Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
nowe forum - NASZE sugestie
Autor Wiadomość
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 17, 2002 11:03 pm   

Tygrys napisał/a:

No ja bym dorzucil od siebie dla siebie skina :P jak mozna of cors :?


Nie krepuj sie :) ..

szkoda sznurka ;)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sro Gru 18, 2002 6:33 am   

vitez napisał/a:

Nie krepuj sie :) ..


No jakbym mogl to bym dorzucil :P ale jakos nie moge :( chyba ze zelus bedzie przemily i to zrobi ;) cio slodziutki :p zrobisz ;) ??
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Neo
Śliweczka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 147
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Gru 22, 2002 2:34 am   

hyhyhhyhyhyhyyhy
_________________
When you kill me I will rise up like the legendary Fenix from the dust

Bebop Pany a ROxtedy to dziwka Kranga :D a i MUTANT HERO TURTLES :D KAWABANGAAAAA
 
 
 
mkuh
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 64
Skąd: Opole
Wysłany: Nie Gru 22, 2002 2:42 am   

neo miazdzysz niektorymi postam (przyklad ten)
EDIT: mam taka propozycje dla admina tego forum zeby nie bylo wyswietlane kto ile ma postow (powinna byc taka obcja)
powinno to chociaz w jakims stopniu likwidowac debilne posty
co wy na to?
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Nie Gru 22, 2002 3:48 am   

Mi to jest obojetne ile ja mam postow :P kiedys byla dyskusja na temat postow nawet burzliwa i to bardzo :P klutnie i te sprawy, ktos oko stracil kto inny noge, ale i tak licznik zostal :P wiece jezeli chcesz staracic cos wiecej niz oko czy noge to mozemy pogadac :P :twisted: ale powiem ze jak nie bedzie licznika to i tak debilnych postow nie zlikwidujesz... :P
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Nie Gru 22, 2002 3:50 am   

"ale powiem ze jak nie bedzie licznika to i tak debilnych postow nie zlikwidujesz..."

WLasnie bo debilne posty pisza debilni ludzie-proste. Domyslacie sie co trzeba zlikwidowac...
 
 
 
Neo
Śliweczka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 147
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Gru 22, 2002 3:22 pm   

Muke baranie takie postu nie pisałem nigdy ktos inny moze nie wiesz to po co piszec eh BZDURA
_________________
When you kill me I will rise up like the legendary Fenix from the dust

Bebop Pany a ROxtedy to dziwka Kranga :D a i MUTANT HERO TURTLES :D KAWABANGAAAAA
 
 
 
mkuh
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 64
Skąd: Opole
Wysłany: Nie Gru 22, 2002 3:34 pm   

Neo napisał/a:
Muke baranie takie postu nie pisałem nigdy ktos inny moze nie wiesz to po co piszec eh BZDURA

po 1 neo nie mow tak do mnie bo ja na ciebie nie bluzgam
po 2 nie bede sie tlumaczyl bo wiem swoje i pewnie nie tylko ja na temat twoich suchych postow...
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Nie Gru 22, 2002 4:56 pm   

Wiecie mam pomysl moze zalorzymy topic "Suche posty" i tam beda wszystkie such eposty jak to nazwal bodajrze Mkuh, w kazdym raze takowe posty byly sa i beda wiec skonczcie ten glupi temat bo byl on na poprzednim forum i to jeszcze jak ty mkuh sie tak nie udzielales :P na tym forum :) wiec skonczcie bo tak tylko bedziecie sie kluccac posty nabijac a i tak do niczego nie dojdziecie...
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Neo
Śliweczka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 147
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Gru 22, 2002 11:08 pm   

sorx za bluz ale po co piszesz ze ja cos bezsenu pisze jezeli nie jestes pewnien jezeli moje suche psoty ciebie nudza to ich nie czytaj i tle moze dla ciebie one sa such ea dla innych co innego wiec czego sie czepiacie tych postow tak samo twoje posty moge byc "SUCHE" wiec nie ma senu pisac such suche suche suche
_________________
When you kill me I will rise up like the legendary Fenix from the dust

Bebop Pany a ROxtedy to dziwka Kranga :D a i MUTANT HERO TURTLES :D KAWABANGAAAAA
 
 
 
mkuh
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 64
Skąd: Opole
Wysłany: Nie Gru 22, 2002 11:19 pm   

lol neo
dobra konie rozmowy bo jak widze jak sobie to tlumaczysz to odrazu wiem ze nigdy do niczego nie dojdziemy
eot
 
 
jigsaw
QuadWhore


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 177
Skąd: Stettin
Wysłany: Pon Gru 23, 2002 12:28 am   

Neo: tylko o to chodzi, ze kazdy twpj post jest o niczym i nie wal gadki : jak nie chcesz to nie czytaj, bo aby czaic topic trzeba czytac wszystkie tematy i przedrzec sie przez takich spamerow jak ty...

A pozatym wiekszosc sprawdza co jest nowego w interesujacych ich topicach i tylko traca czas, bo w topicu czekaja ich tylko posty w stylu:

- Ja tez se tu wpisze.
- Zamknijcie ten topic... x 100
- Nie mam nic do powiedzenia, ale sie zaznaczam.
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 23, 2002 4:39 am   

Nie czytalem calego tematu bo mi sie nie chcialo ale i ja sie tu wpisze jak widze jakie ziomale tu sie wpisuja wiec spoko jest!!!!!



;)))))))))))



Btw nic nie pilem ale po calej nocy w pracy mozna zeswirowac jak sie widzi jakie durnoty niektorzy psiza :P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pon Gru 23, 2002 8:50 am   

Vitez skad my to znamy :P bodajrze my samito przerabialismy jakis czas temu na starym forum, teraz inni sie za to zabrali :P
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Gru 23, 2002 9:13 am   

Neo, to po co udostepniasz komus swoje konto z forum ? wylogowuj sie przed wyjsciem ;\
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.77 sekundy. Zapytań do SQL: 12