Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Kandydaci na administratorow coolnetu - wasze propozycje ?
Autor Wiadomość
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 1:36 am   

ty nie myslisz...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
Ostatnio zmieniony przez Grzdyl Nie Paź 24, 2004 1:38 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 1:36 am   

Cytat:
Grzdyl :
kogo to obchodzi?

ja chcialbym miec z kim grac w ta gre a twoje zachowanie na pewno nie przysparza nam graczy... :P

Masz przeciez cale stado fajnych ludzi w [PKS], wiec chyba masz z kim pograc ? Chyba ze oni z toba nie chca grac, co wcale nie wydaje sie byc dziwne ;)
_________________
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 1:41 am   

adolf zaczynasz sie zachowywac jak kolega z klanu....

myslisz ze mozesz sobie pozwolic na wszystko...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 2:23 am   

grzdyl vs adolf to lepsze niz miller vs ziobro....

PAN JEST ZEREM PANIE.....

GODZINA DWUNASTA ZIOBRO ZIOBRO

to taka faza ;) ide spac modlac sie o brak kaca rano :)
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 2:43 am   

Grzdyl nie ladnie tak edytowac posty .. i przy okazji zmieniajac calkowicie jego tresc :)
_________________
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 8:58 am   

Adolf, Grzdyl chyba już przestał "myśleć że go lubisz" :(

co do tej sytuacji Grzdyl - podziękuj swoim ukochanym kolegom którzy w topicu obok udowodnili, że granie w równych składach (lub proszenie o wyrównanie składów) conajmniej mija się z celem bo "to jest q2 i tu się strzela". Pozatym, Grzdyl, "dorośnij i nie płacz" .. I jeszcze jakiś tam był fajny tekst, yy, zapomniałem - ale zerknij sobie i poczytaj - stfu n00b.

co do kryteriów przydzielania adminów:
- w dupie mam czy ktoś jest CL
- liczy się *WIEDZA* na temat q2 od strony serwera
- liczy się odpowiedzialność, obecność na serwie i ogólne IQ które musi przekraczać 110 (w moim skrombym mniemaniu, wiem, odpadam, mam 109 a Grzdyl 111, zajebał ten mój jeden punkt :( )
- za wszelką cene należy unikać n00bów
- pozatym decydują też znajomości, dobrze o tym wiecie, tak było jest i będzie :>


Zatem dochodzę do wniosku:
x|M admina?! no ja przepraszam bardzo, banda cheaterów którzy sobie na legalu grają z timerem który ma team sync? proszę, PIELUCH, spoważniej - masz 23 lata a takie bzdury wypisujesz..

p.s.
"To jest q2 i tu się strzela..." - ja bym dodał "... a nie używa admina" ;-)
_________________
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 11:13 am   

Cytat:

By Adolf...
Grzdyl nie ladnie tak edytowac posty .. i przy okazji zmieniajac calkowicie jego tresc :)


no rzeczywiscie jest ogromna roznica pomiedzy "mam cie obrazic" a "nie myslisz"...

a co do moich kolegow ktorzy graja w nierownych skladach to sobie takowych nie przypominam za to widze ze szukasz wirusa u wszystkich dookola a tego ktory toczy twoj klan "masz w dupie"... Najpierw napraw swoj swiat a pozniej zacznij pomagac innym...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 11:16 am   

mój klan ma Was w dupie jako i Wy macie mnie w dupie ;-)

z jakiej racji, o wielki Grzdylu, my mamy być lepsi, kiedy próby naprawienia są obalane, obrzucane wyzwiskami i flame war się rozpoczyna? chłopczyku, jeśli uważasz, że to takie złe - spróbuj ty coś naprawić :>
_________________
 
 
 
PIELUCHA
Śliweczka


Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 218
Skąd: Poznan
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 11:17 am   

wydaje mi sie (moze tylko mi sie wydaje) ze jestem powazny...pisalem wyzej ze dla CL'ow okrojone adminy mozna dac....w xm jest jeden taki co gra juz ladne pare lat....a i IQ zapewne ma niemale :)
co do unikania n00bow zgodze sie z Toba.
Wiesz gdyby patrzec na to kto o kim i co mysli (tak jak Ty powyzej o XM) to zapewne niekt by nie mial admina bo w zasadzie kazdy do kogos i na kogos cos ma (patrz jeszcze wyzej - adolf-grdzyl).
Wiec pominmy mysle te klootnie i postarajmy sie stworzyc grupe osob ktorym sie nalezy admin. Kazdy (no nie kazdy) zlozyl jakies propozycje - moja jak pisalem wczesniej CL'owie z okjrojonymi wersjami i zasloozeni wymienieni powyzej.
Czekam z niecierpliwosscia na next propozycje
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 11:52 am   

pyz co innego kiedy zmiany/przykazania sa sila narzucone i nie mamy zadnego innego wyjscia tylko je przyjac... (wiadomo rodzi sie bunt i zaczyna sie flamewar... na zywym przykladzie twoje zachowanie i twoje texty prezentuja taka sytuacje kiedy admin mowi ze tak ma byc i on bedzie tak robil... no bunt i asertywnosc to jest normalny bieg wydarzen w takiej sytuacji...)
a co innego kiedy oldboje (w tym i ja) daja dobry przyklad i zachowuja sie jak na gracza fair przystalo... to wlasnie admini powinni dawac przyklad dobrej gry/zachowania a nie za kazdym razem uzywac mocy bo przecicez w ten sposob jak juz wczesniej napisalem za pare lat nie bedziemy mieli z kim grac... :/ i tutaj nie ma podzialu na S czy PKS czy STa... to jest walka z naszym wspolnym wrogiem czyli przemijaniem... bo jaka mamy pewnosc ze za 3/4 lata ta gra/scena dalej bedzie zyla?
cala nasza proba edukowania mlodszej sceny skonczy sie fiaskiem jezeli beda buraki ktore nie rozumieja tej "misji"...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 1:13 pm   

jedno mnie dziwi - po kiego grzyba grzdyl gada z adolfem i pyzem? przeciez oni nastawieni sa tylko na jechanie i wkurwianie ludzi, daruj sobie grzdyl, szkoda twoich nerwow...
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 2:02 pm   

Hmm .. wiem, ze tutaj rozgrywa sie powazny flamewar .. ale coosh, musze zauwazyc i wytknac pewne niedopatrzenie, ktore wdarlo sie do tego topicu!

Czemu nikt mnie nie uwzgednia w adminowaniu ? :lol:
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 2:11 pm   

Kazwa, odpowiedz jest prosta: Meski szowinizm.
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 3:02 pm   

no tak, rzeczywiscie odjechalismy od topicu... imho kazwa bardziej zasluguje na admina niz np. pyz i adolf. czemu? gdyz ci panowie znani sa ze swej stronniczosci i nieco "wywrotowych" pogladow, zas kazwie ciezko cos zarzucic... wiec jesli juz mamy dzielic adminy to ja o wiele bardziej wolabym zeby dostala go kazwa :)
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 3:06 pm   

No to wyszedłeś na lamkę ;) Vote yes Kazwie,, Grzdylowi no i jeszcze Kurzowi.
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 13