Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Coś nowego (liga)
Autor Wiadomość
szczekus
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 128
Wysłany: Pon Maj 02, 2005 5:12 pm   Coś nowego (liga)

A wiec jest sprawa :D mam pomysł aby w nastepnym sezonie (o ile dojdzie do skutku) do takich typowych map jak q2ctf1 q2ctf2 lfctf1 ... granych przez kilka ladnych lat dodac mapy mactf'a... moim zdaniem ma to uchronic przed straszna monotonia grania na kazdej "klanówce" q2ctf1 i tego typu popularnych map ...... wygłoscie swe opinie i powiedzcie czy to dobry czy zły pomysł



ps:>> grac mi w tdm bo w next sezonie gramy w 3 lidze pozdro all :*
_________________
eeee......... a nie wazne
 
 
 
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Pon Maj 02, 2005 8:52 pm   

mapy mactf sa dobre i ciekawie by bylo na nich grac, ale nie sa one raczej przystosowane do gry 5 v 5, pozatym na polskich serwerach na ma map mactf.
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pon Maj 02, 2005 9:12 pm   

szczerze mowiac to nie mam zielonego pojecia cush to jest mactf-co wcale nie zmienia faktu ze to zawsze jakis pretekst i dobry pomysl zeby troszke rozszerzyc i urozmaicic polskie ctf...q2ctf1 jest ok-ale wszystko sie wkoncu nudzi...niewazne czy to mactf,pactf czy zssr :wink: -wazne zeby cos zrobic
 
 
 
szczekus
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 128
Wysłany: Pon Maj 02, 2005 10:01 pm   

mactf to az takie male nie sa no dobra 4/4 mozna je grac ale cos nowego by sie przydalo a icpneta zawsze mozna przystosowac albo prozaca... te mapy do sciagniecia na stronie www.clanbase.com i pewnie wielu innych
fajnie by bylo gdyby czasem pojawilo sie cos nowego ;d ale cicho czekamy na dalsze opinie ........
_________________
eeee......... a nie wazne
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Wto Maj 03, 2005 12:46 am   

Po pierwsze jezeli cos piszesz/piszecie na temat Ligi to prosilbym tutaj CLICK (Adolf wiesz co robic)

Jak dla mnie taki pomysl nie przejdzie z trzech powodow:
- graczy/klanow (ja osobiscie jestem na NIE)
- servera/map (nikt tego nie umiesci, Pyzmen nie ma czasu i hasla, Orlan to wiadoma sprawa)
- Liga bedzie bedzie wygladac inaczej klany zagraja w niej max 6 meczy wiec chyba nie ma sensu.
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Wto Maj 03, 2005 5:31 am   

W lidze juz sa 2 mapy ( lfctf4 i lfctf10 ) ktorych nie powinno w niej byc, a ty chcesz jeszcze te gowniane mapki mactf dolozyc ? Pogielo ?:)
Zreszta z doswiadczenia wiem, ze nowe mapki nigdy nie sa lubiane w zadnych ligach. Nowe pod wzgledem grania ich na klanowkach oczywiscie. Do ffa to moze i sie one nadaja ( jak i rowniez masa innych mapek ), ale mecze klanowe to zupelnie inna filozofia - wypracowane schematy i ogranie, a wiekszosc nie ma czasu na to zeby pograc troche wiecej na tych nowych mapkach ( oczywiscie pograc teamem ktory gra na klanowkach ).
Oczywiscie zaraz sie odezwa ludzie z x|m, ze nowe mapki to fun i wogole, ze sobie biegaja po nich na tym smiesznym niemieckim servie. Ale oni i tak dostaja w dupe zazwyczaj, wiec sie nie licza ;P
Pewnie tez Grzdyl dorzuci swoje ... o demokracji i 'grupie trzymajacej wladze', no ale mniejsza z tym.
Najsensowniejszym posunieciem w takiej sytuacji jest ankieta, ktora powinna wszystko wyjasnic, ale jak wiadomo wiekszosc osob nie zaglada na to forum albo zaglada raz na pare miesiecy, wiec odpada. Chyba ze ankieta na stronie ligowej, ale tam tez frekwencja nie jest porazajaca.
_________________
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Wto Maj 03, 2005 9:21 am   

Co do frekwencji strony Ligi to faktycznie ostanie czasu pokazaly ze ludzie jednak malo tam zagladaja pewnie dlatego ze Liga sie konczy, gdy ruszala frekwencja byla duza co dalo sie odczuc.. wiec wrocmy do tego tematu po wakacjach przed rozpoczeciem drugiej edycji Ligi, wtedy frekwencja gwaltownie powinna skoczyc.
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Wto Maj 03, 2005 10:23 am   

nie mieszajcie juz ;| ctf to ctf i nie wymyslajcie
_________________
--------
 
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Wto Maj 03, 2005 7:47 pm   

tak jak szyna
mixtape ctf i mactf nie fajnie będzie

rzecz gustu ale dla mnie hujnia :]
!
_________________


 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Maj 07, 2005 10:12 pm   

A moze vote jak w CB ? 2 mapy in , 2 mapy out - od kazdego CL klanu zapisanego do Ligi. Vote trwac moglby od terminu ogloszenia startu Ligi i zapisow do np 2 tyg przed startem (by sie spoznialscy czy fejkowe klany zapisane tylko na glosowanie nie wtracali ;) ).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 11:25 am   

Cytat:
Adolf - Oczywiscie zaraz sie odezwa ludzie z x|m, ze nowe mapki to fun i wogole


Adolf "nowe mapki to fun i wogole" ;)
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
 
szczekus
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 128
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 4:45 pm   

Piperzyta panowie :twisted: ile mozna grac w ctf1 i te mapki ktore sa ograne az do znudzenia ... nie wiem jak wy ale mnie to ciuta nudzi te same mapy od poczatku q2ctf ... moze zrobimy (tu prozba do organizatorow o jakas ankiete) czy ludzie chca aby grano calkiem nowe mapy albo te bardzooo stare jak np: castle1 czy moze tak jak w cb ze np:1 runda to bedzie ctf i lf1 a 2 runda to suma6 i lf4 itd itd .... dobra pewnie jak zawsze wysmiejecie pomysly biednej psinki .. ale nic :) (tylko nie zjedzcie mnie za mocno papki)

:arrow: :arrow:

ps: apropo nowych mapek nasz nowy czlonek justa z wrocka :arrow: :arrow: robi podobno jakas fajas mapke ktora jest juz na ukonczeniu z tego co sie dowiedzialem o samej mapce :) to wiem ze flagi beda na dnie dlugiej "rury" wypelnionej woda dobra paka ludziska !!
_________________
eeee......... a nie wazne
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 6:21 pm   

Justa z Wrocławia? a ktoz to ..
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
Vea
Śliweczka


Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 147
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 7:44 pm   

omg... szczeniak... ja sie tylko bawie... i w sumei to tez nie jestem za nowymi mapkami...

i nie jest na ukonczeniu tylko w calkowitej rozsypce... i w sumie nie dlugiej i nie rury... i w sumie pewnie jej nigdy nie skoncze... no ale tak to reszta sie zgadza... ;P

ehhh... ;] nowych mapek jest i tak juz za duzo i do ligi nie ma sensu ich dawac... a rzadko sie i tak zdarza jakas nowa fajna... ;]
_________________
"Wants to be a hunter again
wants to see the world alone again
to take a chance on life again
so let me go"
 
 
 
szczekus
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 128
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 1:26 pm   

dochodze do wniosku ze mnie nikt nie lubi no ale coz zdaza sie :) .... e tam mi sie juz nie chce grac na tych STARYCH mapach no ale coz :) ... papki
_________________
eeee......... a nie wazne
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.72 sekundy. Zapytań do SQL: 13