Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
pyz i admin na coolnecie...

czy pyzmen powinien miec admina?
tak... zasluguje na niego...
36%
 36%  [ 16 ]
nie... pokazal ze nie potrafi z niego korzystac...
63%
 63%  [ 28 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 44

Autor Wiadomość
Z-Factor
Wisienka


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 33
Skąd: w-wa
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 9:28 am   

powiem krotko .. ale ja jestem glupi....
fakty: pare dni temu znowu dostalem kicka i bana od jakiegos fejka - "zlagowanego trolla"
i przysiagam na wszystko co wazne w moim zyciu ze dostalem go totalnie za NIC !!
a rebootujac Q2, mignal mi napis na gorze, ze za kazde niesluchanie bedzie mnie banowal
az sie naucze .. czy cos w tym stylu.

cos we mnie peklo, cos strzelilo :( (( zostalem zlamany. serio.

a ja naprawde tylko chcialem dobrze, przez caly czas !
floodowalem tylko po to zeby inni widzieli ze jest glosowanie i zeby oddali swoj glos
(nigdy NIE pisalem VOTE YES !!, zawsze albo "VOTOWAC" albo "VOTE na CTF ...")
bo nie mam zwyczaju zmuszac kogos na danie "YES" czy "NO"
a ze Q2 jest stara gra i nie posiada nowych wynalazkow, to trzeba jakos kombinowac.
np. w "Enemy Territory" widac zolty napis na pol ekranu ze jest jakies glosowanie..
nie sposob tego przeoczyc w ferworze walki.. niestety Q2 tego nie ma.

co do killowania ... to bylem, i wciaz jestem swiecie przekonany, ze rocket czy rail
arena swietnie ucza team playa !!! i to w praktyce ..
bo nawet najlepszy rambo nie wygra z dobrze zorganizowanym team-em ktory nie ma cela z raila !!

naprawde wierzylem, ze te 2 rzeczy sa dobre dla CTFa i Team Playa ..
ale podobno nie sa ...

tak samo jak dla Orlana ta ankieta jest tylko "krucjata Grzdyla przeciw Pyzowi"
KURWA MAC !!! ORLAN !!! A GLOSY 28 OSOB TO CO ? TO JEST GOWNO DLA CIEBIE ???
I MASZ W DUPIE WIEKSZOSC, KTORA WYRAZILA SWOJA OPINIE W DEMOKRATYCZNYM GLOSOWANIU ??!!

ORLAN !! TY NIE GRASZ NA COOLNECIE ! NIE WIDZISZ CO PYZ WYPRAWIA ! A WIEKSZOSC NIE MOZE SIE MYLIC!!
USZANUJ DEMOKRATYCZNY WYBOR I WYCIAGNIJ KONSEKWENCJE, ALBO BADZ DALEJ MARIONETKA W REKACH PYZA,
KTORA KAZDY HONOROWY CZLOWIEK BEDZIE POGARDZAL !!
_________________
^
Z-Factor
_____________________________________________________________________________________
"sztuka jest jak gowno, tego sie nie rozumie to sie czuje"
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 10:25 am   

8)
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 10:30 am   

przeczytałem wstęp "totalnie za nic" -- join do teamu który wygrywał i było ich więcej, zwracano Ci uwage wielokrotnie, miałeś to w dupie -- mało tego, jak wróciłeś to Ci to powiedzieliśmy (nie tylko ja, ale i inni ludzie Ci zwracali uwage), a Ty tutaj znów śmiesz pierdolić że za nic? Jesteś żałosnym frajerem który wszystko przedstawia w taki sposób, by było, że jesteś biednym niewinnym pokrzywdzonym chłopcem, wypierdalaj śmieciu. (hint: poproś Orlana/Yossarina o logi z coolnetu, condumpa nie zrobiłem, a żałuje teraz).
_________________
 
 
 
kozako
Śliweczka
zly jamnik


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 371
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 10:35 am   

Pupa ! Geba !
_________________
i'm evil so don't fuck with me niach niach :)
 
 
 
Z-Factor
Wisienka


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 33
Skąd: w-wa
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 11:14 am   

o nie stary, tu sie kurwa mylisz, ja doskonale pamietam jak to bylo !
mialem zapieprz w robocie i po dluzszej przerwie odpalilem Q2. dlatego wysmienicie
pamietam kazdy szczegol.
wszedlem do blue - bylo 4 vs 3 i chyba 3 specow, do red bym nawet nie mogl sie dobic.
bylo 0:0 albo 0:1 we flagach. mialem laga, bo albo WIX (wix.aster.pl) sie znowu sypnal
albo sasiedzi sciagali z p2p, alt+tab i zagadalem z sasiadami, alt+tab, test lacza
czyli polatalem sobie na grapplu pod sufitem na srodku, ze 3 razy strzelilem z raila,
wciaz zajebisty lag. trwalo to gora 2-3 minuty i nie mialem ZADNEGO wplywu na przebieg meczu.
kick + ban za NIC !!!! a w dodatku spod fejka

ja wiem ze mogles byc wkurwiony, bo wtedy akurat WIX sie zwalil (Warszawski Wezel Wymiany Danych)
stad Twoj nick ">>ZLAGOWANY<< Troll" ale to kurwa nie jest powod zeby sie na mnie wyzywac do chuja !

pamietam jeszcze ze to byla ta mapa gdzie za zielona scianka mozna sie doladowac a obok jest
teleport, ta z 2 pierwszymi wpisami "Orlan gej" kazdy po 650 punktow.

pamietam tez, ze pozniej chwile rozmawialem z sM.Wolfem i moze niech on powie co pamieta
bo Ty robisz z czarnego biale.. jak zwykle zreszta.

i kurwa NIC a NIC zlego nie zrobilem, i za cholere nie zaslugiwalem na kicka a tym bardziej na bana !!
btw .. how about force team ? pizdo
_________________
^
Z-Factor
_____________________________________________________________________________________
"sztuka jest jak gowno, tego sie nie rozumie to sie czuje"
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 11:42 am   

tak, było 4vs3 i 0:1, po Twoim dojściu było 4vs4 i 0:1, po czym jeden z red wyszedł i *ZWRACANO CI UWAGE* że powinieneś zmienić team, miałeś to w dupie, zatem i my mieliśmy w dupie Ciebie, bo było 3vs4 i 0:1 -- nie tylko ja zwracałem Ci uwage, i nie interesuje mnie "nie miałem wpływu na wynik" czy "testowałem łącze" -- gdybyś to napisał, to bym pewnie olał i pozwolił Ci sobie biegać, ale miałeś w dupie dosłownie to, że zwracano Ci uwage, zatem i ja miałem Ciebie w dupie. I nie wciskaj mi kitów, że nie mówiliśmy Ci za co dostałeś bana (bo wróciłeś na q2ctf05b), i Ci tłumaczyliśmy a Ty pierdoliłeś, że i tak nie miałeś wpływu na wynik, co IMHO jest tłumaczeniem na poziomie 13-o latka. Jesteś żałosny.

p.s.
na forceteam nie zasługujesz, miałeś w dupie moje i innych uwagi a ja mam być dla Ciebie miły? "jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie"..
_________________
 
 
 
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 12:06 pm   

To było tak gralismy tą popieprzona mape - bardzo zlagowana (mapa taka spierdolona) no i fakt jest ze dostawalismy bodajze 2 do 0 było 3 vs 3 playerow, Z-F sie połączył i chcial jak najszybciej zaczac grac to sie wbil do 1 lepszego teamu (okazało sie ze nie do przegrywającego). Kazdy mial to w dupie bo i tak mapa tyle warta co nic i lepiej bylo szybciej ja skonczyc jak sie meczyc nad nia. Ktos tam powiedzial zebys sie przeniusl do red temu a po chwili KICK i koniec zabawy. Tak to wygladalo.
Nie gralismy o złote kalesony pyza wiec po co te kicki

Oczywiście pozdrowienia dla "najfajniejszego inaczej" - jestes moim idolem (chce Cie zobaczyć w Polsacie).
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 1:43 pm   

Czy wiecie że produkty firmy Danone pozwolą wam dostarczyć witamin, które mogą zmniejszyć stres?
Polecam jogurcik.
_________________


 
 
 
luz
Śliweczka

Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 227
Skąd: miasto złą sławą owiane... Bytom. ;)
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 1:58 pm   

a jak jestescie smutni, to zalecany jest budyn. :)
_________________

*we ride together, we die together - bad boys for live - [S] owned you. ;)
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 1:58 pm   

Cytat:
gdybyś to napisał, to bym pewnie olał i pozwolił Ci sobie biegać
ty jestes naprawde pierdolniety pyz. wez sie lecz za wczasu bo nie ma innego ratunku. gdyby babcia miala wasy to by byla dziadkiem. a ty dajesz bany bo mysllisze ze jestes lepszy i chcesz uprzykrzac innym zycie. a pozatym huj cie obchodzi co sie w teamach dzieje jak siedzisz na tym pierdolonym specu jak na czacie i psujesz wszystkim zabawe. ale co tam przecierz jestes fajny i wszyscy cie lubia a pozatym masz zajebiste znajomosci ;o
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 3:18 pm   

nie ma to jak popierać dochodzenie do wygrywających teamów, proponuję teraz być tendy v6.9 i założyć ankiete "czy Z-F słusznie dostał bana za dojście do wygrywającego teamu i olewanie zwracanych mu uwag?" -- odpowiedź a) nigdy w życiu, b) w żadnym wypadku, c) stfu n00b -- gl & hf.

p.s.
nie pasuje mapa? mapvote ; team spec ; disconnect -- choose your destiny ; niektóry lubią zagrać czasem coś innego niż lf10 i lf4, ew. ctf1 jak z-f "uprzejmie informuje ludzi floodując" o tym, że jest głosowanie.
_________________
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 4:44 pm   

Mode "Pan i Wladca" ON...

ale orlan i tak ma to w dupie...

:?
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 5:06 pm   

wlasnie, a ty dalej biegasz po coolnecie .. :/
_________________
 
 
 
-=ff=-alien3
Wisienka


Dołączył: 19 Gru 2002
Posty: 93
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 7:28 pm   

Cytat:


pamietam jeszcze ze to byla ta mapa gdzie za zielona scianka mozna sie doladowac a obok jest
teleport, ta z 2 pierwszymi wpisami "Orlan gej" kazdy po 650 punktow.



aluzja ?
komentarz ?
_________________
praca zabija skilla :/
pracuj a dorobisz sie ... garba
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 7:43 pm   

dobra tak poważnie:
grzdyl - pisałeś do orlana, nadmieniając mu całą sprawe i nic nie zrobił - coś jeszcze jest do zrobienia? Chyba nic, zatem ten temat powinien być zakończony 8)
Pozatym w moim przekonaniu orlanowi się nie chce bawić w odbieranie itd adminów dorosłym osobom, które wiedzą dużo o polskiej scenie ctfa. Tylko że czasem są jakieś DZIECINNE niesnaski.
pyz- dla dobra społeczeństwa proponuje:
koleś cię bluzga to go ingoruj, innym floduje or bluzga to shutup
a jak wybrał zły team to forcuj go. 8)
bez zbędnej boruty ;d

btw. fajnie by było gdyby zel, gdy tu wpadnie dał admina komuś neutralnemu [ani z pks ani z s] zeby moderował te forum.
Takie topiki powinny mieć z 3 posty [argumenty 1 strony, 2 strony, reakcja admina].
Tyle mam do powiedzenia.
Pobluzgacie się ale na huj ?
Każdy z was ma po części racji. Ale wbite, grzdyl prawda jest bolesna/niebolesna bo pyzu ma dalej admina,
proponuje zakończyć temat ;s
Zamiast tracić tyle czasu na pisanie, czytanie, analizowanie tych postów to albo spotkajcie się i napierdolcie się wzajemnie albo wyczerpcie tą energie na jakieś more interesujące spory like copik, liga jakaś, film, kobieta a nie flame 14 stron [vitek l00ser, nawet ty takiego nei miałeś :wink: ]

peace.
_________________


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 14