Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Vitez
Autor Wiadomość
sHogun
Wisienka

Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 2
Wysłany: Wto Maj 17, 2005 11:22 pm   Vitez

:evil: czy moze mi dac bana ze q wziolem mu sprzed nosa??? i wlasnie mialem dniowego :twisted: i jak go ukarac i czy sie da ?? bo mi nie chce go sie odwiedzac tzn jechac do wawy 8)
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Wto Maj 17, 2005 11:40 pm   

hehe :)
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
zippo
Wisienka


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 7
Skąd: Pruszkow/NYC
Wysłany: Sro Maj 18, 2005 12:02 am   

moze
nie mozna pewnie
ja do wawy mam blisko :D

Vitez moze wszystko :P rotfl ... nawet helm na lewa strone zalozy :D
_________________
Chujnia Panie Popiolek, normalnie chujnia!
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sro Maj 18, 2005 12:12 am   

Powrot Rycerza =]
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Maj 18, 2005 7:32 am   Re: Vitez

Cytat:
i wlasnie mialem dniowego


A to ciekawe... wyslane we wtorek, a ostatni raz na servie bylem w piatek chyba.
I to juz nie pierwszy raz slysze jakies zarzuty ze niby bana dalem podczas gdy bywam na servach raz na tydzien max...
Wg mnie ktos sie pode mnie podszywa (a pod fejkami nie biegam, tylko jako [TIC]Vitez) , ale wy i tak sie bedziecie przypierdalac do mnie... z przyzywczajenia 8)

Zippo ladnie to ujal - potrafie wszystko - nawet banowac bedac nie na servie a w pracy/na piwie/spiac 8)

A do shoguna bardziej serio bo siedze niewyspany i wkurzony w pracy, czwarty dzien z rzedu po 12 godzin pracujac - przyjedz do Wawy a taki wpierdol dostaniesz za falszywe zarzuty ze odechce ci sie nawet na komputer patrzec, bo juz mnie wkurwiaja te placze o bany podczas gdy ja nie banuje - raz mi sie levelbana zdarzylo niedawno - nie pamietam komu, a dostal za dochodzenie do wygrywajacego teamu, fullbana nie pamietam kiedy dalem ostatnio.
WIEC SIE KURWA ODPIERKURWADOLIC ODE MNIE LAMUSY JEBANE!
Bo mi juz kurwa cierpliwosci brak :/
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
M!ng
Śliweczka
For The Horde!


Dołączył: 09 Sty 2003
Posty: 122
Skąd: B-Stok
Wysłany: Sro Maj 18, 2005 10:03 am   Re: Vitez

Cytat:
potrafie wszystko - nawet banowac bedac nie na servie a w pracy/na piwie/spiac 8)


Teach Me Master :D
_________________
yy Ja tylko tak na chwile ....

 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Maj 18, 2005 10:14 am   

ja tam nie wiem...ale moze naprawde ktos sie podszywal...wierze Shogunowi, jush troszke go znam-w zyciu nie widzialem zeby ktos dal mu choc kicka!....ale o dziwo teraz wierze tesh w wypowiedz Viteza...cush-moze jestem poprostu naiwny :wink: a moze naprawde ktos sobie fejkuje...
 
 
 
szczekus
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 128
Wysłany: Czw Maj 19, 2005 7:18 pm   

Mnie tam osobiscie zatkalo tekstem viteza "Odpierdolcie sie lamusy je bane ...... " ,....... vitez mam pytanie czy dajac bany odreagowywujesz na stres w pracy a po 2 to to nie sa lamy tylko ludzie ktorzy maja dosyc ciebie za te bany kicki bez powodu .. poprostu ignoruj ....a jak nie to przecie jestes pro europejska gwiazda q2ctf wiec ic na inny server i z banuj kogos za lamienie ... 1 rzecz mnie zastanawia czy na zagraniczych serverach tez banujesz czy poprstu ci nie pozwalaja ......


ps:i tak cie kochamy :D

:arrow: :arrow:
_________________
eeee......... a nie wazne
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 19, 2005 8:05 pm   

Cytat:
Mnie tam osobiscie zatkalo tekstem viteza "Odpierdolcie sie lamusy je bane ...... " ,....... vitez mam pytanie czy dajac bany odreagowywujesz na stres w pracy


1. Nie doczytales - ja nie daje banow ,a na pewno nie fullbanow, zeby ktos musial dzien czekac na odbanowanie, level czy 3min sie czasem wysliznie i o dziwo - jestem za takie chwalony, przez porzadnych graczy a przez 'najebac sie i poskikac' lamusow - nie lubiany 8) .
Poza tym w czasie gdy shogun niby byl zbanowany naprawde mnie nie bylo na servach :evil:
(moglbym to udowodnic odpowiednimi logami ale wole olac płakusiów i podszywaczy, choc gdy naprawde przepelni sie czara to znajde tego sukinsyna co sie podszywa za mnie i banuje i wtedy wiadomo co - zycia gnoj nie bedzie mial :twisted: )

2. bluzgami tu na forum odreagowuje stres w pracy 8)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
szczekus
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 128
Wysłany: Czw Maj 19, 2005 8:42 pm   

Wiedzialem ;) ..... pewnie szyna sie podkrywa pod toba i mysli ze jest fajny :D ......



:arrow: :arrow:
_________________
eeee......... a nie wazne
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 11:32 am   

Orlan, działaj ;)
_________________
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 12:23 pm   

Shogun, a jestes pewny, ze na servie byu [TIC]Vitez? Bo nasz Rycerzyk nie gra pod fejkami, wiec jak ktos Cie kopnal, a tego nicka nie byuo na servie, to pisz maila do Orlana, sprawdzi po IP i bedzie jazda :)
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
gacu$
Wisienka


Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 70
Skąd: północny wschód
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 2:16 pm   

i tak nawet jak okazało by sie że to vitez to by powiedział że to jakiś hakier sie włamał na jego komputer i z niego banował ;] ale tak właściwie w tym sporze chyliłbym sie ku właśnie jego wersji bo chyba nie za dużo osób ma adminy na coolnecie wiec łatwo można sprawdzić kto co tam robił a vitez najlepiej wie że wszyscy sie do niego za wszystko czepiają więc w takiej sytuacji "pilnuje się troche" właśnie żeby potem nie było takich oskarżeń. dobra jeden post na tydzień to za dużo ide se coś mądrzejszego porobić ;]
_________________
...light contact .
 
 
 
bushi
Wisienka

Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 6
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 6:09 pm   

hehe, nic sie nie zmienil ten czlowiek.
nie znam viteza, ale utkwilo mi w pamieci, ze kiedys tez dostalem za darmo bana od niego:lol:
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 6:12 pm   

Jak sie nie zmienil ? Vitez to ostoja spokoju i lagodnego podejscia do zycia :D... i napewno nie banuje za darmo! Za darmo umarlo juz dawno temu. Sam bylem swiadkiem nie raz, ze Vitez banowal, ale mial powody.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.78 sekundy. Zapytań do SQL: 14