Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
sdl2k4 - shinodowy duel league 2004
Autor Wiadomość
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Sob Paź 23, 2004 11:28 pm   

jak znam zycie to bedzie druga edycja ;) nic straconego :)
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 9:26 pm   

Pieluch ja tam od razu wiedzialem ze nie wyjdziesz :P
_________________
--------
 
 
 
PIELUCHA
Śliweczka


Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 218
Skąd: Poznan
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 4:25 am   

ja jednak mala nadzieje mialem...a tu mi hammer droge zagrodzil :D
 
 
 
widmo 
mas[zip]omy$l


Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 244
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 7:26 am   

no mi tez nie za dobrze poszło ; / przyznaje sie ; P z grzdyl przegrałem ; ( szczyt wszystkiego :] ale co sie dziwic on wiecej ode mnie gra ma wiecej doświadczenia chyba ; >
_________________
* bR komedia :)
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 11:25 am   

e tam widmo dales ciala ;P
_________________
--------
 
 
 
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 626
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 1:47 pm   

witam. tydzien rozgrywek za nami. pozostaly jeszcze dwa tygodnie na rozegranie fazy grupowej i radzilbym sie pospieszyc z umawianiem/graniem meczy bo jak dotad rozegrano 27 z 85 meczy co nie stanowi 1/3, a nie chcialbym aby wszycy grali na ostatnia chwile :twisted:

zrobilem update strony ligowej http://puchar.ctf.pl wiec mozna sie zorientowac, jak przedstawia sie aktualnie sytuacja w grupach. mam nadzieje ze nie zrobilem zadnego bledu - jesli ktos zauwazy jakies niedopatrzenie... /msg me #1005091 @ GG

jak dotad wszytko idzie tak jak przewidywalem - faworyci wygrywaja swoje mecze raczej bez problemow ale walka o drugie miejsca - premiowane awansem do playoffow - powinna byc zacieta.

jeszcze jedna sprawa - czytajcie regulamin, bo odnosze wrazenie, ze wiekszosc z Was po prostu sobie go olewa a pozniej 'strzela karpia' na meczu jak sie dowiadije ze gra sie 4 mapy zamiast 2 itp.

to chyba tyle na razie, w razie pytan... pytac :D

pozdro 892
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 626
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Paź 26, 2004 11:20 pm   

witam witam. widze ze topic umarl wiec czas go ozywic.
na poczatek to:
http://pyzmen.kam.pl/xm.txt

po polsku: mecz wolf-nuclear. na specu spokojnie siedzacy nocri oraz juz mniej spokojnie, floodujacy noname. no tak, siedzilem jeszcze ja, ziutek- ktory byl tak uprzejmy i wyreczyl mnie w sedziowaniu- oraz elois. no i na deser wpadl pyz z ekstra newsem :) - no tak, noname podpowiada nucowi. widac to ladnie w logu. moze szkoda, ze pyz tak szybko zareagowal bo bysmy zobaczyli cos ciekawszego ale stalo sie tak jak sie stalo. czarno na bialym widac.

wnioski: usuniecie Noname i Nucleara z ligi. nie musze sie chyba tlumaczyc z mojej decyzji. jest oczywista. chodzi o tzw. FAIR PLAY. niektorzy pewnie nawet slyszeli o czyms takim. oczywiscie - nic takiego sie nie stalo ale jednak dla mnie jest to dosc istotne, poniewaz chcialem zeby ta liga byla czysta (wiem - utopia) a jednak mi sie to nie udalo. rozumiem zeby tak robily 14letnie gnojki ale to sa 'panowie' w wieku +21lat - nie musza juz prosic mamusi o pozowlenie na slub z panna... (dodalbym cos jeszcze ale sie powstrzymam).
wiec ostwiadczam: W MOJEJ LIDZE TAKICH PRZYPADKOW NIE BEDE TOLEROWAL.

tak wiem, moja wina - byli spece. przyznaje sie bez bicia, ze zmieklem i zaczalem pozwalac byc specom - ale zawsze pytam przed meczem "czy chcecie aby byli spece czy maja wyjsc". dlaczego zmieklem i zaczalem pozwalac specom byc? bo przy kilku meczach mialem przydlugoe dyskusje z nimi, zanim zdecydowali sie wyjsc z serwera - to meczace, poza tym nie lubie naduzywac 'sily' (a.k.a. kopac) bo nie szukam tu wrogow. dlatego stalem sie 'flexible' i pozwalalem specowac, jesli grajacy wyrazali zgode. mimo wszytko jednak zakladalem hasla na serwer by nie wchodzili kolejni zadni obsowania ludzie...

jednak dzis dostalem za swoje - mam nauczke.


blah, troche namotalem, wiec zmierzam do celu - od tej chwili ZADNYCH SPECOW na meczach ktore ja sedziuje nie bedzie. tylko sedziowiem ktorzy sa podani w spisie sedziow na stronie ligowej. reszte bede kopal, moze nawet bez ostrzezenia, bo na tej scenie nie warto by milym i 'mietkim' niestety :(

nie wiem czy cos jeszcze mialem dodac, zapomnialem. ogolnie przeslanie mego posta jest jasne - jak ktos cos robi i chce zeby mu sie udalo i zeby bylo FAIR to kurwa, nie starajcie sie tego spierdolic Wasza durna postawa. dziekuje za uwage. w miare jak sobie cos przypomne/bede chcial dodac to dodam.

p.s. sory za brak przecinkow i beznadziejna skladnie - zawsze bylem slaby z polskiego
p.s.2. chcecie oszukiwac? uszukujcie ale nie dajcie sie zlapac ...

edit. mozliwe ze w playoffach beda inne reguly dotyczace specow ale watpie - bardzo prawdopodobne jest ze bedzie obowiazek nagrywania demek i wysylania ich w celu 'publikacji' na stronie www -> by scena q2ctf.pl miala cos z tej ligi, a nie tylko suche info z tabelek. :)

pozdro 324
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sro Paź 27, 2004 7:46 am   

watpie zeby bylo wiecej takich "zlotych duetow" ktore chcialyby oszukiwac... i watpie tez zeby takie info o armorze/hp bylo potrzebne bo i tak male/female wydaje odpowiednio charakterystyczne odglosy przy coraz mniejszej ilosci hp... osobiscie mnie taki text jaki podawal grajacemu raczej wytracilby z rownowagi/dekoncentrowal niz pomagal...
wiec tym bardziej sie dziwie ze doswiadczeni gracze korzystaja z takiej pomocy...

niestety nie moge kontynulowac bo matka natura mnie wzywa... ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 626
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Paź 27, 2004 8:10 am   

1. mi chodzi o gre fair - szczegolnie ze wczesniej na ircu sam pisalem zeby mu nie podpowiadali ale robilem to raczej w kategorii zartu, bo nie sadzilem ze ktos z nich moze byc do tego zdolny - mylilem sie.

2. jesli chodzi o gre 1v1, to wydaje mi sie ze sa czasem sytuacje w ktorych mozna pomoc podpowiadaniem, bo czasem nie wiadomo ile tak naprawde ma Twoj przeciwnik, czy ma 40/60 czy ma 35/0 - czasem latwo przegapic ze ktos wzial zbroje, albo ocenic ile zdazyle 'lyknac hp' od ostatniej akcji. wtedy tekst : 'gon go z cg' moglby byc bardzo przydatny imo. wczoraj brzoza gral z kurzem i sam mu podpowiadalem - ale to byl sparring i wszystko bylo w kategoriach zartu - i pare razy naprawde okazalo sie to przydatne.

:twisted:

pozdro 739
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sro Paź 27, 2004 2:02 pm   

no np u mnie nie zawsze glos zadziala, albo rail wystrzeli, a co do shi to fakt ze czase mto jest przydatne
_________________
--------
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Paź 27, 2004 4:38 pm   

nie znacie się, mój e-przyjaciel grzdyl ma racje :(
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Paź 27, 2004 4:42 pm   

Heh... grunt to uczyc sie od innych. Teraz chyba w miare zrozumiale czemu w CB jest twarda zasada nie wiecej niz 1 speca z klanu i zakaz "obcych" specow?
Bo sie wlasnie burdel robi/zrobic moze ze specami. I niewazne co tam gracze/klany sobie ustala - maja grac wg zasad albo niech sobie graja spara :twisted: .
Ja ze specami robie tak: jak jakis fejk/nieznany mi to 1 ostrzezenie i po paru sekundach boot (szybciej sie wpisuje niz bootlevelban, jak wraca to bez ostrzezenia levelban), jak ktos znany mi z nicka to dwa ostrzezenia i boot (tez przy recydywie levelban).
Tfardym trza byc a nie mientkim, szczegolnie wobec polskich graczy (znowu przyklad z CB: jakos tylko polscy gracze na meczach polskich klanow w CB robia problemy typu "a moge zostac" "nagram demko" "a jak oni sie zgadzaja" "Vitez to chuj" - wezcie poczytajcie czasem zasady ... zagraniczni gracze grzecznie wychodza albo grzecznie daja sie wykopac bez klotni i bluzgow :roll: ).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sro Paź 27, 2004 5:41 pm   

Cytat:
Bo sie wlasnie burdel robi/zrobic moze ze specami. I niewazne co tam gracze/klany sobie ustala - maja grac wg zasad albo niech sobie graja spara .

sam zgodziles sie na wiecej specow na meczu cb wiec stfu (from #clanbase.q2.ctf)
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sro Paź 27, 2004 8:55 pm   

I tu Cie Vitez mamy ;>
_________________
--------
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 28, 2004 3:46 pm   

Cytat:
Cytat:
Bo sie wlasnie burdel robi/zrobic moze ze specami. I niewazne co tam gracze/klany sobie ustala - maja grac wg zasad albo niech sobie graja spara .

sam zgodziles sie na wiecej specow na meczu cb wiec stfu (from #clanbase.q2.ctf)


Kiedy? W tym sezonie na pewno nie, w poprzednim moglo sie zdarzyc ale potem dokladnie obgadalismy to na forum adminow i ustalilismy ze nie wolno i juz, i w tym sezonie ostro tego pilnuje (mimo ze htm ostro mnie za to znienawidzil gdy go zrugalem na servie i na ircu ze nie wolno... mecz bodajze I vs idc czy cos takiego).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.61 sekundy. Zapytań do SQL: 12