Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Podanie
Autor Wiadomość
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pią Kwi 01, 2005 11:44 am   Podanie

1 kwietnia 2005, Gorzów Wielkopolski

Do:
[S] Adolf
Administrator Forum ctf.pl

Od:
[S] Pyzmen
użyszkodnik forum ctf.pl

Drogi Panie administratorze, zwracam się do Pana z ogromną porśbą przydzielenia mi nowego statusu na forum ctf.pl. Mój wymażony nowy status to "For the Horde!". Prośbe moją motywuje tym, iż po rozmowie z obojgu nam znanym [S] Maliną, zostałem pożegnanym tym oto stwierdzeniem i uznałem, że musi to zostać uwiecznione. Nadmieniam, iż prośba moja jest jak najbardziej poważna i wcale nie ma związku z dniem 1 kwietnia, znanym jako "Prima Aprilis". Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Z wyrazami szacunku,
[S] Pyzmen
_________________
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pią Kwi 01, 2005 8:40 pm   

kolejny swietny topic..poprostu rece opadaja
...nie wiem czy to zart czy nie-cos tu pisze ze nie...pewnie wyjde na jakiegos zgreda po tym co teraz napsize-ale trudno
tak wiec-mam pytanie: dlaczego kiedy ktos z graczy nie zaliczajacy sie do tzw. czolowki zamiesci topic lub posta ktory nie ma jakiegos wyraznego sensu-jest od razu krytykowany przez pol sceny ctf itd itp....ale kiedy ktorys z "wymiataczy" stawia takie topicy(lub posty) wszystko jest ok...i nikt tego nie zauwaza??
spoko-wolnosc slowa itd...ale badzmy konsekwentni-jezeli topic jest zly to mowmy ze jest zly...a nie robmy szopki i nie udawajmy ze jest ok kiedy nie jest....
duzo mowi sie na forum o "nowych" ktorzy psuja niejako ta scene-i to w duzej mierze prawda....ale Ci "starzy" maja tu duzy wklad...to wszystko

ps. od razu mowie ze nie zamierzalem zaczynac zadnego flamewara lub cos wtym stylu....jezeli chce ktos cos napisac na temat-z checia poczytam....jezeli chce mnie zjechac lub cos wtym stylu-oto moj nr gg 1700177

pozdrawiam
 
 
 
Dev
Wisienka


Dołączył: 20 Sty 2005
Posty: 21
Skąd: Planet Earth
Wysłany: Pią Kwi 01, 2005 8:55 pm   

jak najbardziej sluszna uwaga , Yokai ;) - tez sie nad tym zastanawialem . mamy do czynienia z pewnego rodzaju segregacja :)

Dev Luther King
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pią Kwi 01, 2005 9:09 pm   

To sie nazywa "R.E.S.P.E.C.T"
_________________
--------
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pią Kwi 01, 2005 9:11 pm   

For the HORDE!
_________________
 
 
 
szczekus
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 128
Wysłany: Pią Kwi 01, 2005 10:46 pm   

heeh cos w tym jest .... a tak z ciekawosci pyza co ty odpierdalasz dawaj na q2 S CIE POTRZEBUJE no chyba ze masz to w () ... :arrow: :arrow: cos za duzo tych topicow ledwo kumam co z czym .....
_________________
eeee......... a nie wazne
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sob Kwi 02, 2005 10:26 am   

To był pierwszy kwietnia i chciałem być zabawny, przepraszam :(

Szczekus, ja nawet q2 już nie mam, configów moich, paków, nic kompletnie.. pozatym mam WoW'a.. a WoW.. to WoW :) zagrasz kiedyś to zobaczysz.. Jedyne co mnie tu trzyma to to, że znam większość i jestem (i będe, dopóki mnie nie wyrzucą) nadal w [S] no i trzymam (i bardzo starannie pilnuje :D ) servery q2ctf =))

p.s.
Adolf, mam czekać 2 tygodnie na odpowiedź? ;-)
_________________
 
 
 
szczekus
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 128
Wysłany: Sob Kwi 02, 2005 8:36 pm   

a ci musze powiedziec ze gralem gralem w bete ale wole lineage 2 chroncal lepsze od wowa.... bez 2 zdan ..miec swojego pupila ktoremu siegasz do jednej drugiej wysokosci paznokcia !! to jest cos .......... jak by jakies pytania to do [P]oooha o w to napierdziela ........

ps: a wow jest gitez z tego co tam gralem ale i tak wole q2 :D


:arrow: :arrow:


ps.nr.2:pyzmenie a czemuz to skasowal q2 :) pogral bys ale wiesz co do starych smieci zawsze sie przychodzic i odchodzi ;d
_________________
eeee......... a nie wazne
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sob Kwi 02, 2005 11:49 pm   

nie skasowałem celowo ;-)

otóż to było tak, że chciałem zainstalować Windowsa, na primary master na partycji wydzielonej "na końcu dysku"... Ale Windows, jak to Windows.. powiedział mi "pałuj się" i wpakował się na początku i zniszczył mi cały FAT, a że byłem zły to wyczyściłem dysk i olałem.. poszło mi w ten sposób 80GB muzyki/filmów, q2 i pare innych dupereli.. ;P
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 03, 2005 3:39 pm   

I dlatego ja swojego q2 trzymam na dwoch CD jeszcze, oprocz tego na CDRW, i na ofline'owym, backupowym dysku na ktorym mam zapasowy system, ghosta itp.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Nie Kwi 03, 2005 3:50 pm   

Vitez, jeshcze wynajmij jakas firme ochroniarska do tych plyt i hdd .. a nuz, ktos bedzie probowal sie dobrac do twojego 'my preszzzyyysss' :)
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Kwi 03, 2005 8:14 pm   

Olka rozwalilas mnie :>
_________________
--------
 
 
 
luz
Śliweczka

Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 227
Skąd: miasto złą sławą owiane... Bytom. ;)
Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 11:10 am   

a ja chcialbym "Rocco, one, two, three" ;)
_________________

*we ride together, we die together - bad boys for live - [S] owned you. ;)
 
 
 
Matrix^^
Jabłuszko


Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 578
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 10:15 pm   

a ja q2 mam na dyskietce :P a tak pozatym to lerzy gdzies po gomu ostatnio kat sie nia bawil...no jedziemy do teleamigos wynajmniemy gosci do pilnowania dla viteza jego plytek z q2
_________________
zw^matrix
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Kwi 06, 2005 10:04 am   

prosiłbym o translacje postu powyżej z polsko-ziąskiego na polsko-ludzki, dziękuje.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.77 sekundy. Zapytań do SQL: 13