Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Copiki

Kiedy i w jakich godzinach aby odbywaly sie Copiki ?
Piatek przed 24:00
18%
 18%  [ 5 ]
Piatek po 24:00
40%
 40%  [ 11 ]
Sobota przed 24:00
18%
 18%  [ 5 ]
Sobota po 24:00
22%
 22%  [ 6 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Nie Sty 12, 2003 8:22 pm   Copiki

Witam. Kiedys o tym wspominal Ziutek a ja w sumie chcialbym przypomniec o tym i moze zachecic niektorych do grania copikow. Mianowice zapraszam all na w najblizszy piatek (17.01.2003) na godzine 23:00 moze ciut pozniej na server coolnetu. Moze uda sie nam w koncu zagrac normalnego copika jak kiedys :) I przypominam wszyscy graja a nie ktos mi sie nie podoba to nie gra...
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
conan
Wisienka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 8
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Sty 12, 2003 9:53 pm   

Dla mnie pasi karzdy dzien aby puzniejsza godzina.Copy spoko sprawa bo w dzien to nie ma z kim grac w polsce w ctf xs gram.Ja caly tydzien moge grac nawet w dzien copa!! gg!! aby tylko bylo z kim(mam na mysli mapy ctf1 ctf2 ctf3 ) itp gdzie jest quad ps i jakiegos zgrania trzeba. Sa
takie mapki jakby przerubki niezle sa.Ale najwarzniejsze zeby sie wybrac i gg pograc a nie w jednym timie kozy i wychodzi 10 do 0:P.Ja chciec gg:D
 
 
Neo
Śliweczka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 147
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Sty 12, 2003 10:06 pm   

Bedzie miazga :D tylko zeby ludzie przybyli :D me bedzie na 100% :D
_________________
When you kill me I will rise up like the legendary Fenix from the dust

Bebop Pany a ROxtedy to dziwka Kranga :D a i MUTANT HERO TURTLES :D KAWABANGAAAAA
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sty 12, 2003 10:15 pm   

To milej gry zycze w piatek i ew. sobote :) (ja w piatek pracuje od 23 do 7 a w sobote imprezuje od 20 :> ).
A nie wiem czy zauwazyliscie ale np wczoraj okolo polnocy byla calkiem GG na cool (lfctf1, rtctf1a,q2ctf1) :)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
conan
Wisienka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 8
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Sty 12, 2003 10:21 pm   

No ta ankieta to troche zjebana:DNiedziela rulez dla karzdeg pewnie.
 
 
KaZmI
Wisienka

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 59
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Sty 12, 2003 11:10 pm   

piatek i sobota wieczor najlepsze klimaty sa
wiec jest jeden wiecej do grania
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 13, 2003 6:32 am   

ja tesh przybędę....
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pon Sty 13, 2003 8:46 am   

Milo widziec ze chetni sa choc zawsze bylo, tylko problem tkwi raczej w tym ze ktos przybedzie i zacznie sie wymadrzac, jak to ostanio mam miejsca. Vitez sorki ale niestety nie do kazdego da sie dopasowac. Beda ci co moga i chca a nie ci co sie zmuszaja. Chcem zeby byla ql zabawa, of cors to nie zaden nakaz z gory ze copiki beda tylko i wylacznie w piatki i soboty bo kazda gropka ludzi ktora sie zbierze wieczorkiem i se zrobi [RED] vs [BLUE] to moze to nazwac copikiem, a nie jak widzialem pare razy sytuacje typu: gra se grupka ludzi na coolnecie wpada ktos z adminem (or z electa ktos dostaje) i zaraz leci haslo TO ROBIMY COPIKA i pol godziny stsaraja sie ustalic kto wybira i w koncu powybierac sie na wzajem niekiedy polwa ludu nie gra z miejsca, to nie jest copik a szczegolnie jak jest jasno na podwurku jeszcze. Copiki gra sie pozna noca i graja all z servera a nie 10 wspanialych czy parszywa dwunastka.
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Punge
Wisienka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 10
Skąd: bliski wschod
Wysłany: Pon Sty 13, 2003 9:47 pm   

Piatek i Sobota przy kompie... ;/
Troche sie rozerwijcie .
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 13, 2003 10:13 pm   

Cytat:
Niedziela rulez dla karzdeg pewnie.


Szczegolnie jak masz w poniedzialek na rano do szkoly/pracy to na pewno niedzielna noc rulez by ja spedzic na graniu :/
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
Ostatnio zmieniony przez vitez Wto Sty 14, 2003 7:10 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Wto Sty 14, 2003 2:34 am   

Miedzy innymi dlatego co napisal Vitez niedziela odpada dla duzej ilosci ludzi...

Punge jak nie chcesz to nie przychodz... nie musisz grac, niejestes zadna taka wybitnoscia ze bez ciebie to nie bedzie good fun. Proste nie !? :wink:
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 14, 2003 3:52 am   

[quote="Tygrys"]niejestes zadna taka wybitnoscia ze bez ciebie to nie bedzie good fun[/quote]

Nie prowokuj bo przyjdzie Orlan i spusci wode... ;)

Nie bede szerzej tlumaczyl bo to ma byc dowcip a nie wjezdzanie na kogos :P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Dzidzia
Wisienka


Dołączył: 27 Gru 2002
Posty: 67
Wysłany: Wto Sty 14, 2003 2:18 pm   

ja proponuje robic Copiki w sobote wieczorem :D
Sadze ze wszyscy powinni miec czas:)
Ja np nie moge dlugo w pt bo mam wylady w sobote na rano a tez bym chcial pograc:))
 
 
jigsaw
QuadWhore


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 177
Skąd: Stettin
Wysłany: Wto Sty 14, 2003 6:09 pm   

sobota wieczor to czas imprez...
i dlatego piatek wygrywa w sondazu...
 
 
 
Dzidzia
Wisienka


Dołączył: 27 Gru 2002
Posty: 67
Wysłany: Wto Sty 14, 2003 7:58 pm   

na imprezy mozna isc w piatek :D ja osobiscie wole chodzic w piatki niz w soboty :) ) ale robcie se co tam Kcecie:((
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 15