Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego tak jest ?? Dlaczego jestescie jak marionetki ??
Autor Wiadomość
PIELUCHA
Śliweczka


Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 218
Skąd: Poznan
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 9:04 pm   Dlaczego tak jest ?? Dlaczego jestescie jak marionetki ??

Ludzie co sie dzieje na naszej scenie ???
wkooriwam sie delikatnie mowiac jak widze paru panow (xywy beda pozniej) ktorzy przechodza z klanu do klanu.
Co jest z Wami ?
Sid ....do Ciebie mowie glownie !!
Co Ty opowidasz tym ludziom ?
zerknijcie na sklad >>
Najpierw afera z ryqiem, ktory ostatecznie jest u nas bo chlopak z Speed cos zle zrozumial i dopisal go do siebie, nastepnie chrom...z tego co pamietam gra w RC ..pozniej lechone...z tego co wiem do dzis byl u nas.
Gadam z lechonem ..mowi ze odchodzi bo malo gramy...ja mu mowie ze liga sie zacznie CB sie zaczyna to pogra...za w >> nie bedzie mial tylu meczy...ze nie graja w CB a tu nagle slysze ze jednak sid ma dopisac sklad...a raczej gada tam z kims...kurwa mac czlowieku
co to za klan ?
ilu masz ludzi ?
4?
5?
ile wytrzymacie ?
miesiac ?
dwa ?
po co to wogole ?
chcesz wezme Cie do sta (choc nie wiem po co)

Czemu sie zachowujecie jak 5 latkowie ?
mam sie zachowywac tak samo ?
moze dzis zmienie sklad 1 i 2 ?
moze za tydzien w 2 kolejce zagram odwrotnie bo czesci ludzi nie bedzie?
po cholere robicie zamiesznaia ?
po cholere niszczycie cos co inni chca budowac?

Sid zastanow sie co robisz...zastanow sie kto z Toba i gdzie gra
ohhh rece mi opadaja
 
 
 
ziomek
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 25, 2005 9:10 pm   

ja pierdole chca odejsc to niech se odejda.To jest gra w ktorej mozna to robic
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 9:10 pm   

zgadzam sie z pampersem :roll:

edit: rezor nie wcinaj sie
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
PIELUCHA
Śliweczka


Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 218
Skąd: Poznan
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 9:14 pm   

[quote="ziomek"]ja pierdole chca odejsc to niech se odejda.To jest gra w ktorej mozna to robic[/quote]

jak by kazdy zachowywal sie wlasnie tak jak piszesz (tak jak pisze nastolatek-13 chyba latek) to wogole pojecie klanu nie mialo by sensu

Po co ludzie lacza sie w grupy -"klany" ?
po co graja miedzy soba ?
ohhh czemu na scenie mamy tylu ****** malolatow ?
 
 
 
WoLF
Jabłuszko
pEaCe!


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 548
Skąd: Świdnik-=7=-
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 9:15 pm   

....hmmm..cos o tym wiem i zgadzam sie zPielucha w 100%....chlopak zrobil 2 sklady..i heaven byw w 1!!!!..a teraz co...nagle sobie idzie do >> bo mu zakrecili cos w glowie...tak samo bylo u mnie..no ale ja rozumiem...moze najlepsi nie jestemy...to sobie poszedl..chodz bylo dobrze..i sie wszystko ustabilizowywalo..az tu nagle Cazwa...zajebala mi leszka...pozniej go wyjebujala...pozniej znowu poprosil mnie abym mu pozwolil grac w sm..a pozniej za pare godzin trafil do STayyyyy brak slow!..teraz jest wspeed...pojutrze bedzie w DC..pozniej w kg...pozniej w pizdzie..sorry ale to jest nienormalne...zachowanie.. :wink: ....tak samo ludzie ktorzy niszcz inne klany po to aby ich byl lepszy....ja poprostu na to sram...tak ludzie ode mnei odchodza ale sie przyzwyczailem....nikogo nie zaluje..bo wiem ze tylko prawdziwi zostana...bo robia to dla zabawy..choc nieraz sie wqrwiam ja przegrywamy..to nadal wierze...wierze w NAS!!!...bo na koncu juz zostana tylko Ci najlepsi..i najpewniejsi..na ktorych bedzie mozna liczyc....i to sie liczy...!

moze by wymyslij jakies kontrakty..hehe jak wbijasz do klanu to dopiero za 3 miechy mozesz od niego odejsc :lol: :lol: :lol:

przynajmniej niekotrym osobom by sie to przydalo....bo ich zachowanie jest gorsze od przedszkolakow :evil: :?
_________________
Is it cuz they like my gangsta walk?
Is it cuz they like my gangsta talk?
Is it cuz they like my handsome face?
Is it cuz they like my gangsta ways?
Whatever it is, they love it :)
Ostatnio zmieniony przez WoLF Wto Sty 25, 2005 9:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
PIELUCHA
Śliweczka


Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 218
Skąd: Poznan
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 9:17 pm   

moze inaczej zrobic ...moze jakies zakazy ....ciekawe co by zrobil >> gdyby bana dostali ich zawodnicy ze wzgledu na "niewiernosc" :)
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 9:22 pm   

omg :wink:
_________________
[;
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 9:22 pm   

Ale wiesz Pieluch .. to od CL'a zalezy czy umie przytrzymac ludzi w klanie i od niego zalezy, aby odpowiednio ich motywowac i przygotowywac do gry .. Ludzie of korz, tez musza byc wiarygodni i godni zaufania, ze po tygodniu nie 3mychna ci do lepszego klanu .. Majac 18 ludzi w klanie [tylu wyliczylam na stronie sta.ctf.pl] nie dziw sie, ze niektorzy kca pograc .. bo nie specjalnie im sie kce grzac lawe albo grac w 2gim skladzie [gdy widza okazje zagrania w 1wszym, nie zawsze lepszym-klanie] ;)
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
PIELUCHA
Śliweczka


Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 218
Skąd: Poznan
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 9:23 pm   

nic wiecej nie potrafisz pwoiedziec ?
Tyle tylko w Twojej glowie siedzi ?
wiesz wogole co ten skroot znaczy ?
ile Ty masz lat wogole ?

wiadomo do ktorego czlowieka to :)
Ostatnio zmieniony przez PIELUCHA Wto Sty 25, 2005 9:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
PIELUCHA
Śliweczka


Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 218
Skąd: Poznan
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 9:28 pm   

chca pograc totez dlatego 2 sklady zrobilem
mamy 2 clow, 3 innym ludziom dalem mozliwosc umawiania meczy
czego chciec wiecej ?
czy ja musze byc zeby sta gralo ?
Uwazasz sie za dobra CL'ke ?
z takimi ludzmi jak masz w klanie to nawet sid peweni by sie za dobregbo cl'a uwzal :)
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 9:29 pm   

Pielucha... wiem bardzo dobrze co ten skrót oznacza, a spójrz na to ze strony graczy. Jest u was tak jak Ola mówi 18 osób, ok rozumiem, macie 2 składy, a co z pozostałą ósemka?która nie ma miejsca? To, iż masz w klanie tyle osób to nie jest ewentualnie moją winą... Nie obarczaj mnie także tym, że Heaven odszedł, zrobił jak chciał, nie ma przecież 10 lat. btw. Wolf Ty mówisz tutaj o kontraktach? Ta gra jest for fun, więc nie rozumiem za bardzo Twojego postępowania. Każdy chce grać i każdy również pragnie być jak najlepszym i być w składzie z jak najlepszymi graczami...
_________________
[;
 
 
 
PIELUCHA
Śliweczka


Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 218
Skąd: Poznan
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 9:33 pm   

z 18 osob odlicz orlana, venita itp...polowa jest na stronie bo jest grajacych staskow jest okolo 12-14 to za duzo jak na 2 sklady ?
wg mnie w sam raz
bo moge sie zalozyc ze Wy ...po 2-3 rundach ligi gdy sie okaze ze nie mcie skladu po prostu sie wycofacie...
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 9:38 pm   

Pozwolisz, że to będzie moim problemem? A obiecuje Tobie, iż się nie wycofamy. Gracze na scenie mogą robić to co im się jawnie podoba, to, że niektórzy zachowują sie jak typowy wagabund, robią wędrówki z klanów do klanów to jest wyłącznie ich interes, a w owym przypadku sprawą CL'ów, czyli Twoim jak i również moim jest to, aby pozostali w klanowych szeregach danego CL'a jak najdłużej...
_________________
[;
Ostatnio zmieniony przez SiDq Wto Sty 25, 2005 9:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
heAVEn
Wisienka

Dołączył: 23 Gru 2004
Posty: 15
Skąd: KRYNICA
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 9:38 pm   

pfff wolf kto kogo prosił zeby powrocic :!: :?:
 
 
 
heAVEn
Wisienka

Dołączył: 23 Gru 2004
Posty: 15
Skąd: KRYNICA
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 9:43 pm   

wez sie niewydurniaj wolf ... od kad odszedlem od ciebie to srasz na mnie z gory (chuj z tym) .... ambicje lepszej gry trzeba przedkladac nad klan ?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.72 sekundy. Zapytań do SQL: 12