Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Kandydaci na administratorow coolnetu - wasze propozycje ?
Autor Wiadomość
orlan
NoOrlan v2.34


Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 68
Skąd: Warszawka
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 1:43 pm   

wlasnie jeszcze doszla propozycja aby Kazwa tez nabyla uprawnienia w koncu kto powiedzial ze kobiety sie do tego nie nadaja. Kazwe zaproponowal Kurz.
_________________
"Fascism should more properly be called corporatism because it is the merger of state and corporate power." - Benito Mussolini
It IS MY NO TO FASCIST IRAQ OCCUPATION !
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 1:53 pm   

Hmm .. Kurz, juz obieram ziemniaki 8)
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 1:53 pm   

Kazwa moze byc, ona raczej jest nieszkodliwa ;)
No .. i jakies rownouprawnienie musi byc, nie ?:/
_________________
 
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 2:04 pm   

Kazwa i admin ???
VETO!

Wystarczy ze baby moga juz glosowac... dawanie im admina na coolnecie to stanowczo za duzo!!

;) ;)
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 2:36 pm   

co ma jeszcze robić admin?

1. pilnować aby składy były stosunkowo równe (nie tylko ilościowo, ale trzeba też wrócić uwage na pingi i skill, przy fake to stanowi nie lada problem)
2. upominać graczy przeciwnej/własnej drużyny do zmieniania teamów (IMHO powinna być zasada, że jeśli jest wyrównana gra, to zmienia team *bezdyskusyjnie* ten, który ostatni wszedł).
3. NIE bawić się w boga dyktującego jaka ma być grana mapa - nie słuchać próśb "zmień mape" - od tego jest mapvote i decyduje tam większość.
4. pilnowanie by nie było lamerstwa, np.:
red (5 graczy) 6 : 5 blue (4 graczy)
wchodzi pan x, wchodzi do red
powinien dostać ostrzeżenie - brak reakcji? kick.
wraca i pyskuje? krótkie wyjaśnienie + ban - niech przemyśli swoje postępowanie, ma na to 3 minuty.
5. wchodzi gość z nickiem "kij ci w ryj" - upomnienie o zmiane nicka, brak reakcji? ban, 3 minuty na przemyślenie swojego postępowania.

Ale co się oszukiwać - wchodzi taki pokemon na serwer, nic nie czyta, dostaje kicka i wraca i pyskuje - dostaje bana to wyłącza q2 - ale jak takie coś się będzie powtarzało (bo wszyscy admini będą wyciągać z tego konsekwencje) to może z czasem się taki pokemon nauczy.

to takie wstępne założenia które miałby pomóc nauczenia ludzi na scenie q2ctf, że to jest gra dla ludzi myślących, polegająca na taktycznym rozgrywaniu sytuacji ale i również na współistnieniu i czerpaniu przyjemności z gry a nie naćpany małolat w domu siedzi i "kill kill kill !!" - takie coś jak ktoś chce to zapraszam na DM, gdzie grasz sam, a nie z drużyną, która od Ciebie oczekuje współpracy..

p.s.
ziutek, nie każdy tak jak ty, żyje ligami - niektórzy wolą free for all.
_________________
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 2:49 pm   

I bedzie pewnie taka sytuacja jak kiedys ze adminy beda uzywane do spraw prywatnych pod jakims tam pretekstem.

Zdecydowanie jest ich za duzo, moim zdaniem max 3-4 osoby powinny miec.

Orlan
Al
Ziutek
Brzoza
 
 
 
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 628
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 3:00 pm   

Cytat:
Hmm .. Kurz, juz obieram ziemniaki 8)


lepiej mu sajgonki zrob albo zlap jakiegos PS'a :)

a co do adminow....

vitez? spoko ale z kickiem i banem 3-minutowym bo na wieksza wladze imho nie zasluguje - do CB na pewno nie jest mu potrzebne wiecej :)
a co do reszty... to chyba nikt nie powieniem miec prawa do pelnego bana procz orlana. jesli ktos bedzie na niego zaslugiwal /a kick/ban 3 min nie zdaja rezultatu - niczego nie ucza/ to wtedy wysyla sie maila do orlana i on robi z tym porzadek.

ewentualnie tak jak napisal kribol:

Cytat:
I bedzie pewnie taka sytuacja jak kiedys ze adminy beda uzywane do spraw prywatnych pod jakims tam pretekstem.

Zdecydowanie jest ich za duzo, moim zdaniem max 3-4 osoby powinny miec.

Orlan
Al
Ziutek
Brzoza


vote yes
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 4:13 pm   

no mam nadzieje ze to przyniesie jakis skutek...
dzieki za szczerosc bo bez tego raczej bylyby problemy z koegzystencja... i dzieki tez za wszystkie slowa: i te konkretne i z usmiechem bo z kazdym wpisem zabieramy "moc swoim watpliwosciom"... ;)

co do adminow...

kazwa jest czesto na necie i raczej nie naduzywalaby przyznanej jej mocy...

kurz bez obrazy ale za czesto nie gra a jak gra to jest raczej chlopcem do "rozpierdolki" i nie bedzie sie bawil adminem bo po co...
ziut brzoza vote yes tak jak juz wczesniej mowilem...

co do admina dla pyzy i adiego... o ile sie nie myle adolf moze restartowac server i kiedy wszyscy inni admina stracili on mogl kopac ludzi z servera... do tego "w przeszlosci" byly "drobne" skargi pod ich adresem wiec moja propozycja brzmi nastepujaco: dac adolfowi i pyzmenowi jednego admina i jezeli rzeczywiscie cos przeskrobia i przekrocza swoje "kompetencje" to automatycznie im go zabrac... bez zadnych zoltych kartek ktore w ogole nie spelniaja roli i sa tylko bezsensownym pogrozeniem palcem... poniewaz sa do siebie bardzo podobni i jeden nakreca drugieego moze wspolna odpowiedzialnosc przyniesie jakis skutek...

pieluch... jak najbardziej... juz kilkakrotnie dawal przyklad wlasciwego zachowania na serverze...

kribol... nie raz mialem okazje grac z nim COPika wiec jezeli innych zabraknie wiem ze zawsze moge na niego liczyc... ;) tylko obawiam sie zeby przypadkiem nie byl pod zgubnym wplywem swoich qmpli i nei zrobil jakiegos glupstwa...

myslalem tez o shinodzie bo chlopak sie stara... umie obslugiwac admina... czesto wpada na net... i raczej nie ma zadnych obiekcji co do jego ewentualnej stronniczosci...

bundy-ego nie ma za czesto na necie... a poza tym ze jest w STa na pewno ma takowy przedmiot porzadania (czyt. my Preszessss... :) )

i nie obraze sie jezeli tez dostane admina na obsluge wieczornych imprez...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 628
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 4:22 pm   

Cytat:

myslalem tez o shinodzie bo chlopak sie stara... umie obslugiwac admina... czesto wpada na net... i raczej nie ma zadnych obiekcji co do jego ewentualnej stronniczosci...


vote no ;)
mnie w to nie mieszajcie, i tak na coolnecie nie da sie rozgrywac ligi 1v1 bo nie ma lf4 z Quadem, a poza liga nie potrzebuje adminow i moich z icp/prozac zrzekne sie po lidze. :idea:
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 4:42 pm   

i wlasnie dlatego powinnismy mu go dac...

bo wcale o to nie zabiega... a i tak czesto jest na serverze i moglby pomoc w rozkreceniu copika...

moze edek jeszcze bo tez czesto operowal przy COPikach ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 5:26 pm   

Grzdyl, jak ty coś czasem napiszesz to poezja ;> restartować server może kilka osób =] a ten admin którego obecnie używa Adolf to jest stary jak świat, ale bardzo przydatny czasami :> a co do 'zwykłego' admina - odpowiedzialność zbiorowa, rotflmao ... a przepraszam, myślisz, że adolf miał osobnego admina niż ja ? :> heh.. omfg, "jak coś przeskrobią to odrazu zabrać" - szczerze to kij ci w odbyt synuś, łaske to ty możesz robić swoim kolegom, nie nam :>

teraz wkraczając w temat wieczornych imprez - a od czego, do kurwy nędzy, jest elect, he? takie preteksty "żeby można było grać sparingi, albo żeby można było obsługiwać copy" - ile tych copów niby jest, przepraszam? albo czy naprawdę tak bardzo jest ci potrzebny osobny admin skoro jest elect? zresztą nawet jeśli - zawsze wieczorem jest brzoza, kazwa, ziutek czy też ktoś inny.. argumentacje grzdyl masz nieprzeciętną po prostu ;>

pieluch i właściwe zachowanie - przepraszam grzdyl, mógłbyś przytoczyć przykład tego "właściwego" zachowania? jakbyś był łaskaw i podać conajmniej dwa to byłbym bardzo zobowiązany że zaszczycisz mnie, o wielki, nauką, jakie to jest "właściwe zachowanie" admina - może się czegoś naucze od tak wielce doświadczonej osobowości jak ty :>
_________________
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 5:54 pm   

1. admin ktoreg mam zostal stworzony tylko dla mnie wiec nie spodziewaj sie ze mam pojecie o zbiorowych adminach co poza waszym przypadkiem jest bezsensownym przedsiewzieciem... (i przez to administrator servera ma wiecej roboty bo musi usunac stare i napisac nowe - miedzy innymi przez takich ludzi jak ty)

2.QRWA KULTURY TROCHE BO DOPIERO CI WSADZE W ODBYT PROSTAKU JEDEN!! nic... kompletnie nic do ciebie nie trafilo... swiadectwo sam sobie wystawiasz...

3.o ile sie nie myle na coolnecie nei ma electa a ludzie ktory juz wyladuja na jakims serverze maja drobne problemy przetransportowac swoja laskawa dupe na inny server z electem...

4. kazde inne zachowanie niz twoje jest wlasciwe... i nie chce sie rozpisywac bo szkoda na to co jest wszystkim wiadome tracic czasu... a na glupie pytania nie bede odpowiadal... bo nie ma sensu gadac zeby gadac... no.. moze czasami ale tylko z inteligentnym przeciwnikiem/rozmowca (zalezy od sytuacji)...

ps...
wlasnie bylem na coolnecie... nie ma electa...
po co mi admin? bo ja jestem gwarancja ze nikt nie bedzie sie bawil w Pana Boga na serverze... Quis custodiet ipsos custodes?
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 6:01 pm   

ad.1 Orlan sam powiedział "daj mu swojego admina" - więc stfu, bitch. po raz n-ty jestem obrzucany obelgami za coś, co kompletnie nie jest moją winą :> fajnie być fajnym *g*
ad.2. kryj się, bo widzę twój dom.
ad.3. co nie zmienia faktu, że może zostać włączony, a że ludzie mają problemy z przeniesieniem się to nie mój problem, ja miałem na to radykalne, ale skuteczne, sposoby =]
ad.4. czyli o wielki pan nie chce zaszczyć prostaka jak ja szczątką wiedzy, no cóż, pozostanę jaki jestem :< pójde się poskarżyć Zoidowi :/

ad. ps. look pkt. 3
_________________
 
 
 
PIELUCHA
Śliweczka


Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 218
Skąd: Poznan
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 6:36 pm   

krzysiek moglbys przytoczyc przykaldy mojego niewlasciewgo zachowania ?
Z tego co pamietam bylo hcyba tylko jedno w ktorym Ty brales udzial...
 
 
 
PogromcaDziewic
Śliweczka

Dołączył: 22 Lip 2004
Posty: 121
Skąd: z kątowni :]
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 6:47 pm   

"Kandydaci na administratorow coolnetu - wasze propozycje ?"

Zluzujmy panowie z adminami 2in1, z niewlasciwym zachowaniem itd.

Od tego czy i jaki admin bedzie przyznany to Admin zadecyduje,
a wy już tutaj się kłocicie :]
mają być tylko propozycje ;d
_________________
Kiler - PogromcaDziewic

*Nie ma nic bardziej nieznośnego, niż głupiec, któremu się powodzi.
*Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać.
*Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.78 sekundy. Zapytań do SQL: 13