Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
nowe forum - NASZE sugestie
Autor Wiadomość
kaszub 
Site Admin


Wiek: 48
Dołączył: 28 Paź 2002
Posty: 92
Wysłany: Nie Gru 15, 2002 9:29 pm   

zmienilem troche coockie i moze stad ten problem (dotyczylo to forum uruchomionego 1 dnia - tylko)
proshe usunac stare ciasteczka z forum i problem bedzie rozwiazany (o ile ktos tego nie zrobil jeshcze.. co pokazuje tylko jak ktos dba o swoj puterek), nowe na 100% dzialaja od kilku dni - zapamietanie logowanie jest wlaczone od samego poczatku
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pon Gru 16, 2002 3:38 pm   

nom bo jak nie wywalicie starych ciasteczek to moze to spowodwac zatrucie fiec ufashajcie.....
a nofe ciasteczka firmy [nie moghe podac] som ok i na dlugo dzialaja dlatego nie 3ba jeszcze raz odfiedzac sklepu [logowania]
tom tyle ja poszedlem jush ku;ic te nofe ciasteczka papa
 
 
kaszub 
Site Admin


Wiek: 48
Dołączył: 28 Paź 2002
Posty: 92
Wysłany: Pon Gru 16, 2002 3:46 pm   

w ryja? :D
 
 
 
jigsaw
QuadWhore


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 177
Skąd: Stettin
Wysłany: Pon Gru 16, 2002 3:49 pm   

ciasteczko?

bardzo chetnie... :mrgreen:
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pon Gru 16, 2002 4:20 pm   

to jakis szpan zamiana W na F i inne te twoje zmiany? [to jest denerwujace podczas czytania, chociaz ciekawego nic nie piszesz]
 
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Gru 16, 2002 5:16 pm   

Kaszub moje ciasteczka :-) sa automatycznie upgrejdowane :P

przytocze jeszcze raz cala sytuacje:

"zapamietuje logowanie"
dwa dni puzniej musze sie logowac co wyjscie ze strony
po napisaniu o tym [po kilkunastu godzinach] juz dziala "zapamietywanie"

dzie-ku-je-myyyy ;)
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 16, 2002 6:53 pm   

kfak napisał/a:
Kaszub moje ciasteczka :-) sa automatycznie upgrejdowane :P
po napisaniu o tym [po kilkunastu godzinach] juz dziala "zapamietywanie"


Widac dopiero po napisaniu ci sie "automatycznie" "upgrejdnelo" (specjalnie oddzielnie w cudzyslowach dla lepszej emfazy :P ) jakies cookie :P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
ROJTER
Wisienka


Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 25
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Gru 16, 2002 7:24 pm   

Witam

OFFTOPIC probowalem sie powstrzymac od komentowania wypowiedzi Vitez'ia, ale po tym poscie nie moglem ...
"[...] uwierz, dla twojego i innych dobra, byscie nauczyli sie ostrozniej wypowiadac i dobrze wazyc slowa "najlepszy, najgorszy, zawsze, nigdy, wszedzie, nigdzie" czyli : przemyslcie kilka razy zanim napiszecie jakas skrajna wypowiedz.. [...]"
QWA i kto to mowi ... ta sama osoba, ktora do swojej wypowiedzi "pseudo dobrzy gracze" dorobila prawie nowa definicje w slowniku jezyka polskiego.

ONTOPIC
Vitez nie masz racji GG jest najpopularniejszym komunikatorem w Polsce i tego niczym nie podwarzysz .... A twoje liczby nic nie znacza, bo tak samo moza porowynywac Forda Mondeo i Daewoo Lanosa. Jak wiadomo tych pierwszych jest wiecej na swiecie, a tych drugich wiecej w Polsce.

BTW: uzywam i ICQ i GG

pozdrawiam

[P] ROJTER
_________________
[P] ROJTER
 
 
mkuh
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 64
Skąd: Opole
Wysłany: Pon Gru 16, 2002 8:02 pm   

ja urzywam only icq - kiedys zalozylem sobie gg ale nie umiem dodac kogos do listy i przestalem urzywac :/
 
 
kaszub 
Site Admin


Wiek: 48
Dołączył: 28 Paź 2002
Posty: 92
Wysłany: Pon Gru 16, 2002 8:26 pm   

shczerze dla mnie gg suX :D za czesto nie dziala a jak jush dziala to potrafi upierdliwie kilka razy przysylac te same messgi wrr ale uzywam dlatego, ze duzo ludzi to ma..nie znajac icq :( a shkoda bo komunikator to pshedni (co za slowo :D :D:D)

jezeli bedzie duze zainteresowanie gg to moze zaladujemy tego pacza do naszego forum
 
 
 
Neo
Śliweczka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 147
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Gru 16, 2002 9:06 pm   

Dlamnie GG jest dobre nie mam z nim problem jak narazie :P a ICQ nie lubie miec 2 prog takich wystarczy mi 1 jezeli ktos ma ICQ a nie ma GG zawsze ma miila :D i tyle nie :) i znowu sie zaczyna VItez to i VItez tamto ale pewnie ja tez sie czyms zirytuje i bede cos pitolic :D mogł by duzo mowuic bo ostatnio mnie wkuzy no ale ida swieta :P
_________________
When you kill me I will rise up like the legendary Fenix from the dust

Bebop Pany a ROxtedy to dziwka Kranga :D a i MUTANT HERO TURTLES :D KAWABANGAAAAA
 
 
 
Neo
Śliweczka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 147
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Gru 16, 2002 9:08 pm   

a i czemu nie zrobicie tez adres GG bo nie all maja ICQ w rejestracji tez powinno byc GG nr :( :twisted:
_________________
When you kill me I will rise up like the legendary Fenix from the dust

Bebop Pany a ROxtedy to dziwka Kranga :D a i MUTANT HERO TURTLES :D KAWABANGAAAAA
 
 
 
Speed
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 37
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Gru 16, 2002 10:17 pm   

Neo czytales ten topic od poczatq ? ;)

cos tam o gg chyba bylo :P :P :wink:
..... a jak sie nam Administrant ktorys namysli to moze to niepshednie gg obok pshedniego icq dorzuci :D :twisted: :wink:
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 16, 2002 11:16 pm   

kaszub napisał/a:
shczerze dla mnie gg suX


:*

Rojter: a przeczytales dokladniej moja wypowiedz? Ze nie mam nic PRZECIW gg ale tez nie jestem ZA... tak ciezko to zrozumiec ze musisz probowac nowa dyskusje rozpetywac. Olewam gg i tyle, choc mam i raz na tydzien se wlacze przejrzec czy ktos czegos nie wyslal. Raz na tydzien czyli zbyt rzadko by mnie o cos konkretnego prosic na gg :) najszybciej mailem - powiadamianie smsowe rulez :)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Wto Gru 17, 2002 8:10 pm   

Hey.

No ja bym dorzucil od siebie dla siebie skina :P jak mozna of cors :?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 12