Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kribol
Nie Mar 11, 2007 12:57 am
Firefox 1.0 Final Release
Autor Wiadomość
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Nie Mar 13, 2005 9:22 pm   

zwracam się do wszystkich radosnych i pogodnych i wogóle fajnych userów ff'a
macie jakieś fajne pluginy ?

ja mam tak:
ChatZilla [prosty klient IRC, łączyłem się już do CB na quakenecie i do ctf.pl]
Auto Copy [ja zaznaczam txt a on mi automatycznie kopiuje do schowka, niby nic ale baaardzo poręczne, bo zaznaczam txt, wchodze wpanel adresu, klikam 2x mouse3 i mam wklejony adres :D ]

oprócz tego, nie wiem czy to jest plugin ale w wyszukiwarkach w panelu po prawej mam słowniki wyrazow obcych, j polskiego i ortograficzny pwnu [shinoda gdzies linka dawał]

Czy wy macie coś ciekawego/przydatnego ?
_________________


 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Nie Mar 13, 2005 9:33 pm   

FlashGot - do obslugi roznych downloaderow, bo ten z firefoxa pozostawia duzo do zyczenia :)
Oczywiscie AutoCopy tez mam .. i to wszystko, ale to wlasnie lubie w ff - minimalizm :)
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 14, 2005 7:57 am   

Flashgot (+ Free Download Manager - choc ma juz jednego minusa), Adblock, Foxytunes, ImageZoom, IEview, Gmail Notifier i best of the best - WeatherFox - tych uzywam stale. Dorywczo Color pickera i translate.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Pią Mar 25, 2005 8:23 am   

Firefox 1.0.2 is a security and stability update that is part of our ongoing program to provide a safe Internet experience for our customers. We recommend that all users upgrade to this latest version.

Here's what's new in Firefox 1.0.2:

* Several security fixes.

Firefox 1.0.2 for Windows, Polish (4.7MB) -=>
KLIKNIJ

strona ff'a : http://www.mozilla.org/products/firefox/[/url]
_________________


 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sob Kwi 09, 2005 3:29 pm   

http://www.bitstorm.org/extensions/
Tweak Network Settings <- Polecam, niesamowity kop przy ladowaniu stron. Oczywiscie po zainstalowaniu w opcjach najlepiej ustawic na 'Power'.
_________________
 
 
 
M!ng
Śliweczka
For The Horde!


Dołączył: 09 Sty 2003
Posty: 122
Skąd: B-Stok
Wysłany: Nie Kwi 10, 2005 9:30 am   

A mam pytanko, moglibyscie wystawic jakas juz wersje poplugowana itp ? Bo jakos od podstaw mi sie niechce bawic w tym liskiem ;P Juz wole Opere miec zcrackowana ;)
_________________
yy Ja tylko tak na chwile ....

 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Nie Kwi 17, 2005 5:25 pm   

1.0.3
http://download.sfc.wide....tup%201.0.3.exe
_________________
 
 
 
f3jk
Śliweczka


Dołączył: 28 Gru 2004
Posty: 117
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Kwi 20, 2005 2:46 pm   

A slyszeliscie o Maxthon :?: Nie jest moze tak rozbudowana jak inne ale jest solida i szybka :D POLECAM! --- http://www.maxthon.com/ ---

________________________________________________
Moze ktos chcialby qpic mp3 playera 1GB :twisted: (fabrycznie nowy) to walcie tu:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=48821395
_________________
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sro Kwi 20, 2005 3:57 pm   

Maxthon to nakladka na IE - chyba nie trzeba wiecej pisac :) Poza tym, ma duzo bajerow i niepotrzebnych rzeczy - ta nakladka wlasnie jest w rozbudowana na maxa. Dla wiekszosci uzytkownikow firefoxa, maxthon to katorga. Jezeli ktos chce duzo bajerow, to lepiej sie zaineteresowac Opera. Opera to tez kombajn, ale na innym engine niz IE, a co za tym idzie, jest duzo szybsza od IE :)
_________________
 
 
 
WoLF
Jabłuszko
pEaCe!


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 548
Skąd: Świdnik-=7=-
Wysłany: Sro Kwi 20, 2005 6:43 pm   

..jak dla mnie to opera jest git 8) ..pozdro :wink: ..a i pi$ :roll:
_________________
Is it cuz they like my gangsta walk?
Is it cuz they like my gangsta talk?
Is it cuz they like my handsome face?
Is it cuz they like my gangsta ways?
Whatever it is, they love it :)
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sro Kwi 20, 2005 10:02 pm   

Opera jest dobra, to fakt, ale to zupelnie inna filozofia niz Firefox. Opera na starcie ma praktycznie wszystko i troche wiecej ( irc, mail, rozbudowane do granic mozliwosci zakladki i wogole wszystko co sie da wcisnac w przegladarke ), wiec trzeba sie troche nameczyc zeby ja przystosowac pod swoje widzimisie. Firefox na starcie to tylko przegladarka, praktycznie bez zadnych bajerow ( oczywiscie w porownaniu do IE ma pare innowacji ), wiec tutaj jest sytuacja odwrotna - trzeba posciagac wszystki dodatki, w przeciwienstwie do opery, gdzie trzeba je wypierdolic po prostu :-)
Pytanie co kto woli, bo ja zdecydowanie ta druga sytuacje. Sciagam tylko to co chce i nie musze sie meczyc z wywalaniem zbednych bajerow, szczegolnie ze w Operze otwarcie jakiegokolwiek menu moze spowodowac mala wtyke ;P, a ustawianie opcji zajmuje parenascie dobrych minut.
Wszystko to jednak nie zmienia faktu, ze zarowno Opera jak i Firefox, sa zdecydowanie szybsze od IE i to jest glowny powod dla ktorego warto wybrac ktoras z tych przegladarek.
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 22, 2005 7:55 pm   

Cytat:

Pytanie co kto woli, bo ja zdecydowanie ta druga sytuacje. Sciagam tylko to co chce i nie musze sie meczyc z wywalaniem zbednych bajerow


I wlasnie dlatego mam Win2000 i firefoxa a nie WinXP i Opere - ta sama roznica filozofii, doinstalowywac to co sie chce, to co potrzebne, a nie wywalac to do czego probuje nas zmusic program/OS.

Btw wlasnie opanowuje nowy pluginek : All in One gestures (a w sumie uzywam tylko z 6 gestow).
Moj aktualny zestaw pluginkow:
FlashGot + Free Download manager
Adblock
Forecast Fox
AutoCopy
ieview
Image zoom
All in one gestures
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 4:33 pm   

FIRETUNE

Bardzo proste w obsłudze narzędzie do optymalizacji i konfiguracji popularnej przeglądarki internetowej - Mozilla Firefox. Dzięki niemu nie trzeba samodzielnie szukać ukrytych i porozrzucanych ustawień. Rola użytkownika sprowadza się do zaznaczenia kilku opcji.

http://www.idg.pl/ftp/pobierz/pc/6929.html

lamerskie w obsludze, ustawilem, działa szyvbciej [www się ładuje szybciej]
zapomniałem backupu zrobić przed tym, ale jak narazie nie widze zmian na "gorsze"
_________________


 
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Wto Paź 25, 2005 4:54 pm   

fasterfox


* http://fasterfox.mozdev.org/

enjoy!
_________________


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.72 sekundy. Zapytań do SQL: 13