Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kribol
Nie Mar 11, 2007 12:57 am
SZYNA-> CHUJ CI W DUPE NYGUSIE!!
Autor Wiadomość
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 11:25 am   

moze nie w 100% ale zgodze sie z Yokaiem...

jednak to nie zmienia faktu ze wolf nie mial obowiazku dawac admina szynie (powinien sie zwrocic do tego od ktorego dostal wczesniej - bo wolf pozniej moglby miec przez to problemy a jak widze jest jedna z niewielu osob na scenie ktory posiadajac admina zachowuja go wylacznie dla siebie i nie daja go osobom postronnym - co ci sie chwali)
do tego szyna nie mial moralnego prawa kopac wolfa z servera za to ze tamten mu nie udostepnil admina... takim wyjsciem z sytuacji (uzycie elementu silowego ktory nie rozwiazuje problemu a jedynie nasila konflikt jest - jak juz wczesniej nazwalem takie zachowanie po imieniu - prostackie i prowadzace do powstawania niepotrzebnych konfliktow...

bynajmniej nie przemawiaja przeze mnie jakies prywatne utarczki z szyna ale ten pan lubi narzucac innym swoje zdanie i jego (nie zawsze najlepsze wyjscie) zawsze musi byc na wierzchu... co przy asertywnosci drugiej strony prowadzi do konfliktu...

wolf ty tez powinnienes uzyc bardziej odpowiedniego slownictwa do naswietlenia problemu... wiem ze zdarzaja sie ludzie ktorzy potrafia wytracic czlowieka z rownowagi ale najlepiej jest olac... bo po co?

najlepsze rozwiazanie? zapomniec... przejsc z tym do porzadku dziennego ale i wolf i szyna beda pamietac o takim wypadku... nie przepraszac sie bo i tak nie wierze zebyscie byli w stanie to zrobic... nie uprzykrzac sobie zycia bo i jedna i druga strona jest w stanie to zrobic a lac sie po mordzie w nieskonczonosc nie ma sensu... zamknac ten topic bo zawsze mozna sie przyczepic do kazdej wypowiedzi jezeli tego naprawde chcesz - "i love interntet"... i jeszcze raz powtarzam... OLAĆ.

pozdro.

i tradycyjnie ponawiam prosbe o zmiane opisu pod avatarem...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 12:52 pm   

Cytat:
jednak to nie zmienia faktu ze wolf nie mial obowiazku dawac admina szynie (powinien sie zwrocic do tego od ktorego dostal wczesniej - bo wolf pozniej moglby miec przez to problemy a jak widze jest jedna z niewielu osob na scenie ktory posiadajac admina zachowuja go wylacznie dla siebie i nie daja go osobom postronnym - co ci sie chwali)


Taka mala uwaga, jezeli to byl admin sedziowski to nie masz tutaj racji (jest jeden admin kazdy sedzia posiada identyczny) i mysle ze wolf powinien przekazac admina dla szyny (tylko tutaj wchodzi kolejna kwestia, wolf nie jest juz sedzia i nie powinien miec admina ligowe, ale to juz niech mnie glowa boli by tego admina ligowego nie mial). Ale moge sie mylic bo nie wiem na jakim serverze byla ta akcja i o jakiego admina chodzi ligowego/prywatnego, mozliwe ze to inny admin i ma go z innego zrodla.

Cytat:
opisu pod avatarem...


nad Grzdylu nad :lol: , moze dlatego Twoje prozby sa rozpatrywane negatywnie =]
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
WoLF
Jabłuszko
pEaCe!


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 548
Skąd: Świdnik-=7=-
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 1:37 pm   

..dobra koniec.. :wink: porozpisywali sie....po ki 8888...a takie bany znikaja jak sie zrestartuje serw...na next day wszystko wporzadku chodzilo....ale i tak Cie mam kielba w dupie:]

co do aDmina to se mam hehe..zabierz mi :)

Grzdylu racja nie powinienem ..ale co wolnosc slowa :D pEaCe
_________________
Is it cuz they like my gangsta walk?
Is it cuz they like my gangsta talk?
Is it cuz they like my handsome face?
Is it cuz they like my gangsta ways?
Whatever it is, they love it :)
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 2:20 pm   

wolf ciagnij mi faje borsuku ;) .
I Grzdylu/Krib to byl admin sedziowki na TPI, a nie prywatny.
_________________
--------
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 2:30 pm   

nad nad...
nad pod czy z boku i tak do nikogo to nie trafia...

co do watpliwosci mozna przyjac zalozenie ze wolf mogl nie miec pewnosci ze szynie nie zostal zabrany ten admin z powodu jakis problemow z jego adminowaniem...

jest peace wiec ok... :)
pozdro...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 4:23 pm   

Co Ty Grzdylu pierdolisz... sam do mnie jeszcze na gg prosiles zebym mecz adminowal .... a niech Cie ;d
_________________
--------
 
 
 
WoLF
Jabłuszko
pEaCe!


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 548
Skąd: Świdnik-=7=-
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 4:30 pm   

...sam sobie ciagnij ;) ..pedal jestes czy co? :shock: ..mam znajomych w Bialym...i podobno mowia na Ciebie niektorzy..."serdeleczek" a nie szyna :wink: :lol:
_________________
Is it cuz they like my gangsta walk?
Is it cuz they like my gangsta talk?
Is it cuz they like my handsome face?
Is it cuz they like my gangsta ways?
Whatever it is, they love it :)
 
 
 
croix
Wisienka


Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 41
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 4:55 pm   

Po kiego Grzyba wolf jeszcze projesz dupe do szyny on jest taki a nie inny i co dostales bana a go juz nie masz wiec czego jeszcze skaczesz...
EOT
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 6:46 pm   

croix spoko ;d wolf to moj przydupas ;P
_________________
--------
 
 
 
croix
Wisienka


Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 41
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 7:16 pm   

Tera ty szyna :] pyskujesz do wolfa ... mysle ze powinniscie sie ustawic np. w Warszwie i sie lac ... :d
 
 
 
omen
Śliweczka
VISCA el BARCA!


Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 413
Skąd: ze sromU ,)
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 8:11 pm   

zbieram zaklady ;)
Nazwa Zdarzenia 1 0 2
szyna vs wilk: 1,01zl 3zl 9,99zl


;P
_________________
LC !
 
 
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 626
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 9:08 pm   

widzilem fote wolfa :D na miejscu szyny wpadlbym z podkladami bo sam rady moze nie dac :)
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
WoLF
Jabłuszko
pEaCe!


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 548
Skąd: Świdnik-=7=-
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 10:37 pm   

...heh tylko nikomu jej nie dawaj :wink: ...szyna czy Ty czasem masz vectre albo astre? :wink:
_________________
Is it cuz they like my gangsta walk?
Is it cuz they like my gangsta talk?
Is it cuz they like my handsome face?
Is it cuz they like my gangsta ways?
Whatever it is, they love it :)
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 10:50 pm   

szyna... adminowal spoko... ale co innego miec admina i go uzywac a co innego w trakcie zbierania graczy szukac kolesia ktory moze ci podac haslo... mniejsza bo znowu wychodzi natura graczy polskiej sceny... zagralismy na coolnecie i nic sie nie stalo...

panowie olac i bez wyzwisk... bo do czego to prowadzi? ktoras strona wygra i co? i tak inni pomysla ze oboje jestescie ograniczeni...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 11:33 pm   

a ja zaraz upierdole wszystkie adminy, zostawie Adolfowi i Kribolowi i skończy się dzień dziecka :P
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.61 sekundy. Zapytań do SQL: 13