Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Profesionalna strona Ligi?
Autor Wiadomość
PIELUCHA
Śliweczka


Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 218
Skąd: Poznan
Wysłany: Nie Sty 30, 2005 2:40 am   

btw
moze zrobic inaczej ?
mialo grac 10 klanow to dac jako wpisowe 10 Zeta od klanu :)
chyba jak by to rozlozyc na kilku/kilkunatu zawodnikow klanu wyszly by smieszne pieniadze...a gdyby pomyslec o tym ze 3/4 z bialego jest to zebrac je bylo by jeszcze latwiej...panowie zamiast na lolka na lige dajcie ;)
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Nie Sty 30, 2005 10:40 pm   

ja pierdole...
szczerze? wyrzucona kasa w bloto...
poza tym pewnie jakis ziom to robi i brakuje komus na alkohol...
a czy scena bedzie sie jeszcze trzymala w takiej ilosci zeby ten "podatek" sie zwrocil? no ale przezylem duzo tutaj dlatego tez sie wpisuje... i chcialbym zeby moja xywa byla w fundatorach strony... ;)

[edited]
i z tej racji chcialbym miec jakis wplyw na to co sie bedzie pisalo na tej stronie... bo jezeli ja dam kase a ktos bedzie pisal paszkwile na moj temat to dziekuje za taki interes...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sty 30, 2005 10:43 pm   

Cytat:
Wiec zrobienie tabelek / statystyk dla 10 klanow to kwestia paru minut .. nawet jak to robi kompletny laik :)

Problem w tym ze nikomu sie nie chce... a jak nikomu sie nie chce to trzeba inwestowac w gotowce, nawet dla tak malej ilosci... ale przynajmniej na dlugo wystarczy taki gotowiec i nie trzeba bedzie ciagle szturchac autora o updejty ;)

Cytat:
Anyway, 100zl to nie jest wysoka kwota, wiec moge sie tez dorzucic.

No wlasnie, pare zl a problem z glowy.

Cytat:

moze zrobic inaczej ?
mialo grac 10 klanow to dac jako wpisowe 10 Zeta od klanu


Ludzie gdy maja placic wpisowe to spodziewaja sie nagrod.

" Ze co? Nagroda ma byc "profesjonalnie wykonana strona Ligi" ? Nie wchodze w taki biznes, poszukamy darmowych Lig" ;)

Dlatego to raczej nie przejdzie.

Wpiszcie mnie wsrod sponsorow - na 20zl :P
(sie pracuje po skonczonej nauce to sie ma, a wy ziomki dalej krojcie
frajerow byle miec na piwo i fajki, az was kiedys zapuszkuja ;) )

Edited:
I z tej racji ze wiecej wplacam chce zeby Grzdyl nie mial dostepu do pisania na tej stronce bo zaraz zacznie jakies osobiste jazdy z podtekstami albo wprost do tych ktorych nie lubi :P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Nie Sty 30, 2005 10:53 pm   

omfg. n/c

pojebalo was ? po cholere wam "profesjonalna" strona ? dla ligii gdzie gra pare klanow, a i tak sama liga pewnie sie nie skonczy.

Scena jest na tyle mala ze, jeden topic, dobrze moderowany, jest w zupelnosci wystarczajacy. A jak potrzebujecie systemu newsow to doskonale do tych celow nadaje sie jogger.pl darmowy engine blogowy. Mozna dodawac newsy, komentarze i wogole. A na dodatek wszystko dostepne spod klienta jabbera.

Kombinujcie chlopaki, a nie wydawajacie kase na cos co jest wam absolutnie nie potrzebne i do tego substytut mozna miec za darmo.

to tyle.
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Sty 30, 2005 11:37 pm   

Vitez kurde! Zgadzam się z Tobą w zupełności... Grzdylu wybacz, chciałem zostać między konfliktami (pyz vs. Ty)po środku, ale chyba rozumiem czemu on tak Cie jedzie... Nie chciałem się wpierdalać z butami w czyjeś bagno, ale wybacz :!: Mówisz, że dasz te pieniądze. Ok. Wporządku. Ale człowieku !! Zobacz z jaką pretensją do świata Ty to mówisz!! Od razu, że ktoś sobie na alkohol te pieniądze weźmie!!Ja tam osobiście apeluje do Kriba, aby twoich pieniędzy nie brał, bo jestem pewien, że jeszcze znajdą się ludzie którzy wpłacą owy hajs, a nawet jak się nie znajdą to dopłacę sam resztę.
_________________
[;
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Nie Sty 30, 2005 11:44 pm   

Osoby ktore zaoferowaly swoja pomoc moga liczyc wylacznie na umieszczenie ich nickow w fundatorach strony, a Viteza nick to sam osobiscie podresle :)

Cytat:
i z tej racji chcialbym miec jakis wplyw na to co sie bedzie pisalo na tej stronie... bo jezeli ja dam kase a ktos bedzie pisal paszkwile na moj temat to dziekuje za taki interes...


Profesjonalna to profesionalana. Czy sie pod tym podpiszesz czy nie Twoja sprawa.
EOT.
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pon Sty 31, 2005 12:57 am   

Uzbierane.

Z osobami chetnymi skontaktuje sie w najblizszej przyszlosci :)
_________________
KiTkAt > ALL
.
Ostatnio zmieniony przez Kribol Pon Sty 31, 2005 1:00 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Sty 31, 2005 12:58 am   

broń boże ręka PKSa w tym udziału nie weźmie... /me da te 10zł, ale nie na strone/skrypt, tylko na to, by PKSy się nie dołożyły przypadkiem :)
_________________
 
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Pon Sty 31, 2005 5:27 am   

omg wy chyba macie okresy przez pol roku ;s
_________________


 
 
 
luz
Śliweczka

Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 227
Skąd: miasto złą sławą owiane... Bytom. ;)
Wysłany: Pon Sty 31, 2005 8:44 am   

jak to ma sprawic ze bede slawny i podkreslony, to nawet 20 zl moge wyslac! ;) uwzglednijcie to, ale domagam sie, zamieszczenia opisu, "w sprawach integracyjnych (tylko kobiety) nr gg. XXXXXX "

pasuje ? ;D
_________________

*we ride together, we die together - bad boys for live - [S] owned you. ;)
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pon Sty 31, 2005 11:17 am   

vit... od musiales aparat za mocno przycisnac do twarzy i masz teraz wade wzrodku... albo bawiles sie flashem i jakis blysk przepalil ci receptory w mozgu... jak czytasz to czytaj dokladnie i nie dorabiaj ideologii do wpisow innych... jezeli napisalem ze chce miec wglad do tego co jest napisane na stronie zeby jakis paszkwili nie bylo na moj temat to nie oznacza ze sam chce pisac takie paszkwile... zrozumiales to na opak... specjalnie czy nie - blednie... a pozniej jak to orlan fajnie nazywa ludzie sa zmanipulowani twoimi wpisami... ;)
i nie wyskakuj mi tutaj z moimi prywatnymi wojnami bo strace do ciebie szacunek...

sid... gdybym tego nie napisal byloby wieksze prawdopodobienstwo ze jakis koles (chcialoby sie uzyc slowa burak ale mam nadzieje ze zaden nie bedzie mial dostepu do pisania newsow/artykulow/wywiadow) wykorzystalby swoje mozliwosci (za po czesci moje pieniadze) do tego zeby mnie obrazic itd itp...
z pretensjami do swiata? interpretuj jak chcesz... ja mialem watpliwa przyjemnosc poznac na tej scenie i dwulicowych ludzi i glupich i prostych i nawet takich ktorzy chcieli zbic interes np na zjezdzie/zlocie (z calym szacunkiem do jezusa - koles ktory robil to bo kochal ta gre)... wiec nic dziwnego ze rodza sie watpliwosci... taka scena... tacy ludzie...

pyz skoncz bo znowu sie zalosny robisz...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 31, 2005 2:28 pm   

Cytat:

i nie wyskakuj mi tutaj z moimi prywatnymi wojnami bo strace do ciebie szacunek...


Wlasnie ty ciagle to robisz - wyskakujesz ze swoimi prywatnymi wojnami (vide wlasnie twoja chec "wgladu" ) ... wiec pomysl troche o tym jaki szacunek do ciebie ludzie moga miec oceniajac twoje zachowanie zanim sam zaczniesz komus grozic utrata szacunku :roll: .
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Sty 31, 2005 3:43 pm   

Ja tam problemu nie widzę... Pieniądze już są uzbierane i jest git. A wgląd w strone czy też pisanie news'ów np. dla mnie nie jest potrzebne. Mam nadzieję że na tej witrynie będzie z 2 operatarów którzy wszystkim się zajmą... eot. :wink:
_________________
[;
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pon Sty 31, 2005 4:05 pm   

Co do osb prowadzacych strone ligi, hm narazie beda to trzy osoby i nie ma co ukrywac kto to Kribol, Azes, Pielucha. Czy bedzie wiecej zobaczymy.
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Sty 31, 2005 4:49 pm   

i jak tam skladka wam idzie ? bo chyba nic nie zalatwiliscie ?
_________________
--------
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 13