Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
CB Fall CUP 2004
Autor Wiadomość
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Sro Wrz 29, 2004 10:37 am   CB Fall CUP 2004

Tutaj proponuje dyskusje nt. obecnego sezonu.

Po pierwsze: Smoku nie mogles sie opanowac z tym fejkowaniem NC ? A potem pyskowaniem ? I nagrywaniem demka ? omfg. Ja tego nie rozumiem.

Przez twoja ignorancje PKS bedzie miala teraz problemy z wejsciem do playoffow bo zdaje sie ze jestes jednym z ich podstawowych zawodnikow. A moglo byc tak fajnie w div2. Dwa pierwsze miejsca dla klanow z .pl


FLAMEWAR... START!
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Sro Wrz 29, 2004 10:56 am   

Początek sezonu - 1 tydzien za nami i juz 2 afery - Pks i 1dt -> to bedzie dobry sezon ;) (lub nie)
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Sro Wrz 29, 2004 11:17 am   

jeszcze nq i [s] :D same afery ;)
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sro Wrz 29, 2004 12:42 pm   

Lol .. no ladnie kwiatki Smoku :wink: W jednym z poprzednich topicow, Vitez bodajze, cos wspominal, ze Smok fejkowal juz nc ... :roll:
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
PogromcaDziewic
Śliweczka

Dołączył: 22 Lip 2004
Posty: 121
Skąd: z kątowni :]
Wysłany: Sro Wrz 29, 2004 12:44 pm   

sory ale głopota niektórcyh ludzi mnie przerasta ;/
grasz dla zabawy czy dla oszukiwania zeby być wyżej w tabeli ?
fajnie wogole macie ....
Co nie zmienia faktu że... konsekwencje poniesie [nie]stety cały klan..

brzUska a co ze slejvsami ? na clanbase nic hcyba o nich nie było ;s
_________________
Kiler - PogromcaDziewic

*Nie ma nic bardziej nieznośnego, niż głupiec, któremu się powodzi.
*Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać.
*Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Sro Wrz 29, 2004 2:18 pm   

wystarczylo zeby jurek i karp do nas doszli i juz flamewar i afera :D
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Sro Wrz 29, 2004 2:50 pm   

uj oj ;) nie ma co narzekac - kazdy popelnia swoje bledy i sie na nich uczymy, na tym to polega...
co do smoka, to nie sadze by jakikolwiek timer mogl mu pomoc w wygrywaniu meczy... dlatego to co sie stalo jest dla mnie absolutnym szokiem... gg... ;)
tak jak mowil brzoza, szkoda ze [pks] w ten sposob stracilo szanse na dobry sezon... no ale chyba jeszcze bardziej szkoda 'dobrego' wizerunku polski na scenie europejskiej...
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Wrz 29, 2004 11:44 pm   

Cytat:

co do smoka, to nie sadze by jakikolwiek timer mogl mu pomoc w wygrywaniu meczy...


W nocheat nie chodzi tylko o timer... a rowniez o cheaty. Moze mial aimbota do cg/raila ? Gdybac sobie mozna.

Fejkowanie nocheat reply latwo wykryc - wszystkie nocheaty tej samej wersji na serwerze sie nawzajem zgrywaja i sprawdzaja - gdy ktos da fejkowany bind to po pierwsze : IP serwera moze sie nie zgadzac, po drugie player number sie nie zgadza i kazdemu innemu jego wlasny nocheat wrzasnie ze nocheat reply ktory dal tamten gracz jest invalid.
To samo zrobil Vidmo i tez zostal zbanowany z CB...
I to mnie zastanawia.... moze na polskich servach oni tez fejkuja nocheat reply a graja z cheatami? (w fejkowanym reply byl adres IP Coolnetu).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw Wrz 30, 2004 12:00 am   

vitez poprosze dowody ze maja czity a nie zaczynaj bezsensownego gdybania...
Recze wlasna glowa ze Smok i Vidmo nie czitowali na zadnej klanowce... (zaraz moglby sie zaczyc oddzielny topic co jest wlasciwie czitowaniem a co nie)

ziut dobry wizerunek polskiej sceny zostal nadszarpniety z pierwszym polskim klanem ktory bral udzial w lidze CB... o ile dobrze pamietam ewc bylo tez o cos posadzane... w poprzednim sezonie jakies zgrzyty mialo x|M... Wczesniej oni teraz my... No normalna wpadka...

Pogromca... Wlasnie problem polega na tym ze on chcial sobie pograc dla przyjemnosci... Tzn chcial czerpac przyjemnosc z grania... Ale nie mogl bo mu NC szwankowalo...

Brzoza smok powiedzial dosadnie jednemu z TuRow (bodajze okkar) zeby ten "przestal" namawiac adminow do wykopania go z servera... Pech sprawil ze sedziowie wzieli to do siebie... Z tym chaseowaniem innych graczy to byl dodatkowy pech bo smok wlazl na server i szukal odiego do chaseowania... A w tym momencie okkar walna screenshota...

A czy stracilismy szanse na dobry sezon?
Nic jeszcze nie jest przesadzone... Chociaz stracilismy 2 graczy z podstawowego squadu tak czy tak mamy niezla druzyne na Dworcu... ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
PogromcaDziewic
Śliweczka

Dołączył: 22 Lip 2004
Posty: 121
Skąd: z kątowni :]
Wysłany: Czw Wrz 30, 2004 5:22 am   

kurcze grdzylu nie zgadzam się stobą.
czy ty wiedząc że możesz być zbanowany, twój klan będzie ponosił konsekwencje byś udawał że masz NoCheat?
No właśnie!
A on to zrobił...
Jak mu szwankowało nc ? Jakieś wkręty ;s
Nie mówie że miał bota bo nie mam dowodów ale gdyby był wporzo to by syfu nie robił...

Teraz musicie wpierniczyc paru klanom i będzie spox ;]
_________________
Kiler - PogromcaDziewic

*Nie ma nic bardziej nieznośnego, niż głupiec, któremu się powodzi.
*Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać.
*Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.
 
 
xman
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 97
Skąd: znienacka
Wysłany: Czw Wrz 30, 2004 5:45 am   

[quote="Grzdyl"]Z tym chaseowaniem innych graczy to byl dodatkowy pech bo smok wlazl na server i szukal odiego do chaseowania... A w tym momencie okkar walna screenshota...
[/quote]

"chase odi" / "chase [pks]odi" itp :D toz to nawet fluk zna takie komendy :) i ne musi latac po osobach zeby znalezc dana osobe :) i ne ma probolemu wtedy :D hehe :)

ps. sonia juz nie lubi kozy :P wczoraj uciekala od niego az koza musial ja pobic :D
_________________
http://ewc.ctf.pl
ewc przegralo ;o ?? to znak ze ziut zjebal na ctf1,ctf2,ctf3,ctf5,lf1 i na sumie6 :P
 
 
 
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Czw Wrz 30, 2004 8:32 am   

PKSy smok i vidmo maga przeciez grac sobie pod fejkami zarejestrowanych w cb graczy nie mam racji? Bo jak sprawdza czy to akutat ten gracz grau?
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Wrz 30, 2004 8:45 am   

no, jasne, mogą tak robić. Grzdyl, posłuchaj rady kolegi a gwarantuje Ci że (nie) pożałujesz :)
_________________
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw Wrz 30, 2004 10:01 am   

xman... wyobraz sobie... ze ja nie znalem tej komendy... ;) nawet nie pamietam komendy zeby znalezc kolesia z ampem czy dociem a co dopiero kiedy mowimy o konkretnym kolesiu na mapie...

pogromca... hipoteteyczna sytuacja... jest mecz ligowy... 5/5... i nagle... uswiadamiasz sobie ze nie masz NC a nie ma szansy na to zeby ktos cie zastapil... klan bedzie gral 5/4 bez twojej pomocy czy ryzykujesz bana i konsekwencje dla klanu zeby mecz byl wyrownany i zebyscie tym malym klamstewkiem zdobyli 2 punkty wiecej...

Nuc o ile sie nie myle to przeciez jest oszustwo... :) Ale fakt faktem ze ten sposob na jest i byl praktykowany przez wszystkie klany ktore wystepowaly w CB...

pyz czy mozesz usunac ten beznadziejny opis pod moja xywa? jezeli chcesz wstawic cos fajnego to popros mnie to ci pomoge... ale nie korzystaj z pomocy jakis wiejskich kumpli do pisania textow bo cos im to nie wychodzi... moze maja wiecej w bicepsie niz w glowie?
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Wrz 30, 2004 11:45 am   

Cytat:
Grzdyl:
pyz czy mozesz usunac ten beznadziejny opis pod moja xywa? jezeli chcesz wstawic cos fajnego to popros mnie to ci pomoge...


Uwierz mi, że gdybym mógł, to miałbyś tam coś ciekawszego :-) Niestety ja jestem tylko moderatorem, a wyjaśnie Ci co to znaczy - moderuje, tzn. selekcjonuje/filtruje/cenzuruje[1] treści zawarte na tym forum.

[1] - dobrze, że jestem liberalny, bo połowa postów by znikała (włącznie z moimi :D )

Cytat:
Grzdyl:
ale nie korzystaj z pomocy jakis wiejskich kumpli do pisania textow bo cos im to nie wychodzi... moze maja wiecej w bicepsie niz w glowie?


Masz jakieś kompleksy odnośnie swojej budowy ciała, czy jak mam to rozumieć? Nie przejmuj się, 2 lata na siłowni i też będziesz DUŻY :-) I wcale nie potrzeba do tego sterydów czy odżywek, wystarczy odpowiednia dieta i solidny trening. Pozatym, nie sądze, aby mookee był wiejskim kumplem - mieszkał w Twoim mieście i studiował, a obecnie jest za oceanem, nazywasz swój kochany Wrocław wsią? :-)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.84 sekundy. Zapytań do SQL: 13