Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z q2.
Autor Wiadomość
Jiraya
NIELUBIANY, prawdopodobnie tygrys



Dołączył: 23 Mar 2005
Posty: 22
Wysłany: Pon Mar 28, 2005 12:53 pm   Problem z q2.

Czesc, moj nick wam pewnie nic nie powie ale nie o to chodzi.
Nie gralem dosyc dlugo w quaka i jak mi sie ostatnio zachcialo pograc wystapil nieoczekiwany blad, jak odpalam q2 albo mi wyskakuje ze pogram nie odpowiada albo uruchamia sie normalnie i po paru sekundach wyskakuje "Runtime error", a pozniej jak odpalam to zamiast tekstu sa hieroglify. Wczesniej na win 98 nie bylo takich problemow, dopiero na win xp sie pojawily takowe nie wiedziec czemu, moze macie jakies pomysly or wiecie czym to jest spowodowane i jak to usunac ? Moim zdaniem to cos w xp jest no ale ze sie nie znam na xp na tyle zeby to usunac to moze ktos z was bedzie sie znal.

Moj sprzet: athlon 1.4gb, ddr ram, riva tnt2, win xp prof sp2, sound blaste zwykly.

Z gory dzieki.
Pozdrawiam.

/Jiraiya
Ostatnio zmieniony przez Jiraya Pon Mar 28, 2005 1:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Pon Mar 28, 2005 12:59 pm   

powiedz jeszcze jakiego masz q2?
skąd?
czysty jakiś czy od jakiegoś kumpla?
proponuje zassać demko z idsoftware.com i dodać patcha 3.20+ctf
i wtedy zobaczyć czy gra. może to to..
_________________


 
 
 
Jiraya
NIELUBIANY, prawdopodobnie tygrys



Dołączył: 23 Mar 2005
Posty: 22
Wysłany: Pon Mar 28, 2005 1:17 pm   

Nie bierz mnie za jakiegos nooba jak to wlasnie zrobiles, mam orginalne q2 kupione razem z licencja w pierwszych miesiacach jak gra wyszla na rynek, patch 3.20 ktory nie zmienil sie od 4 lat (jak nie wiecej) oraz nocheat 2.35(taki jest uzywany or byl). Pozatym to mi dzialalo przez 2 lata niezmiennie bez problemow, dopiero ostatnio wystapil mi blad jak xp zainstalowalem i po dluzszej przerwie zachcialo mi sie zagrac.

/Jiraiya
 
 
chrom 
Śliweczka


Wiek: 34
Dołączył: 09 Gru 2003
Posty: 313
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Mar 28, 2005 1:45 pm   

nocheat 2.35 w00f ;) a ja myslalem ,ze najnowszy to 2.34 ;>
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pon Mar 28, 2005 1:52 pm   

To nie mysl, bo najnowszy to 2.40.
Anyway, zdarza sie pomylic :/
_________________
 
 
 
chrom 
Śliweczka


Wiek: 34
Dołączył: 09 Gru 2003
Posty: 313
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Mar 28, 2005 2:24 pm   

tak zdarza sie ;/ ale cos na 2.40 to duzo osob nie gra
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pon Mar 28, 2005 3:39 pm   

Witaj
tak szczerze mowiac to nie bardzo wiem w czym tkwi problem...:/..moge Ci doradzic jedynie 2 rzeczy: sprobuj sobie moze zalatwic od kogos jakiegos innego qfaka i sciagnij sobie ze stronki www.q2pl.org/ctf clienta 2.34..moze to nocheat cos kombinuje....ale mowie-to tylko moje domysly
..moze ktos inny bedzie wiedzial jak ci pomoc

ps. fajny avatar...jak masz jakiegos fajnego linka o Naruto z checia poczytam w wolnej chwili.. :)
 
 
 
Jiraya
NIELUBIANY, prawdopodobnie tygrys



Dołączył: 23 Mar 2005
Posty: 22
Wysłany: Pon Mar 28, 2005 4:10 pm   

Cytat:
sprobuj sobie moze zalatwic od kogos jakiegos innego qfaka

Sory ale jaki quake moze byc lepszy niz orginalny ?

Cytat:
sciagnij sobie ze stronki www.q2pl.org/ctf clienta 2.34

Sciagnolem juz kilkanascie wersji, starsze nowsze, ciagle to samo, i szczerze mowiac to nie wina nocheata bo bez nocheata tez sie cos chrzani, po zainstalowaniu bez patcha 3.20, z patchem, z klientami bez klientow, ciagle to samow, wiec watpie zeby to byl tego problem.

Cytat:
ps. fajny avatar...jak masz jakiegos fajnego linka o Naruto z checia poczytam w wolnej chwili.. :)

http://www.senpuu.net/ - tam masz wszystko o naruto, lepszej strony poza www.narutofan.com nie ma, ale naruto fan jest po angielsku, senpuu jest najlepsza polska z jaka spotkalem sie.

@chrom
Prosze Cie. Jak nie masz do powiedzenia nic zwiazanego z problemem to nie odzywaj sie.

PS: Inni ktorze nie maja nic na temat niech tez sie nie udzielaja bo zbytecznie beda sie trudzic.
_________________
/Jiraiya
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pon Mar 28, 2005 4:30 pm   

dzieki za adresy stronek-przejze napewno !

odnosnie tego co napisalem...wiesz-masz racje...oryginalny qfak chyba jest najlepszy..dalem tylko pomysl z innym zeby sprobowac dla porowniania...ja np. tesh uzywam xp sp2...a moj quak jest jakas zalosna okrojona wersja..ale niby wszystko dziala :wink:
skoro to nie wina clientow-to naprawde nie mam pojecia co to moze byc...osobiscie nigdy nie spotkalem sie z takim "czyms" :? ...
moze znajdzie sie ktos kto bedzie wiedzial
 
 
 
Jiraya
NIELUBIANY, prawdopodobnie tygrys



Dołączył: 23 Mar 2005
Posty: 22
Wysłany: Pon Mar 28, 2005 4:34 pm   

Ja tez sie nie spotkalem z tym wczesniej a z quakiem mam doczynienia z odkad quake 1 wyszlo z wiekszymi, mniejszymi przerwami. Bynajmniej pierwszy raz cos mi sie takiego zdarzylo. Myslalem ze to cos u mnie nie tak z q2 bo dawno nie gralem i tonami qurzu zaroslo. Ale widac to nie q2 tylko cos z windowsem skoro wszystko o czym wiedzialem nie poskutkowalo, zadna reinstalacja zaden inny client. Sproboje jeszcze sie pobawic z karta gfx bo pewnie tam lezy problem, ale nie wiem skad nagle sie to wzielo, wczesniej dobrze dzialalo a tu nagle klops.
_________________
/Jiraiya
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pon Mar 28, 2005 4:36 pm   

obys doszedl do tego o co w tym chodzi....w ostatecznosci zostanie Ci powrot do w98 :?
 
 
 
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Pon Mar 28, 2005 9:59 pm   

Witam
xp nie jest przyjazne starszym grą, a to mało fps, a to sie zawiesza, 98 to chyba nailepsza opcja do gry. Proponuje jeszcze przeskanowac viry, ostatnio tuz przed meczem w cb nie mogłem zagrac bo q2 nagle przestal mi sie uruchamiac, okazało sie ze mam vira. Kolejna sprawa zainstaluj Direct-x nie koniecznie najnowszego ale conajmniej versje 8.0 bo nowe clienty takie jak r1q2 (tak zwany syf) czy tez holywater (holigówno) nie chca dzialac bez mikro direct-syfu. Jeśli nadal lipa skasuj config.cfg z katalogu quake2/ctf i z quake2/baseq2 bo mozesz miec cos zjebanego w tym cfg. Jeśli masz swoj wlasny cfg sprawdz go. Jesli nadal nie dziala to znaczy ze orginalne gry sa nic nie warte, albo masz komputer do nieczego (prześli go do mnie poczta :>) a jak nie to skasuj queja :>.
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
 
Jiraya
NIELUBIANY, prawdopodobnie tygrys



Dołączył: 23 Mar 2005
Posty: 22
Wysłany: Wto Mar 29, 2005 1:07 am   

Eh widze ze ludzie zamiast pomyslec szukaja metado prob i bledow, jakbym byl ograniczony tak jak coponiektorzy "probojacy pomoc" to bym pewnie byl jeszcze na etapie instalacji q2.

Nuc wszystko to co napisales dawno sprawdzilem zanim napisalem posta na forum. Jakby tego bylo malo nawet format nie pomogl (myslac Twoim tokiem), a co do kompa to jest sprawny i nic mu nie trzeba, moze troche stary ale dziala dobrze wszystko tylko jedne q2 ma jakies problemy.

Liczylem ze ktos kto zna sie na win xp bedzie cos mogl powiedziec, ale sie przeliczylem i widze ze musze znowu liczyc na siebie samego.

Edit:
Cytat:
wedlug mnie to znak zebys nie zaczynal grac ;P

Wedlug mnie to znak zebys przestal byc marna podrobka prawdziwego Szyny drogi Vampirku :] byl jest i bedzie jeden Szyna -=FF=-Szyna. Juz lepiej bylo jak miales xywe Vampirek miales. Bez urazy :wink:
_________________
/Jiraiya
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Mar 29, 2005 8:52 am   

hehe ja mialem identyczny problem z Riva na Xp hehe a solucja byla banalna :) zainstalowalem najnowsze sterowniki z nvidia.com :) ale pewnie juz to sprawdzales :) pozdrawiam
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Wto Mar 29, 2005 10:32 am   

Jiraya z tego co sie domyslam to wlasnie jestes z FF'ow a co do xwy Szyna to mam ja od malenkosci i w koncu nadszedl czas zebym gral pod wlasciwa a nie vampirkiem. :> Pozdrawiam a co do mego poprzedniego wpisu to przykro mi ze nie zauwazyles tam sarkazmu.

Ps. co do problemu z quakiem to mialem bardzo podobnie jak Ty i to jest wina wlasnie kompa bo na zadnej innej gierce mi sie nic nie dzialo tylko na quake2 - wiec po dluzszym czasie zmienilem kompa.
_________________
--------
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.77 sekundy. Zapytań do SQL: 12