Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z q2.
Autor Wiadomość
Jiraya
NIELUBIANY, prawdopodobnie tygrys



Dołączył: 23 Mar 2005
Posty: 22
Wysłany: Wto Mar 29, 2005 11:18 am   

Kumanus jak nadmienil turin wszystko co wymienili do tej pory ludzi co ty nazwales proba pomocy juz dawno zrobilem, (jak nadmienil turin sterowniki wszelkie dostepne na necie jakie zdolalem znalesc (z kilkanascie wersji chyba) sprawdzilem i dziwne zeby to byla wina sprzetu jak nadmienil szyna bo jakos na win 98 chodzilo normalnie ze starymi sterami a na xp z zadnymi nie chce chodzic wlasciwie. Pozatym swoja wulgarnosc zostaw dla siebie bo to ze inni toleruja to nie znaczy ze ja bede, a te "spierdalaj" wsadz se (w twoim stylu->) w zajebana dupe. A i jeszcze jedno Kumanus to ze im nie podziekowalem nie znaczy ze tego nie doceniam. A Swoja rade jak powiedzialem wyzej wsadz se. Nie lubie takiego tonu jak sie do mnie zwraca czlowiek ktory zna mnie zaledwie 2? dni i to z nie z rl. Dzieci wiecej szacunku maja od Ciebie. Jak mozesz to nie odzywaj sie wiecej do mnie prosze.

BTW Szyna nie jestem z FF i nigdy nie bylem, ale mam jedno zdanie co do niektorych xywek, dla mnie poprostu Twoja xywa jest podrobka, a do Ciebie nic nie mam w sumie. Co do sarkazmu to nie lubie ich, tak samo jak podtekstow i owijania w bawelne i innych z tym zwiazanych rzeczy, lubie jak jest cos jasno napisane bo uwazam sie za czlowieka prostego, nie lubie komplikowac zycia np sarkazmami, podtekstamy, ogolnie domyslami co ludzie mogli sobie myslec piszac cos innego tylko po to zebym mial sie domyslec o co im chodzilo. U know what i mean ;) ?
_________________
/Jiraiya
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Wto Mar 29, 2005 7:24 pm   

Tomaszu...na Japoncow to mi tu prosze nie wchodzic :) :wink:

a tak powaznie Jiraya-podsumowujac topic..niestety chyba nie bardzo wiemy jak Ci pomoc. Teraz wszystko zalezy od tego jak bardzo Ci zalezy na q2..jezeli bardzo-zostaje format i come back do 98.... :? lub dalsze szukanie rozwiazania problemu

good luck
 
 
 
Jiraya
NIELUBIANY, prawdopodobnie tygrys



Dołączył: 23 Mar 2005
Posty: 22
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 12:22 am   

@Kumanus
Skoro wazniejsze jest dla Ciebie robienie z topiku gowna to prosze bardzo, ja chicalem uzyskac tylko informacji od ludzi inteligentnych i powaznych, do ktorych ty sie nie zaliczasz z tego co widze Kumanus, juz Yokai ktorego nigdy nie widzialem na q2 wiecej kultury, zrozumienia, powagi i zachowania przedstawia swoja osoba niz ty, jakbys byl kumanus inteligentni i nie uwazal ze ludzie ktorzy o cos sie pytaja sa zawsze wiekszymi lamami od was to bys czasem sie domyslili ze skoro czlowiek prosi o pomoc to znaczy ze wykorzystal wszelkie mu dostepne srodki i nie moze znalesc rozwiazania swojego problemu wiec szuka posrod innych ludzi, no ale z toba jest taki problem ze skoro jakis czlowiek ma problem i szuka pomocy u innych to nie zrobil nic w tym celu by samemu go rozwiazac i idzie na latwizne szukajac u innych. Pozatym Kumanus jak juz raz nadmienilem to ze nie podziekowalem to nie znaczy ze nie jestem wdzieczny, pozatym jeszcze nie skonczylem tematu mnie interesujacego, jak go skoncze to podziekuje tym co trzeba, tobie napewno nie, chyba ze za spierniczenie topiku swoimi glupimi i w wiekszosci wyssanymi z palca insynuacjami. Niech zgadne "bialy gangsta" ? sluchasz rapu, hip hopu i masz tak kolo 18? lat. Prawda jest taka ze pewnie nawet dla mnie nie dalbys rady, bo jak wiekszosc ludzi twego pokroju uwaza sie za lepszych od ludzi ktorych nie znasz, na dziendobry stawiasz ich na przegranej pozycji. Moze z czasem dorosniesz do takiego poziomu by szanowac ludzi za to kim sa nie zalerznie czy ich znacz czy nie. Btw Kumanus (piszac jak Ty, zanczy sie slepy i nie rozumiejacy co ludzie pisza) nie wiem czy zauwarzyles ale prosilem (to znaczy ze ludzie normalni rozumieja, of cors nienorlani nie) zeby nie pisac nie na temat, a ty piszesz nie na temat w duzej mierze. Kumanus na koniec powiem jedno uzywajac twojego stylu: zamknij ryja lamo. Aha jeszcze jedno, nie pisz nic wiecej bo bedziesz sie na darmo wusilal i robil z siebie blazna, przynajmniej w moich oczach. A jak masz cos jeszcze do mnie to zalorz nowy topik, najlepiej w oborze (chyba do wlasnie takiego prania brudow ona sluzy jak mniemam) to tam porozmawiamy jezeli juz tak chcesz byc elokwentny i mi czyms dogadac, wytknac moje bledy panie kumanus, a moze powinno byc lamus?.

BTW. Liczylem ze napisza tutaj ludzie ktorzy cos sie znaja i maja jakas wiedze w temacie win xp, ale jak narazie nie zaopserwowalem by cos tu napisali. Moze jeszcze zdaza sie odezwac mam nadzieje. Bynajmniej dzieki dla paru ktorzy cos probowali, cokolwiek pomyslec nad tym oraz pewnemu panu? (or dziecku?) za bycie soba czyli nikim.

@Wolf
Mysl sam za siebie a nie przytakujesz innym bo wydaje Ci sie ze maja racje. Aha i jakbys nie zawuarzyl, a widze ze raczej nie, Max to Orlen pisali w topiku jednym i tak zeby nie bylo nieporozumien, ja to nie Max.

@ADMIN FORUM
Prosilbym kolejne posty nie zwiazane z tematem skasowac. Uzasadniac chyba nie musze, jezeli tak to prosz PM to wytlumacze.
_________________
/Jiraiya
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 12:55 am   

Jiraya musisz czlowieku troszke na luz wrzucic, fakt faktem ze ludzie chcieli Ci pomoc - bo przecierz nie wiadomo co juz sprawdzales a czego nie, a ponadto jak ktos juz cos napisal to odpisujesz posta wywyzszajac sie "myslisz ze juz tego nie zrobilem, noobie itp". Bezsens sam komplikujesz. A co do mego nicka to mam ta xwe od "zerowki" wiec nie bardzo od kogos probowalem ja podebrac tylko jest taka mozliwosc ze takowa xwke ma wiecej niz jedna osobka.
_________________
--------
 
 
 
WoLF
Jabłuszko
pEaCe!


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 548
Skąd: Świdnik-=7=-
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 1:22 am   

ehhh..masz i nie placz..moze to Ci pomoze :] chuc watpie :twisted: http://support.microsoft....id=1173&sid=167 i tak na powaznie...to wyluzuj z lekka...smiejesz sie czasem albo cus? keep it funky..
_________________
Is it cuz they like my gangsta walk?
Is it cuz they like my gangsta talk?
Is it cuz they like my handsome face?
Is it cuz they like my gangsta ways?
Whatever it is, they love it :)
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 1:37 am   

Jiraya...
to nie jest normalne zeby czlowiek poswiecil tyle czasu na pojechanie drugiego czlowieka... zamiast rzucac miesem pobaw sie kompem i uruchom q2...
nie dziala? najnowsze patche na grafe/ctf/nc...
zainstalowac jeszcze raz w innym katalogu... ;)
antyvir -> dobra rzecz...

pobawic sie...
a nie marnowac czas na rywalizacje typu: "kto glosniej powie KURWA!"...

gl
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Jiraya
NIELUBIANY, prawdopodobnie tygrys



Dołączył: 23 Mar 2005
Posty: 22
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 1:47 pm   

Cytat:
Jiraya musisz czlowieku troszke na luz wrzucic, fakt faktem ze ludzie chcieli Ci pomoc - bo przecierz nie wiadomo co juz sprawdzales a czego nie, a ponadto jak ktos juz cos napisal to odpisujesz posta wywyzszajac sie "myslisz ze juz tego nie zrobilem, noobie itp". Bezsens sam komplikujesz.

Szyna zacznijmy od tego ze nikogo nie wyzywalem, tylko stwierdzilem zeby mnie nie brali za nooba jak to bylo na poczatku, a wiekszym problemem jest to ze ludzie ktorzy chca pomoc komus zakladaja (prawie wszyscy) ze ten kto szuka pomocy jest noobem i nie zrobil prawie nic by samemu rozwiazac problem i ida na latwizne szukajac u innych (eh musialem sie powtorzyc). Co do prob pomocy jak pewnie nie zauwarzyles nie wywyzszalem sie tylko grzecznie mowilem ze to robilem co oni pisali, az jeszcze raz przeczytalem swoje posty zeby byc pewnym ze moze niechcacy sie wywyzszylem. Szyna nie chcem Cie obrazac ale czy Ty czytasz wszystkie posty ze zrozumieniem ? czy rozumiesz je tak jak chcesz, a skoro jedni sie czepiaja to Ty tez sie czepiasz.

Cytat:
A co do mego nicka to mam ta xwe od "zerowki" wiec nie bardzo od kogos probowalem ja podebrac tylko jest taka mozliwosc ze takowa xwke ma wiecej niz jedna osobka.

Szyna co do xywy to jak napisalem juz raz Ciebie jako osobe szanuje i nic do Ciebie nie mam, co nie zmienia faktu ze nawet jak masz ta xywe od dziecinstwa to nie zmienia faktu, ze na poczatku byl 1 szyna i dla mnie on jest jedynym w polsce szyna, reszta to podrobki obojetnie kim sa, pozatym nie byloby problemu jakbys gral od poczatku jako szyna a nie najpierw vampirek przez 4?lata nie wiem dokladnie ale dosyc dlugo.

Cytat:
ehhh..masz i nie placz..moze to Ci pomoze :] chuc watpie :twisted: http://support.microsoft....id=1173&sid=167 i tak na powaznie...to wyluzuj z lekka...smiejesz sie czasem albo cus? keep it funky..

Nie placze, jestem wyluzowany, smieje sie wiecej niz mozesz sobie to wyobrazic, anyway dzieki za linka, pozniej przeczytam to dokladniej, moze bedzie to pomocne w moim problemie :)

Wszelkie inne zale i ale jakies do mnie na PM pisac... chyba ze ktos jest tempy i nie rozumie to niech tu pisze.

@Grzdyl
To co napisales robilem juz. Nawet ktos wyzej o tym pisal. Anywa thnx Wojtek (dobrze pamietam imie?).

PS: Jak chcecie podyskutowac o czyms to zalorzcie jakis offtopic gdzies indziej, obora?, lub piszcie na PM. Ja tam zawsze z checia podyskutuje.

/Z powazaniem Jiraiya
_________________
/Jiraiya
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 2:47 pm   

Wiesz nie wiem dlaczego ale sie ciesze ze Ci nie dziala =] nie odbierz tego zle.
_________________
KiTkAt > ALL
.
Ostatnio zmieniony przez Kribol Sro Mar 30, 2005 3:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
-rc-AZES
nofik


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 145
Skąd: 21°09E 51°24N
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 3:12 pm   

A mi smutno, bo bym go pokaral na serwach, hehe :P
k@r@! haha! (c) levy
_________________
"War is as much a punishment to the punisher as it is to the sufferer." Thomas Jefferson
"I have never advocated war except as a means of peace." Ulysses S. Grant
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 5:18 pm   

Cytat:
chyba ze ktos jest tempy i nie rozumie to niech tu pisze.

to jest forum my deer.

a to jaki jestem (madry/glupi...) nie tobie jest dane oceniac wiec pałuj sie zlotko...

Cytat:
jakbys byl kumanus inteligentni i nie uwazal ze ludzie ktorzy o cos sie pytaja sa zawsze wiekszymi lamami od was to bys czasem sie domyslili ze skoro czlowiek prosi o pomoc to znaczy ze wykorzystal wszelkie mu dostepne srodki i nie moze znalesc rozwiazania swojego problemu wiec szuka posrod innych ludzi

1 jakby babcia miala wasy to by byla zlodziejem
2 nie uwazalem cie za lame po prostu zirytowala mnie twoja postawa wobec ludzi ktorzy usilowali ci pomoc (niepotrzebnie)
3 nie oznajmiles wczesniej jakiego rodzaju czynnosci wykonales w celu uruchomienia gry.
Cytat:
Pozatym Kumanus jak juz raz nadmienilem to ze nie podziekowalem to nie znaczy ze nie jestem wdzieczny

Jak juz raz nadmienilem z twoich wypowiedzi mozna bylo odniesc zupelnie inne zdanie
Cytat:
Niech zgadne "bialy gangsta" ? sluchasz rapu, hip hopu i masz tak kolo 18? lat. Prawda jest taka ze pewnie nawet dla mnie nie dalbys rady, bo jak wiekszosc ludzi twego pokroju uwaza sie za lepszych od ludzi ktorych nie znasz, na dziendobry stawiasz ich na przegranej pozycji. Moze z czasem dorosniesz do takiego poziomu by szanowac ludzi za to kim sa nie zalerznie czy ich znacz czy nie.

zgaduj dalej. ;)

Cytat:
Btw Kumanus (piszac jak Ty, zanczy sie slepy i nie rozumiejacy co ludzie pisza) nie wiem czy zauwarzyles ale prosilem (to znaczy ze ludzie normalni rozumieja, of cors nienorlani nie) zeby nie pisac nie na temat, a ty piszesz nie na temat w duzej mierze.

piszesz zdaniami wielokrotnie^2 zlozonymi i czesem sie gubie czytajac 4 linijke tego samego zdania.
Cytat:
Kumanus na koniec powiem jedno uzywajac twojego stylu: zamknij ryja lamo. Aha jeszcze jedno, nie pisz nic wiecej bo bedziesz sie na darmo wusilal i robil z siebie blazna, przynajmniej w moich oczach.

to nie moj styl, jednak powszechnie stosowany i latwy do skumania.
ja w twoich oczach moge zrobic co najwyzej dziure ;)
Cytat:
A jak masz cos jeszcze do mnie to zalorz nowy topik, najlepiej w oborze (chyba do wlasnie takiego prania brudow ona sluzy jak mniemam) to tam porozmawiamy jezeli juz tak chcesz byc elokwentny i mi czyms dogadac, wytknac moje bledy panie kumanus, a moze powinno byc lamus?.

do obory nie zagladam ;o
a moze "fujara" ? :D
_________________
Do kasacji :>
 
 
PurT
Wisienka

Dołączył: 20 Paź 2003
Posty: 2
Skąd: Gdansk
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 6:09 pm   

Witam
moja propozycja dzialania
najazd na ikonke q2 / prawy myszki -> wlasciwosci/
zgodnosc/ zgodnosc dzialania z win98 i powinno chulac
powodzenia
_________________
Zawsze znajdzie sie ktos lepszy, wiec na zycie patrz z pokora
 
 
Jiraya
NIELUBIANY, prawdopodobnie tygrys



Dołączył: 23 Mar 2005
Posty: 22
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 6:44 pm   

Dla jasnosci, powrot do win 98 nie wchodzi w rachube.

Kumanus skoro trzeba ci powtarzac kilkakrotnie zebys dostrzegl bo zrozumiec widze ciezko ci idzie:
Cytat:
nie pisz nic wiecej bo bedziesz sie na darmo wusilal
_________________
/Jiraiya
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 7:21 pm   

moze pisanie mnie nie meczy? a sprawia przyjemnosc ? pomyslales o tym ?
moze to ty jestes za malo inteligntny ? skore meczy cie pisane postow :D
_________________
Do kasacji :>
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 9:13 pm   

Koledzy...naprawde warto? :? z calym szacunkiem dla Was...ale poco te klotnie?
 
 
 
Jiraya
NIELUBIANY, prawdopodobnie tygrys



Dołączył: 23 Mar 2005
Posty: 22
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 9:33 pm   

Yokai to on proboje pokazac ze jest lepszy, ja skonczylem z nim dyskusje pare postow wyzej.

EOT. Problem rozwiazalem. Admin moze zamknac topic.
_________________
/Jiraiya
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 13