Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
"nie dla psa kieblasa", czyli admin na coolnecie
Autor Wiadomość
PIELUCHA
Śliweczka


Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 218
Skąd: Poznan
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 5:38 am   

shrek zapewniam Cie ze widzialem czerwone kartki za niestosowne wypowiedzi...nawet za wieksze glupoty...jeszcze z 2-3 lata temu zawodowo w pilke gralem :P
a ze na poziomach ponizej 3 ligi sedziowie sa baaaaardzo przekupni ...to kartki za byle co lecialy...
dobra temat skonczony...jestem zly..winny...przeprosilem...
Adi ...zamknij temat :) )
 
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 6:38 am   

[quote="Adolf"]Kickowanie za teksty jest zalosne! :)
Jak nie potrafisz wyprowadzic riposty slownej, to skoncz z ta gra. Wszystko kreci sie wokol flamewarsow :)
W tej sytuacji akurat ShreK ma racje :/ Ale tak jak pisalem, ze nam drugi Vitez rosnie :) [/quote]

oj adi adi :] z tego co pamiętam to ty aktywnie z pyzuchem "czyściliście" servery z ludzi którzy mają głupie bindy [coś jak akcja z himselfem]
mogę się mylić...
_________________


 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 11:56 am   

mylisz sie :)
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 12:09 pm   

Ty sie pieluch ciesz ze mnie nie z telefragowales ;P Bo ja to slownie od razu atakuje ;P hahahha :>
P.S Shrek czego Ty sie przejmujesz czlowieku to tylko gra a ze nasz polski Zibo jest taki szybki ze i naszych telefraguje to na + tylko :P
_________________
--------
 
 
 
Joseph
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 170
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 1:39 pm   

No sytuacja głupia. Zibo brawo ;) szkoda słów... no ale co to ja chciałem?

aaa... w sumie można by zabrać admina cotoponiektórmy [czyt. Vitez, Pieluch]... ja bym się tam nie obraził.
_________________
Joseph
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 1:41 pm   

owszem ..gra jest zawsze tylko gra-z tym ze powinna ona dawac jako taka przyjemnosc(tak mysle)....a gdybym byl na miejscu Shreka np. to tej przyjemnosci zbyt wiele bym raczej nie zaczerpnal....
no ale-to tylko moje skromne zdanie
 
 
 
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 2:43 pm   

Cytat:
Ty sie pieluch ciesz ze mnie nie z telefragowales ;P Bo ja to slownie od razu atakuje ;P hahahha :>
P.S Shrek czego Ty sie przejmujesz czlowieku to tylko gra a ze nasz polski Zibo jest taki szybki ze i naszych telefraguje to na + tylko :P


Hehe, tutaj nie chodzi szyna^ o teleport, jednak o to za co zostalem wywalony i zbanowany. Temat poruszylem tylko po to, aby sobie wszyscy wzieli to do serca. No i nie zachowywali sie w taki sposob. Poza tym, zakladajac ten temat. Liczylem ze Pileuch zrozumie, iz nie za kazdym razem kick i ban, jest najlepszym rozwiazaniem!
A przejmowac sie tym?? Hmmm, to jest ostatnia rzecz jaka moglbym sie przejmowac :P 8) A to, ze jest taki szybki. To tez sie ciesze i gratuluje :lol: .
No i dodam tylko jeszcze, ze madrze powiedzial Yokai. Nic dodac, nic ujac :)

PS. A tak sie zastanawiam. Gdyby taka sytuacja zaistaniala, pomiedzy dwojka innych zawodnikow, ktorzy by nie mieli adminow. Wydaje mi sie, ze wtedy zaden admin (bedacy w tym samym czasie na serverze), nie wykopalby ani jednego ani drugiego. No chyba, ze by zaczeli robic "syf" na coolnecie, to wtedy jak najbarziej tak :)
 
 
 
Joseph
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 170
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 2:49 pm   

Trafna uwaga. Gdyby to nie dotyczyło Zibo osobiście, to dam głowę, że nie kiwnął by palcem. I to jest smutne.
_________________
Joseph
 
 
 
d3
Wisienka


Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 25
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 2:51 pm   

ja juz dawno chetnie bym zmienil server, jednak 99% sceny gra na coolnecie ;/ mimo takich incydentow (czyt kici,bany itp)
_________________
Sono un nomo Libero, Sempre
 
 
PIELUCHA
Śliweczka


Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 218
Skąd: Poznan
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 3:59 pm   

pierwszy moj incydent...jesli wogole tak to mozna nazwac....od kilku lat...bo tyle mam admina a Wy wielka afere robicie...porownojecie z vitkiem i wogole...ehhh szkoda slow panowie...
 
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 6:16 pm   

myślę że zamiast skupiać się na konkretnych sytuacjach trzeba by zrobić taki regulamin zachowania playera i admina na serwie.
Może i scena jest mała ale flamewarów nie brakuje.
Gdyby w regulaminie był punkt: "Za przeklinanie innych zawodników na serwie jest kick / levelban" Dozwolone jest jednak przeklinanie ogólne np. "kurwa" ale nie "ty kurwo" :D
wtedy taki zawodnik dostałby levelbana/kicka i by nie było dyskusji.
Ponieważ każdą sytuację można wyjaśnić w sposób kulturalny.

W sumie to trochę dziecinne i "proste" ale myślę że chyba jednak potrzebne.
Rozwiązałoby to trochę niejasnych sytuacji z niepotrzebnymi/potrzebnymi kickami itd.

No nie wiem co wy o tym sądzicie?

p.s nie mówcie nic o TPI :D
_________________


 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 6:29 pm   

MOIM SKROMNYM ZDANIEM ODPITOLCIE SIE OD PIELUCHY RAZ PRZEGIAL PALE ALE CZLOWIEK SIE NA BLEDACH UCZY! :>
_________________
--------
 
 
 
PIELUCHA
Śliweczka


Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 218
Skąd: Poznan
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 6:54 pm   

dziekuje... :) szynek na Ciebie zawsze mozna liczyc ;) przy najblizszej okazji koszulke dorecze :P
:)
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 9:50 pm   

hm...odnosnie tego co napisal Kiler- vote yes! ...jakiegos rodzaju regulamin ktory ustalal by co mozna a co nie to calkiem dobry pomysl(oczywiscie trzeba by nad tym sporo pomyslec co i jak). Zastanawiam sie tylko czy to nie lekka przesada, ostatecznie ludzie przychodza tu tylko pograc ..ale innego wyjscia chyba nie ma bo wkoncu nasz polish ctf cofnie sie o sto lat za murzynow .. :wink:
z tym ze "regulamin" musialby byc przestrzegany....ale tak troszke tesh z przymrozeniem oka :p zebysmy nie popadli ze skrajnosci w skrajnosc :wink:
 
 
 
Dev
Wisienka


Dołączył: 20 Sty 2005
Posty: 21
Skąd: Planet Earth
Wysłany: Czw Mar 03, 2005 5:32 am   

regulamin to utopijna sprawa ;) i tak sie nikt nie bedzie stosowal , a regulamin bedzie naginany , interpretowany na wiele sposobow itd. etc. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.67 sekundy. Zapytań do SQL: 12