Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
"nie dla psa kieblasa", czyli admin na coolnecie
Autor Wiadomość
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 12:03 pm   "nie dla psa kieblasa", czyli admin na coolnecie

Witam!
Jestem nowy, jednak specjalnie zalozylem sobie tutaj konto. Tylko po to, aby poruszyc pewien temat, a w zastadzie sytuacje ktora miala miejsce wczoraj. No i szkoda tylko, ze wlasnie z takiego powodu, napisze tutaj swoja pierwsza wypowiedz!
A wiec wczoraj na coolencie, w godzinach gdzies tak przed 19. Grajac w jednym teamie z nijakim ZIBO. Zostaje zmielony w teleporcie przez tegoz wlasnie zawodnika. Wszysto byloby cacy, gdyby to byl zawodnik z przeciwnej druzyny. Jednak gralismy razem!!! No to sie wkurzylem z lekka. No i pisze do niego, ze co slepy byl, itp (przeciez wystarczylo zaczekac sek.). Natomiast on mi ripostuje cyt. "Power of ZIBO". No to mnie szlak trafil. Pisze mu, ze tego powera to ma chyba w dupie. A po chwili zostaje kick'a z coolentu. Aby tego bylo malo, dostalem BANA!!! Zapytam sie was za co???? A przy okazji, kto tak malo odpowiedzialej osobie dal taka mozliwosc (admina)?? Myslalem, ze admina na poszczegolne servery dostaja osoby odpowiedzialne. A nie osoby ktore zachowuja sie jak malolaty (gowniarze)! Zostal urazony slowem "dupa", to sobie pomyslal. "A co tam, co bedzie tak do mnie pisal. Ja mu pokaze" (delikatnie mowiac).

Zastanowcie sie ludzie, nad swoim zachowaniem. Ja juz widzialem gorsze wypowiedzi na tym serverze. A jakos wczesniej sie nie spotkalem z tym aby ktos dostal kicka. Nie mowiac juz o banowaniu kogos! Tym sposobem przyczyniacie sie do upadku tej sceny, a nie jej dalszemu rozwijaniu!!!
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 12:44 pm   

Witamy na upadlej scenie ;)
_________________
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 1:01 pm   

Odrazu mowie, to nie ja :P
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 1:14 pm   

No i tym bardziej nie Ja : PPPPP
_________________
[;
 
 
 
-rc-AZES
nofik


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 145
Skąd: 21°09E 51°24N
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 1:24 pm   

to na pewno byl [1dt]z1b0 !
_________________
"War is as much a punishment to the punisher as it is to the sufferer." Thomas Jefferson
"I have never advocated war except as a means of peace." Ulysses S. Grant
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 1:34 pm   

ZIBO to PIELUCHA ! :)
Ale ja i tak stawiam na Grzdyla ;)
_________________
 
 
 
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 1:36 pm   

Ale zle mnie zrozumieliscie. Nie chodzi tutaj o to, kto ukrywal sie pod fejkiem ZIBO. Ani tez nie pisalem tego dlatego, aby sie poskarzyc reszcie :P . Poruszylem ten temat tylko po to, abyscie takim nieodpowiedzialnym osobom, zabrali te adminy. Po jaka cholere taki gowniarz ktory ma jakies kompleksy, stosowal funkcje (admina) w podobnych sytuacjach jak wyzej!!! A taki co dostal admina, wie ze jest teraz wlascicielem tego podwroka. No i jemu wszystko wolno, a reszta moze mu tylko naskoczyc.

Cytat:
Witamy na upadlej scenie ;)


Jak dla mnie, to ta scena graniczy juz z niemalze totalnym dnem!
Ostatnio zmieniony przez ShreK Wto Mar 01, 2005 1:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 1:39 pm   

aha, a jesli tak bardzo chcecie dochodzic kto to taki. To powiem wam, ze to mogl byc tylko ktos z naszego kraju. Poniewaz raczej nie zrozumialby nic z tego co pisze :P A tym bardziej slowa "dupa". Juz predzej pomyslalby sobie, ze jakies komplementy mu prawie :D
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 1:39 pm   

adolf... to juz dziala na takiej zasadzie ze na pewno sie uda ale jak cos niewypali to bedzie to wina Grzdyla... Dzieki ci za to... ta tradycja mi sie juz podoba... nawet sam Grzdyl pasuje do takiej roli...

shrek podaj date i godzine sprawdzi sie logi...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 1:44 pm   

to bylo wczoraj (tj. 28.02.2005 r.), gdzies w godzinach przed 19:00. Nie powiem dokladnie o ktorej, bo nie pamietam. Najlepiej sprawdz (jesli to nie taki problem) miedzy 18-19.
Ale wiem, ze o 18:57 zalozylem tutaj konto. A to bylo juz po tym calym zdarzeniu.
 
 
 
sikor
Wisienka

Dołączył: 18 Sty 2005
Posty: 25
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 1:56 pm   

[quote="sHrek"]
Jak dla mnie, to ta scena graniczy juz z niemalze totalnym dnem![/quote]

I tu sie myslsiz wg ta scene juz jest na - :)
_________________
asd
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 2:04 pm   

ktos musial przejac obowiazki pyza :shock: a ze PIELUCHA sam sie zglosil :)
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 2:19 pm   

nc
_________________
[;
 
 
 
PIELUCHA
Śliweczka


Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 218
Skąd: Poznan
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 2:33 pm   

heheh pierwsza afera ze mna w roli glownej......no prosze...wiesz shrek...wkurwiony jestem niemalo od kilku dni i wszelkie oznaki hamstwa, kolorowych skinow itp rozwiazuje w sposob opisany powyzej a bana nie dostales ...tylko bootlevelbana a dodam ze do konca mapki byly 3 minuty....po co te nerwy, po co obrzucac wyzywiskami od razu...pomysl...siedzisz sobie w AUTOBUSIE (hehe pozdro wojtek ;P) a tu przychodzi jakis koles i siada Ci na kolana...bo Cie nie widzi..bo nie poczekal tych kilku sekund az wstaniesz...co robisz w tej sytuacji ?? Gadasz do niego ze jest jebniety, pjebany, inny, itd ? slowem obrazasz go ?
jesli tak...masz cios - w przypadku servewrka bana...zachowanie moje - przynajmniej z mojej strony- bo wiadomo co osoba to inna opinia - dobre...zle sie zachowujesz..bana dostajesz...wiesz...jest jeszcze jednek koles...fejk "~Ja" dostal wczoraj z 3 razy bana za wyklinanie mnie...nie obrazil sie jak Ty :)
Przepraszam jesli Cie urazilem Shrek...malo czlek jestes znany wiec potraktowalem Cie jak fejka- mimo ze na serveracvh widze....
zapewniam Cie ze jestem w miare powaznym czelowiekiem i jak najbardziej nie malolatem, bede kopal, banowal itd ludzi ktorzy robia syf na coolnecie bo po to dostalem admina ;p
a tak btw
to nie byl tex Power of ZIBO
to bylo
The power if ZIB0 :P :)
pozdro
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 2:37 pm   

To sie dzieje! Drugi Vitez nam rosnie! ;)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.78 sekundy. Zapytań do SQL: 12