Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
pyz i admin na coolnecie...

czy pyzmen powinien miec admina?
tak... zasluguje na niego...
36%
 36%  [ 16 ]
nie... pokazal ze nie potrafi z niego korzystac...
63%
 63%  [ 28 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 44

Autor Wiadomość
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 8:43 pm   

Nie ma osob neutralnych - albo jestes z Grzdylem albo jestes wsrod 'fajnych' ( i to nie moja teoria ;P ).
Btw. po co nowi moderatorzy ? w dodatku neutralni ? O_o. Moderator zawsze jest neutralny :P
_________________
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 8:46 pm   

Kiler, tak -- jak będe force'ował, to nigdy się nie nauczą, że tak jest źle -- mało tego, będą mieli to kompletnie w dupie bo będzie myślenie typu "i tak mnie przeniesie do innego teamu, to co mi tam, sram na to". A jak będą leciały kicki i bany, to z czasem może się nauczą, że lepiej jednak wejść do odpowiedniego teamu i mieć spokój, niż robić wioche i srać na to bo admin i tak nie ukarze. Sorry ale gdyby to byli dojrzali ludzie, którym wystarczy zwrócić uwage raz i zapamiętają sobie, to może i by Twoja metoda dała rade, ale na tej scenie jest istna chamówa i po dobroci nic nie zdziałasz (próbowałem kiedyś, jak nie miałem admina, słownie uświadomić, że takie coś jest be -- olewali na maxa... teraz Z-F również miał w dupie kilkakrotne zwracanie uwagi -- i jak ja mam dla kogoś takiego być "uprzejmy"?)
_________________
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 9:53 pm   

sprawa jeszcze sie nie skonczyla tylko narazie brak wolnego czasu... w przyszlym roku sprobuje cos zadzialac...

czy gram na coolnecie? orlan cipa i ma w dupie demokracje to nie gram... wpadlem na weekend... troche sie pokrecilem... akcja z z-f-em pokazala ze pyz ma dalej admina wiec dotrzymam slowa i nie bede tam gral... co sie bede scieral z prostactwem... na xsie porownywalne warunki a przynajmniej nie ma ryzyka ze debile beda uprzykrzac zycie... wiec juz mnie tam nie ma...
killer a teraz przyjrzyj sie uwaznie co sie dzieje na coolnecie... pozniej pomysl... i dopiero pisz swoje posty "na powaznie"... pod choinke zycze ci zebys stal sie obiektem zainteresowania "de-Bil squad" ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 10:01 pm   

no tak .. ludzie sa conajmniej ochydni dla ciebie pyz. zawsze jak wejdziesz to znajdzie sie taki co 'specjalnie' wybiera zly team, wali killa bluzga kogos niepotrzebnie, ogolnie mowiac zalazi ci za skore... no i co ty biedny masz zrobic ? twoja droga myslenia - musze go nauczyc -> dam mu bana to go nauczy. extra extra ....
Swoja niewysublimowana wiedze zostaw dla siebie i nie ucz juz nikogo niczego
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 21, 2004 5:27 am   

Cytat:
na xsie porownywalne warunki a przynajmniej nie ma ryzyka ze debile beda uprzykrzac zycie...


Hehehe... za malo na XS grales jeszcze :D .
Tam sa tacy debile, co czuja sie absolutnie bezkarni ze o wiele piekniej niz jeden pyz z adminem potrafia uprzykrzac zycie.

Porownanie?
Jesli zrobisz to o co pyzowi chodzi, czyli bedziesz gral grzecznie i wg jakichs tam rozsadnych w miare zasad (a nie wg swojego polaczkowego wolnosciowego egoistycznego widzimisie a normalnego teamplaya myslac o innych) - to masz spokoj. A takim debilom co biegaja cala mape z aliasem wlaczania/wylaczania PSa robiacym halas rzedu 10 stad szaranczy, albo nie przykladajacemu flagi przez 20 minut, albo wlazi ci przed pysk zawsze i blokuje wbijajac sie hakiem - takiemu nijak nie dogodzisz, bo to typowy troll ktory przeszkadza ze zwyklej zlosliwosci, nie majac w tym konkretnego celu i nie przestanie jak mu zrobisz dobrze - bo nie zrobisz mu dobrze. Nawet bluzgi czy prosby kilkunastu pozostalych gosci grajacych nie dzialaja na takich debili.
Tak wiec smialo - pograj na XS, natknij sie na prawdziwych debili czujacych sie bezkarnie, a moze z radoscia wrocisz pod czule ramionka pyzmena ktory naprawde potrafi byc grzeczny i nie kopac "bez powodu" o ile dany gracz potrafi odrzucic swoj egoizm i pieniactwo "wolny jestem to se kiluje bo tak chce i piepszyc teamplay i innych graczy" ;) .
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Wto Gru 21, 2004 5:55 am   

[quote="Adolf"]Nie ma osob neutralnych - albo jestes z Grzdylem albo jestes wsrod 'fajnych' ( i to nie moja teoria ;P ).
Btw. po co nowi moderatorzy ? w dodatku neutralni ? O_o. Moderator zawsze jest neutralny :P [/quote]

hej młody :wink: znasz zasadę złotego środka? :d
wybierasz to najlepsze [w tym momencie rozsądne] z obu skrajności i najlepiej na tym wychodzisz.
;s


co do pyzka, dalej uwazam ze mozesz lagodniej traktowac ludzi [nie wiem, moze mam jednak za male doswiadczenie] ale mysle zekilku krotne forcowanie nauczy kolesia nawet 'dojrzałeg' logicznego myślenia.
Bow sumie tylko o to chodzi, żeby ludzie myśleli ;s

grzdyl, ja gram na coolnecie więc wiem co się dzieje. już nie pamiętm kiedy zaczęła się wojna pks-s ale ja w tym nie uczestniczę, gram na legalu, bez żadnych przeszkód a i mnie czasem wkurwiają rape typu 6:0 po czterech minutach gry bo jakiś idiot źle wszedł do teamu.
peace.
_________________


 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Gru 21, 2004 9:53 am   

Kiler, zobaczymy :) Jeśli faktycznie nauczą się -- stawiam Ci flaszke, jeśli nie -- Ty mi :>
_________________
 
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Wto Gru 21, 2004 1:22 pm   

lubie finlandie... 8) 8) 8)
_________________


 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Wto Gru 21, 2004 3:32 pm   

vicio troli ktorzy utrudniaja zycie to my mamy na specu... bo to oni chca zeby wszyscy "grali grzecznie i wg jakichs tam rozsadnych" ICH "zasad" ktore nie zawsze sa trafne i sprawiedliwe...

"co kraj to obyczaj"... oni maja kolesi ktorzy wpadaja i uprzykrzaja gre ale admini po jakims czasie zareaguja (albo kolesiom sie znudzi taka zabawa)... a u nas z kolei mamy nadgorliwych adminow ktorzy chca ulepszac swiat patrzac tylko na wlasne kryteria i majac w dupie wszystkie pozostale... juz wole grac na xs-ie z ludzmi i trafic raz na jakis czas na debila niz grac na coolnecie i byc przez debili pouczany badz kopany z servera...

btw wojne pks-s to stworzylo s... najpierw byl konflikt z pyza... pozniej doszli do tego adolf i reszta ekipy... a jak zabraklo grzdyla na serverze to trzeba bylo go sprowokowac kopiac inne pks-y...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Gru 21, 2004 5:34 pm   

Teraz jeszcze powiedz, że cała ekipa która utrzymuje serwery i serwisy związane z q2ctf w polsce jest dobrze zorganizowaną mafią rodem polski rząd.

kopać i banować Ty zacząłeś drogi przyjacielu :-) po tym jak ja uznałem, że ktoś przegina pałe, Ty w tym momencie wszedłeś na serwer, ja go wywaliłem, Ty coś tam napisałeś, ja coś odpisałem (nie pamiętam co) i z miejsca mnie wywaliłeś, bo stwierdziłeś, że nadużywam władzy :) Nie będe dociekał jak dokładnie było, w dupie też mam jak Ty to widzisz, bo zamienisz to w zupełnie inną historie, co za tym idzie, gl & hf.

p.s.
miałeś wyjechać na święta, spierdalaj.
_________________
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Wto Gru 21, 2004 5:38 pm   

rotfl :twisted:

Cytat:

juz wole grac na xs-ie z ludzmi i trafic raz na jakis czas na debila niz grac na coolnecie i byc przez debili pouczany badz kopany z servera...


my juz ci nie wiezymy :? FEJKU
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Wto Gru 21, 2004 10:06 pm   

lol... :)

czlowieku... przede wszystkim konflikt sie rozpoczal jak zaczales smiesznie sie zachowywac na coolnecie... poczawszy od karania za killa przez obrazanie grajacych a skonczywszy na uprzykrzaniu gry (o kickach nie wspomne)... odpowiedzialem banem na twojego bana po bonusie... ale widze ze jest z toba coraz gorzej wiec mozesz sobie wierzyc w swoje urojone fantazje... widze ze proces uwsteczniania trwa... wish you good luck...

krib... ja mam w dupie czy wy mi wierzycie czy nie... przeciez jestescie z s wiec z waszym glosem nie trzeba sie liczyc bo uwazacie ze zjedliscie wszystkie rozumy i macie zawsze racje :lol: ... (mowie tutaj o wyroczniach takich jak pyz adolf krib nie ujmujac tej czesci ktora wie co to asertywnosc) wysoka samoocena to dobra sprawa ale skrajny narcyzm to przesada... ale... jak bedziesz mial jakies podejrzenia ze gram pod fejkiem na coolnecie... to prosze cie kopnij mnie... ;)

i nie spierdalaj tylko wesolych swiat prostaku jeden...
niuńć kultury osobistej... zadna nowosc...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 21, 2004 11:31 pm   

Cytat:
ale... jak bedziesz mial jakies podejrzenia ze gram pod fejkiem na coolnecie... to prosze cie kopnij mnie... ;)


Jaaaa, paatrzcie - Grzdyl oficjalnie zezwolil na kopanie fejkow na Coolnecie :mrgreen: .
Dzieki stary 8)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Gru 22, 2004 12:09 am   

"ale zwyłem" (c) kala/WoLF
_________________
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sro Gru 22, 2004 12:16 am   

nudza mnie wasze durne interpretacje...


komu nie mialem okazji pozyczyc to teraz to zrobie... ;)
wesolych swiat i szczesliwego...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.7 sekundy. Zapytań do SQL: 15