Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
"nie dla psa kieblasa", czyli admin na coolnecie
Autor Wiadomość
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 2:47 pm   

Welcome to the real world.
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 3:12 pm   

no wiec pieluszka

Cytat:
wiesz shrek...wkurwiony jestem niemalo od kilku dni i wszelkie oznaki hamstwa, kolorowych skinow itp rozwiazuje w sposob opisany powyzej


To ze jestes wkurwiony od kilku dni. To wcale nie oznacza, ze masz przenosic ta zlosc na server coolnet!

Cytat:
a bana nie dostales ...tylko bootlevelbana a dodam ze do konca mapki byly 3 minuty....po co te nerwy


Jak go zwal tak go zwal. Fakt jest faktem, ze wejsc ponownie nie moglem. A za kazdym razem wyskakiwalo mi, ze moj IP ma bana na ten server. A to, ze do konca mapki zostaly 3 minuty?? Wybacz pieluch, ale totalnie glupie tlumaczenie. Nawet jak na osobe tak inteligenta jak Ty.

Cytat:
pomysl...siedzisz sobie w AUTOBUSIE (hehe pozdro wojtek ;P) a tu przychodzi jakis koles i siada Ci na kolana...bo Cie nie widzi..bo nie poczekal tych kilku sekund az wstaniesz...co robisz w tej sytuacji ?? Gadasz do niego ze jest jebniety, pjebany, inny, itd ? slowem obrazasz go ?

Porownanie nie z tej ziemi. Ale jesli mnie nie widziales, bo tak wnioskuje z twojej wypowiedzi i sytuacji jaka opisales. To wystarczylo napisac, ze nie wiedziales! A nie rzucic ironiczny tekst jak sam wyzej napisales. Chociaz z drugiej strony tak sie zastanawiam. Czy do tego samego autobusu co opisales. Zawsze wchodzisz tylem??

Cytat:
dostal wczoraj z 3 razy bana za wyklinanie mnie...nie obrazil sie jak Ty

Moze sobie zasluzyl, nie wiem. Nie obchodzi mnie to. Ale powiem tylko tyle, ze ta sytuacja byla na tyle idiotyczna. Iz dawanie w tej sytuacji bana (czy jak to tam zwiesz), jest dla mnie kompletnym idiotyzmem. Postaw sie w odwrotnej sytuacji! A moze wtedy zrozumiesz.

Cytat:
zapewniam Cie ze jestem w miare powaznym czelowiekiem i jak najbardziej nie malolatem

Byc moze, jednak w tej konkretnej sytuacji zachowales sie jak malolat!

Cytat:
bede kopal, banowal itd ludzi ktorzy robia syf na coolnecie bo po to dostalem admina ;p


Powiem tylko, ze ja tej sytuacji nie wywolalem. A nastepnie dostalem "kopa" z servera! Poza tym, czy az taki wielki syf w tym czasie zrobilem na coolnecie?? Jesli w ogole takowy zrobilem.
Wiec mozesz sie zastanowic, czy w odwrotnej sytuacji nie wkurzylbys sie tak samo jak ja!

PS. A slowo "dupa" nie jest jakis bardzo obrazliwym slowem. Co innego gdybym wyslal Tobie wiazanke! Wtedy Twoje usprawiedliwenia bylyby uzasadnione!
Ostatnio zmieniony przez ShreK Wto Mar 01, 2005 3:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 3:16 pm   

:wink: Nie to żeby polewka była :wink:
_________________
[;
 
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 3:30 pm   

Żeś powiedział Sid :D
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
PIELUCHA
Śliweczka


Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 218
Skąd: Poznan
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 4:04 pm   

Shrek az tak bardzo Cie tym urazilem ?
nie chcialem..ale nie lubie jak mnie ktos obraza :)
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 4:31 pm   

Pielucha, ty rzeczywiscie masz cos nie tak .. Kiedys mnie tez na ctf5 zteleportowales, chociaz byues w moim teamie .. Ja cos tam powiedzialam, a Ty "sa rzeczy wazne i wazniejsze" :) ja to przyjelam z usmieszkiem i spoko, o boz .. ciekawe co by sie dzialo, gdybym burknela cos spod nosa [zdarzaja sie takie chwile, ze jestem w zlym humorze raz w miesiacu :P] .. walka 2ch adminow? :P

Shrek, nie wkurzaj sie na Pieluche .. on to takie osiedlowe nasze drewienko :)
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
-rc-AZES
nofik


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 145
Skąd: 21°09E 51°24N
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 4:39 pm   

Ej, wiesz co Ci powiem shrek ?

_________________
"War is as much a punishment to the punisher as it is to the sufferer." Thomas Jefferson
"I have never advocated war except as a means of peace." Ulysses S. Grant
 
 
 
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 4:57 pm   

Hmm, to ze mnie zmielilo w teleporcie. To ogolnie rzecz ujmujac, zlewam. Mam do Ciebie jedynie zal, ze postapiles pozniej tak a nie inaczej. A tak to, nic poza tym do Ciebie nie mam. Ale na przyszlosc powinienes kontrolowac swoje zachowanie. To ze masz taka wladze na coolnecie. Wcale nie oznacza, ze w kazdej sytuacji musisz uciekac sie do takich wlasnie dzialan. Dzis juz coraz bardziej smieszy mnie ta sytuacja, poniewaz i tak mialem uciekac zaraz z coolnetu. Jednak chcialem poruszyc ten temat, aby sie inni z tym zapoznali. No i wiedzieli czym grozi, wdawanie sie w polemike z adminem servera :?
Dodam jeszcze, jak mi wiadomo. Admin powinien (jesli jest obecny) starac sie utrzymac porzadek na serverze. Ale nie w taki sposob, ze sam najpierw sprowokuje jakas sytuacje, a pozniej tlumaczac sie "ze ktos robi syf" daje mu kicka ;) :wink: . To tak juz na marginesie :wink: :D
 
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 5:47 pm   

solidarność musi być, pieluch ma racje...
_________________


 
 
 
PIELUCHA
Śliweczka


Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 218
Skąd: Poznan
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 6:16 pm   

piszesz ze admin jesli jest powinien utrzymac porzadek na servie ...a co ja przez tego kicka robilem..? prowokowanie??? teleportem ?? Olka pokazala najlepiej jak sie trzeba zachowac w takiej sytuacji... :)
wyzywania kogos od x i igrekow :P napewno nie jest postepowaniem dobrym...czyli jak sam widzisz...robilem porzadek...z kims (Toba) kto nie byl porzadny...
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 6:25 pm   

Kickowanie za teksty jest zalosne! :)
Jak nie potrafisz wyprowadzic riposty slownej, to skoncz z ta gra. Wszystko kreci sie wokol flamewarsow :)
W tej sytuacji akurat ShreK ma racje :/ Ale tak jak pisalem, ze nam drugi Vitez rosnie :)
_________________
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 6:51 pm   coolnet sux :/

Jeszcze jedno - coolnet sux. Osoby ktore graja na tym servie to masochisci. 100 fps, 6000 rate i lag + dziwni admini.
Icpnet albo tpi to zdecydowanie lepsze servery. TPI to masakra ! o_O.
Chyba zaczne banowac za granie na coolnecie i mi nie powiecie ze robie zle! Dbam o poziom sceny, a grajac na 100 fps poziom spada ponizej sredniej. Tylko ze ciemna masa caly czas sie wpierdala na coolnet, wiec czeka mnie syzyfowa robota haha ;/
_________________
 
 
 
sikor
Wisienka

Dołączył: 18 Sty 2005
Posty: 25
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 6:59 pm   

TPI rox : )
imo Shrek ma racje. nie odoba Ci sie cos to nie kickaj tylko pogadaj.
No chyba ze by sie powtarzalo kilka razy to wtedy kick-ban jest wskazany , ale po jednym zdaniu to raczej zenada.
_________________
asd
 
 
PIELUCHA
Śliweczka


Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 218
Skąd: Poznan
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 7:24 pm   

[quote="Adolf"]
Kickowanie za teksty jest zalosne! :)
Jak nie potrafisz wyprowadzic riposty slownej, to skoncz z ta gra.
[/quote]

chyba tak zrobie adi...pielucha juz odszedl..zostal ZIB0 :)
 
 
 
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 7:44 pm   

Pieluch gdybym Tobie ublizal, to wcale Tobie bym sie nie dziwil, no i nie mialbym pretensji do Ciebie za to co zrobiles. Tak jak mowia Adolf i Sikor, wystarczylo pogadac. Albo wystarczylo napisac chociazby cos w stylu "sorry". No i byloby po klopocie. Nie jestes pierwszym ktorym z tej samej druzyny wpakowal sie zaraz za mna do teleportu. Ale wczesniejsi sprawcy mowili zawsze sorry. Dokladnie tak samo ja mowilem, gdy przez przypadek sie wpakowalem za kolesiem w teleport. No i gwarantuje Tobie, ze szybciej bys to zrobil niz wywalenie kogos. No i zapamietaj, ze kick jest w ostatecznosci. Jak juz bedziesz mowil kolesiowi aby sie uspokoil, a on bedzie mial to gdzies. Wtedy mozesz stosowac takie rozwiazania.
Zobacz na to rowniez z innej strony. Na pewno grasz w pilke nozna lub tez ja ogladasz. No i powiedz mi, czy widziales kiedys zeby sedzia za jakas niestosowana (mniej wiecej taka jak ja Tobie powiedzialem) wypowiedz zawodnika dal mu od razu czerwona kartke?? Co najwyzej da mu zolta, czyli ostrzezenie. Dopiero w ostatecznoscie czerwona mu pokaze, no i powie zmiataj z boiska ;) . Podobnie to sie ma tutaj na serverach. Bedac adminem staraj sie pogadac z kolesiem. A dopiero w ostatecznosci wywalaj!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 12