Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kribol
Nie Mar 11, 2007 12:57 am
SZYNA-> CHUJ CI W DUPE NYGUSIE!!
Autor Wiadomość
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 2:31 pm   

Yokai po 1sze to admin byl jeden sedziowski a ja mialem formata i takze haslo stracilem...
po 2gie to nie czuje sie twardy tylko jestem twardy ;d
a po 3cie to poki Wolf mnie publicznie nie przeprosi bedzie banowany ;)
Ps. Luzu eat my shit ;*
_________________
--------
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 5:16 pm   

cush....jezeli byl format i zabraklo hasla.... :? to Twoja racja-zwracam honor....ale wolfikowi moglbys jush odpuscic :wink: ..Szyna..a czy Ty bys przeprosil kogos publicznie? :) nie lepiej olac to wszystko? :wink:
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 5:50 pm   

Yokai bylem najpierw grzeczny i sympatyczny ale jak widze ze ktos ma mnie w dupie to ja 2x tak go.
_________________
--------
 
 
 
WoLF
Jabłuszko
pEaCe!


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 548
Skąd: Świdnik-=7=-
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 6:24 pm   

...stary..pewnie by mi dal haslo..jak zmienili na icp i prozac..a co do Ciebie Szyna to mam Cie w dupie i wole nei grac niz Cie przepraszac..buhahaha...co za typ...siad plaski ..heh wez...bo brzuch mnie boli od smiechu ..eot
_________________
Is it cuz they like my gangsta walk?
Is it cuz they like my gangsta talk?
Is it cuz they like my handsome face?
Is it cuz they like my gangsta ways?
Whatever it is, they love it :)
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 7:16 pm   

Cytat:
cush....jezeli byl format i zabraklo hasla.... :? to Twoja racja-zwracam honor...


Ale racja tylko polowiczna - ze Wolf sie po chamsku zachowal jesli to admin "publiczny" .
Ale to wcale nie powod by naduzywac admina na Coolnecie i w zemscie banowac Wolfa :roll: .

Ja juz sie oduczylem banowac z zemsty "bo mam admina a ty mnie wkurzyles" ... jakies 2 lata temu. Ciekawe kiedy ty sie oduczysz szyna szastac banami, a nauczysz po prostu olewac tych ktorzy cie wkurzaja?
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 626
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 7:33 pm   

Cytat:
Ja juz sie oduczylem banowac z zemsty "bo mam admina a ty mnie wkurzyles" ... jakies 2 lata temu. Ciekawe kiedy ty sie oduczysz szyna szastac banami, a nauczysz po prostu olewac tych ktorzy cie wkurzaja?


o fak, to az 2 lata gralem w wowa? jak ten czas leci...
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
spider]
Wisienka


Dołączył: 13 Lut 2005
Posty: 35
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 7:35 pm   

i po co banowac ? dzieki wam klan [sM] pomalu sie rozlatuje przez tego bana;o
nie mozecie sobie tego na gg wytlumaczyc?? pobluzgac 'symetrycznymi' textami itp? wiec odbanuj go i bedzie gitara
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 10:03 pm   

Cytat:
wiec odbanuj go i bedzie gitara


Nie da sie, majac nawet pelnego admina na Coolnecie.
Trzeba czekac na restart (ale chyba codziennie prawie jest) albo recznie restartowac (Orlan/Al sie klaniaja, moje haslo 'do restartu' nie dziala :( ).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 8:44 am   

Cytat:
SiDq:
opierdolic pyze i wygryść dziki agrest to mozesz koledzie M4tR!x*w!.


że przepraszam, co?!
_________________
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 11:05 am   

heh...pyz wyluzuj :wink:

a tak wracajac do tematu...od paru ladnych latek w q2 mecze-ale na banach to sie nie znam(nigdy zadnego nie dostalem-i mam nadzieje ze to sie nie zmieni :wink: ) i tu moje pytanie do Ciebie szyna-wolf to na dlugo tego bana dostal? czy na czym to polega?...pytam z ciekawosci tylko...czy On np za tydzien bedzie mogl grac? czy to jest jakis ban for ever czy cus...?
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 11:58 am   

kurwa mac on dostal levelbana ................... w czym problem...
Vitez ja szastam banami ? LOL no nie wierze w to co widze ;d
_________________
--------
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 12:10 pm   

ja tylko z ciekawosci pytalem...przeciez mowielem ze nie wiem jak to dziala :wink:
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 12:40 pm   

a kto będzie zgrywał twardziela i spróbuje zbanować Adolfa? ;)
_________________
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 1:25 pm   

pyz... nie chodziło o Ciebie, chyba ;-p :wink:
_________________
[;
 
 
 
szczekus
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 128
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 2:00 pm   

Dajcie mi admina to wszystkich zbanuje :) (jokke)


a tak na powaznie to widzialem jak szyna domagal sie od wolfa zeby mu przez gg podal haslo .. becon podal swoj numer itd.. wolf cos sie w ogole nie interesowal tym co szyna pisze itd ze on sedziuje liga itd .... Moim zdaniem ..

Po 1 sm chcieli dokonczyc spara ktorego grali z pks (pks vs ewcie mialy grac) z tego co zaobserwowalem to pks tez nie nie spieszylo z zagraniem tego meczu (dosc dlugo czekali na ewc ale to nie wazne) chcieli dokonczyc fakt nie rowny mecz ale ciekawy bez rapowania ani ebz druzgocacej przewagi ...

po 2 bylo tyle ludu na servie ze ewcie wbic sie nie mogly:) ja tam wyszlem jak om (elo zdajca) mowil zeby wyjsc ... to sie pks poprostu moim zdaniem nie spieszyl zeby skonczc mecz gdyby bylo inaczej to by na spec poszli ...

po 3 all wiemy ze szyna to pro masta i lubi na kazdym kroku to udowadniac wiec mowiac szczerze gdybym mial okazje wkurzyc szyne nawet gdyby to byl ban na serv nic by mi w tym nie przeszkodzilo

po 4 po holere vampis dales bana wolfowi wiedzac ze moga byc jakies tam problemy z odblokowaniem go ... moim zdaniem trzeba tu zastosowac "oko za oko zab za zab" zeby bylo sprawiedliwie


po 5 dajcie sobie buzi podajcie se lapki i iccie na pifko

a po 6 (juz koncze :D ) to czy nie mogliscie isc na prozac albo inny server :? ? mogl szyna zostac na tp ewc pusc na prozac lub euro a jak by sie mecz sm vs pks skonczyl to zawolac autobusiki na ten "wybrany" server dla mnie to istna paranoja :/ tyle mozliwosci a oni musza przez najglebsza wode isc .. dobra to na tyle z mojej strony papki

:arrow: :arrow:
_________________
eeee......... a nie wazne
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.61 sekundy. Zapytań do SQL: 13