Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Historia CTF
Autor Wiadomość
e3n
Wisienka

Dołączył: 09 Gru 2004
Posty: 2
Wysłany: Sro Gru 29, 2004 8:55 am   Historia CTF

hej, to moj pierwszy post tutaj, moze najpierw się przedstawie i pozniej powiem o co mi chodzi. Nazywam się EbenezeR i jestem z 'polskiej' sceny CTFa Jedi Knight:Jedi Academy. Scenka nie jest duża mimo że gra juz trochę ma, jakos ostatnio to wszystko ruszylo u nas w kraju i dopiero się rozwija, jednak na serwerze mojego Zakonu [u nas są roznice pomiędzy klanami a Zakonami ;p] gra czołówka europejska...Być może to was nie zainteresuje ale jakby ktoś chcial zobaczyć to zapraszam, w gruncie rzeczy JK to ten sam engine co Quake ;]]

No dobra - ja z takim bardziej ambitnym pytaniem do was - szukalem trochę w internecie ale nie znalazlem, a cos co najbardziej przykulo moją uwage byl wlasnie serwis ctf.pl także zwracam się do was - poszukuję historii trybu CTF - i nie chodzi mi np o to co bylo pierwsze w Quake'u [to co u was jest na stronie] ale interesuje mnie ten tryb od początku - tzn kto go wymyslil, jakas andegdotka moze, wiecie do czego sluzylo, kiedy w czasie mniej wiecej, orientuję sie mniej wiecej ze gra 'we flagi' powstala w Armii Amerykańskiej ale neistety nic konkretniejszego nie mogłem znaleść...Gdybyscie mogli udzielic mi jakiś informacji, byc moze wiecie sami lub wiecie gdzie szukać...Przeszukalem sporo witryn paintoballu, ASG, paramilitarnych ale niestety nic nie trafilem...

z gory dzięki za odpowiedz.
 
 
 
ziuum
Śliweczka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 114
Wysłany: Sro Gru 29, 2004 9:48 am   

ctf to gra dla harcerzy
haha :lol:
_________________
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sro Gru 29, 2004 10:33 am   

A co za roznica ;)
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
luz
Śliweczka

Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 227
Skąd: miasto złą sławą owiane... Bytom. ;)
Wysłany: Sro Gru 29, 2004 11:24 am   

wiesz, kiedys dawno dawno temu , byl sobie DOBRY Adam, i PUSTA Ewa. I wyobraz sobie, byl red edden, i blue edden. I DOBRY Adam, sobie hasal po edden.dm2 to tu to tam, nie majac przeciwnikow doruwnujacych mu skillem, a Ewa, jak to Ewa, sluzyla do "wytrzepania torby", pozmywania, itp itd, tzw "Free frag". Az tu nagle , wkroczyl WĄŻ, ktory byl blue, enemy dla Adama i Ewy, z tym ze owy WĄŻ nie mial nóg, wiec za tym co idzie gorszy AIM i SKILL, wiec ze mial dosc duza moc, wlaczyl "friendly fire" i powiedzial Ewie, ze jest "wykorzystywana" przez Adama. GŁUPIA Ewa, uwierzyla ZŁEMU WĘŻOWI i chciala sie zemscic na Adamie, ale nie wiedziala jak, poniewaz byla "zaprogramowana" tylko do zmywania i "uciech cielesnych". I tak WĄŻ wskazal EWIE drzwo, z QUAD APPLE DAMAGAMI...

Wydaje mi sie ze reszte znacie... potem BÓG zrobilk 1:0 w CAP'ach, i przyszlo nam zyc w tym padole ziemskim. ;)

I taki wlasnie byl poczatek Caputre The Flag by GOD. ;)

ps: Dziekujemy Tobie Kazwo, i twoim podobnym... ;) * pozdrawiam.
_________________

*we ride together, we die together - bad boys for live - [S] owned you. ;)
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sro Gru 29, 2004 2:18 pm   

Oh jakis ty pusty luz :/
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
luz
Śliweczka

Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 227
Skąd: miasto złą sławą owiane... Bytom. ;)
Wysłany: Sro Gru 29, 2004 2:27 pm   

oj, Olu po co takie mocne slowa odrazu, ;) skad mialem wiedziec ze nie mialas stycznosci z wyznaniem rzymsko-katolickim, ;) nie przypuscilem ze nasza wiara jest w stanie Ciebie urazic, jak cos to przepraszam, Allah z Toba. ;)
_________________

*we ride together, we die together - bad boys for live - [S] owned you. ;)
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sro Gru 29, 2004 2:50 pm   

Jesli taka jest twoja interpretacja poczatkow istnienia czlowieczenstwa wg wyznania rzymsko-katolickiego to nie mam pytan .. swiadczy to samo za siebie :
eot juz ..
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Gru 29, 2004 3:34 pm   Re: Historia CTF

Cytat:
poszukuję historii trybu CTF


Sprobuj na www.captured.com - ogolnoswiatowe centrum CTFa .
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sro Gru 29, 2004 4:11 pm   

Stronka BYLA fajna, ale niestety juz nie dziala :/
_________________
 
 
 
e3n
Wisienka

Dołączył: 09 Gru 2004
Posty: 2
Wysłany: Sro Gru 29, 2004 4:19 pm   

No nic, szkoda, trochę się zawiodłem, myślałem, że znajdę tutaj odpowiedź na nurtujące mnie pytanie, które potrzebne jest do mojej pracy, ale znalazłem tylko jakiegoś proroka chorego...Powodzenia stary, spróbuj zarejestrować swoje wyznanie...dowcipnisie...

Dzięki tym, którzy w jakiś sposob odpisali 'normalnie'...Możecie zmienić nazwe topicu na 'wynużenia luz-mena show'...
 
 
 
PIELUCHA
Śliweczka


Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 218
Skąd: Poznan
Wysłany: Sro Gru 29, 2004 4:24 pm   

w zasadzie chociaz troche info wyciagnal bys z ctf guoide na ctf.pl :)
 
 
 
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 627
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Gru 29, 2004 8:43 pm   

Cytat:
There was a time when the on-line gaming experience for first-person shooters was limited to deathmatch. And then, in the fall of 1996, the concept of "teamplay" was redefined. Capture the Flag is a team-based game derived from the game that many of us played as children. Two teams struggle to protect their own flag while simultaneously invading the enemies territory and stealing their flag. This relatively simple premise lends itself to amazingly complex offensive and defensive strategy. Born within the fertile Quake community, CTF has become the hottest modification for action games. More and more software companies are realizing the potential of this game and including integrated versions for their titles. For other games, programmers from within the gaming community are working to add CTF mods for their favorite action games. It appears that Capture the Flag is here to stay.


to akurat o grach FPP. mozliwe ze w innych /RTS?/ bylo juz takie cos wczesniej

Zródło: http://www.archive.org/ -> search: www.captured.com

pozdrawiam
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Sro Gru 29, 2004 10:09 pm   

shinoda a ty tutaj czas tracisz zamiast lvlowac ? I placzesz pozniej ze masz 8kXP/h tylko..
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sro Gru 29, 2004 11:04 pm   

q2 powstal gdy jakis programista sie nudzil ;D i to jest kolejna czesc quake :P
_________________
--------
 
 
 
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 627
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Gru 30, 2004 10:05 am   

Cytat:
shinoda a ty tutaj czas tracisz zamiast lvlowac ? I placzesz pozniej ze masz 8kXP/h tylko..


wes ic
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.78 sekundy. Zapytań do SQL: 13