURTLES :D KAWABANGAAAAA
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 16, 2002 11:10 pm   

Eh mkuh... 500 mb? Nie da sie tego zmniejszyc? Moze rozdzielczosc/kompresje filmu zmniejszyc to i mniej bedzie zajmowal... ze o zzipowaniu nie wspomne... dla porownania dodam ze caly obecny download.ctf.pl zajmuje niecale 800 mb w chwili obecnej...
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
mkuh
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 64
Skąd: Opole
Wysłany: Wto Gru 17, 2002 12:39 am   

po 1 skompresowanie i te sprawy sa jak nalezy
po 2 zipowanie duzo nie da
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Wto Gru 17, 2002 4:51 am   

EEEE gupie nie moge zaglosowac :( a fe :/ ide cos innego poczytac, a tak na temat to mi to wsio ryba ale chyba lepiej jak jest wiecej ciekawego stuffu niz masa szajsu ktorego malo kto uzywa... co nie ??
 
 
mkuh
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 64
Skąd: Opole
Wysłany: Wto Gru 17, 2002 12:32 pm   

vitez napisał/a:
Zapomnialem dodac- termin ankiety to dwa dni, jak bedzie ponad 50% za to udostepnie je w niedziele w nocy.

moze dlatego
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 17, 2002 4:35 pm   

mkuh napisał/a:
po 1 skompresowanie i te sprawy sa jak nalezy
po 2 zipowanie duzo nie da

Ad 1 taaaa? A dziwne bo po 500 mb to niektore filmy pelnometrazowe maja (1,5 godz) a ten filmik ma [sarkazm]AZ 40 min i zajmuje TYLKO 500 mb?[/sarkazm]
Wiec chyba jednak cos nie tak... a moze divxem go jeszcze potraktowac (czyli do mpega divxowego skompresowac) nie w aviku zostawiac?
Ad 2 ale zawsze cos :> i mniejsze ryzyko bledu transferu

Edit: dopiero teraz zajrzalem na zrodlowa stronke, rzeczywiscie divx jest ale...
Resolution: 640x480
Wiekszosc filmow w divx mam w 480x320 (chyba... nie pamietam dokladnie) albo nawet 320x200 i da sie ogladac nawet na fullscreen... i stad objetosc rozsadniejsza w stosunku do czasu trwania...
Daloby sie rekompresowac na mniejszej rozdzielczosci?

Kolejny edit: mirror na downloadzie juz leci... ok 30 k/s ETA ok 4 godz :>
Szkoda ze nie mam takiego lacza w domu... troche potrwa zanim sam dociagne ten filmik i zobacze co mirroruje :D
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Wto Gru 17, 2002 7:58 pm   

Eh chyba nie wyslalo mojego posta :( albo slepy na starosc jestem :/

W kazdym razie jedna zasadnicza rzecz to po kiego grzyba jest ten Opis jak nigdzie zadnego nie ma czy jest ich tyle ze na jednym reku wyliczysz :( wiec Vitez jezeli juz administrujesz tym to dorzuc jeszcze opisiki bo np niektore programy moga byc pod np tylko Winde XP or takie tam rzeczy :P

A swoja droga na dl powinien byc stuff ktory ludzie uzywaja i szukaja skad moga sciagnac of cors ludzie zainteresowani :)

PS: nie czytalem poprzednich postow :roll: bo mi sie nie chcialo :lol: wiec moge sie powtarzac :lol:

Edit: PS: Glupie dalej nie moge zaglosowac :(
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 17, 2002 11:02 pm   

Tygrys napisał/a:
W kazdym razie jedna zasadnicza rzecz to po kiego grzyba jest ten Opis jak nigdzie zadnego nie ma czy jest ich tyle ze na jednym reku wyliczysz :( wiec Vitez jezeli juz administrujesz tym to dorzuc jeszcze opisiki bo np niektore programy moga byc pod np tylko Winde XP or takie tam rzeczy :P

Widac nie tylko forum ale tez njusow na ctf.pl nie czytasz, bo napisalem w njusie o updejcie downloadu ze opisy chwilowo nie dzialaja... pracujemy nad tym z brzoza :P

Cytat:
A swoja droga na dl powinien byc stuff ktory ludzie uzywaja i szukaja skad moga sciagnac of cors ludzie zainteresowani :)

A nie jest? Bo nie rozumiem dygresji... chyba ze w ten sposob wyrazasz swoje poparcie dla stuffu "nie tylko dla quake2" w downloadzie (co juz przesadzone).


Cytat:
PS: nie czytalem poprzednich postow :roll: bo mi sie nie chcialo :lol: wiec moge sie powtarzac :lol:

Na przyszlosc radze jednak czytac poprzednie posty (a chociazby pierwszy post topiku - dlaczego? patrz nizej! ) by sie nie osmieszac powtarzaniem wlasnie :> (chyba ze tobie samoosmieszanie sie nie przeszkadza).

Cytat:

Edit: PS: Glupie dalej nie moge zaglosowac :(


Przeczytaj pierwszy moj post w tym topiku - glosowanie bylo ustawione na 2 dni, a topik pozostal otwarty byscie mogli wpisac swoje propozycje co by tu jeszcze wrzucic... jak mkuh np - filmik bedzie od jutro dostepny pod download.ctf.pl w kategorii "Inne".
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sro Gru 18, 2002 6:36 am   

VItez no comments :P przeciesz mnie znasz, przynajmniej troszq :D , wiec wiesz ze lubie gadac swoje :P i jak zawsze bede :) a swoja droga to co ja tu robie :P ide cos popykac no i moze cos fajnego na dl znajde :P zeby bylo wiecej do zasysania dla ludzi ;)
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
mkuh
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 64
Skąd: Opole
Wysłany: Czw Gru 19, 2002 3:13 pm   

wielkie dzieki za wrzucenie tego filmu do downloadu
btw. widziales ? jak tak to moze powiesz czy sie podobal... :)
polecam wszystkim ten filmik bo jest naprawde miazdzacy (dostepny jest juz 3 dni a sciagnelo go prawie 4000 osob), zbiera BARDZO dobre komentarze nie tylko od polskich graczy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 14