Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Copiki

Kiedy i w jakich godzinach aby odbywaly sie Copiki ?
Piatek przed 24:00
18%
 18%  [ 5 ]
Piatek po 24:00
40%
 40%  [ 11 ]
Sobota przed 24:00
18%
 18%  [ 5 ]
Sobota po 24:00
22%
 22%  [ 6 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
bh.0wn3D!
Wisienka


Dołączył: 23 Gru 2002
Posty: 39
Wysłany: Czw Sty 23, 2003 5:30 pm   

tygrys planujesz zrobic odrodzenie w ctf'ie?
heh lol

jak chcesz zeby COP'y byly takie jak dawniej to wez tego sie nie ruszaj bo jedna z wazniejszych rzeczy to to ze 'stare' COP'y byly spontaniczne, a nie umawiane jak klanowki
 
 
kozako
Śliweczka
zly jamnik


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 371
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Czw Sty 23, 2003 6:22 pm   

jutro ? to chyba po 23 albo pozniej bo ewc na ff gra ...
 
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pią Sty 24, 2003 1:37 pm   

Hihi wiem o meczu :P

A jezeli chodzi o stare Copiki to ty jestes w bledzie przynajmniej czesciowym. Czesc bylo umawianych, moze nie wszystkoe ale byly tez umawiane. A jak sie gralo copika to byl to copik a nie pseudo costam copik.
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
KaZmI
Wisienka

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 59
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Sty 24, 2003 2:48 pm   

[quote="Tygrys"]Sam ja zmieniasz zmieniajac temat, my tu o copikach gadamy,Sorry za offtopik.[/quote]
tak bardzo zywotna dyskusja
post 1
grajmy w weekendy
post 2 nie grajmy w tygodniu
post 3 grajmy w weekenduy
do tego tochodza twoje glupie posty
kiedy ty tygrys zaczniesz myslec wiesz robisz sie zalosny chcesz grac copika
to ustal ze jesli ktso jest chetny niech przyjdzie w piatek 23 np na coolnet i jest gra
jak ktos bedzie chcial zagrac to zagra jak nie to nie zagra proste
zdawalo mi sie ze widzialem ankiete tesh wiec nie wiem po huj dyskucja kiedy ma byc cop w postach
do tego oczywiscie madry tygrys w ankiecie nie dal do wyboru innego dnia tygodnia bo po co ale jak pishe ze dyskusja jest bez sensu to ja sie osmieszam lol
wes tygrys jakies leki na muzg zacznij brac
a co do topica to nie widze w nim slowa COP
tylko cop kiedy ma byc
a ty piepzsysz na temat co to jest copik(zaloz encyklopedje swoich zajebistych wypowiedzi wogole)
btw jest 5 stron tego topica a widzisz zeby byl umuwiony w nim choc 1 cop ?
ja nie widze no ale ty pewnie i tak nie wiez bo polowy nie przeczytales z tego co jest tu napisane
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 24, 2003 5:09 pm   

Do obory z tym! ;)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pon Sty 27, 2003 3:27 am   

Kazmi powiem tak: jestes pojebany jak cie tu czytam! wpizdu nie rozumiesz co czytasz ! idz se do obory popisac takie zeczy co tylko qrfa zmieniasz normalny topik o Copikach i wszystkim co jest z copikami zwiazane na burdel (lub jak kto woli obore). Spier... mi z tad bo wpiz.... psujesz topic. A jak nie podoba ci sie ankieta to zaloz inna, ja zalozylem jaka uwazalem za dobra (miedzy innymi dla mnie) jakbys przeczytal uwaznie moje posty to bys wiedzial czemu jest taka ankieta, a jak nie jestes domysny ze to ma byc co tydzien o tej samej poze to juz wiesz, przynajmniej z takim zalozenie robilem ten topic, aby ustalic nie jednorazowo tak jak TY tu piszesz tylko zeby ustalic tak aby CO TYDZIEN bylo grane o JEDNAKOWEJ POZE, a nie za kazdym razem sie umawiac.

Moglem lekko zamotac, ale kazmi i tak nie zroumie. Eh po co ja sie wogule produkuje dla tego debila.
 
 
jigsaw
QuadWhore


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 177
Skąd: Stettin
Wysłany: Pon Sty 27, 2003 10:45 am   

Chrum! :D
 
 
 
kaszub 
Site Admin


Wiek: 47
Dołączył: 28 Paź 2002
Posty: 92
Wysłany: Pon Sty 27, 2003 5:02 pm   

jeshcze jeden glupawy text i topic zostanie podzielony, czesc tutaj zostania a reshta wylatuje do obory
 
 
 
kozako
Śliweczka
zly jamnik


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 371
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Pon Lut 24, 2003 5:06 pm   

eee to bedzie jakas data na copik czy nie ? :D D
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto Lut 25, 2003 8:18 pm   

Wydaje mi se ze w weekend mozna by grac ale najlepiej przed 24 bo po 24 u mnie na sieci zaczyna sie sciaganie plikow kaza i wtedy nieda sie u mnie grac, lag ok 500.
_________________
Do kasacji :>
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Wto Lut 25, 2003 11:18 pm   

Ja to juz olalem bo stwierdzilem ze juz nie da sie zrobic porzadnego prawdziwego copika, jak zakladalem ten topic to jeszcze mialem nadzieje, ale juz jej nie mam. Z mojej strony eot.
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lut 27, 2003 6:01 am   

racja, teraz jedynom nadziejom jest za pare osob zadzwoni po siebie i tyle..
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 28, 2003 2:35 am   

Wiecie... co to za przyjemnosc robic COPa gdy jak sie zakrzyknie takie haslo to polowa osob mowi "bueee znowu sie pol godziny bedziecie wybierac, ide sobie albo od razu puszczajcie mapke" ... i co ciekawe mowia to osoby majace stale laczew domu a kiedy ludzie grube pieniadze w kafejkach placili a nie plakali ze sie pol godziny teamy wybieralo bo i nastroj byl inny... poza tym znowuz pol serwera po pierwszej mapce COPa zaczyna bluzgac na adminujacego ze zmienia mape nie na taka jaka oni by chcieli - i jak tu robic COPa gdy zero szacunku dla "prowadzacych" wsrod graczy? Wiele takich elementow zniecheca wiec mozna powiedziec - grajcie se jak chcecie, to co bylo nie wroci chyba ze naprawde wyjatkowo zbierze sie grupka "kumajacych stare czasy" i zaden z nich nie zamarudzi na dlugie wybieranie czy mape itp...
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 28, 2003 9:56 am   

kmm bo niektórzy zapomnieli o przewodniej myśli: pfp ...
 
 
-=ff=-alien3
Wisienka


Dołączył: 19 Gru 2002
Posty: 93
Wysłany: Pią Lut 28, 2003 3:24 pm   

nie opowiadac smutow .

dwie rzeczy:

PLAY FOR PLEASURE
i
FEEL THE FEAR :wink:

dzisiaj kurtka gramy ;)
od 22 do oporu
tzn az sie przestanie chciec

PS. Mozna wyprobowac klej (see another topic :lol: )
_________________
praca zabija skilla :/
pracuj a dorobisz sie ... garba
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.72 sekundy. Zapytań do SQL: 14