Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
"Chłopaki jedziemy na takiej kurwie....
Autor Wiadomość
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Wto Mar 29, 2005 1:04 am   

pury czopie pisz w jednym poscie swoje mysli
_________________
--------
 
 
 
pury
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2004
Posty: 42
Skąd: B-stok
Wysłany: Wto Mar 29, 2005 8:49 am   

s u / zapomnialem , zdarza sie ..
_________________
Windows Longhorn - przyszly wladca
 
 
 
white05
Wisienka


Dołączył: 21 Wrz 2004
Posty: 90
Skąd: euro-net
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 10:35 am   

"jak bys ogladal film "klatka" ty mlynarzu..maczny chlopaku jeden ty..to bys wiedzial o co chodzi...ale mamusia Ci pewnei nie pozwolila bo za brutalny...idz ssac dalej cycka i mnie nie wquwiaj!"

naprawde jestes tempy film klatka trwa ok.godz moze wiecej,a ta scena z bałwanami 3 min?.Więc jak to moze byc parodia?,owszem byla tam scena z ustawki arki gdynia,ale moim skromnym zdaniem nie mozna powiedziec,ze to jest parodia filmu klatka,bez przesady.A co do filmu ogladalem go napewno wczesniej od Ciebie.I tak pewnie nie zrozumiesz,ale to nie jest moj problem,ze jestes "gupi",bo chociaż masz 20 lat zachowujesz sie na 13 ? :roll:
 
 
 
WoLF
Jabłuszko
pEaCe!


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 548
Skąd: Świdnik-=7=-
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 11:12 am   

hohoh...czytaj uwaznie...moj post byl odpowiedzia do posta Gacka :]...a co do mojego wieku heh..to gowno Ci do tego..jak i innym.. robie co chce..i bede to robil..a ze niby Ty uwazasz mnie za glupka czy cus...stary ja mam to w Dupie..."robta co chceta"..zyjemy w czasach demokracji..hah jaka ona by nie byla :wink: ...jak Ci cos przeszkadza to nie czytaj i nie komentuj moich postow...sam cfaniaka wielkiego zgrywasz...w sumie teraz te knoty po 13-15 lat to tacy sa...siedzisz za tym monitorem i sie plujesz..ciekaw jestem czy w oczy bys mi to powiedzial..moze niedlugo bedzie okazja..wiec sie przekonamy...czy jestes naprawde taki wielki kozaczyna na jakiego sie tu kreujesz....nie mam zamiaru Cie klepac czy cos..bo nei o to tu chodzi..ale nabite z Ciebei z checia powale...no i moze jakis klaps w dupe :wink:


pEaCe
_________________
Is it cuz they like my gangsta walk?
Is it cuz they like my gangsta talk?
Is it cuz they like my handsome face?
Is it cuz they like my gangsta ways?
Whatever it is, they love it :)
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 3:20 pm   

Wolf :shock: omg. Kozak na 15latka się znalazł... Klaps... Nabite. Brawo walecznemu rycerzowi.
_________________
[;
 
 
 
WoLF
Jabłuszko
pEaCe!


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 548
Skąd: Świdnik-=7=-
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 3:49 pm   

...jaki kozak??chyba mlynarz.. nie wiesz o co chodzi to sie nei wtracaj...czlowieku..on odkad go widze to sam takiego zgrywa...a czy ja pisze ze go chce tlluc czy cos...dzieciakow nie bije...ale Ty mnie wQwiasz..pisalem ci ze nie chce mi sie z Toba gadac..nie komentuj moich postow i sie nie odzywaj :wink: ...dla mnei jestes sztuczny...3nd 0f t0p!c czy jak to tam ;)
_________________
Is it cuz they like my gangsta walk?
Is it cuz they like my gangsta talk?
Is it cuz they like my handsome face?
Is it cuz they like my gangsta ways?
Whatever it is, they love it :)
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 5:07 pm   

Sztuczny... Nie no ręce opadają, aż nie wiedziałem co napisać :wink: Jak to kurwa być sztucznym? Aż nie wiem co mam napisać dalej. :shock:
_________________
[;
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 5:13 pm   

Ha! Wolf! Już wiem! To znaczy, że: " ze nie jestes wiarygodny i jestes falszywy" :) Ale jak Ty mnie nawet nie znasz to nie wiem jak możesz używać takiego określenia, a i polecono mi jeszcze napisac do Ciebie cos co powinno dotrzeć do Twojej główki. "nabita" :wink: p34(3. Elo młodzieżowy jestem. :wink:
_________________
[;
 
 
 
white05
Wisienka


Dołączył: 21 Wrz 2004
Posty: 90
Skąd: euro-net
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 6:33 pm   

Nie ma co z nim gadac,nie dorasta do naszego poziomu,nie wiem jak go nazwac.A twoj tekst: "idz make robic mlynarzu" jest żałosny jak większosc rzeczy,ktore robisz i mowisz.

eot. (juz nie mam sily,ale każdy Ci przyzna,ze jest z toba cos nie tak) :!:
 
 
 
WoLF
Jabłuszko
pEaCe!


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 548
Skąd: Świdnik-=7=-
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 7:11 pm   

..heh zeby odpisac..na moj post musiales az sie fatygowac po rady hah...czlowieku....powiem Ci jedno jak dla mnei to jestes typem ktory lize kazdemu dupe..jak smakuje? :P ..i to jest ta Twoja sztucznosc....poprostu nabita to jest z Ciebie..tylko niektorzy ktorym owa dupke lizesz...nie potrafia Ci tego powiedziec..haha..dobra koniec bo juz mi si enei chce :lol:

a Ty white :roll: odpocznij..bo chcesz tu wyjsc na bardzo inteligentnego..ulozonego..chlopczyka heh..ktory slucha sie mamusi..a w kiblu w nocy kija dusi :twisted:
_________________
Is it cuz they like my gangsta walk?
Is it cuz they like my gangsta talk?
Is it cuz they like my handsome face?
Is it cuz they like my gangsta ways?
Whatever it is, they love it :)
Ostatnio zmieniony przez WoLF Sro Mar 30, 2005 7:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 7:26 pm   

hehhe :) dobre ..
Cytat:
ale każdy Ci przyzna

no chyba nie ...
_________________
Do kasacji :>
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 8:21 pm   

próbujecie być fajni ale średnio z wami chłopaki

jednak apeluje adi do ciebie i twojego małego lenia 8) żebyś jednak usuwał j posty nie na temat, szkoda że tutaj warnów nie można dawać by było porządniej ;/
_________________


 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 11:19 pm   

prezesie nie pierdol ;) nie znasz sie na zartach doputy nie wypiszesz swojej magcznej ilosci woodki.... napijemy sie to pogadamy a teraz nie spamoj forum :D ;P
srednio z nami bo masz marne poczucie humoru, z reszta slowem pisanym nie idzie odzwierciedlic calej kwintesencji dowcipu ;]
_________________
Do kasacji :>
 
 
WoLF
Jabłuszko
pEaCe!


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 548
Skąd: Świdnik-=7=-
Wysłany: Czw Mar 31, 2005 12:49 am   

...no i o to chodzi hehe...bez nas Kumanus chyba by tu bylo nudno haha pEaCe!! 8)
_________________
Is it cuz they like my gangsta walk?
Is it cuz they like my gangsta talk?
Is it cuz they like my handsome face?
Is it cuz they like my gangsta ways?
Whatever it is, they love it :)
 
 
 
pury
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2004
Posty: 42
Skąd: B-stok
Wysłany: Sob Kwi 09, 2005 6:21 pm   

komedia.. 8) 8)
_________________
Windows Longhorn - przyszly wladca
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.77 sekundy. Zapytań do SQL: 12