Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
"nie dla psa kieblasa", czyli admin na coolnecie
Autor Wiadomość
Joseph
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 170
Skąd: Świdnik
Wysłany: Nie Mar 13, 2005 10:08 pm   

Adolfik, trochę mnie nie zrozumiałeś..

Po prostu pamiętam, że kiedyś porządny wpis to było nie lada osiągnięcie... na własne oczy na przykład widziałem jak Dante zapodał 411 pkt na ctf5... to było coś... ~16 graczy a Dante zabijał i zabijał... szok... i każdy jak widział tą listę z taaakim wynikem na pierwszym miejscu to czuł to coś... :)

Mi tam admini nie potrzebni i też się wkurzam jak mnie Vitez kopie za nic ;) więc im mniej ich, tym lepiej... na przykładzie Kazwy i kurza chciałem pokazać, że da się wyszukać osoby, którym można spokojnie dać admina... a to, że kurz jest spokojny, to właśnie o to chodzi... :)

Ty mówisz, że ja gram na wpisy? nie no... ze wszystkich ludzi to po tobie się nie spodziewałem... z drugiej strony dużo rzeczy mnie tutaj ostanio zaskoczyło, więc chyba się nie będę przejmował... cóż...

A ten żarcik.. zapewne wyłączony timelimit i capturelimit? też mi żarcik :P


PS

Szyna mnie nie lubi :( Chyba pociąg przyjechał :|
_________________
Joseph
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Mar 14, 2005 10:26 am   

Joseph jak tak Ci na wpisach zalezy to powiedz kiedy to Ci ustawie na timelimit i capturelimit 0 i bedziesz latal po flagi ;s
_________________
--------
 
 
 
Joseph
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 170
Skąd: Świdnik
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 7:33 am   

Definitywnie przyjechał :P Szyna, żyjesz?
Szkoda, że mnie nie zrozumiałeś... a dziwne, bo grasz długo... pamiętam nawet jak zaczynałeś :o powinieneś pamiętać takie rzeczy.

Chociaż... młody wtedy byłeś :)
_________________
Joseph
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 11:03 am   

Joseph a mi sie wydaje, ze to ty mnie zle zrozumiales ;)
Wcale nie sugerowalem w poprzednim poscie, ze grasz na wpisy. Po prostu czytajac twoj poprzedni post doszedlem do wniosku, ze wpisy sa dla ciebie w jakims stopniu wazne, wiec po prostu zadalem pytanie retoryczne :)
A zart z tym wpisem nie polega wcale na wyniku czy tez sposobie w jaki ktos go zrobil, ale na xywkach naszych 'mistrzow' :) Tak jak pisalem, ominales okres kiedy KULA i Valkan robili rzeznie na serverach.
Swoja droga zgadzam sie z jedna rzecza, ze wpisy to jest fajna sprawa pod tym wzgledem, ze ktos zostaje w jakis sposob 'zapamietany'. Fajnie potem po paru latach ogladac wpisy z 2001 ciagle w top10 :), szczegolnie jak ten wpis zrobila osoba, ktora juz nie gra w ctf'a. Tyle ze dla mnie to juz sprawa drugorzedna, od dosyc dawna nie zerkam nawet na highscores... moze tez dlatego, ze jestem juz za slaby, zeby tam sie wpisac ;-)

Wracajac do adminow :) Wiesz ... ta scena jest juz taka mala, ze podajac jako przyklad konkretne osoby, to tak jakbys wydawal juz na nie wyrok. Wiec trzeba uwazac z tym rzucaniem 'xywek'.
Jezeli chodzi o wybor adminow przez 'spoleczenstwo', bo gdzies zauwazylem w tym topicu takie cos ... prosze, nie rozsmieszajcie mnie :) Chyba kazdy doskonale sobie zdaje sprawe jak ta 'procedura' dziala.
'Spoleczenstwo' to tylko przykrywka - zawsze jest na kogo zwalic.
Anyway, mnie Vitez juz nie kicknal od 2-3 lat, wiec widze tutaj bardziej progresje, niz regresje, w postepowaniu adminow :D
_________________
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 12:27 pm   

Adi moj Guru :>
_________________
--------
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 5:17 pm   

Adolf, że też Ci się chce :) przyznaj się, obudziłeś się i masz kaca i pier***** od rzeczy?
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 8:45 pm   

Cytat:

Anyway, mnie Vitez juz nie kicknal od 2-3 lat, wiec widze tutaj bardziej progresje, niz regresje, w postepowaniu adminow :D


Po prostu sam dostales admina to sie boje odwetu ;)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Joseph
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 170
Skąd: Świdnik
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 9:21 pm   

Owszem, są w jakimś stopniu ważne. Ale nie na tyle, żeby na przykład nie przepisać się z red do blue jak jest 4/6 kiedy mam 350 pkt. Bo zdobycie nawet 500 pkt w takiej przewadze nie da mi ŻADNEJ satysfakcji. Gdybym na przykład zapodał wpis 500 pkt ale grając w przewadze, to jedyne co bym czuł widząc później [po latach?] taki wpis, to wstyd.

O co chodzi z tym Valkanem? Ja go widuję na serwach... raczej przeciętny zawodnik... czyżby jakiś bocik?

Ja także już nie zerkam na highscores ale z innej przyczyny. Ponieważ 99% tych wpisów to albo boty, albo brak limitów albo inne przekręty. Innymi słowy, nie ma tam 'normalnego' wpisu. I teraz jak zaszaleję i zrobię 350 [ej no co... zdarzyło się.. nawet 2 razy :D ] to i tak nie będzie wpisu, bo najniższy to 600 LOL :)

Tylko w sumie niełatwo to naprawić, bo sporo wpisów to także wyniki klanówek. Nasza klanówka ligowa z ath zakończona wynikiem koło 35:0 przyniosła ciekawe wyniki... 400, 500 punktów :P


Cytat:
Wracajac do adminow :) Wiesz ... ta scena jest juz taka mala, ze podajac jako przyklad konkretne osoby, to tak jakbys wydawal juz na nie wyrok. Wiec trzeba uwazac z tym rzucaniem 'xywek'.


Sorki o so chosi?
_________________
Joseph
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Mar 16, 2005 11:50 am   

na matchmod'dzie chyba sie wpisy nei zaliczaja? dobrze mowie ?
 
 
WoLF
Jabłuszko
pEaCe!


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 548
Skąd: Świdnik-=7=-
Wysłany: Sro Mar 16, 2005 12:59 pm   

zaliczaja...jak dasz match end...to wpisy wskakuja :) ...w sumie wpisy sa fajne..hehe..ja bym wszystkie zresetowal dal normalne ustawienia..i dzialal od nowa..tylko szkoda tych starych...legend :wink: ..ale raz jak zobaczylem wpis emce kuli i valkana po 2030..na lfctf10 hah..oni chybz z godzine grali albo i wiecej:D...masakra :shock:
_________________
Is it cuz they like my gangsta walk?
Is it cuz they like my gangsta talk?
Is it cuz they like my handsome face?
Is it cuz they like my gangsta ways?
Whatever it is, they love it :)
 
 
 
Joseph
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 170
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Mar 16, 2005 2:42 pm   

Ciekawe tylko, czy są jakieś prawdziwe wpisy jeszcze ;-)
Na niektórych mapach minimalny to 500 więc same czity :P
_________________
Joseph
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 1:13 pm   

ze 2 ze 3 pewnie gdzies sie ostaly :wink:
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 2:58 pm   

Moich jest pelno i wcale nie gralem na czicie ;D
_________________
--------
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 3:02 pm   

Boski vampir :wink:
_________________
[;
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 9:06 pm   

bylo minelo ;/
_________________
--------
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.61 sekundy. Zapytań do SQL: 12