Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Zawartosc download.ctf.pl

Czy umieszczac na downloadzie rzeczy niekoniecznie zwiazane z q2CTF?
TAK
78%
 78%  [ 11 ]
NIE
21%
 21%  [ 3 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 10, 2003 1:58 pm   

[quote="Tygrys"]200 mb progsow [/quote]

Duzo :P ... wyslij najpierw liste z opisami a ja odesle "zamowienie" :)
Albo w jakichs logicznych mniejszych paczuszkach co kilka dni (np po 20 MB co 3-4 dni).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pią Sty 10, 2003 5:26 pm   

Wiem jak to zrobie, poczeka sie na to ze 3 tygodnie jak dobrze licze :) ale nie bedzie tyle meczenia sie... a 1zł to zadna strata... nagram ci to poprostu na cd bo i tak se kompletuje progsy na cd :) bo mi ostatnie takie cd wybuchlo u jiza w cdromie :D odrazu poszukam ci innego stuffu do downloadu zeby sie nie meczyc i na turnieju dam ci te cedeki :P
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sty 11, 2003 2:15 am   

Negative... owszem kopia na CD sie przyda ale zauwaz ze ceron nie stoi u mnie w domu, a potem z CD musialbym ja je uploadowac moim nedznym SDI na cerona - to by trwalo... zanim by mi sie zachcialo :/ . Dlatego lepiej od razu mailem - od razu bede je mial na ceronie i moge bezposrednio wrzucac... tylko malymi paczuszkami prosze.
Nie neguje w 100% nagrania na CD tylko bedzie o wiele mniej efektywnie i o wiele dluzej trwalo wrzucenie: a) przez ciebie na CD ; b) przekazanie mi ; c) uploadowanie przeze mnie z CD na cerona z Wrszawy do Zielonej Gory :? . A krocej: a)wrzucasz mi malymi paczkami na c erona ; b) bez zadnej zabawy w CD/uploadowanie od razu mam te programy na ceronie i w pare kinut moge na download przerzucic.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sob Sty 11, 2003 7:54 am   

Skoro tak to wyglada to ok podesle ci niedlugo oierwsz partie ?? btw to ma byc all freewear czy moga byc tez takie z krakami itp bo czesc tkaich, czesc takich mam :?:
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sty 11, 2003 9:12 am   

dafaj z krakami i kej generatorami bo tje som czesto bardzio pshydatne ;]
[a zaraz vitez: aaa kiler ty lobuziue cio ty mislish ze to bedzie na mnie, skasujom mi konto :D ]
joke ;]

edit: jush w jakims topiki vitezz moofil she nie moshna bo admin to jego kumpel dopry i daje mu shnacznie wiekshomp pojemnosc konta....
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sob Sty 11, 2003 3:13 pm   

Jezeli ktos potrzebuje jakiegos kraka to zapraszam na:
http://astalavista.box.sk
Jeszcze ani razu nie zawiodla mnie ta wyszukiwarka do crackow i tym podobnych ;)


Ueeeeeeeeee nie moge kasowac swoich postow :( ((((((((( ueeeeeeeeeeee
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.53 sekundy. Zapytań do SQL: 14