Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Kandydaci na administratorow coolnetu - wasze propozycje ?
Autor Wiadomość
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 3:07 pm   

Nikomu nie dawac admina i sprawa jasna.
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 3:12 pm   

Grzdyl, mówie to z ciężkim sercem ale zgadzam się z tobą, że to admini powinni dawać dobry przykład - tylko drogi wojtku, powiedz mi, dlaczego jak przez wiele lat starałem się dawać przykład, zmieniałem ciągle teamy, prosiłem o wyrównanie składów, czasami siłą przenosiłem ludzi [forceteam] .. to nadal jest burdel? no powiedz mi, czemu? czasami mnie chuj strzela jak muszę zmienić team 7 razy w ciągu mapy bo kretyni dochodzą MASOWO ... jest np. wynik 9:2 (10 minut do końca), jest 6 graczy kontra 7 - wchodzi np. taki Pan X i co robi? automatycznie, bez myślenia wchodzi do teamu przegrywającego - mimo, że ich więcej - ale już przelecieć po graczach i popatrzeć kto ma inicjatywe to mu nie łaska - bo on chce sobie postrzelać .. i tak się robi 6vs8 i z 9:2 w ciągu 5 minut będzie 9:10 - HURA, super gra, a blue zajebiści bo wygrali mape mimo, że przegrywali 7 flagami... Tak właśnie wygląda tok rozumowania przeciętnego polskiego gracza q2ctf - owszem, jestem za, pod warunkiem, że admini ustalą jakieś zasady, będą się ich trzymać i będą egzekwować je masowo - tj. nie że tylko ja użyje forceteam na tego, który ostatni wlazł do teamu i są nierówne składy - ale każdy to będzie robił, a ludzie się nauczą może z biegiem czasu, żeby kurwa zmieniać team (a powinien zmienić ten, który ostatni doszedł).

p.s.
ziut, sugerujesz, że ta stronniczość jest w odniesieniu do całej strony q2ctf? jeśli tak to idź się leczyć...
_________________
 
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 3:22 pm   

pyz umiesz rozmwiac z ludzmi i zarazem ich nie obrazac?

a co do stronniczosci pyz... to ogolnie ty i adi skupiacie sie na tym jak komus dowalic, posmiac sie lub zrobic sobie zarcik... a o mass bootach grzdyla nie wspomne... zadna ze stron w tego "nieporozumienia" nie jest bez winy, ale to co odpierdzielacie na coolnecie to po prostu zalosc.

ps: cos czuje ze klatwa boot'a niedlugo i mnie dosiegnie za te "oszczerstwa" nieprawdaz?
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 3:29 pm   

ziut, jak czujesz to się umyj ;-) skończ się denerwować mały bo przestaniesz rosnąć :twisted:
_________________
 
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 3:32 pm   

dzieki pyz :] ja juz nie mam pytan...

tak oto pyz pokzal nam ze gdy nie wie co powiedziec to po prostu jedzie po prywacie :P congratz! ambitne
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 3:55 pm   

nie, tak oto pyz pokazał, że nie chce mu się tłumaczyć przez kimś, który doskonale wie jak jest, tylko prowokuje do bezsensownej dyskusji na forum - bywałeś z nami na kanale i nie raz widziałeś jak to jest naprawdę, a jeśli serio odebrałeś to tak jak napisałeś tutaj, to przykro mi ale jesteś kolejnym który wierzy we wszystko co widzi ;) (czyt. pokemon który pochłonie wszystko, co cynik mu pokaże :>)

p.s.
dopiero teraz Cię obraziłem i pojechałem nazywając pokemonem, wcześniej była to wymiana zdań (przynajmniej z mojego punktu widzenia)
_________________
 
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 4:23 pm   

Ech pyz ty naprawde wierzysz w to co mówisz?! Widziałem dziś Cię na serwie. blue wygrywali, aczkoliwek mieli o 3 graczy mniej. Wtedy zacząłeś rozkosznie prosić swoją drużynę o przejście do przeciwnej drużyny w stylu: kurwa wypierdalać do blue pojoby. Chyba każdy choć troche inteligentniejszy człowiek powinnien się domyślić, że prośba tego typu nie odniesie skutku. Wtedy wykopałeś z serwa pół teamu red. I ty śmiesz mówić coś o kulturze, o byciu przykładem (zakładając, że taki powinien być admin) ROTFL!! Czysty absurd i hipokryzja. Twoją jedyną bronią(argumentami) są jakieś żałosne szczeniackie odzywki, które nie świadczą najlepiej o stopniu rozwoju twojej psychiki. Radze popracować nad sobą, bo nie długo nie będziesz już miał kolegów/koleżanek. Posłuchaj raz co ci ludzie mówią i nie bądź ślepym oportunistą bo jest to całkowicie bezcelowe i poprostu głupie.
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 4:35 pm   

pyz swietnie bawisz sie slowami i ogolnie w flamewarach jestes zajebisty, ale szczerze mowiac nie sadze by to przynioslo jakakolwiek korzysc naszej scenie...

tak wracajac do jakosci rozmowy z toba, to razi mnie jedna rzecz, zawsze stawiasz sie 'nad' rozmowca, nie na rowni... twoja wola, ale nie spodziewaj sie innej reakcji niz wrogosc...

co do twojego wkladu, napewno jest przeogromny i zaslug masz co nie miara (to nie jest ironia), ale nadal kultura, przynajmniej z mojej perspektywy, nie grzeszysz... stac cie na wiecej niz nam pokazujesz... (i nie odnosi sie to wcale do tego ze moglbys sprytniej mnie pojechac, wrecz przeciwnie, moglbys byc bardziej kreatywny w pozytywnym tego slowa znaczeniu)

co do rozmow na kanale i klimatu [S]owego... zawsze byliscie 'alternatywni' w stosunku do sceny, szczegolnie ty i adolf, doskonale sie nawzajem nakrecacie... czasem jednak moglibyscie zmiarkowac i 'dac sobie siana', bo wkoncu ile czasu mozna dawac upust wszystkim zachciankom?

moja opinia sie nie zmienila, ci dwaj panowie raczej nie powinni miec adminow, bo po co nam powtorka z bootlandi?
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 4:39 pm   

pyz i tak jest fajny i nie wmowisz mu ze tak nie jest :D
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 4:54 pm   

ja nie proboje go zmieniac, raczej staram sie uwidocznij pewne aspekty jego samego innym... on sam doskonale wie jak jest i jak to wyglada, ale chyba nie chce mu sie nad tym zastanawiac...
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 6:03 pm   

Ja bym sie zastanawiala nad adminem dla Viteza ... Oczywiscie, jego zaslugi dla sceny q2ctf sa wielkie .. ale, ost mialam przyjemnosc zobaczenia, co Pan Vitez wyprawia na serverze :) Wszedzie zauwaza zboty, kicka i banuje za nic. Mnie i Shinode zbanowal nie wiadomo czemu. Zbanowal jakiegos Madmaxa, ktory 1 railem na rail arenie zestrzelil 2 kolesi [w tym Viteza] na pingu 200. Dla Viteza- oczywiscie, musi miec zbota! -> ban! .. Niewazne, ze kolesiowi sie fuxnelo i mial zeza maxymalnego.
Jak dla mnie, admini :
-Grzdyl
-Ziutek
-Kribol
-Pielucha

i moze i ja, okrojonego of korz :twisted:
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 6:11 pm   

Magnus, gdybyś był od początku mapy, byś mógł się wypowiadać - byłeś od połowy, nie widziałeś co się działo wcześniej i jak wcześniej to wyglądało. Wbrew twoim, n00bie, wyobrażeniom, jestem tylko człowiekiem i również mogę się zdenerwować. Nie będe z tobą dyskutował bo twoja wiedza zawsze jest szczątkowa na dany temat. psik.

p.s.
normalne prośby nie skutkowały.

ziutek, nie stawiam się nad, Ty to tak widzisz, przykro mi, taki już mam sposób bycia. Co do mnie Adolfa - my mamy super polewke, bo jak mówiłem - łykacie wszystko, co się Wam pokaże, może jak dorośniecie mentalnie to zrozumiecie, że cyników jak ja i Adolf należy albo ignorować, albo zrozumieć - jak nie umiecie zrozumieć, ignorujcie - chcecie się denerwować? tylko bardziej nas śmiieszycie :-)

p.s.
mi bardzo odpowiada to, jaki jestem. mam wszystko czego mi potrzeba, nie musze się zmieniać.

Kazwa, a Ty napisz jeszcze 100 razy jaki to Vitez jest zły, oh ah eh, proponuję w każdym topicu albo dopisz sobie to do sygnaturki.

p.s.
tak wiem, czepiam się, ale to tylko tak dla zabawy :)
p.s.2.
nikt z w/w osób przez Ciebie nie byłby w stanie postawić serwera od 0, nie mają takiej wiedzy - IMHO wiedza jest podstawowym wyznacznikiem dla sprawowania funkcji administratora/operatora , a taką osobe ocenia się na podstawie akcji jako admina, nie jako osoby (ciekawe, czy chociaż rozróżnić to potraficie).

Reasumując:
Większość z polskich graczy q2ctf nawet nie umie sobie konfiga napisać, mają przekonanie "ja jestem kozak bo mam ping 20 i umiem strzelać" - owszem, tak można istnieć, ale na xs4all gdzie Vithar ma głęboko w dupie skomplenie szarych graczy, a nie tu, gdzie admin serwera stara się zrobić serwer dla ludzi i słucha ich sugestii odnośnie ustawień map i adminów. Strasznie się rozbyczyliście, tyle Wam powiem :>

na tym kończe mój cudowny monolog, który jest "manipulacją słów", "czepianiem się", "obrzucaniem mięsem" itd. itp. - jestem za głupi i za prosty by rozmawiać z jaśnie mościami o tak daleko rozwiniętej inteligencji jak wy, przepraszam, że żyje.... postaram się w ciągu 20 lat dorównać waszym piętom.
_________________
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 6:28 pm   

Pisze o Vitezie, bo w tym topicu jest to akurat na temat. I mysle, ze to moze pomoc w dobieraniu adminow.
Przykro mi, ze Cie urazilam piszac to po raz 2.
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
omen
Śliweczka
VISCA el BARCA!


Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 413
Skąd: ze sromU ,)
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 6:40 pm   

Wyluzujcie ;)
_________________
LC !
 
 
orlan
NoOrlan v2.34


Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 68
Skąd: Warszawka
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 8:56 pm   

Emocji duzo a konkretow malo. Sklad sie powoli rysuje.
Wiem ze pyz jest psychgopatą adi jego supportem wlasciwie to jedna osoba w dwoch postaciach powinnismy ich nazywac pyzadi :-) bez urazy. CHlopaki graja juz troche czasu znajac sie na servachoraz ustawieniach. Dzieki temu ze sami sa psychopatyczni na serve nie ma innych psychopatow :) co ma swoje dobre strony. Postaram sie aby nie szkodzili tytlko pomagali. Wiec nie dyskutujmy wiecej na ich temat.
Ostatnio zeczywiscei nie bywalem na servie malo sie coolem zajmowalem ale to sie zmieni. Wiec jak beda jakies przegieca z adminami to prosze do mnie pisac na maila. Idea ze cl maja adminow nie sprawdzila sie wiec bedzi ich teraz mniej.

CZy kazwa to kurz ?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 12