Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
ZJEBANY TEN CTF (długie więć czytaj jak masz czas)
Autor Wiadomość
mookee
Site Admin


Dołączył: 05 Lis 2002
Posty: 125
Wysłany: Pon Lut 03, 2003 2:56 pm   

orlan napisał/a:
Kiler z powodu tego ze ze coolnet jest dwuprocesorowy niedziala wymuszanie q2ace dopiero komenda !pautj to wymusza.

LMFAO
Haha coolnet jest dwuprocesorowy i dlatego zegar systemowy chodzi na nim dwa razy szybciej...
Mi sie wydaje ze wymuszanie q2ace an coolnecie nie dziala poniewaz Admin O., slynacy juz z braku logicznego myslenia, nie potrafi zrozumiec manuala do q2ace.
Popros moze viteza albo wujka dobra rade, moze oni ci wytlumacza co i jak trzeba zrobic.
Polacz sie z 217.8.181.90:27911 i wytlumacz mi czemu tam jest wymuszanie q2ace? Hmmm moze ten server jest uruchomiony na prawym procesorze, a ctf jest na lewym, bo jak powszechnie wiadomo lewe procesory nie radza sobie z autoryzacja q2ace :/
 
 
Dzidzia
Wisienka


Dołączył: 27 Gru 2002
Posty: 67
Wysłany: Pon Lut 03, 2003 3:08 pm   

Ja powiem jedno i jednoczensnie zpytam:
Dlaczego kiedys bylo ok z kfk, a teraz sie wymysla jakies utrudnienia w grze??
Przeciez kazdy to i tak se moze wavey puszczac, wiec jaki jest w tym sens??
Moze jestem opozniony po mojej przerwie w grze ale do szisiaj tego nie rozgryzlem, a jak gralem z jakies 3 lata temu to kfk byl dozwolony, a teraz lipka :(
_________________
Pozdroofka :)
 
 
Dzidzia
Wisienka


Dołączył: 27 Gru 2002
Posty: 67
Wysłany: Pon Lut 03, 2003 3:09 pm   

aa co do Viteza ja sadze, ze czasami lepiej nie okazywac wladzy jaka masz, zaufaj to jest lepsze (troche skromnosci) , bez urazy :)
_________________
Pozdroofka :)
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Lut 03, 2003 6:28 pm   

Jak zwykle ludzkie cechy. nikt nie zauwaze ze on sie stara ale czasem sa inne rzeczy jego zycie nie opiera sie na q2ctf itp. Wy widzicie ino wady..
moze naprawde tak jest lepiej i chyba stoje po stronie vit'a
_________________
Do kasacji :>
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 03, 2003 6:43 pm   

Ej mookee ale alpha.ceron.pl stoi na jednym procku wiec jakas roznica jest :>
A w confie? No nie wiem Orlan wspominal cos o dziwnej kompilacji q2 na coolnecie... ja mam standardowego q2 + patch 3.20(ctf) for linux+ lfire 2.0 for linux + q2admin 1.31 i w nim chyba jedyna roznica w konfiguracji z coolnetem jest: ace_check yes i ace_version_check 1.20 ... jakos dziala :) (a pingi sami kopiecie ciagnac jak dzicy z downloadu ;) to inny serv ale lacze to samo).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
kiler-awf
Wisienka

Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 13
Skąd: BIAŁYSTOK
Wysłany: Pon Lut 03, 2003 7:39 pm   Czy w Quake2 graja ograniczeni ludzie?

Ludzie czy wy nie widzicie problemu jakim jest Vitez?
Jaka obora .... normlanie co poniektórzy mnie rozbrajają
tak bardzo kochaja Pana Viteza (swoja droga tytularnego administratora systemów komputerowych - jak to pięknie brzmi..) i jego małe państewko CTF. Ale to może taka symbioza jeden Vitez nie może się obejść bez kopania, i rządzenia i udowodniania każdemu jaki jest niski(pomimo jego wzrostu) a światek ctfa nie może się obejść bez Viteza.. bo kto będzie kopał i rządził a Przywódca musi być. CTF widzę to totalitarny twór na czele z Vitezem ale całe szczęście mamy już po 1989 i okrągłym stole i jest wolność słowa ale przede wszystkim wyboru a ja tego pana na swojego szefa nie wybrałem.

Swoją droga tym razem mnie wykopał (nie wiedząc kim jestem ) na TPI.
Nie chce mi się stuacji tłumaczyć bo to i tak nie ma sensu.
Dowód jednak pozostał jego władzy w tym momencie co mu się podoba..
http://ds.awf.gda.pl/~gosia/admin.rar
Jak komuś się chce niech patrzy jak nie to też dobrze.
Ostatni post na forum miło było tak dalej ctfa polskiego trzymajcie a będzie dobrze .... upadał...
EOT
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pon Lut 03, 2003 10:08 pm   

Vitez nie ma tam wladzy... to zapewne Orlan ciebie kopna bo on tak robi jak jakis fejk gra lepiej od niego :(
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 04, 2003 7:59 am   

Przynajmniej sie wyjawilo ze fejk FREEBSD to kiler-awf ... nie ma to jak dobrze kogos sprowokowac, ktory wczesniej grzecznej prosby o ujawnienie nicka nie sluchal :)
/me byc z siebie zadowolony ze odkryl kolejnego fejka. Ciekawe kiler-awf na jakiego fejka zmienisz teraz? Skoro FREEBSD juz spalony?
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 04, 2003 8:02 am   Re: Czy w Quake2 graja ograniczeni ludzie?

Cytat:
(swoja droga tytularnego administratora systemów komputerowych - jak to pięknie brzmi..)


Czytac nie umiesz ? Czy roznicy nie widzisz? Czy specjalnie przekrecasz nazwe mojego zawodu? OPERATOR Systemow komputerowych a NIE Administrator... nie zawyzaj mojego stopnia zawodowego :P
Operator < Administrator

Edit:

Dostales kicka na TPI jak byles pod fejkiem i to cie prowadzi do wnioskow ze Vitez rzadzi polskim CTF? CHORY JESTES!!!

Mam kilka ladnych znajomych studentek (i absolwentek) psychologii... zapoznac cie z nimi? :)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Lut 04, 2003 8:52 am   

do obory.


chyba juz 3 ;]




/me uwaza ze takie topiki sa problemem a nie vitez...
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
maciorka
hrum


Dołączył: 16 Sty 2003
Posty: 9
Wysłany: Wto Lut 04, 2003 9:10 am   Re: Czy w Quake2 graja ograniczeni ludzie?

[quote="kiler-awf"]Ludzie czy wy nie widzicie problemu jakim jest Vitez?[/quote]


hrum, chcesz sie troszke potazac hrum ze mna w blotku?
to takie relaksujace hrum
_________________
hrum
 
 
cerberus
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 04, 2003 10:29 am   

Kiler awf - sam widzisz, do czego doprowadzil twoj topic. To samo bylo ze mna. Nie jestem tylko pewien, czy ci gracze, ktorzy tak bardzo lubia lizac tylna czesc ciala pana Viteza, zorientowali sie, ze ich jezyki sa juz na pewno suche i brazowe z tego powodu... :(
 
 
bh.0wn3D!
Wisienka


Dołączył: 23 Gru 2002
Posty: 39
Wysłany: Wto Lut 04, 2003 10:50 am   

wy macie najebane z tymi fejkami
ja pierdole, jak chce to niech se gra
w naszym Panstwie mozna sobie zmienic imie a w glupiej grze nie mozna wybranej xywki ?

zalosne
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 04, 2003 11:12 am   

owned ma racje co komu do domu!
gdyby pod fejkiem bota miał to ban od razu, tak samo real ale nie bo sobie gra pod nikiem który nie jest dla ciebie znany!
 
 
Dzidzia
Wisienka


Dołączył: 27 Gru 2002
Posty: 67
Wysłany: Wto Lut 04, 2003 2:01 pm   

Dla mnie zorro ma racje, przesadzacie co do tych fejkow, zajmijcie sie lepiej tymi co burdel robia!!
_________________
Pozdroofka :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.77 sekundy. Zapytań do SQL: 12