Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Dobre serce = nóż w plecy ;)
Autor Wiadomość
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Paź 18, 2004 7:15 am   

Turin, "zatem od dziś ktokolwiek mi (lub komuś innemu kto będzie starał się o wyrównanie teamów a ja to zobacze) wpakuje więcej niż 1 strzał w chwili gdy stoje i pisze nt teamów (żeby ktoś odemnie przeszedł), a co gorsza zabije, niech się liczy z tym, że dostanie bana" - a teraz odejdź w pokoju synku. (hint: naucz się czytać)

Sensei, gdy ja byłem w przeciwnym teamie był rape totalny, pozatym, naucz się czytać, jak ten pan powyżej w mojej wypowiedzi.
_________________
 
 
 
mookee
Site Admin


Dołączył: 05 Lis 2002
Posty: 125
Wysłany: Pon Paź 18, 2004 9:56 am   

Prosimy nie karmic troli.
 
 
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Pon Paź 18, 2004 10:34 am   

pyz "już kille 'zwalczyłem'" - Nie wydaje mi się, bo kille są i będą.
A co do tego, że cie zabili... ale masz odkrycie, wiesz w tej grze chodzi o zabijanie, i kazdego wali, że coś piszesz. Tu sie strzela, potem zadaje sie pytania.
I jeszcze pytanie - czy podczas meczu klanowego S vs [Ktoś] np. w CB - czy jak zobaczysz wroga w swojej bazie i on pisze coś i nie rusza sie to strzelasz do niego ?
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Paź 18, 2004 11:24 am   

pyz musial sie wyplakac a jednoczesnie przypomniec ze to on ma racje, zawsze racje i tylko racje bo on ma admina i wszystko mu wolno.
mogl to napisac: " Czy zapomnieliscie ze to ja tutaj rzazdze? bo moja racja jest bardziej mojsza niz twojsza... "
a to ze jest zalosny to juz kazdy wie :twisted:
_________________
Do kasacji :>
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Paź 18, 2004 12:10 pm   

Ale wy macie problemy.... ja pierdole....
_________________
--------
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Paź 18, 2004 1:46 pm   

Nuclear:
1. na walce klanowej [S] vs ktoś tam nie ma sytuacji, że jest 5v4 bo zawsze ktoś wyjdzie albo dojdzie zaraz ze speców ktoś.
2. ciekaw jestem czy tak samo mówisz "tu się strzela" gdy grasz 3v5 mając w teamie 2 n00bów a przeciwko sobie graczy z zestawu ewc?
3. jak na walce klanowej (w chwili gdy są równe składy) ktoś pisze to ma problem.
4. nie porównuj walk klanowych do free for all, proszę ciebie nie rób z siebie niedorozwiniętego chłopca.

kabanos:
Ty zamknij się lepiej bo możesz permanentnie mieć trudności z wypowiadaniem się tu niedługo, powoli przeginasz pałe synku.
_________________
 
 
 
WoLF
Jabłuszko
pEaCe!


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 548
Skąd: Świdnik-=7=-
Wysłany: Pon Paź 18, 2004 2:24 pm   

...eee amnie to wali, wisi i powiewa....no ale jak stoje i pisze i mnie ktos jebnie i w dodatku mam flage i jestem odwrócony plecami...to KURWICA bierze..noa le takie jest ZYCIE i Q2...nastepnym razem ja go zajebie...sasasasasas :twisted: :twisted: :twisted: ...a wiadomo q2 i tak jest spox.. :)
pEacE fOr All!!!.......wyLOOZujcie hieh hieh :wink:



babka szczotka babka szczotka!!!!! zloty szypie sie kusz!!! hahah ale chuj wie o co chodzi :lol: :wink:
_________________
Is it cuz they like my gangsta walk?
Is it cuz they like my gangsta talk?
Is it cuz they like my handsome face?
Is it cuz they like my gangsta ways?
Whatever it is, they love it :)
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Paź 18, 2004 5:02 pm   

wolf .. ot caly problem, ale pyza tego nie czaji, jest zalosny i wszystkiego sie czepi zeby ino bana wlepic :)
_________________
Do kasacji :>
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Paź 18, 2004 5:13 pm   

kabanos, no to przesadziłeś synek.

dlaczego aktualnie ludzi to jebie? bo średni gracz q2 dopiero jest w liceum jak dobrze pójdzie, większość jeszcze w gimnazjum, a jak już LO skończył to najczęście ledwo mature zdał albo ma rozjebany łeb od dragów (vide WoLF, no offence, po prostu masz inne spojrzenie na wiele spraw przez to). niegdyś było b. przyjemnie - średnia wieku gruuuuuuubo ponad 25, teraz to nie wiem czy 16 będzie średnią wieku graczy q2ctf - ludzie się na wzajem szanowali, za takie coś jak zabicie w momencie gdy drugi stał przepraszało się... ale te czasy były dawno i nie wrócą - teraz jedynie pozostaje wprowadzać terror.

a powiem inaczej - nie pasuje takie coś? postawcie sobie własne serwery i grajcie tam... albo napiszcie do administratorów serwerów, gdzie ja mam uprawnienia, by mi je odebrali ;-) bo moje stanowisko w tej sprawie się *NIE* zmieni i prawde mówiąc jebie mnie Wasze zdanie, jak już mówiłem wcześniej - interesuje mnie zdanie osób które dla mnie coś znaczą - większość z nich jest członkami [s], inni w ewc, inni bezklanowi, a nawet się jeden czy dwóch w PKS zawieruszyło :>

na tym kończe moje wywody - jak ktokolwiek coś odpisze - niech szuka odpowiedzi w poprzednich, a jak chce odpowiedzi odemnie - może jej szukać u mnie na gg/icq/email/irc.

uniżony, pokorny, niedoświadczony, niszczacy scene q2ctf, nie pozwalający się nikomu rozwijać, trollujący, śmierdzący potem...
człowiek w czarnej podkoszulce który się nie goli
_________________
 
 
 
Sensei
Śliweczka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 240
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Paź 18, 2004 11:39 pm   

Pyz dzisiaj mnie zabili jak pisałem. Zbanujesz ich?
_________________
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym skurwie... w tej dolinie!!!
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto Paź 19, 2004 7:45 am   

Cytat:
kabanos, no to przesadziłeś synek

no i ? Uzyjesz swojej niezaleznej wladzy by mnie zbanowac? pokaz wszystkim co sie robi z ludzmi ktorzy cie draznia, zabijaja jak stoisz, albo jak sobie killa wpisza.

mi to <(((>< ;)
w koncu "co ja zrobilem dla sceny q2" :> nie ma co jestem nie potrzebny wiec ban sie nalezy :) taka masz teorie Pyzie ??
_________________
Do kasacji :>
 
 
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Wto Paź 19, 2004 9:07 am   

Ban dla wszystkich!!! po co gramy w tą głupia gre
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Wto Paź 19, 2004 3:48 pm   

Kumanus, na jakimkolwiek innym forum publicznym zostalbys juz dawno zbanowany za swoja wulgarnosc a tym bardziej jezeli jest ona skierowana w moderatora i mialbys dostep wylacznie do Hydepark bo z tego co widze to tam jest twoje miejsce. Dla pyza czasem odbija to fakt ale jest fajny :) i nie mam nic przeciw wprowadzaniu przez niego kultury grania niezaleznie jakim sposobem.
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Wto Paź 19, 2004 6:31 pm   

Krib :* bosh jaka madra wypowiedz, jestem z Ciebie dumny.
_________________
--------
 
 
 
widmo 
mas[zip]omy$l


Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 244
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Paź 19, 2004 7:14 pm   

pyz ma wh*j racji w tym co pisał chciałbym takie czasy jak były ale nie wróca juz , szkoda ; /
pyz, banuj ich dalej :P az naucza sie przepraszac i zastanawjac sie nad tym co i jak robia : P
_________________
* bR komedia :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.77 sekundy. Zapytań do SQL: 12