Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kribol
Nie Mar 11, 2007 12:57 am
SZYNA-> CHUJ CI W DUPE NYGUSIE!!
Autor Wiadomość
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 2:20 pm   

Cytat:
a kto będzie zgrywał twardziela i spróbuje zbanować Adolfa? ;)


Ja ? =]
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 2:36 pm   

A potem rzucasz fochem na miesiac :P
_________________
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 2:53 pm   

jawnie jawnie ;d
_________________
--------
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 5:27 pm   

juz nie te czasy..

i moze cos odnosnie topicu.. "SZYNA-> CHUJ CI W DUPE NYGUSIE!!" (c) Wolf
hahaha
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 5:36 pm   

elo... nie czytalem tego nawet ale nie chce mi sie ;) czasu nie mam... przeczytalem dwa najwazniejsze posty (wejsciowe szyny i wolfa) i tak sobie pierdze... ale jesli bylo tak jak mowil szyna, to rzeczywiscie moglbym nam poadminowac albo podac admina, bo by sie przydalo... ale co sie stalo chuj wie... a ban? ludzie... tyle tego jest ze nie wiem po co sie nawet przejmowac czyms... pozatym chyba na tym servie byl potem mecz... wiec chyba i tak by go nie powisial... no luz ;) tak uwazam... elo chlopaki...
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 5:50 pm   

[OT] http://sport.onet.pl/1096215,wiadomosci.html <- to prawie jak rail

Wracajac do adminow, a nie tej calej smiesznej sytuacji ( Vitez moglby z palca wyssac 10 lepszych ;) ). Mnie najbardziej denerwuje to, ze albo za duzo osob ma admina na serverach albo wszyscy fejkuja teraz, bo pewne jest, ze ilosc adminow nie jest adekwatna do ilosci xywek ktore uzywaja tych adminow. Kolesiostwo sie szerzy ;) W sumie nie widze w tym nic zlego, ale jezeli juz ktos uzywa admina, to moglby zachowac sie na tyle przeyzwoicie i robic to na swojej normalnej xywce, nie wyimaginowanej.
Czym dluzej obserwuje takie sytacje, tym bardziej rozumiem Viteza ! ;-) Fejki staja sie naprawde irytuajace... przez to fejkowanie to juz naprawde nie wiem kto gra w ctf'a i ile osob gra.
Ziutek ostatnio mnie spytal na serverze - jak mozna policzyc ile osob aktualnie gra w polsce w q2ctf? - czysta ciekawosc, statystyki w koncu sa po to zeby ja zaspokajac. Niestety, szybko doszlismy do wniosku, ze jest to praktycznie niemozliwe... i to mnie przerazilo, niby scena upada ( yo tygrysek ), a na serverach codziennie widac nowe 'twarze', troche to malo pocieszajace jest :/ Duzo osob gra w q2 nie dla samej gry, ale po prostu lubi pograc w 'dobrym' towarzystwie i niestety przez ta manie fejkowania spora czesc graczy skonczyla z q2, bo po co grac z 'random userami'.
Naprawde... trzeba cos z tym zrobic, lepiej pozno niz wcale, a pozniej sie juz nie da. Krucjata mode on! - no, moze jeszcze nie ;)
Kur... znowu offtopic, sam sie zakrecilem w tym co pisze, no ale taki czas, wiosenny kurwa.
_________________
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 6:26 pm   

DObrze Adolf napisal.. czesciej zagladalbym na servery (zapewne na speca ale zawsze) gdybym wiedzial kto gra i mozna by bylo z kims porozmawiac a tak odpalasz EYE i widzisz a,b,huj,chuj.. itp wiec po co, czyli zostaja tylko komunikatory =]

Wchodze w to.. Krucjata ON :)
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
croix
Wisienka


Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 41
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 6:58 pm   

Fejkom Mowimy STANOWCZO NIE !!!!!!!!
 
 
 
szczekus
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 128
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 7:15 pm   

wiecie ja od czasu do czasu jak sie pojawiam na servie to mowie ludziom o www.ctf.pl naszej polskiej lidze gdzie co zalatwic sciagnac moge itd w ten sposob pomoglem kilku osobom z zm (nie wiem co to za skrot :) ) w cfg i tego typu pierdolach .... opieprzanie ludzi za to ze suuabo graja lub ze sa pro nooby czy fejki kotre linke 1 raz widza jest dla mnie glupota ... nalezy mowic ze istniej cos takiego jak www.ctf.pl :] ... to wiecej ludzi z nami pogra a nie zniechecacie ich od fejkow wyzywajac :/ ..... to jest moje zdanie .... tak na marginesie kazdy z nas byl fejkiem (czyt stawial 1 kroki itd) wiec nalezy pomagac bliznim w potrzebie to moje zdanie moze macie inne :]

:arrow: :arrow:
_________________
eeee......... a nie wazne
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 7:59 pm   

Jak to byl levelban to ja przepraszam - nie ma o co plakac.
Dopiero fullban to szastanie banami za nic :P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 9:07 pm   

Wracajac do temanu
NIEZLE
brak słów brak nut na to, dlatego zaczelem grac w mario.
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 10:31 pm   

Ale co maja nowi gracze do fejkow.. bo ja nie wiem, jeszcze potafie rozpoznac czy to fejk czy nowy gracz, wiec o co dla szczeniaka sie rozchodzi. A ctf.pl to serwis informacyjny nie liga gubisz znaczenie stron albo w zyciu na nie nie zajrzales =]
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
szczekus
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 128
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 6:03 am   

chodzi o to ze wystarczy wejsc w www.ctf.pl i ma sie linka na lige , forum nasze kochane itd ..... a np: dla ciebie kto jest fejkiem gosc z nickiem konrad ktory w stojacego z bfg by nie zabil czy typ z nickiem np: suck me 2 balls albo jakims innym smiesznym .... a moze oboje to 4 u fejki ale dobrze nie zbaczajac z glownego teamtu dajcie se lapki na zgode i odblokujcie nieszczesnika :)

:arrow: :arrow:
_________________
eeee......... a nie wazne
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 8:04 am   

hm..a tak odnosnie tego fejkowania to osobiscie mysle ze zwalczyc tego sie nie da, mozna by jakos sprawic ze by to zjawisko troche przygaslo, ale tak na dluzsza mete to zawsze znjadzie sie jakis koles o madrej ksywie "a" lub "nosze dresy"...proponuje inna metode-poprostu grac!...dlaczego? np. dlatego ze jezeli np Adolf wejdzie na serwer troche pospecowac... wtedy krib na oczku zobaczy adolfa, wiec wejdzie zeby z nim pogadac...jak inni ich zobacza na oczku to sobie pomysla lebki " o wejde popisze sie przed nimi-pokaze jakim jestem mastah" albo starsi wejda poprostu tesh troche pogawedzic...jak sie zbeirze kupka ludzi-to wszyscy zaczna grac...a wtedy? olac tych kilku fejkow ktore zostana..przeciez sa jush znajomi..mozna normlanie pograc pogadac-jest ekstra....czasem najprostsze rozwiazania sa najlepsze...poprostu grajmy( w miare jak czas pozwoli :? )moze sie uda..moze nie-kto wie

ps. to tylko moje osobiste zdanie...
 
 
 
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 11:14 am   

Yokaj ale z fejkami nie da sie grac, bo to zaden teamplay, łażą takie łajzy i podpierdalaja co sie da, i sie nie boja niczego bo sa pod fejkiem.
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.61 sekundy. Zapytań do SQL: 14