Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
CB Fall CUP 2004
Autor Wiadomość
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Paź 02, 2004 12:17 pm   

agresjaaaa!
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 04, 2004 8:53 am   

Nie zut. Wcale nie "nie mam pojecia" wiec nie zrobie stfu. W przeciwienstwie do wielu tu obecnych na forum mam bardzo duze pojecie - bo widzialem wiele meczy ewc/ni jak i idc i naprawde twierdzilem ze macie z nimi spore szanse.
Zaprzeczyliscie mojemu twierdzeniu wiec po prostu daliscie dupy i tyle :P
A ze wkurzasz sie jak dziecko na wszelka krytyke lub po takiego typu przegranej to juz twoj problem. Jak dorosniesz to nauczysz sie nie przejmowac az tak bardzo krytyka/przegranymi i nie plakac "mam tego dosc, chyba sobie daruje" :P

Nie spelniliscie oczekiwan a wczesniej pokazaliscie ze mozecie spelnic - to zamiast mi tu sypac bluzgami w stylu "stfu" bo nie masz racji - mam pojecie, przyjmij to jako CL przegranego klanu z podniesiona glowa i zajmij sie tym by to naprawic zamiast bluzgac na tych co maja czelnosc cos powiedziec na temat tego meczu.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Pon Paź 04, 2004 2:48 pm   

vitez moze nie do konca mnie zrozumiales, bo nie wkurzylem sie na to 'ze przegrali i dali dupy' (to poniekad jest prawda, co juz wczesniej potwierdzilem)... wkurzyl mnie komentarz 'byli zbyt pewni siebie'... bo nie mozesz miec najmniejszego pojecia o tym jak do tego spotkania podchodzlismy... a prawda jest taka, ze nigdy nikogo nie lekcewazylismy w cb (w div1, bo w div2 zdazaly sie klany z ktorymi mozna bylo sobie odpuscic)... bo to brzmi tak jakby 'wielkie ewc myslalo ze juz zjedzie caly swiat a teraz dostali po dupie bo sobie odpuscili przed meczem'
;) a takiego 'pier...' nie zniese... ponadto twoj post pojawil sie tego samego dnia co wypociny KJ'a na CB... (jesli pamietasz, to pisal on o tym ze niby uwazamy idc za klan dwoch graczy i jestesmy pewni ze ich pojedziemy, potem zas wyjasnial ze sie grubo mylimy etc... taki wiesz, dobry bullshit w wersji KJowskiej - on sie na tym zna) To polaczenia nieco mnie zirytowalo i bycmoze nieco przesadzilem...

pozatym kto na boga powiedzial ze my mamy cos wywalczyc w tym CB?
ja tutaj jestem po to by miec troche dobrej zabawy, nie po to by polepszac polakom humor swoimi osiagniecami ;)
eot...
wg mnie czasem vit przesadzasz, bo spar i mecz to dwie inne rzeczy (chociazby stres)... wina, jesli mozna o jakiejkolwiek winie mowic, lezy po naszej stronie... ale czasem 'sie nie da'... eot ;] bo chyba nie ma nad czym sie rozwodzic...

ps: mozesz sobie darowac wywzszanie sie nad innych? bylbym wdzieczny...
ps2: to wycofanie sie dotyczylo forum itp. nie q2, nie martw sie... jeszcze troche w to pogram ;)
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 07, 2004 1:37 pm   

[quote="Ziutek"]wkurzyl mnie komentarz 'byli zbyt pewni siebie'... bo nie mozesz miec najmniejszego pojecia o tym jak do tego spotkania podchodzlismy... a prawda jest taka[/quote]

Prawda jest taka ze opisywalem SWOJE wrazenie a nie WAS. Odnioslem takie wrazenie ze byliscie zbyt pewni siebie i tak napisalem, niezaleznie od tego jakie mialem pojecie czy nie. Mam prawo opisywac swoje wrazenia wiec mi nie pisz 'stfu' bo ty nie masz prawa kazac mi sie zamykac gdy smiem krytykowac twoj klan.
I to juz wasza wina w tym ze odnioslem takie a nie inne wrazenie i tak je opisalem.

I rzeczywiscie - wycofaj sie lepiej z forum bo sobie tylko nerwy zepsujesz jak bedziesz tak ciagle kontrolowal wypowiedzi innych i jak ci sie nie podobaja to kazal zamykac sie :P .
Wkurzaja cie moje czy innych wypowiedzi? To ignoruj je a nie pyskuj 'stfu' :P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Czw Paź 07, 2004 2:29 pm   

ziutowi nie pozostalo nic innego jak powiedziec:
"Tak jest Ojcze polskiego CTFa"

"Ojcze", nie dlatego ze jest tworca tylko ze "ojcuje" :d
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Czw Paź 07, 2004 4:35 pm   

Turin GG na meczu z NQ ... daj swoje demka, chetnie obejrzymy. ;)
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw Paź 07, 2004 6:00 pm   

spoko... niedlugo podesle linka... ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Paź 07, 2004 7:32 pm   

Grzdyl, z posta na post jesteś coraz bardziej śmieszny.... a co gorsza - ciągniesz za sobą marke jaką wyrobili Twoi koledzy (ci dorośli, nie 5-10-15)...
_________________
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw Paź 07, 2004 11:49 pm   

a ty pyz przerastasz sam siebie ... ty jestes dopiero smieszny
_________________
Do kasacji :>
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 11:57 am   

pyz jestes monotematyczny... denny... i masz debilne poczucie humoru... taki post cie satysfakcjonuje?
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 1:22 pm   

Chcialem cos powiedziac ale zapomnialem.... wiec sie nie odzywam.
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 4:19 pm   

Jak to moj kolega mowi "Nie ma co w gównie rzeźbic" Takze kazdy jakis przypal zrobil ;/
_________________
--------
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Paź 10, 2004 9:01 am   

hehe... vitez sprawdzal logi =) brzoza =) TO JA GRALEM wiec prosze tu zadnych podtextow nie robic...a po co Tobie demka? :> nie martw sie tak bede gral na kazdym meczu na ktorym zostane wsytawiony =) a ze lfctf4 SPORO grywam i bardzo ta mape lubie to mi na niej sporo akcji wychodzi.Zapytaj sie Vita czy na "sumie" cokolwiek robilem... bo na niej lamilem i to konkretnie. to tyle.... ale dzieki za, te "mile" slowa pozwalaja one mi wierzyc ze nie lamie az tak bardzo. :**
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Paź 10, 2004 11:31 am   

Turin olej, tylko winny sie tlumaczy ;O
_________________
--------
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 11, 2004 8:45 am   

Cytat:
Zapytaj sie Vita czy na "sumie" cokolwiek robilem... bo na niej lamilem i to konkretnie.


Ja bylem tylko na lf4 wiec nie powiem jak lamiles na sumie bo nie wiem.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.97 sekundy. Zapytań do SQL: 12