Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
idologie, subkultury, mniejszości narodowe etc ;)
Autor Wiadomość
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 7:15 pm   

88 8)
_________________
[;
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 7:51 pm   

Sidq napisales 88 :) a wiesz co to znaczy? :) Ósma litera alfabetu to H :)
i ogolnie przyjete zostalo ze 88 to znaczy HEIL HITLER!!! hehe :) moj text to takie btw. nie traktujcie go powaznie :) a zreszta whatever :) a i apropo ludziki posluchajcie sobie Konkwisty88,Honoru,White Pride World Wide :) to moze wreszcie co niektorzy (Wolf) przestanie mi tu nyggowac i zachowyac sie jak bialy czarnuch.
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
Ostatnio zmieniony przez Tur!n Pią Sty 21, 2005 9:11 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 7:55 pm   

Tur!n nawet nie wydajesz sobie sprawy jak dobrze wiem co napisałem... Po Twoich statusach wiem również, że Ty też jesteś w tym temacie, może, a raczej na pewno bardziej :wink:
_________________
[;
 
 
 
WoLF
Jabłuszko
pEaCe!


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 548
Skąd: Świdnik-=7=-
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 8:03 pm   

turin i tak Legion rulez...i ja nie jestem bialym czarnuchem :? nigdy sie za takiego nei uwazalem..wiec stfu :P nie obrazaj mnie i afroamerykanow :wink:


ja jestem tylko bialym old schoolowcem - funkowcem pozdro!
_________________
Is it cuz they like my gangsta walk?
Is it cuz they like my gangsta talk?
Is it cuz they like my handsome face?
Is it cuz they like my gangsta ways?
Whatever it is, they love it :)
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 8:03 pm   

te, polski nazisto, żałuje, że nie żyłeś w w latach 30 i 40 .. może byś nie był takim debilem :/
_________________
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 8:27 pm   

Pyz żył wie i jak to było... :wink:
_________________
[;
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 10:15 pm   

Pyz jak nie wiesz o co chodzi to po co sie odzywasz? Masz mylne pojecie o tym czym jest obecnie NS wiec sie chlopcze nie wypowiadaj :)

No Sid nie wiedzialem =) hehe =)

Zreszta koniec "o pogladach" to nie o tym forum jak cos do mnie to na prv. zapraszam :)
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
Ostatnio zmieniony przez Tur!n Wto Sty 18, 2005 10:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 10:15 pm   

interesowałem się trochę historią.. i żałośni są dla mnie debile, którzy krzyczą "nazi górą!", równie dobrze mogliby jechać do Iraku i walczyć po stronie Saddama :o
_________________
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 10:28 pm   

Oj pyzq :) interesowales sie historia to powinienes wiedziec o tym ze :) z gdyby nie 2 WŚ to mieszkalbys w tym momencie zydowskiej prowincji ktora szumnie nazywanoby :) POLSKA :) i Polacy byliby tylko wyrobnikami a zyd byl naprawde hojnym pracodawca :) po drugie czy nie stresuja cie widoki cyagnow :) ktorzy jezdza Merolami BMwicami :) a nigdy nie pracowali, uczciwie?U mnie sie to wzielo :) ta niechec do np. cyganuf z tego ze napadali na ludzi :) np. moja matke i text "dawaj kase albo cie potniemy" :) no ale sie zorganizowalismy :) i juz jest spokojnie :)
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 10:35 pm   

U mojej ciotki na prowincji, że tak powiem dzieje się dokładnie to samo. Jeżdzą smrody i normalnie na gospodarstwa się wbijają gdy uczciwi ludzie ciężko pracują, aby utrzymać liczną rodzinę... Mi się wydaję, że już eot. :x
_________________
[;
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 10:46 pm   

Zydzi maja to do siebie, ze zawsze sie ich kasa trzymie, wiec nie widze problemu w mieszkaniu w prowincji zydowskiej ;P
Anyway, bez ideologi prosze .. to jest forum o ctfie, a topic o zupelnie czyms innym.
_________________
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 11:57 pm   

spójrz na polaków za granicą (hint: Niemcy "przyjedź do polski, Twój samochód już tu jest"). Więcej przykładów nie ma co podawać, bo wiadomo jak jest, ale do tego, by "bronić interesów polski" nie trzeba być nazistą, wystarczy być nacjonalistą. A jak Cię oni wkurzają, to spróbuj im coś zrobić :> Hehe, ciekawe czy którykolwiek z Twoich kolegów kiedykolwiek pomógł ciężko pracującej babci która z renciny nie jest w stanie się utrzymać i robi na straganie.. Nawijasz mi o gangsterach, że Cię denerwują, ojej.. a powiedz mi, co *TY* takiego robisz, by im przeciwdziałać, lub by pomóc innym? Zresztą, chcesz im przeciwdziałać? Dołącz do policji, do jednostek specjalnych czy cuś, wbrew pozorom, polska policja jest całkiem skuteczna :> Na pewno skuteczniejsza niż Ty i cały Twój wymysł "88, krew, honor, bracia!". A jak nie interesuje Cię to, zajmij się polityką i przeforsuj nowe ustawy prawne, zwłaszcza przyspieszenie sądownictwa i uproszczenie pracy policji która, niestety, ma bardzo związane ręce przez prawo :) Jeśli chcesz na ten temat podyskutować to zapraszam do osobnego topicu, Adolf ma racje, że nie o tym topic, a na takie dyskusje zawsze jestem otwarty :>

[jutro wszystkie te posty znikną lub zostaną przeniesione do wydzielonego topicu]
_________________
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sro Sty 19, 2005 12:48 am   

mala uwaga... nie mozemy uogolniac patrzac na jednostki... wszedzie (zydzi cyganie niemcy irakijczycy polacy amerykanie i inni) znajduja sie osoby ktore sa przeciwienstwami i w stosunku do innych nacji i w stosunku do uczciwej pracy... poznajac jednego cygana ktory kradl/mordowal nie mozesz powiedziec ze wszyscy cygani sa tacy sami bo idac dalej tym tokiem myslenia przechadzajac sie np obok sklepu osiedlowego z tanim winem mozesz powiedziec ze wszyscy polacy (tak znowu zapisalem z malej litery zeby polozyc nacisk nie na narodowosc tylko na cywilizacje/ludzi) pija tanie wino... uogolnieniom mowimy stanowczo NIE!

co do mniejszosci... bo i cyganow i zydow (czy wietnamczykow - lub - tutaj mozna uogolnic bo mowimy o cywilizacji posiadajacej swoje okreslenie przez geograficzne polozenie - azjatow/azje) w polsce powinnismy traktowac tak samo jak inne kraje/panstwa ktore traktuja i toleruja mniejszosci w swoich granicach... popatrzmy na niemcow i mniejszosc turecka czy polska... anglikow i caly mix narodowosci... francuzow i afrykanczykow... hiszpanow i jw. czy wreszcie amerykanow ktorzy w gruncie rzeczy sa po czesci wybuchowa mieszanka wszystkich nacji...
co do zydow... mowia ze kasa sie ich trzyma... osobisie bylem pewien tylko raz w zyciu ze mam stycznosc z zydem... robilem zakupy u czlowieka ktory "kochal pieniadze"... upadl mu bodajze grosik czy jakis inny miedziak ktory prezentuje niewielka wartosc ale ten czlowiek (i dlatego stwierdzilem ze on musi byc narodowosci zydowskiej) podniosl go... wyczyscil z kurzu... powiedzial cos do niego (!!)... i wrocil do tradycyjnego zapytania "moze cos jeszcze"... wiem ze ta hisotryjka w zaden sposob nie przykleja czlowiekowi etykietki ale zydow traktuje jako ludzi ktorzy kochaja pieniadze i pierwsze skojarzenie dotyczace tej osoby bylo oczywiste... druga sprawa ze ludzie z reguly zazdroszcza innym... skoro czlowiek ktory kocha pieniadze ma wiecej ode mnie to juz go nie lubie... nie dlatego ze on woli miec pieniadze przy sobie niz je wydawac ale dlatego ze ma wiecej ode mnie... do tego dochodzi odmienna kultura... inny - w tym wypadku - gorszy...
cygani... specyficzny narod... utrwalil sie stereotyp ze cyganie sa brudni (a to przeciez tylko charakterystyczny kolor skory) ze kradna (bo cyganka prawde ci powie i zrobi cie w jajo + gdzies kiedys mialem stycznosc z czlowiekiem ktory zostal napadniety przez cygana) ze sie obnosza ze swoim bogactwem... tu jest sprawa ciekawa bo cyganie mieszkaja nawet po kilka osob w jednym duzym pokoju... taki maja zwyczaj... lepiej sie czuja w grupie... i te pieniadze ktorych nie wydadza na mieszkanie moga zainwestowac np w bmw... i ten sam dodatkowy powod inna kultura/jezyk/styl ubierania sie itd...

nie ma sensu opierac sie naporom odmiennych cywilizacji bo z tego powodu predzej nastapi koniec naszego swiata spowodowany wojna atomowa niz zatrzymanie normalnego biegu rzeczy czyli migracji cywilizacji... kiedys nie bylo wielkich stanow zjednoczonych... kiedys imperium rzymskie bylo prawdziwym imperium... alexander... rosja... tylko mnozyc przyklady... to ze powiesz Polska dla Polakow nic nie bedzie znaczylo bo nie zatrzymasz wschodu slonca... ja sam pol zartem pol serio uwazam ze za kilka/kilkanascie pokolen moje pra (pra) wnuki beda mialy domieszke krwi azjatyckiej (konkretnie chinskiej) bo za jakis czas zabraknie dla nich tam miejsca i beda szukac innego domu/innej ojczyzny... czy jestem w stanie sie temu przeciwstawic? odpowiedz jest oczywista... to naturalna kolej rzeczy... albo to zakceptujesz albo zostaniesz odlutkiem widzacym wszedzie ukraincow czy zydow... historia historia ale glownie po to zeby wyciagac wnioski a nie nabierac uprzedzen...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sro Sty 19, 2005 12:55 am   

uhm ... tyle wypocin, a jutro bedzie tu czysto :)
tylko ze takie rzeczy to powinienes tlumaczyc turinowi z pks, a nie nam ;P
_________________
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Sty 19, 2005 10:11 am   

Cytat:
równie dobrze mogliby jechać do Iraku
:D
a ty grzdyl dawaj jakies skrocone wersje :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.78 sekundy. Zapytań do SQL: 14