Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Techników od Q2 mamy?
Autor Wiadomość
Joseph
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 170
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 1:50 pm   Techników od Q2 mamy?

Parę problemów:

1. Limit 85 fpsów [of korz nie cl_maxfps] mam a nie chcę mieć. Podobno jakieś ustawienia karty trzeba zmienić. Mam chyba GeForce 4 MX. O so chosi?

2. Nieustanny odgłos grappla. Znacie to? Jak to wywalić?

3. Jak się rozłączam np. z Coolnetem i chcę wejść na ICP to pisze 'connection refused'. Muszę wyłączyć/włączyć Q2, żeby się połączyć. Ktoś coś wie?

Z góry thx.
_________________
Joseph
 
 
 
Joseph
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 170
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 1:58 pm   

Lepiej późno niż wcale --> powiada staropolskie przysłowie no nie ?:| Nie wiem jak mogłem przeoczyć sticky thread dotyczący takowej pomocy.... jakiś mod mógłby to przenieść plz?

Sorki za bałagan.
_________________
Joseph
 
 
 
sikor
Wisienka

Dołączył: 18 Sty 2005
Posty: 25
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 4:07 pm   

Apropo dwoch ostatnihc to nie proadze czasami tak jzu jest z np. tym lanczeniem to zalezy chyba od serwera. Ale ad. 1 , Jaki masz OS ? 98 . me . xp ?
_________________
asd
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 4:54 pm   

Witam


wiec sciagnij z nvidia.com najnowsze stery a pozniej w zaawansowanych ustawieniach (karty graficznej) ustawiasz Vertical Sync off i masz sporo fpsow wiecej.Connection Refused jest i nic tego nie zmieni :)



Pozdrawiam TuR!n.
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Dev
Wisienka


Dołączył: 20 Sty 2005
Posty: 21
Skąd: Planet Earth
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 4:55 pm   

problem nr 2 i 3 jest mi znany i rowniez mnie intryguje ;)
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 5:00 pm   

1. Czasami wylaczenie synchronizacji pionowej nic nie daje ( chociaz powinno ). Wiec musisz zmienic odswiezanie jakims dodatkowym programem. Polecam RefreshLock - sam uzywam, prosty i zawsze dziala bez problemow.
2. Musisz zmienic plik, ktory odpowiada za odglos grapple po prostu. Ten defaultowy z q2 jest zjebany od zawsze :)
3. Pogodz sie z tym ! I nie graj na coolnecie, bo to syf server hehe =]
_________________
 
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 6:24 pm   

józefie co do punktu z tym connection refused to mam na to sposób.
w cfgu mam zbindowane wyjście z q2.
więc jestem na serwerze #1 i chcę wejść na inny.
wciskam [f11 w moim wypadku] i wchodzę w windowsie do przeglądarki serverów "the all seeing eye"
tam mam automatycznie poszeregowane servery różnych gier w które gram [w tym q2] i wybieram sobie ctf i konkretny server.
klikam dwukrotnie i mnie łączy.
trwa to od wyjścia z servera do łączenia z innym max 10sekund i nie muszę ręcznie wpiswać ip iserwera.
mam nadzieje że jest to dla ciebie jasne.
także polecam the all seeing eye [jezeli nie znasz programu i nie znasz www to na google.com poszukaj]
jak nie to zgłoś się do mnie w weekend na #gg 2526208
a ja ci pomogę skonfigurować program i wytłumaczę jak on działa.

:wink:
_________________


 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 6:27 pm   

ad1,2,3 - przestan grac w q2 ;D
_________________
--------
 
 
 
Joseph
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 170
Skąd: Świdnik
Wysłany: Czw Mar 03, 2005 9:26 am   

Szyna - przyjechał już pociąg? Nie? To leż dalej :P

Sikor - mam 2 kompy na chacie. Jeden z 98, drugi z 2000pro. Ale nie wiem czy na obu jest to samo, bo na tym z win2k i tak mam max 30-50 fpsów więc mi to nie robi różnicy.

Turin - tak zrobię. Zobaczymy.

Adolf - co z tym plikeim zrobić? Wywalić czy podmienić? Czym rozpakować PAKa? A jak podmienić to czym?

Killer - thanks za info, ale w zasadzie, wyjście, uruchomienie, połączenie też zabiera koło 10 sekund, więc instalowanie nowego softu nie jest mi potrzebne.

Ale co do tego "Connection refused" ... musi być jakaś przyczyna. Ktoś wie jaka?
_________________
Joseph
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 03, 2005 11:33 am   

Cytat:

Adolf - co z tym plikeim zrobić? Wywalić czy podmienić? Czym rozpakować PAKa? A jak podmienić to czym?


Pakscape lub Pakexplorer. Najlepiej opdmienic albo wgrac innego paka z podmienionymi dzwiekami... ja mam tylko odrobinke zmodyfikowany, juz nawet nie pamietam w ktorym paku.

Cytat:
Killer - thanks za info, ale w zasadzie, wyjście, uruchomienie, połączenie też zabiera koło 10 sekund, więc instalowanie nowego softu nie jest mi potrzebne.


O ile masz w confie wpisane wszystkie servy albo znasz na pamiec IP... wpisanie IP w konsoli tez troche trwa... wg mnie szybciej dwuklik. Ja robie tak samo jak Kiler. Dodatkowy bonus tego softu (darmowego!) jest obserwowanie meczy po punktach, wygodne skanowanie wszelkich dostepnych serwerow... np przed meczem CB ustalacie na jakim servie gracie to masz szybki skan servow pod reka zamiast wlazic na kazdy z osobna i podawac CL wyniki pingu.

Cytat:

Ale co do tego "Connection refused" ... musi być jakaś przyczyna. Ktoś wie jaka?


Takie ustawienia zabezpieczen coolnetu chroniace przed floodowaniem serva przez reconnecty ktore moga obciazyc go. Wiecej szczegolow pewnie zna Yossarian ale watpie czy ci poda ;)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw Mar 03, 2005 7:53 pm   

Joseph napisz czy pomoglo dodam jeszcze ze na no-cheat mialem duuuzo mnie fpsow niz na "niby gorszym" r1q2 wiec tez moze sproboj zmienic clienta.
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Joseph
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 170
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pią Mar 04, 2005 6:08 am   

Sama zmiana driverów nie pomogła. Testowałem na włączonej i wyłączonej synchronizacji.

Teraz szukam RefreshLock dla win 98.
_________________
Joseph
 
 
 
Joseph
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 170
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pią Mar 04, 2005 6:14 am   

a właściwie sterowników dla monitora, bo RefreshLock nie działa ze sterownikami PnP :|
_________________
Joseph
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.61 sekundy. Zapytań do SQL: 13