Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Clanbase Quake II CTF Cup Spring 2005
Autor Wiadomość
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Nie Lut 13, 2005 5:42 pm   

gadalismy o tym z adolfem chyba wczoraj.. ja bylbym za :)
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
omen
Śliweczka
VISCA el BARCA!


Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 413
Skąd: ze sromU ,)
Wysłany: Nie Lut 13, 2005 6:32 pm   

jestem za, a nawet przeciw ;)
_________________
LC !
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Lut 13, 2005 8:03 pm   

a mi to <><
_________________
--------
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Lut 13, 2005 8:38 pm   

Ja jestem zajebiście za tym. r1q2 czy holy water sux. Oni chyba z nudów wymyślają "new client's" :s
_________________
[;
 
 
 
Qnik
Śliweczka


Dołączył: 12 Sie 2004
Posty: 232
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Lut 13, 2005 9:23 pm   

taaa.. przeciez nc jest ok.. co oni od niega chca :P
_________________
Wanna bE MastEr
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lut 13, 2005 11:29 pm   

Cytat:

Jak wiemy w lidze q2ctf jest duż polaków więc jak wszyscy zbojkotuje my to pozwolą nam grać na NC !


Zebys sie nie zdziwil... byly glosy juz z drugiej strony kiedys (sezon czy dwa temu) ze "clanbase to oryginalnie holenderska liga... czemu pozwalamy zagranicznym grac" ;)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Nie Lut 13, 2005 11:34 pm   

to niech sobie graja w swoim zjebanym kregu :) ja bym zbojkotowal.. dziala mi ok ale nie lubie nazwy
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pon Lut 14, 2005 12:22 am   

Cytat:

(c)Vitez
jako sedzia CB mam prawo specowac spary, jakos zadne klany nie robia problemow tylko i wylacznie ewc i inv... bedziecie miec przez to klpoty w CB - obiecuje, do tej pory zawsze stawialem sie za polakami... teraz polacy w 1 lidze gowno mnie obchodza


rotfl :twisted:
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Pon Lut 14, 2005 11:03 am   

Vitez, lol ;)

Jestes tak zalosny, ze ash smieszny ;*
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
WoLF
Jabłuszko
pEaCe!


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 548
Skąd: Świdnik-=7=-
Wysłany: Pon Lut 14, 2005 12:31 pm   

...zamiast sie laczyc z Polakami(" bo wszyscy Polacy to jedna rodzina...czy jestes z Inv, czy z EWC czy Cie tam ni! ma!! )...w Tobie to chyba plynie krew TIC...zero nacjonalizmu :lol: :lol: raszja rulez
_________________
Is it cuz they like my gangsta walk?
Is it cuz they like my gangsta talk?
Is it cuz they like my handsome face?
Is it cuz they like my gangsta ways?
Whatever it is, they love it :)
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Lut 14, 2005 12:58 pm   

Vitez kim byś nie był w jakiej lidze, czy supervisior czy extra sędzia czy w ogóle kimś ważnym to dla mnie przez te Twoją wypowiedź jesteś 0.
_________________
[;
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 14, 2005 8:11 pm   

A dla mnie (i nie tylko dla mnie) wiekszosc polskich graczy przez takie a nie inne swoje zachowanie i rowniez wypowiedzi sa zerem albo i gorzej.
Face it.

Wolf - caly czas bylem z i za Polakami - wlasnie w CB. Glosowalem za lepszymi grupami itp itd - dlugo by wymienic. Wdziecznosc jaka mnie za to spotykala nie ma porownania w swiecie - po prostu dziekuje wam bardzo... ogrom wdziecznosci polskich graczy za to co probowalem robic dla nich tak mnie przeraza ze niestety nie moge kontynuowac tej harytatywnej akcji.
Za to krucjata mode still on.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Pon Lut 14, 2005 9:23 pm   

dobra chlopak zatrzymajcie swoje konie [rotfl]

sorki vitek ale jakby q2ctf bylo only holenderskie to by była "interesująca" liga z "dużą" ilościią klanów, co nei zmienia faktu ze te nowe klienty "średnie" są, wole mieć nc i nagrywać demka.
_________________


 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Lut 14, 2005 9:56 pm   

"średnie" rozumiem, że chodzi o chujowe? Bo takie właśnie one są...
_________________
[;
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 3:59 am   

Cytat:
wole mieć nc i nagrywać demka.


A byles kiedys po drugiej stronie barykady? Obejrzec kilkaset demek tygodniowo, ocenic, w razie podejrzenia podeslac kilku/nastu innym osobom do oceny... na wszystko malo czasu, a w razie zlej decyzji dostac zjebke od kilkudziesieciu narzekaczy? A nawet nie tylko w razie zlej decyzji a w razie jakiejkolwiek proby autorytarnej decyzji - biedny supervisor musi sie od whinerow nasluchac?

Postaw sie po drugiej stronie barykady zanim zaczniesz narzekac.
Owszem - graczowi latwo jest nagrac demko i je wyslac... tylko potem adminom jest trudno:
- wyegzekwowac od wszystkich demka
- obejrzec wszystkie demka
- prawidlowo je ocenic
- skonsultowac wszelkie swoje podejrzenia z pozostalymi adminami/szefostwem CB (szefostwo CB na poziomie co najmniej Quake2 Game Supervisor musi zaakceptowac zarzut i potwierdzic bana dla gracza ktory zlamal zasady).

Itp itd.
Z punktu widzenia organizacyjnego jest to cholernie trudne do zrobienia, a dodatkowo istnieje zarzut "CB wie ze NoCheat jest shakowane i nic nie zamierzaja z tym zrobic - pozwalajac grac na NoCheat w lidze to tak jakbyscie pozwalali grac cheaterom" - stad wlasnie wymuszenie innych i jeszcze nie (i oby dlugo nie) shakowanych klientow - ktorych prawidlowe skonfigurowanie dla wprawnego i nieleniwego gracza z odrobina pomocy kogos komu sie juz udalo - zajmie krocej niz obejrzenie 10 demek.

Latwe jest takie myslenie ze admin to tylko przychodzi na mecz, specuje i wpisuje wynik... ale niestety jakze mylne :(
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.67 sekundy. Zapytań do SQL: 13