Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Quake 2 CtF PL teraz i 5 lat temu
Autor Wiadomość
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 9:46 am   

Cytat:
mnie to sie wydaje ze chodzi o to ze kiedys kiedy jeszcze to łajno nie rozprzestrzenilo sie po calej polsce bylo normalnie, teraz gdy malolat wlaczy sobie hh uslyszy "jestem biedyn" (teledysk-3 kilo zlota na sobie i merole obok z panienkami:/ lol), "lurwa lurwa, ch*j, ch*j, itp texty", naoglada sie jakichs pajacow ktorzy reprezentuja soba totalny kicz i zenade (jedyna kapela jaka mi sie podobala to kaliber, ale oni byli inni :) ) "suka, itp, okreslenia dziewczyn:/" (co jest zalosne), a potem chodza po miescie, zarzuca ich tak jakby po Absynthcie byli :? ( no i te szerokie portki z krokiem w kolanie, dzizys jakby sie zesrali albo arbuzy nosili, heh) , słownictwo poprostu hmm wygorowane (cos na wzor naszej sceny q2 :evil: ), czuja sie kij wie czym. Ostatnio slyszalem text pod blokiem jak dziewczyna siedziala sobie i posmyrala sie po brzuchu a chlopaczek(max 15lat) do dziewczyny(identyczny wiek), "Co pizda cie swedzi, suczko?", nie no jak ja bym byl na jej miejscu to bym jeb**l po ryju i w zyciu bym sie tam nie pokazal, ale niestety wychodzi na to zedziewczyny z tego pokolenia sa bardziej powalone niz chlopaki :x . I niech mi nikt nie mowi ze to nie przez ten zasrany hh:/, bo w zyciu nie widzialem metala ktory stoi w bramie i pierdzieli farmazony i szuka ryja ktoremu trzeba nafpierdzielac. Koncze te wypociny bo mnie juz na mysl o tych debilach lurwa strzela.(zaznaczam ze chodzi mi bardziej o to mlodsze pokolenie co maja teraz max18lat)
__________________
Peace mlodzi SH... chyb4 si3 podn|3cil3m :oops:

_____________________
hmm przepraszam Kazia :P , nie wiedzialem :D


i gdzie tu zwiazek ze sa brudni?, po drugie nie wszytkie utwory sa wulgarne, po trzecie nie wszyscy i nie tylko hiphopowcy nosza szerokie portki i po czwarte nie okreslaj ogolu po takich typkach (bo to ze sa tacy to wiem, ale wiem tez ze nie wszyscy sie tak zachowuja)

btw. Adolf rusz d*** i napraw quote
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
f3jk
Śliweczka


Dołączył: 28 Gru 2004
Posty: 117
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 9:59 am   

Okreslam pokolenie do 18 roku! wiekszosc z nich to wlasnie takie typki, a brudasami sa i beda(nie chodzi tu o wylacznie czystosc;), ale tez o takie rzeczy jak chamstwo i styl bycia). Masz racje co do utworow nie wszystkie sa wulgarne ale wszystkie za to sa na jedno kopyto, tylko sie rymowanki zmieniaja.(zupelnie jak w swierszczykach z przedszkola 8) )
_________________
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 11:23 am   

krib napisales zeby nie oceniac ogolu po kilku takich typkach-spoko...ale z calym szacunkiem to prawda jest taka ze "kilku typkow" mozna jedynie wskazac normalnych...ktorzy potrafia sie wyslowic i robia cos wiecej od siedzenia na lawce i zapluwania chodnikow i klatek
sory ale jakos nie spotkalem metali lub ludzi ktorzy sluchaja techno ktorzy lazili by w nocy po miescie i rozpierdalali szyby w oknach lub sciagali ludzi z bara na ulicy-zaznaczam kiedy jest ich min 5 wiecej!...jakos tesh nie spotkalem sie z tym zebys nie mogl np podejsc na jakiejs imprze do metala i zaczac rozmawiac z dopiero co poznanym czlowikiem-(zycze powodzenia z najebanym hophopem)...tak sie sklada ze nie siedze 24h na dobe w domu-i widze co sie dzieje na ulicach nawet takiego malego miasta jakim jest swidnik...i nie uwierze tesh w to ze wartosci ktore teraz stara sie przekazac hiphop(o ile takie istnieja) sa pozytywne...

ps-nie mowie tego o kazdym - kazda subkultura ma swoje zle strony i zlych przedstawicieli..ale hh ma ich napewno najwiecej
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
bushi
Wisienka

Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 6
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 6:03 pm   

nie zjezdzajcie z tematu :!:
--
wiadomo, ze hiphopowcy to frajerzy, ale zalozcie sobie nowy topic na to :D
btw. nie wiem jak mozna sluchac gatunku muzycznego, w ktorym artysci twierdza, ze nie spiewaja dla pieniedzy... :lol: :lol: :lol:
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 6:10 pm   

Jak wy to jacyś nie doinformowani do końca jesteście... Są ludzie hiphopowcy i są ludzie pozerzy... tzw. HH jest przeważnie normalnym człowiekiem, takim który dostał ostro wpierdol od życia (wiem, bo znam i to nie jednego, nawet takiego który się na vivi'e czy tam jakim mtv pokazuje, ale tu nie chodzi o to) Drugi rodzaj jaki napisałem to pozerzy, którzy chodzą i pierdzą w kółko: "elo, ziom, kopsnij itd..." Trzeba nauczyć się odróżniać ludzi, a później oceniać, a pozatym w każej kulturze znajdzie się jakiś zajobix.
_________________
[;
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 6:14 pm   

piszcie krótsze wypowiedzi bo mi się tyle czytać nie chce :(
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 9:18 pm   

Cytat:
wchodze na coolnet i mowie siema bo kultury trzeba troszki miec a tu jakis typ (nick lama_z_ciebie) do mnie spierdalaj szmato ja nie zwracam uwagi i nagle 2 nicku nie pamietam mniejsza oto i mowi nie slyszales co mowil spierdalaj szmato..i odchodzi chec grania w ctf'a


Moze teraz Matrixy i inne pyskacze zrozumieja ze ja shutupow i banow nie rozdaje za darmo a wlasnie glownie za tego typu zachowania.

To nawet niezla rozrywka... lata taki fejk "ktostam to GEJ" i bluzga, wpierdalam mu za to bana a potem tylko czekam az zaplacze na forum "Vitez jest be bo banuje" i od razu wiem co za palant takie gejowskie fejki przyjmuje - nie wstyd co poniektorym?
Pewnie nie... ale wiekszy wstyd powinni czuc ci co popieraja tych plakusow... a ja sie tylko ciesze ze sa takie glosy, bo za kazdym razem gdy zobacze od glupich fejkow jakies bluzgi na serwerze - bedzie wpierdol i ban 8) .
Pech tylko taki ze zbyt rzadko bywam, pyzowi tez sie odechcialo wiec nie ma komu wyrywac chwasty :(
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 9:19 pm   

Cytat:
bushi
Cytat:

wiadomo, ze hiphopowcy to frajerzy


bo ty tak mowisz? nie rozumiem ludzi ktorzy oceniaja innych po rodzaju sluchanej przez nich muzyki.. moze masz jeszcze inne ciekawe kryteria oceniania dugiej osoby?


Cytat:
Yokai
Cytat:

krib napisales zeby nie oceniac ogolu po kilku takich typkach-spoko...ale z calym szacunkiem to prawda jest taka ze "kilku typkow" mozna jedynie wskazac normalnych...ktorzy potrafia sie wyslowic i robia cos wiecej od siedzenia na lawce i zapluwania chodnikow i klatek
sory ale jakos nie spotkalem metali lub ludzi ktorzy sluchaja techno ktorzy lazili by w nocy po miescie i rozpierdalali szyby w oknach lub sciagali ludzi z bara na ulicy-zaznaczam kiedy jest ich min 5 wiecej!...jakos tesh nie spotkalem sie z tym zebys nie mogl np podejsc na jakiejs imprze do metala i zaczac rozmawiac z dopiero co poznanym czlowikiem-(zycze powodzenia z najebanym hophopem)...tak sie sklada ze nie siedze 24h na dobe w domu-i widze co sie dzieje na ulicach nawet takiego malego miasta jakim jest swidnik...i nie uwierze tesh w to ze wartosci ktore teraz stara sie przekazac hiphop(o ile takie istnieja) sa pozytywne...

ps-nie mowie tego o kazdym - kazda subkultura ma swoje zle strony i zlych przedstawicieli..ale hh ma ich napewno najwiecej


to co tutaj piszesz moze sie odnosic jedynie do Twojego miasta, w innym moze byc calkowicie na odwrot, osobiscie znam wiecej normalnych hiphopowcow.

Z mojej strony to bedzie juz EOT, nie wiem jakich przedstawicieli hip hopu jest wiecej i tego nikt nie wie i pewnie sie nie dowie.. najlepiej zostac przy tym swtierdzeniu Yokai'a: "kazda subkultura ma swoje zle strony i zlych przedstawicieli".
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 9:34 pm   

[quote="vitez"]
Cytat:
wchodze na coolnet i mowie siema bo kultury trzeba
Pech tylko taki ze zbyt rzadko bywam, pyzowi tez sie odechcialo wiec nie ma komu wyrywac chwasty :(



Spoko, spoko .. pare razy udalo mi sie wpisac admina i byuam bliska kickniecia kogos :]
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 9:36 pm   

hm..kto wie - moze masz racje...poprostu kiedys sam sluchalem z zacieciem hiphopu...to co reprezontowala soba molesta,kaliber,warszafski,omp lub snopp i dre lub 2pac to bylo cos...a to co widze teraz..to nawet nie ma slow jak to okreslic..szkoda :?
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 9:51 pm   

Yokai, broń mnie, zignorowali mnie ;( matrixa bronisz a mnie nie.. <płacze>
_________________
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 10:06 pm   

:wink: ja Cie obronie...
tzn wiesz..ja nawet nie tyle ze bronie Jego-poprostu kiedy mam cos do powiedzenia a wydaje mi sie ze ma to jakis tam (mniejszy lub wiekszy :wink: ) sens to to mowie..a inna sprawa ze tesh wydaje mi sie ze matrix i tak zmienil sie , tzn jego zachowanie ... i tzreba dac chlopakowi szanse sie wypowiadac

ps - nie ignorujcie pyza !
:wink:
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
Joseph
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 170
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 10:44 pm   

No tak... zniknąłem na chwilę i już o hip hopie na moim topicu ;) Skandal.
_________________
Joseph
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Wto Cze 07, 2005 12:22 am   

Szerokie spodnie nie czynia czlowieka "hiphopowcem".. sam nosilem szerokie ciuchy i sluchalem hiphopu co prawda przewaznie zagranicznego ale zawsze to hiphop ;P ja np nie lubie dresow ... (nie wiem czy w pore sie odezwalem ;P prosze nie komentowac)
_________________
--------
 
 
 
f3jk
Śliweczka


Dołączył: 28 Gru 2004
Posty: 117
Skąd: Świdnik
Wysłany: Wto Cze 07, 2005 5:12 am   

OOO DZIZYS;] szyna powoli rozwija swoje wypowiedzi:D hehe... masive
_________________
Jos;) nie doloj sie... przytul misia ;) , pusc baka, be happy :P
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.68 sekundy. Zapytań do SQL: 12