Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
WoW ???
Autor Wiadomość
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 627
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Sty 24, 2005 10:56 am   

[quote="pyz"]brzoza, który lvl natrzaskałeś? i czemu tak wysoko skoro i tak zaraz od nowa będziesz musiał trzaskać? :) [/quote]

:D
brzoza wymiekl :D boi sie wyjsc na tereny contested
bo wie ze juz tam na niego czekam :twisted:
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
mero
Wisienka


Dołączył: 08 Maj 2003
Posty: 96
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Sty 24, 2005 12:27 pm   

hyyyy
to jest juz open beta???
fajnie :}
to ja juz sciagam :P
_________________
" mess with the best die like the rest "
babach!
 
 
mero
Wisienka


Dołączył: 08 Maj 2003
Posty: 96
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Sty 24, 2005 1:24 pm   

hyyyyy :)
a zkad ?:P
_________________
" mess with the best die like the rest "
babach!
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pon Sty 24, 2005 1:51 pm   

google.com ;P
Open bety jeszcze nie ma ( przynajmiej w Europie ). Byla juz jedna US i KR, a teraz wszyscy ( no prawie ) czekaja na eu ob.
_________________
 
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Pon Sty 24, 2005 2:33 pm   

Ja tam czekam na retaila.. 3ciej bety juz nie zdzierze.
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Sty 24, 2005 4:23 pm   

rotfl, brzoza jak po białostockiemu do nas rozmawia ;-)

anyway, ja bym drugiej bety chyba nie wytrzymał, no chyba, że opcja jak shi i większa część ekipy z KR beta -- pograć alliance dla picu (teraz cwaniaki wiedzą gdzie szukać ich i ubijać :>)

a ja też czekam na retail, mam nadzieje, że do tego czasu zdam sesje :D (narazie jakoś tam do przodu lece hehe)

[edit]
a NFS:U2 już przeszedłem całe i znudziło mi się..
_________________
 
 
 
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 627
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 10:42 am   

Cytat:
hyyyy
to jest juz open beta???
fajnie :}
to ja juz sciagam :P


teraz jest cos pomiedzy closed beta a open beta :D Final Beta - dostep maja ci, ktorzy zamowili pre order wow w europie, badz kupieli gre w usa i przekonwertowali klucz z us na eu.

Cytat:
anyway, ja bym drugiej bety chyba nie wytrzymał, no chyba, że opcja jak shi i większa część ekipy z KR beta -- pograć alliance dla picu (teraz cwaniaki wiedzą gdzie szukać ich i ubijać :>)


ja ogolnie prawie tylko grinduje, dzis mam w planie zrobic kilka questow zeby nie umrzec z nudow :P ale jest spoko - 45lvl, moge wycinac straznikow w miastach - camp taurajo, crossroads :P a jak sie zacznie open beta <to bedzie przedluzenie final bety> to dopiero bedzie frajda :D pelno noobow w nieskolevelowych strefach contested :D mniam ;)

http://www.wow-europe.com/en/ - tutaj powinny sie wkrotce pojawic wszelkie informacje na temat open bety. btw. jak cos to wybierajcie serwer EU FB7.
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 10:51 am   

jak mi sie ksonczy sesja :) to mam zamiar troche w tego wowa pomeczyc :) przynajmniej dopoki ;p nie zrobia :) FullGame :) wiec Shinoida moge liczyc na jakies itemki za free? :)
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 12:11 pm   

Turin, z takim podejściem, błagam, unikaj serwerów na których my gramy. Najlepiej graj tam gdzie grają hiszpańscy "ziomkowie".. tam "give me 1g please" jest standartem, możesz sobie z nimi podać ręke.

[edit]
a shi pewnie biega po barrens ciągle polując na brzoze hehe
_________________
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 12:21 pm   

kazda gra MP ulega spaczeniu :) nie ma czegos takiego ze "powoli sie dochodzi" do sukcesu. Wiec norma jest ze wyzsi poziomow "qmple" pomagaja tak bylo i tak jest zawsze. Gram w kilka takich rpg NeverWInter Dungeon Siege Diablo 2 LoD (tam kosmos w 5 dni 90level ) wszedzie jest tak samo. Nie ucz ojca dzieci robic :) ale juz spoko juz sie dowiedzialem ze 2 qmpli gra w to jakos dlugo wiec itemki powinienem miec.
Pozdrufka
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 1:51 pm   

itemy jak się dostaje to z własnej woli kogoś z wyższym lvlem, nigdy się o nie nie prosi, to jest lame. ja moim znajomym z niższymi lvlami rozsyłałem pełno itemów, nigdy nikt nie prosił i jest git. jakby prosili to bym pewnie odmówił :>

i zaufaj mi, nie jest tak samo.

"nie ucz ojca dzieci robić" .. "szkoda, że ojciec machnął dzieciaka bo mu zalał nie tą dziure co trzeba"

p.s.
hi hitler!
_________________
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 2:41 pm   

jest tak samo. To zadna roznica. Kazdy MP wyglada tak samo po jakims czasie wykonuje sie tylko questy ktore daja najweicej exp. i takie tam.

PS.
Hi Shrek!
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 3:03 pm   

jednak nie wiesz o czym mówisz, skończ się kompromitować :/
_________________
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 3:05 pm   

Nie znasz sie po prostu :/
Porownywanie NwN i D2 do WoW jest smieszne. To zupelnie inne gatunki gier. WoW jest nastawione na end-gaming i pvp, tutaj questy to jedynie mily dodatek przy levelowaniu, bo po osiagnieciu capa dopiero zaczyna sie prawdziwa gra. Zreszta podobnie jest w wiekszosci mmorpg.
Mmorpg to nie jest zwykly mp! Tutaj na serverach gra tysiace osob jednoczesnie, to jest swiat ktory zyje non-stop i panuja w nim specyficzne zasady. Do 'czegos' dochodzi sie dosyc dlugo i dlatego wiekszosc osob jest uczulona na nowych graczy, ktorzy na starcie placza ;/
_________________
 
 
 
mero
Wisienka


Dołączył: 08 Maj 2003
Posty: 96
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 3:56 pm   

widocznie wy troche zamalo gracie :)
Po pewnym czasie gry zaczyna sie koksowanie i pomoc taka jak mowi turin. Oczywiscie grupa adminow ciagle bacznie czowa nad tym, blokujac i banujac konta urzytkownikow czy innej postaci kary w razie napotkania na taka czynnosc. Potem se urzytkownicy pisza powiedzmy programy by szybciej i lepiej sie koksowalo a administratorzy swoje skrypty by to wychwytywac i tak sie wszyscy staraja przescignac :P

No i jest druga grupa graczy(wąska) ktora mimo wszystko stara sie grac normalnie i odgrywac swoje postacie. vote yes a reszta niech wypierdala :)
Ja mam wielka nadzieje ze wow bedzie bardziej z tego drugiego rodzaju graczy sie skladal no ale to jest bardzo malo prawdopodobne ze wzgledu ze gra niejest wystarczajaco rozbudowana :) Jest nastawiona na walke :}
zamalo jest umiejetnosci z zycia codziennego.
a po drugie ludzie beda placic za te konta wiec niebedzie tak poprostu mozna im ich zbanowac :)
czyli bedzie kox kox kox kox kox :P
gl and hf :)
_________________
" mess with the best die like the rest "
babach!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 13