Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany kosmetyczne na forum
Autor Wiadomość
mookee
Site Admin


Dołączył: 05 Lis 2002
Posty: 125
Wysłany: Sob Sty 11, 2003 7:22 pm   Zmiany kosmetyczne na forum

Z forum usunieta (nie calkowicie) zostala informacja o ilosci wpisanych postow uzytkownika, ranga zostala zresetowana do podstawowej, czyli wisienki.
Teraz wszyscy sa rowni, a niektorzy rowniejsci ;]

Przypuszczam ze nie wszystkim sie ta decyzja spodoba, wiec mozecie sie tu wyzalic.
Zdajemy sobie rowniez sprawe z tego ze tytul "wisienka" nie jest moze zbyt odpowiedni wiec mozecie przedstawiac tu swoje propozycje tytulow jakie powinny zostac przydzielone uzytkownikom.

Ponadto rangi specjalne beda przyznawane uzytkownikom wedle zaslug przez specjalna, niezalezna ;] komisje forum.
Pierwsza ranga "Spammer" zostala juz przygotowana i czeka na swojego zdobywce (lidera wsrod kandydatow juz chyba wszyscy znamy).
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sob Sty 11, 2003 7:52 pm   

Mi sie podoba i to bardzo usuniecie licznika postow :) a co do rang to ich tez moglo by nie byc, a przynajmniej mogly by byc typu admin, moderator...

Edited: taka mala uwaga a raczej spostrzezenie, nie wyeliminowales licznika posto do konca, zajrzyj se do dzialu members to zobaczysz ze tam widac kto ile ma postow.
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sty 11, 2003 8:33 pm   

jejejej i bardzo dobshe [to do tych skarg ;] ]
e tam falic dzial members ;p
hmm psydalby sie do full sczesci skrypt [mod] do gg ;]
ale i tak jest git

rangi ktoore mi sie podobajom:
spammer ;]
uncle fucker
rzeźnik
lamer
paralityk
MISZCZ
[bylo jush wisienka, jabluszko wiec teraz Marchewa]
Oguras
Eminem
Kapitan
Quader
Gaduła
Newbie
Posts Carrier
Defenser [zamiast moderatora]
Atacker, Flag Carrier [zamiast gaduly, spammera]
Misiek
Plemnik [osioba agresyfna, pisze pod impulsem bez zastanofienia, cesto ja ;p]
Q2 [kashub taki pofinien miec zamiast site admin]

jak cos jesce wymysle to dam znac, nie kce slyszec komentarzy typu glupia ranga, napisalem to co mi się podoba i tyle...

dzikuję ;]
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sob Sty 11, 2003 8:39 pm   

proponuje dla kilera range "nie umiem pisac"

ps: jakim zachowaniem mozna stracic konto na forum? (pytanie do mokiego lub kaszuba)
 
 
 
mookee
Site Admin


Dołączył: 05 Lis 2002
Posty: 125
Wysłany: Sob Sty 11, 2003 9:05 pm   

Tygrys ad. twojej uwagi:
Moze wreszcie przeczytasz choc raz uwaznie czyjs post?


Kribol dobre pytanie, trzeba sie bedzie nad tym zastanowic i wreszcie ustalic regulamin.
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sty 11, 2003 10:56 pm   

Noo nareszcie usuniety licznik :)
Zmartwia sie nabijacze (hi Tygrys i twoj podpis :P)...

Rangi? Tez moznaby usunac (by do konca likwidowac pokuse zazdrosci).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
KaZmI
Wisienka

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 59
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Sty 12, 2003 1:42 am   Re: Zmiany kosmetyczne na forum

[quote="mookee"]Pierwsza ranga "Spammer" zostala juz przygotowana i czeka na swojego zdobywce (lidera wsrod kandydatow juz chyba wszyscy znamy).[/quote]
niech zgadne
faworytem jest ten kto sie pierwszy wpisal w tym topicu :)
moze takie okreslenia
doradca
zwyczajny
dobry gracz
itp mozna zrobic?
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 12, 2003 8:04 am   

ja jestem za a ty krib zobacz priv...
jesce co do rangi
to fajnei by bylo by kazdy mial jakis obrazek [do tej pory bylo ze admin ma np. ajfiecej gwiazdek]
a moznaby zrobic ze kazdy ma jedego quadzika/flage np czerwonom, moderator ma 3 qudziki/flage blu a kashub ma 5 quadzików/2 flagi
[tak zeby to sympatyczniej fyglondalo...]
dzikuję...
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Nie Sty 12, 2003 9:51 am   

Post bedzie raczej nie na temat z tego wzgledu ze niektorzy pisza (raczej nie mozna tego nazwac oskarzeniami) cus na co chcialbym odpowiedziec. I tylk mi nie mowcie za na PM moglem...

Mookee czytam nie przejmuj sie, a napisalem tak bo tak mi sie podobalo.

Vitez jak juz pewnie zauwarzyles nie ma podpisu :P

Kazmi pierwszy sie wpisal i go zalorzyl zarazem Mookee ja tylko na niego odpowiedzialem, nic nie poradze ze zagladam na forum kilka razy dziennie czasem zadziej, poprostu mam tyle czasu to zagladam i pisze jak cos mam na temat. Nic nie poradze ze nie raz jestem pierwszy.

Koniec mojego offtopika, takie uwagi jak pisaliscie piszcie na PM bo nie chcem zeby pozniej jak sie tlumacze za to byl uwazany za spamera i kogos kto sie czepia... bo sami sie wiecej czpieacie !
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 12, 2003 1:07 pm   

spammer, spammer :P :P
 
 
pH
Wisienka


Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 62
Skąd: b-stok
Wysłany: Nie Sty 12, 2003 1:38 pm   

moim zdaniem mozna wstawic tag klanu ... a jak nie to to nIC :) niech zostanie bez niczego ;o
_________________
Where you go now is up to you ~
Boundaries are for pushing ~
Remember to breathe ~
r1
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sty 12, 2003 4:38 pm   

[quote="Tygrys"]nic nie poradze ze zagladam na forum kilka razy dziennie[/quote]

Au... i wszystko jasne. Nic nie poradzisz? To idz do psychologa jak nie mozesz sie powstrzymac przed pokusa wpisania w przegladarce przynajmniej kilka razy dziennie ctf.pl :> (ja wlaze 2, max 3 razy dziennie - raz w domu i raz w pracy).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Nie Sty 12, 2003 8:13 pm   

W tej chwili macie przyklad niedokladnego czytania postow ! za co sie mookee do mnie czepiasz !! jak widzisz nie tylko do mnie mozesz sie czepiac.

A ty Kiler juz naprawde nic lepszego nie mogles wymyslic ?? to kazdy glupi moze napisac, chyba ze ty jestes glupi to sorry nie wiedzialem.

POWTARZAM: wszystkie uwagi odnosnie moich postow przyjmuje na PM, wiecej nie bede powtazal i publicznie tlumaczyl. Skoro czepiacie sie mnie jak tlumacz sie lub cos innego(kogos) to nie bede wogule tlumaczyl. O helpa mnie tez nie proscie. Jedynie na forum o turnieju moge pomodz ale tylko odnosnie turnieju.
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Nie Sty 12, 2003 9:05 pm   

zawsze musza spi.er.do.lic topic czy wy nie umiecie przemilczec
 
 
 
KaZmI
Wisienka

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 59
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Sty 12, 2003 11:14 pm   

moderator powinien utrzymac porzadek i nie potrzebne skasowac/okroic i by spokoj był
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 12